Fortvērts, TeksasāFortvorta, Teksasa ir 15. lielākā pilsēta Amerikas Savienotajās Valstīs. Tas ir Tarranta apgabala apgabala mītne, un tā platība ir gandrīz 350 kvadrātjūdzes. Lai gan metro ir 874 000 cilvēku, metro rajons ir 4. lielākais valstī. Gandrīz visu, ko vēlaties darīt, apmeklējot pilsētu, varat darīt arī tur. Tas ietver muzeju apmeklēšanu, izklaides parku apmeklēšanu, futbola spēles apmeklēšanu vai citus. Fortvortā atrodas arī Teksasas Kristīgās universitātes (TCU) ragainās vardes. Ja jums ir nepieciešams izmantot publisko WiFi, atrodoties tur, noteikti izmantojiet VPN. Apskatiet mūsu labāko FortNorth VPN sarakstu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 IPVanish 4,87 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa
4 Privāta piekļuve internetam USD 3,33 PIA 52. lpp Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
5 SpēcīgsVPN 4,37 USD SpēcīgsVPN 46 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa

Fortvērtai ir sena un stāvu pagātne. 1848.-1849. Gadā ASV kara departaments izveidoja fortu Trīsvienības upes Skaidrās dakšas un Rietumu dakšas krustojumā. Tas bija viens no septiņiem fortiem, kas bija paredzēti, lai aizsargātu Teksasas kolonistus pēc Meksikas un Amerikas kara. Tā vārdamāsa – ģenerālmajors Viljams Dženkinss Vērts nomira 1849. gada janvārī no holēras, ko viņš, iespējams, nozvejojis no Trīsvienības upes. Vēlākajos 1800. gados pilsēta kļuva populāra, jo tā bija pietura Chisolm takā.

Mūsdienās pilsēta ir diezgan turīga, un tur ir daudz darāmā. Tas ietver Fort Worth Stockyards, arhitektūras, muzeju, mūzikas vietu, teātru, parku un daudz ko citu apmeklēšanu. Kā jūs jau dzirdējāt, štatā sports ir milzīgs. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties skatīties, kā TCU ragveida vardes spēlē NCAA I divīzijas futbolu, Teksasas Veslijas universitātē spēlē basketbolu, Bell Helicopter Bruņoto spēku kausu vai pat Nacionālās koledžu galda tenisa asociāciju, jūs nebūsit tālu no labas izklaides.

Tā kā visi apkārtnes cilvēki un visas darāmās lietas, daudzi kādā brīdī izmanto publisko WiFi. Lai gan tas ir lieliski piemērots lielākajai daļai cilvēku, jūs atradīsit arī savu daļu no kiberzirgu zagļiem. Šie cilvēki tikai gaida, lai nozagtu jūsu privātos datus, ja jūs esat neaizsargāts. Bt, izmantojot VPN, tomēr jūs izveidojat privātu, drošu un šifrētu savienojumu ar serveri, kuru vēlaties izmantot. Tas pasargās jūsu slepeno informāciju no nozagšanas.

Nākamais iemesls VPN izmantošanai ir palīdzēt jums apiet tīkla ierobežojumus un ģeogrāfiskos bloķēšanu. Ja mēģināt kaut ko straumēt vai piekļūt saturam tiešsaistē, iespējams, saņemsit ziņojumu, kurā teikts, ka saturs jūsu reģionā nav pieejams. Ja atrodaties skolā, organizācijā, biznesā vai citās vietās, iespējams, jūs varat uzsākt viņu ugunsmūri. Ja šajā gadījumā izmantojat VPN, varat maldināt programmatūru, domājot, ka atrodaties kaut kur citur. Tā kā VPN šifrē jūsu datus, bloķēšanas programmatūra nevar noteikt to, ko jūs skatāties. Tādā veidā jūs varat piekļūt visam, ko vēlaties redzēt.

Pārleksim pa labi un apskatīsim labākos Fort Worth VPN.

1. Labākais VPN for Fort Worth: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

  Labākie Kolorado VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Dalasas ātruma tests

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Protams, tas attiecas uz servera izmantošanu Dalasā. Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Ameriku un pēc tam atvērt Amerikas Savienotās Valstis. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties servera atrašanās vietu ASV – Dalasa. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Dalasā un ātrums bija 59,20 Mb / s.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN for Fort Worth: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 2,99 mēnesī (atlaide 75%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

  Labākie Šanhajas VPN

NordVPN Dalasas ātruma tests

NordVPN Dalasā uztur 35 serverus. Diemžēl NordVPN klients nerāda servera pilsētu. Tomēr viņi mums ir laipni nodrošinājuši Dalasas serveru numurus. Jūs vēlēsities izveidot savienojumu ar kādu no šiem serveriem: 381-384, 633-644, 793-800, 837-838, 839, 1027-1030, 1037-1040. Vienkāršākais veids, kā atlasīt konkrētu servera numuru, ir lietotnē atlasīt cilni “Serveri” un pēc tam kārtot rezultātus alfabēta secībā. Pēc tam varat ritināt uz leju un izvēlēties jebkuru no servera numuriem, ko mēs esam uzskaitījuši iepriekš. Jūs varat redzēt ielādes laika procentuālo daudzumu un attālumu līdz katram serverim. Mēs pārbaudījām Amerikas Savienoto Valstu # 642 serveri Dalasā un atklājām, ka tas ir ātrs ar lejupielādes ātrumu 61,94 Mb / s.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 2,99 USD mēnesī.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN for Fort Worth: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

Fortvorta ir viens no lielajiem mezgliem daudzu dažādu veidu uzņēmumiem, un tam ir diezgan daudz darāmā. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi visā pilsētā neatkarīgi no vietas, kur atrodaties. VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu Amerikas Savienotajās Valstīs nekā citiem uzņēmumiem mūsu sarakstā. Tas padara tos par vienu no mūsu Fort Worth VPN.

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN Ziemeļamerikā un Eiropā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Dallas ātruma tests

IPVanish Dalasā mitina 36 serverus, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Mēs iesakām izvēlēties tādu, kas servera nosaukumā sākas ar “a”. Piemēram dal-a01.ipvanish.com. Vairumā gadījumu jūs atradīsit ātrāko “a” serveri. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Dalasā dal.a07.ipvanish.com un konstatējām, ka ātrums ir 63,66 Mbps. Mūsu kabeļtelevīzijas savienojums darbojas tikpat ātri.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

4. Labākais VPN Fort Worth: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 65%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

  Labākie Amazon Fire TV Cube VPN

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA Dalasas ātruma tests

Mēs izmantojam PIA Windows klientu, un iestatīšanas un izmantošanas ziņā tas nav daudz. Tās vienkāršība nenozīmē, ka tomēr jums to vajadzētu par zemu novērtēt. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus un atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA darbojās ar ātrumu 62.07 Mbps, kamēr bija savienots ar Dalasu.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN no tikai 3,49 USD mēnesī.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

5. Labākais VPN for Fort Worth: StrongVPN

SpēcīgsVPN

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,37 mēnesī (atlaide 41%)

StrongVPN galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, un tam ir viens no labākajiem VPN tīkliem valstī. Agrāk uzņēmums iekasēja maksu no lietotājiem, pamatojoties uz izmantoto serveru atrašanās vietu un protokolu skaitu. Tas ir mainījies, jo StrongVPN tagad piedāvā dalībniekiem pilnu piekļuvi savam tīklam ar simtiem serveru visā pasaulē.

Jaunākais pakalpojuma StrongVPN papildinājums ir funkcija StrongDNS. Ikviens, kurš reģistrējas StrongVPN kontā, saņem arī bezmaksas piekļuvi StrongDNS, kas ir viedais DNS pakalpojums, ko izmanto, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tas ir lielisks risinājums tiem, kuri plāno ceļot ārpus ASV un vēlas piekļūt Netflix.

StrongVPN Dalasas ātruma tests

StrongVPN Dalasā uztur 6 serverus. Nevar atlasīt konkrētu serveri. Tā vietā jūs vēlaties noklikšķināt uz nolaižamā saraksta uz servera atrašanās vietu un izvēlēties Amerikas Savienotās Valstis – Dalasa. Mēs izvēlējāmies OpenVPN UDP par labāko sniegumu. Pēc savienojuma izveidošanas ar serveri Dalasā mēs pārbaudījām ātrumu un konstatējām, ka tas ir 61,17 Mbps.

StrongVPN laipni piedāvāja mūsu apmeklētājiem 25% atlaidi. Kupons tiek papildināts ar parastajām atlaidēm. Jūs varat baudīt neierobežotu VPN un bezmaksas piekļuvi SmartDNS tikai par 7,50 USD mēnesī vai 52,49 USD gadā. Gada konts sastāda tikai USD 4,37 mēnesī. Jauniem lietotājiem tiek garantēta 7 dienu naudas atdošanas garantija.

Apmeklējiet vietni StrongVPN

Ja jūs meklējat alternatīvas iepriekš minētajām iespējām, jūs vienmēr varat pārbaudīt mūsu top 10 VPN pakalpojumu saraksts. Tomēr mēs nedomājam, ka tas būs vajadzīgs. Mēs pieņēmām lēmumus, pamatojoties uz ātrumu, uzticamību, cenu, drošību un piegādātājiem, kuru serveri atrodas DFW apgabalā. Tādā veidā jūs varat iegūt vislabāko ātrumu. Protams, viņiem visiem ir lieliski tīkli. Ja plānojat straumēt jebkuru saturu, ātrums ir ļoti svarīgs. Pakalpojumu sniedzēji, kurus mēs minējām iepriekš, ir vislabākās iespējas to izdarīt neatkarīgi no tā, kādus populāros pakalpojumus vēlaties izmantot. Cerams, ka mūsu ceļvedis palīdzēs jums pieņemt labāko iespējamo lēmumu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me