Labākie Google Play mūzikas VPN

Google Play mūzikaGoogle Play mūzika ir mūzikas straumēšanas pakalpojums, kas 23. jūnijā sāka piedāvāt bezmaksas versiju kā veidu, kā konkurēt ar Apple straumēšanas pakalpojumu., Apple Music, tiks izlaists 30. jūnijā. Tāpat kā dažiem citiem straumēšanas pakalpojumiem, arī Google ir divas dažādas versijas. Jaunais bezmaksas pakalpojums ļauj bez maksas noklausīties līdz 50 000 dziesmu, taču to atbalsta reklāmas. Pakalpojuma “Pilna piekļuve” versija ir USD 9,99 mēnesī un ļauj neierobežoti straumēt 30 miljonus dziesmu Google bibliotēkā. Pašlaik viņi piedāvā atbalstu 65 valstīm. Tomēr, ja atrodaties valstī, kas netiek atbalstīta, joprojām varat klausīties Google Play mūziku (sauktu par GPM) jebkur ar VPN.


RankVPN ServicePriceVisitServer
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kaut arī Google pirms trim gadiem atvēra viņu pakalpojuma maksas versiju, viņi nolēma izlaist arī reklāmas atbalstītu bezmaksas versiju. Šī gājiena laiks bija skaidri apzināts, mēģinot sacensties ar viņu lielāko konkurentu. Lai arī Google aizkavējas tirgus pieaugošajā bezmaksas mūzikas straumēšanas pakalpojumu jomā, viņi tic, ka viņi to var izdarīt labāk. Tas nozīmē, ka uzņēmumiem patīk Spotify un Pandora iespējams, piedāvās dažus no tiem pašiem pakalpojumiem, kurus piedāvās Google.

Google Play mūzika ļaus jums saglabāt un straumēt līdz pat 50 000 dziesmu no savas kolekcijas. Viņi arī nodrošina ekspertus, kuri jums rada ar rokām darinātas mūzikas stacijas, lai jums tas nebūtu jādara. Ja vēlaties konkrētas lietas, viņi piedāvā stacijas, kuru pamatā ir desmitgade, noskaņojums, žanrs vai darbība. Lai izveidotu līdzīgas mūzikas staciju, varat meklēt arī pēc izpildītāja, nosaukuma vai dziesmas. Šeit ir saraksts ar darbībām, kurās ir izveidotas radiostacijas. Izbaudiet šīs un citas lieliskās iespējas, izmantojot pakalpojumu Google Play mūzika.

 • Mostos laimīgs
 • Jūsu enerģijas palielināšana
 • Pāriešana uz zvēra režīmu
 • Trenēties
 • Braukšana
 • Izklaidēšanās darbā
 • Draugu pārņemšana
 • Atslāņošanās
 • Pirms gulētiešanas
 • Pilnīgi jauna mūzika

Izmantojot visas šīs iespējas, ir skaidrs, ka Google vēlas nodrošināt skaņu jūsu dzīvē. Ir teikts, ka mūzika padara dzīvi labāku. Braucot, atpūšoties, trenējoties vai pat gatavojoties spēlēt savu iecienīto video spēli, ir lieliski, ja jums ir mūzika, lai klausītos, kas ir piemērota noskaņojumam vai situācijai. Pat ja jums patīk klausīties 80. gadu mūziku, pakalpojums Google Play mūzika jūs aizrauj.

Ja jūs ceļojat uz valsti, kas atrodas ārpus atbalstītā diapazona, jūs tiksit bloķēts. Ģeogrāfiskā bloķēšana ir tehnoloģija, kas atpazīst lietotāja atrašanās vietu, pamatojoties uz IP adresi, tāpēc jums būs nepieciešams labs VPN pakalpojums. VPN ļaus jums izveidot savienojumu no jebkuras vietas, kur ir piekļuve internetam. Kāpēc jums vajadzētu būt bez savas mūzikas?

Vēl viens labs iemesls VPN izmantošanai ir saistīts ar drošību. VPN šifrē jūsu datus, lai pasargātu tos no cilvēkiem, kuriem ir neskaidri mērķi. Tā kā ir tik daudz ziņojumu par cilvēku uzlauzšanu, drošība rada lielas bažas. Divi jautājumi, uz kuriem jums jāatbild, ir “Kāpēc izvēlēties kādu no jūsu datiem?” un “kuru VPN jūs izvēlētos?”

Par laimi, mums ir daži ieteikumi, kuriem vajadzētu atvieglot lietas. Visām mūsu izvēlēm ir pielāgoti klienti, tāpēc sākt darbu ir tikpat vienkārši kā izvēlēties valsti un nospiest pogu. Ja jūs uztraucaties par drošību, mēs iesakām ExpressvPN. Viņi piedāvā VPN pakalpojumu bez žurnāla, kā arī funkciju “nogalināt slēdzi”, kas pārtrauc jūsu VPN savienojumu ikreiz, kad internets nokrīt. Šī funkcija palīdz aizsargāt jūsu privātumu, kamēr tiek atiestatīts VPN savienojums.

Ja vēlaties tikai pārliecināties, ka jums ir pieeja jūsu mūzikai, ExpressvPN MediaStreamer ir lieliska iespēja. Tā ir vieda DNS funkcija, kas atbloķēs visus ģeogrāfiskos ierobežojumus, nezaudējot šifrēšanas ātrumu. Abi pakalpojumi ir pieejami visiem ExpressvPN dalībniekiem.

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir tuvāk apskatīti labākie Google Play mūzikas VPN:

1. Labākais Google Play mūzikas VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīklā ir tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja privātumu. Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi savienojiet darbvirsmu un mobilo, izmantojot ne vairāk kā 5 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, jūs varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai to iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Google Play mūzikas VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat kontu ilgākam laika periodam. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne Android un iOS (iPhone, iPad) ierīcēm. Varat izmantot pārlūka NordVPN paplašinājumu pārlūkam Chrome, Firefox vai Safari. NordVPN piedāvā dažas uzlabotas privātuma funkcijas, piemēram, dubultā VPN, P2P serverus un īpašu IP, kas patiešām palīdz pakalpojumam izcelties.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais Google Play mūzikas VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 29 valstīs. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Jūs atradīsit ātrumu, kas ir ātrs lielāko daļu laika.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais Google Play mūzikas VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties pilnīgai piekļuvei CyberGhost tīklam ar 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais Google Play mūzikas VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, taču neviens no tiem nav ātrāks par IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Mēs domājam, ka jūs būsit apmierināts ar šeit izdarīto izvēli. Mēs tos esam rūpīgi atlasījuši salīdzinājumā ar citiem vadošajiem VPN pakalpojumiem, pamatojoties uz privātumu (žurnālu politika un šifrēšana), servera atrašanās vietu, ātrumu, funkcionalitāti, uzticamību un cenu. Pakalpojumi tika uzskaitīti arī ar labu VPN serveru tīklu visā pasaulē. Lai gan mēs jums esam izdarījuši dažas pamatotas izvēles, lūdzu, nekautrējieties pārlaist mūsu sarakstu ar 10 labākie VPN pakalpojumi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map