Labākie Grīnbejas VPN

Grīnbeja ViskonsinaŠeit ir mūsu 5 labāko VPN pakalpojumu saraksts Green Bay.


 1. ExpressVPNMūsu galvenā izvēle. Ātri, lieliski piemērots straumēšanai.
 2. NordVPN – Droši VPN serveri netālu no Čikāgas.
 3. CyberGhost – lieliski piemērots iesācējiem, serveriem apkārtnē.
 4. Surfshark – Ērti lietojams ar VPN serveriem Ilinoisā.
 5. Privāta piekļuve internetam – P2P draudzīgs ar serveriem reģionā.

Grīnbeja ir Braunas apgabala ASV pilsētas un apgabala mītne Viskonsinas štatā. Tas atrodas Mičiganas ezera apakšbaseinā. Pilsēta bija rūpnieciska meka, un viņu futbola komandas nosaukums – Green Bay Packers ir atsauce uz gaļas pakošanas rūpnīcām. Salīdzinot ar citām NFL pilsētām, Grīnbeja ir salīdzinoši mazs. Ja jūs dodaties apmeklēt pilsētu, pirms izveidojiet savienojumu ar jebkuru publisko WiFi, jūs vēlaties izveidot savienojumu ar VPN.

Vairāk nekā iespējams, ka, apmeklējot pilsētu, jums būs zināmas dīkstāves. Lai gan daži apmeklētāji darīs citas lietas, vairums cilvēku vismaz vienu reizi izmantos publisko WiFi. Bezvadu internets ir pieejams visur, un varat derēt, ka daudzi uzņēmumi Grīnbejā un tā tuvumā to piedāvā. Lielākā daļa uzskata, ka tā ir lieliska iespēja piekļūt, un kibernoziedznieki tam piekristu. Lai gan tas palīdzēs jums ietaupīt datus savā datu plānā vai arī nodrošinās ātrāku ātrumu, tas jūs arī neaizsargā pret kibernoziegumiem. Izmantojot VPN, varat palīdzēt aizsargāt savu sensitīvo informāciju no cilvēkiem, kuri vēlas nozagt jūsu informāciju.

Nākamais VPN izmantošanas iemesls, atrodoties Grīnbejā, ir palīdzēt jums izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Neatkarīgi no tā, vai esat ceļotājs vai sporta cienītājs, jūs laiku pa laikam varētu piedzīvot ģeogrāfiskus ierobežojumus vai elektroenerģijas padeves pārtraukumus. Ja jums patīk skatīties sportu un apmeklējat pilsētu, jūs jau zināt, ka jums tiks liegts redzēt vietējās komandas tiešsaistē licencēšanas tiesību dēļ. Citas vietas, kurās varat atrast ierobežojumus, ir koledžas, korporācijas un pat dažas publiskās WiFi vietas. Pieslēdzoties VPN serverim citā pilsētā, bloķēšanas programmatūra uzskatīs, ka atrodaties kaut kur citur. Labs VPN pakalpojums palīdzēs jums izvairīties no šāda veida ierobežojumiem.

Lai gan VPN izmantošanai ir arī citi mērķi, tie ir lielākie iemesli, kāpēc to izmantot. Pēc reģistrēšanās jūs, iespējams, atradīsit citus lietojumus. Pakalpojums, no kura jūs aizsargājat savu privātumu, līdz ģeogrāfisko ierobežojumu novēršanai, attiecas arī uz jums. Kad esat gatavs izvēlēties pakalpojumu, ir jāņem vērā dažas lietas.

Kāds ir labākais Grīnbejas VPN?

Balstoties uz šādiem kritērijiem, mēs varējām izveidot labāko Grīnbejas VPN sarakstu:

 • Iespēja skatīties un skatīt ģeogrāfiski bloķētu saturu un dzīvot sporta veidus
 • VPN tīkla uzticamība, lai nodrošinātu ilgu savienojuma laiku
 • Lietotnes daudzplatformu mobilajām ierīcēm, ieskaitot Amazon Firestick
 • Ātri serveri Grīnbejas reģionā
 • Pakalpojumu sniedzēji, kuriem nav žurnālu politikas
 • Militāras pakāpes šifrēšana, lai nodrošinātu jūsu privātumu

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir vislabāko Green Bay VPN pakalpojumu saraksts:

1. Labākais Grīnbejas VPN: ExpressVPN

ExpressVPNExpressVPN ir mūsu galvenā izvēle Green Bay

 • Labākā cena – USD 6,67 mēnesī. uz 15 mēnešiem (redzēt visus plānus)
 • Garantija – 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantija
 • VPN lietotnes – Windows, Mac, iOS, Android, Firestick, maršrutētājs
 • Tīkls – 160 serveru atrašanās vietas 94 valstīs
 • Mežizstrādes politika – VPN nav reģistrēts Britu Virdžīnu salās

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Green Bay ātruma testsLietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas ātrākais konkrētais serveris. Tā vietā klients izvēlēsies serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Protams, tas attiecas uz Grīnbeju. Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Ameriku un pēc tam atvērt Amerikas Savienotās Valstis. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties ASV – Mineapolis servera atrašanās vietu. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Mineapolē līdz Grīnbejai un ātrums bija 108,58 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Grīnbejas VPN: NordVPN

NordVPNNordVPN Čikāgā ir droši VPN serveri

 • Labākā cena – 3,49 USD mēnesī. uz 36 mēnešiem (redzēt visus plānus)
 • Garantija – 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • VPN lietotnes – Windows, Mac, iOS, Android, Firestick
 • Tīkls – 87 serveru atrašanās vietas 59 valstīs
 • Mežizstrādes politika – Nav reģistrēts VPN, kas atrodas Panamā

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

Ātruma tests NordVPN Green BayNordVPN Čikāgā mitina vairākus serverus (jo tas ir vistuvākais). No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām Amerikas Savienoto Valstu serveri Čikāgā un konstatējām, ka veiktspēja ir 107,31 Mbps.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais Grīnbejas VPN: CyberGhost

CyberGhostCyberGhost ir lieliski piemērots iesācējiem, kuru apkārtnē ir serveri

 • Labākā cena – USD 2,75 mēnesī. uz 36 mēnešiem (redzēt visus plānus)
 • Garantija – 45 dienu naudas atdošanas garantija
 • VPN lietotnes – Windows, Mac, iOS, Android
 • Tīkls – 112 serveru atrašanās vietas 90 valstīs
 • Mežizstrādes politika – VPN nav reģistrēts Rumānijā

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost Green Bay ātruma testsTā kā mēs gribējām pārbaudīt serveri netālu no Grīnbejas, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz Amerikas Savienotajām Valstīm un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu ASV. CyberGhost tīklā ir iekļauti vairāki serveri Čikāgas apgabalā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 104,31 Mbps.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

4. Labākais Grīnbejas VPN: Surfshark

SurfsharkSurfshark ir viegli izmantot ar serveriem Ilinoisā

 • Labākā cena – USD 1,99 mēnesī. uz 24 mēnešiem (redzēt visus plānus)
 • Garantija – 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • VPN lietotnes – Windows, Mac, iOS, Android
 • Tīkls – 68 serveru atrašanās vietas 61 valstī
 • Mežizstrādes politika – VPN nav reģistrēts Britu Virdžīnu salās

Surfshark savu VPN pakalpojumu sāka ieviest 2018. gadā. Kopš tā laika uzņēmums sabiedrībā ir diezgan izveicīgs. Komanda turpina pieaugt un savam ātrgaitas tīklam pievieno serveru atrašanās vietas. Viņi ir koncentrējušies uz privātumu un vērtību. Pakalpojumā ir iekļautas papildu funkcijas, piemēram, CleanWeb (bloķē reklāmas un ļaunprātīgu programmatūru), Whitelister (sadalīta tunelēšana), MultiHop dubultā VPN, iznīcināšanas slēdzis, privāts DNS un aizsardzība pret noplūdi..

Ar lielu serveru tīklu visā pasaulē, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Premium un Amazon Prime, ir daudz iespēju baudīt šo pakalpojumu. Jūs varat piekļūt Amazon Prime Video vairākos reģionos, tostarp ASV, Vācijā un Lielbritānijā. Windows klients dod jums iespēju izveidot savienojumu ar fizisko serveru atrašanās vietām, virtuālajiem serveriem (vislabāk piemērotiem ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai), serveriem, kas atbalsta P2P izmantošanu, un MultiHop serveriem.

Ātruma tests Surfshark Green BayVeicot testus attiecībā uz Grīnbeju, mēs vēlējāmies izvēlēties serveri, kas atrodas šajā apgabalā. Kad esat pieteicies, vienkārši noklikšķiniet uz cilnes atrašanās vieta un meklēšanas joslā ierakstiet atrašanās vietu. Pēc tam jūs varat izveidot savienojumu ar serveri, kas atrodas Čikāgā. Kad izveidojām savienojumu ar serveri un pārbaudījām Grīnbejā, ātrums bija 107,99 Mb / s.

Vērtībai un funkcijām Surfshark ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas aizsargāt savu privātumu un atbloķēt ierobežojumus. Visas viņu VPN lietotnes tika izstrādātas ar līdzīgu lietotāja interfeisu un ir viegli lietojamas. Jūs varat bez riska reģistrēties neierobežotā VPN kontā, jo Surfshark piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet Surfshark

5. Labākais Grīnbejas VPN: privāta piekļuve internetam

Privāta piekļuve internetamPIA ir P2P draudzīgs ar reģiona VPN serveriem

 • Labākā cena – USD 3,33 mēnesī. uz 12 mēnešiem (redzēt visus plānus)
 • Garantija – 7 dienu naudas atdošanas garantija
 • VPN lietotnes – Windows, Mac, iOS, Android
 • Tīkls – 52 serveru atrašanās vietas 30 valstīs
 • Mežizstrādes politika – VPN bez žurnāla, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA Green Bay ātruma testsPIA Windows klients ir ļoti vienkāršs. Cik daudz izmantojat un iestatījāt, jūs to daudz neatradīsit. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus un atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA darbojās ar ātrumu 103.73 Mbps, kad bija izveidots savienojums ar Čikāgas serveri.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privātā interneta piekļuve dalībniekiem piedāvā 7 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

Tiem, kas meklē citas iespējas, jūs vienmēr varat pārbaudīt mūsu top 10 VPN pakalpojumu saraksts. Tomēr jums vajadzētu būt apmierinātiem ar iespējām, kuras mēs jums iepriekš sniedzām. Mēs tos izvēlējāmies, ņemot vērā ātrumu, uzticamību, cenu un drošību. Mēs arī meklējām pakalpojumu sniedzējus ar serveriem, kas atrodas Grīnbejā vai tā tuvumā. Tādā veidā jūs varat iegūt vislabāko ātrumu. Protams, viņiem visiem ir lieliski tīkli. Ātrums ir svarīgs, ja plānojat lejupielādēt vai straumēt HD saturu. Pakalpojumu sniedzēji, kurus mēs minējām iepriekš, ir vislabākās iespējas to izdarīt neatkarīgi no tā, kādus populāros pakalpojumus vēlaties izmantot. Cerams, ka varat izmantot mūsu ceļvedi, lai palīdzētu jums pieņemt labāko iespējamo lēmumu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map