HjūstonaHjūstona, Teksasa ir visvairāk apdzīvotā pilsēta otrajā lielākajā štatā ASV. Tai ir arī piektā lielākā metro zona novadā, kurā dzīvo nedaudz vairāk par 6,3 miljoniem cilvēku. Pilsēta ir pazīstama ar diezgan daudzām dažādām lietām, sākot no veselības aprūpes līdz kosmosam, un tā ir visdaudzveidīgākā štatā. Lai gan Hjūstonas pievilcību veido daudzi faktori, publiska WiFi izmantošana bez VPN pakalpojuma abonēšanas ir slikta ideja. Pēc brīža mēs izskaidrosim vairāk. Vispirms apskatiet mūsu labāko Hjūstonas VPN sarakstu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 Privāta piekļuve internetam USD 3,33 PIA 49 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 CyberGhost 2,75 USD PIA 80 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
5 IPVanish 5,20 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa

Sakarā ar visu, kas notiek Hjūstonā, un visu tūrismu, daudzas iestādes saviem klientiem piedāvā bezmaksas WiFi. Lai arī tā ir lieliska lieta daudziem cilvēkiem, tā ir lieliska arī noziedzniekiem. Tas ir lielisks iemesls, lai izmantotu VPN. Izveidojot drošu un šifrētu savienojumu ar jūsu izvēlētu serveri, jūs ievērojami samazināsit iespēju, ka jūsu konfidenciālie dati tiks nozagti. Ja jūs to nelietojat, atstājat sevi atvērtu un neaizsargātu pret uzbrukumu.

Vēl viens iemesls, kāpēc jūs varētu vēlēties izmantot VPN, ir palīdzēt jums izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Dažreiz uzņēmumi, skolas, koledžas un pat valstis izmanto tehnoloģijas, lai neļautu jums redzēt saturu ārpus noteiktas teritorijas. Ja mēģināt straumēt saturu no cita reģiona, nevis tajā, kurā atrodaties šobrīd, šīs grupas neļaus jums to redzēt. Kad izveidojat savienojumu ar VPN, varat apiet šāda veida blokus.

Šie divi iemesli ir VPN lietošanas pamati, apmeklējot Hjūstonu. Pēc reģistrēšanās savā kontā jūs varat pamanīt arī citus iemeslus. Lai aizsargātu savu privātumu vai izvairītos no ģeogrāfiskiem blokiem, abus mērķus var sasniegt, izmantojot VPN. Tagad mēs runāsim par specifiku. VPN aizsargā jūs, izmantojot šifrēšanas protokolus. Tomēr var būt grūti izvēlēties labu pakalpojumu sniedzēju vai pat protokolu.

Kāds ir labākais Hjūstonas VPN?

Lai noteiktu, kura atbilde ir vislabākā, mēs apskatījām dažus dažādus faktorus.

  • Pakalpojumu sniedzēji, kas neveic žurnālus
  • Militāras pakāpes šifrēšana, lai palīdzētu aizsargāt jūsu privātumu
  • Augstas veiktspējas serveri Hjūstonas apgabalā
  • Tīkla stabilitāte, lai palīdzētu izvairīties no atvienošanās
  • spēja apiet sporta elektrības padeves pārtraukumus un ģeogrāfiskos ierobežojumus
  • Lietotnes daudzām dažādām platformām

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir Hjūstona labāko VPN pakalpojumu saraksts:

1. Labākais Hjūstonas VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

  Labākie Sprint VPN

ExpressVPN Hjūstonas ātruma pārbaudeLietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nevajadzēs izvēlēties konkrētu serveri. Tā vietā klients izvēlēsies labāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Tas attiecas uz Dalasu (jo tā ir vistuvākā iespēja Hjūstonai). Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Ameriku un pēc tam atvērt Amerikas Savienotās Valstis. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties servera atrašanās vietu ASV – Dalasa. Kā redzat, mēs pārbaudījāmies uz Hjūstonu, un ātrums bija 203,21 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Hjūstonas VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

  Labākie ESPN + VPN (ESPN Plus)

NordVPN Hjūstonas ātruma pārbaudeNordVPN Dalasā uztur vairākus serverus, un jūs varat izmantot jebkuru no tiem. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām Amerikas Savienoto Valstu serveri Dalasā uz Hjūstonu un ieguvām lejupielādes ātrumu 185,57 Mbps.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais Hjūstonas VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA Hjūstonas ātruma pārbaudeMēs izmantojam PIA Windows klientu, un iestatīšanas un izmantošanas ziņā tas nav daudz. Tā vienkāršība nenozīmē, ka klientam nav daudz funkciju. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus un atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA darbojās ar ātrumu 75,73 Mb / s, kamēr bija savienots ar Hjūstonu.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais Hjūstonas VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2023. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

  Labākie Kolorado VPN

CyberGhost Houston ātruma pārbaudeTā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Dalasā, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz Amerikas Savienotajām Valstīm un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu ASV. CyberGhost tīklā ir iekļauti vairāki serveri Dalasā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu Hjūstonā. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 92,08 Mbps.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais Hjūstonas VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, ieskaitot IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN Ziemeļamerikā un Eiropā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Houston ātruma pārbaudeIPVanish mitina vairāk nekā 30 serverus Hjūstonā, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Kad mēs pārbaudījām IPVanish serveri Hjūstonā, bom-c06, mēs atklājām, ka ātrums ir 154.40 Mbps.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Tagad, kad esat apskatījis iepriekšminētās izvēles, mūsu vietnē ir arī citas iespējas tops 10 VPN pakalpojumi saraksts. Tomēr mēs uzskatām, ka augstāk minētie ir labākā izvēle. Mēs tos izvēlējāmies, ņemot vērā ātrumu, uzticamību, cenu un drošību. Mēs arī meklējām pakalpojumu sniedzējus ar serveriem, kas atrodas Hjūstonā vai tās tuvumā. To darot, jums būs pieejams vislabākais ātrums. Ātrums var būt faktors, ja plānojat straumēt jebkuru saturu. Tā kā visām iespējām ir labi tīkli, jūs nevarat kļūdīties izvēloties. Izmantojot mūsu ceļvedi, jūs varat izdarīt labāko izvēli.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me