Iekurt uguniKindle Fire ir Amazon populārā e-lasītāja Kindle planšetdatora versija. Pirmā paaudze tika izlaista 2011. gadā, un tajā tika izmantota Android Gingerbread 2.3.3 operētājsistēmas specializētā versija. Kopš tā laika ugunsgrēks ir piedzīvojis vairākas paaudzes un ir uzlabojies. Tagad saukts tikai par ugunsgrēku, 2014. gadā nosaukuma iekurtā daļa tika noņemta. Ja jums ir Amazon Prime konts, varat straumēt bezgalīgu video uz savu Fire Device. Lai gan, ja jūs atrastos ārpus ASV vai Lielbritānijas, jums būs jāizmanto VPN.

5 labākie VPN iekurt uguni

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Kā mēs minējām, iekurtu uguni ir notikušas vairākas izmaiņas. Vienmēr ar septiņu collu skārienjutīgu ekrānu ierīces pirmajā paaudzē bija 512 MB RAM un 1 GHz procesors. Lai gan tas tika kotēts 199 USD vērtībā, to materiālu izmaksas vien bija robežās no 150 USD līdz 201,70 USD. Amazon domā, ka viņi nopelnītu vairāk naudas no Fire digitālā satura, nevis no pašas ierīces.

Uguns otrajā paaudzē notika dažas izmaiņas. Vienā gadījumā RAM apjoms tika dubultots līdz 1 GB, un procesora ātrums tika uzlabots līdz 1,2 GHz. Turklāt cena tika pazemināta līdz USD 159. Tāpat kā jebkurai tehnoloģijai, laiks nozīmē, ka izmaksas samazinās. Tajā brīdī video draudzīgā HD versija tika izlaista 199 USD par 7 collu displeju un 299 USD par 9 collu versiju..

Jaunākā Fire versija ir Fire HDX 8.9. Tas parāda 2 GB RAM, kā arī četrkodolu, 2,5 GHz procesoru. Tāpat kā daudzās citās planšetdatoros šajās dienās, Fire HDX ietver 8 megapikseļu selfie kameru un 720p kameru, kas vērsta uz priekšu. Audio ir arī izteiksmīgs un tīrs, jo visi ugunsgrēki izmanto Dolby tehnoloģiju. Šīs funkcijas ir lieliski piemērotas video straumēšanai no Amazon Prime vai video tērzēšanai ar kādu personu. Tie ir arī labi iemesli, lai izmantotu VPN.

Ja jūs to lasāt, jūs droši vien jau zināt, kas ir VPN. Tomēr, ja jums nav nepieciešams atsvaidzinājums, mēs to izskaidrosim vienkāršā valodā, kā arī priekšrocības, ko sniedz tā lietošana ar Fire ierīci. Virtuālais privātais tīkls (VPN) ir programmatūra, kas atkarībā no mērķa izveido drošu savienojumu ar serveri, iespējams, citā valstī. Šādi rīkojoties, visam, ko darāt tiešsaistē, tiek pievienots šifrēšanas slānis, ja vien esat izveidojis savienojumu ar VPN. Neatkarīgi no tā, vai jūs sazināties ar kādu personu vai vienkārši pārlūkojat materiālus tiešsaistē, visas bezvadu darbības var tikt pārtvertas. Pat ja atrodaties vietā, kas norāda, ka viņiem ir drošs bezvadu savienojums, nav jāuzņemas risks.

Vēl viens labs iemesls, lai izmantotu VPN, ir tā spēja atbloķēt piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam vai vietnēm. Ģeogrāfiskā bloķēšana ir tehnoloģija, kas identificē lietotāja atrašanās vietu, pamatojoties uz IP adresi. Šī tehnoloģija rada barjeru, kas novērš bloķēto vietņu atrašanos (atkarībā no tā, kur atrodaties pasaulē) vai ierobežo saturu tikai noteiktā apgabalā. Izvēloties serveri citā valstī, jūs varētu izvairīties no šiem ierobežojumiem. Izmantojam piemēru, lai precizētu šo scenāriju. Pieņemsim, ka jūs dzīvojāt ASV, un jums bija Amazon Prime abonements un / vai Netflix abonements. Izmantojot VPN, jūs varat izveidot savienojumu ar serveri Lielbritānijā un apskatīt viņu bibliotēku vai arī visaptveroši. Tā kā ir zināms, ka abiem šiem straumēšanas pakalpojumiem ir atšķirīgas bibliotēkas dažādos reģionos, jūs varētu piekļūt apgabaliem, kuri jums parasti nebūtu. To pašu varētu teikt par jebkuru citu reģionu, ar kuru vēlējāties izveidot savienojumu.

Tagad, kad esam izskaidrojuši jēdzienus, mēs apskatīsim iespējas. Neatkarīgi no tā, kurā uzņēmumā jūs apmeklējat, viņiem būs dažādi protokoli, kurus jūs varētu izmantot. Visas šeit piedāvātās atlases izmanto drošu šifrēšanu, taču, izmantojot OpenVPN protokola versiju, jūs vienmēr nodrošināsit vislabāko drošību. Ja ātrums ir būtisks, jūs izmantojat OpenVPN (UDP). Tas ir labākais risinājums VoIP, Skype, tiešsaistes spēlēm vai pat tādu straumēšanas pakalpojumu izmantošanai kā Netflix, Hulu vai Pandora. Ja rodas savienojuma problēmas vai problēmas ar savienojuma pārtraukšanu, varat pārslēgties uz OpenVPN (TCP). TCP versija nav tik ātra, taču tiek pārbaudīti dati. Tagad, kad mēs to esam pārgājuši, mēs pāriesim pie uzņēmumiem, kas ir labi īpašu iemeslu dēļ.

Ja vēlaties atbloķēt saturu vai aizsargāt savus datus, mēs iesakām ExpressVPN. Viņi neuzglabā nekāda veida žurnālus un piedāvā nogalināšanas pārslēgšanas funkciju, tāpēc tas nodrošinās, ka jūs esat aizsargāts, kad un ja savienojums pārtrūkst. Straumēšanas pakalpojumu, piemēram, Netflix, Hulu vai Pandora, izmantošanai ExpressVPN atkal ir labākā izvēle. Tā kā viņi piedāvā Android klientu, jums nevajadzētu radīt problēmas ar Fire atbalstu. Viņiem ir arī ātrākais tīkls Ziemeļamerikā un Eiropā, tāpēc jums būs nepieciešams tikai izveidot savienojumu, un jūs varētu baudīt bloķēta satura straumēšanu no citām valstīm.

Ja vēlaties pārbaudīt tikai ģeogrāfiski ierobežotu saturu, labākais risinājums ir izmantot ExpressVPN funkciju MediaStreamer (Smart DNS). Viedais DNS ar savu VPN palīdzēs atbloķēt kanālus, nezaudējot nelielu ātrumu. Protams, tas ir atkarīgs no tā, vai SmartDNS atbloķē konkrēto kanālu, kuru vēlaties redzēt. Wi-Fi rakstura dēļ mēs iesakām izmantot šifrētu opciju. Par ātrumu ātrums nav jāziedo. Tā kā ātrums varētu būt problēma, ja jūs mēģināt straumēt dažreiz, ja vien neredzat kvalitātes atšķirības, papildu šifrēšanas slānis VPN sniedz vairāk, nekā kompensē jebkuru ātrumu, kuru jūs varētu zaudēt. Abi ir iekļauti jūsu ExpressVPN dalībā.

Apskatiet mūsu 10 labākie VPN pakalpojumi sarakstu, ja vēlaties citas iespējas, bet nevajadzētu to darīt. Izvēloties labākās vispārējās atlases šajā amatā, par sava izvēles kritērijiem mēs izmantojām drošību, ātrumu, cenu un servera pieejamību. Mēs izvēlējāmies arī uzņēmumus ar lielu skaitu tīkla serveru, kuriem, iespējams, vēlēsities izveidot savienojumu, lai tos labāk skatītu. Tas, ko jūs vēlaties meklēt pie uzticama VPN nodrošinātāja, ir tas, kas nodrošinās jūsu drošību un nodrošinās ātrus tīklus, lai dotu iespēju straumēt augstas izšķirtspējas saturu no citām valstīm..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me