Labākie šifrētie VPN

ŠifrēšanaKad es domāju par VPN, mans prāts automātiski brīnās, vai šifrēt jūsu datus. Lielākā daļa cilvēku pieņem, ka VPN pakalpojuma izmantošana nozīmē, ka viņu dati tiek šifrēti, taču tas ne vienmēr notiek. Jums nāksies saskarties ar dažiem pakalpojumu sniedzējiem, kuri izmanto kļūdainu šifrēšanu, kas jūs atstās uz risku. Šodien es dalīšos ar pieciem pakalpojumu sniedzējiem, kuri ļoti nopietni uztver drošību. Tie piedāvā augsta līmeņa šifrēšanu, lai palīdzētu aizsargāt jūsu datus un privātumu.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Izvēloties VPN sniedzēju, jāņem vērā dažas lietas. Pirmais ir jūsu mērķis, izmantojot pakalpojumu. Ko jūs vēlaties darīt ar VPN? Ja jūs vienkārši vēlaties piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm citās valstīs, šifrēšana nav tik svarīga. Tomēr, ja jūsu mērķis ir aizsargāt tiešsaistes privātumu un anonimitāti, šifrēšanas līmenim kopā ar VPN uzņēmuma žurnālu politiku ir izšķiroša nozīme jūsu lēmumā. Apskatīsim sīkāk dažus dažādus scenārijus.

Piekļūstiet ģeogrāfiski bloķētām vietnēm

Ja jūsu mērķis ir piekļūt vietnēm, kas ir ģeogrāfiski bloķētas, iespējams, šifrēšana nav jūsu galvenais mērķis. Tas tiešām ir atkarīgs no tā, kādām vietnēm jūs mēģināt piekļūt. Piemēram, ja jūs plānojat izmantot VPN, lai skatītos iecienītās pārraides Netflix US vai straumētu BBC iPlayer programmas, šifrēšanas stiprums nav viss tik svarīgi. Tomēr, ja vēlaties piekļūt vietnēm, kuras tiek cenzētas jūsu valstī, piemēram, sociālo mediju vietnēm (Facebook, Twitter utt.) Vai The Pirate Bay, tad spēcīga šifrēšana ir kritiska.

Aizsargājiet tiešsaistes privātumu

Ja tiešsaistē galvenā prioritāte ir privātuma aizsardzība, šifrēšana ir ļoti svarīga. Jūs atradīsit daudz VPN uzņēmumu, kas piedāvā bezmaksas pakalpojumus vai ļoti lētus plānus. Esiet piesardzīgs, izvēloties VPN. Padomājiet par to, kur pelna tie, kas piedāvā bezmaksas privātuma pakalpojumus? Viņi vai nu jūs bombardē ar reklāmām, vai arī pārdod jūsu izmantošanu reklāmdevējiem. Neviens scenārijs nav pieņemams. Lēti VPN bieži padara viņu izmantotos protokolus grūti atrodami savā vietnē vai piedāvā tikai PPTP, kas ir vismazāk drošs protokols un noteikti nav ieteicams.

Aizsargājiet savu anonimitāti

Jūsu datu aizsardzība, izmantojot šifrēšanu, ir viena lieta. Jūsu identitāti var slēpt tiešsaistē. Labs VPN palīdzēs nodrošināt jūsu anonimitāti, izmantojot pakalpojumu. Šī ir joma, par kuru grūti spriest, jo jums ir jāuzticas uzņēmumam, kas nodrošina jūsu VPN pakalpojumu. Esmu izmantojis šajā amatā uzskaitītos pakalpojumus un iesaku tos visus. Ņemot to vērā, es iesaku anonimitāti ExpressVPN un Privāta piekļuve internetam.  Abiem pakalpojumu sniedzējiem ir politika bez reģistrēšanās, kas nozīmē, ka viņi nereģistrē lietotāju aktivitātes savā tīklā. Viņiem ir arī nogalināšanas slēdža funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu privātumu, ja VPN kādreiz samazinās.

Izpratne par šifrēšanu

Daudzi cilvēki sajauks šifrēšanu ar protokoliem, kas tiek izmantoti, lai izveidotu savienojumu ar VPN pakalpojumu. Tiem, kuri nemeklē dziļu tehnisko niršanu, es iesaku padomāt par abiem kopā. Šī ir mana ātrā nodarbība par protokola izvēli, lai aizsargātu jūsu privātumu. Izpildiet šo sarakstu, lai iegūtu visdrošāko savienojumu.

 • OpenVPN – labākā izvēle, visdrošākā
 • SSTP Laba izvēle Windows
 • L2TP / IPSec – pienācīga alternatīva, ja OpenVPN netiek atbalstīts
 • PPTP – sliktākais variants, bet savietojams ar vairākām ierīcēm

Tagad tiem, prasmīgiem lietotājiem, kuri vēlas vairāk kontrolēt šifrēšanu, es iesaku privātu piekļuvi internetam. Tie piedāvā pielāgotus datu šifrēšanas, datu autentifikācijas un rokasspiediena autentifikācijas iestatījumus. Es dalīšos ar īsu kopsavilkumu. Lai iegūtu sīkāku informāciju, varat apmeklēt PIA šifrēšanas lapu.

PIA datu šifrēšanas iestatījumi:

 • AES 128 – uzlabots šifrēšanas standarts (128 biti) CBC režīmā
 • AES 256 – uzlabots šifrēšanas standarts (256 biti) CBC režīmā
 • Blowfish – Blowfish (128 bitu) CBC režīmā

PIA datu autentifikācijas iestatījumi:

 • SHA1 – HMAC, izmantojot drošu hash algoritmu (160 bitu)
 • SHA256 – HMAC, izmantojot drošu hash algoritmu (256 biti)

PIA rokasspiediena šifrēšanas iestatījumi:

 • RSA-2048 – 2048 bitu īslaicīgas diferenciālās Helmas (DH) atslēgu apmaiņa un 2048 bitu RSA sertifikāts
 • RSA-3072 – 3072 bitu īslaicīgas diferenciālās Helmas (DH) atslēgu apmaiņa un 3072 bitu RSA sertifikāts
 • RSA-4096 – 4096 bitu īslaicīgas diferenciālās Helmas (DH) atslēgu apmaiņa un 4096 bitu RSA sertifikāts
 • ECC-256k1 – īslaicīgas eliptiskas līknes DH atslēgu apmaiņa un ECDSA sertifikāts, izmantojot līkni secp256k1 (256 biti)
 • ECC-256r1 – Efemeras eliptiskās līknes DH atslēgu apmaiņa un ECDSA sertifikāts prime256v1 (256 biti)
 • ECC-521 – Efemeras eliptiskās līknes DH atslēgu apmaiņa un ECDSA sertifikāts secp521r1 (521 bits)

Secinājums

Jūs varat izlasīt mūsu sarakstu ar top 10 VPN pakalpojumus, lai iegūtu vairāk iespēju, bet es ļoti iesaku iepriekš uzskaitītos pakalpojumus tiem, kas meklē augsta līmeņa šifrēšanu. Mēs tos izvēlējāmies, salīdzinot ar citiem vadošajiem VPN pakalpojumiem, pamatojoties uz šifrēšanas līmeņiem, privātumu (žurnālu politika), P2P / failu apmaiņas atbalstu, servera atrašanās vietu pieejamību galvenajās vietās, veiktspēju, uzticamību un cenu. Jūs vēlēsities uzticamu un uzticamu VPN sniedzēju, kas palīdzēs nodrošināt jūsu tiešsaistes privātumu. Iespējams, vēlēsities arī ātru tīklu HD satura lejupielādēšanai un straumēšanai. Pakalpojumi, kas tiek kopīgoti ziņojumā, ir labākie šifrētie VPN. Tie palīdzēs nodrošināt jūsu privātumu, kā arī atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus straumēšanas video pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Hulu, HBO TŪLĪT, un simtiem citu populāru vietņu, kuras citādi varētu tikt bloķētas.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map