IndiānaIndiāna ir ASV štats, kas atrodas valsts centrālajā daļā Mičiganas ezerā. To sauc par ASV krustojumu, un tajā tiek lēsts, ka tajā ir 6,69 miljoni iedzīvotāju. Ir vairāki iemesli, kurus atradīsit, lai apmeklētu skaistos laukus. Daži no tiem ietver ārpus telpām, lielisku ēdienu, Indianapolis Motor Speedway un daudz ko citu. Ja ir viens iemesls, kas jums jāapmeklē, vai vairāki iemesli, jūs vēlēsities izmantot VPN, kad vien varat. Īsi apskatiet mūsu Indiānas labāko VPN sarakstu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4IPVanish4,87 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa
5Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA52. lppIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Tā kā ir daudz tūristu, kas piedalās visa veida piedzīvojumos štatā, viņi nevēlas, lai viņi notiktu, ir identitātes zādzības. Neviens nevēlas, lai viņu identitāte tiktu nozagta, tāpēc ir svarīgi izmantot VPN. To darot, jūs izveidojat drošu un privātu savienojumu ar jūsu izvēlēto VPN serveri. Tādā veidā jums būs daudz grūtāk nevienam no šiem kibernoziedzniekiem iegūt informāciju par jūsu privāto informāciju.

Nākamais iemesls VPN izmantošanai Indiānā ir saistīts ar sporta pārtraukumiem un ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Kā jūs droši vien zināt, štatā atrodas vairākas augstākā līmeņa sporta komandas. Tie ir Indiana Pacers un Indianapolis Colts. Turklāt jūs varat atrast vairākas koledžu komandas, kuras var izbaudīt sportu. To skaitā ir Purdue un Indiānas Universitāte. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar VPN citā reģionā vai pašreizējā reģionā atkarībā no tā, ko mēģināt skatīties, un jums vajadzētu būt iespējai skatīties kā parasti..

Kāds ir labākais Indiānas VPN?

Dažādos Indiānas sporta veidos, ieskaitot sacīkšu sacensības un citas, mēs koncentrēsimies uz spēju palīdzēt jums apiet sporta blokus. Lai arī citi jautājumi ir svarīgi, mēs vispirms izmantosim atbloķēšanas iespēju, lai palīdzētu mums noteikt labāko Indiānas VPN.

  • Iespēja apbraukt sporta aptumšošanu, ģeogrāfiskos ierobežojumus un ugunsmūrus Indiānas reģionā
  • Augsta tīkla stabilitāte, tāpēc jums nav jāuztraucas par tīkla atvienošanu
  • Pakalpojumu sniedzēji, kuriem ir VPN serveri, kuri darbojas labi Indiānas reģionā
  • Spēcīga militāras pakāpes šifrēšana, lai aizsargātu jūsu privātumu, atrodoties stāvoklī
  • Stingri nav žurnālu politikas
  • Mobilās lietotnes un Amazon Firestick ierīču atbalsts

Un tagad cieši apskatīsim dažus no labākajiem Indiānas VPN.

1. Labākais Indiānas VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Iespējams, ka šī problēma var rasties ar apkārtnes serveriem. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet ASV un pēc tam atveriet Čikāgu. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri Čikāgā un ar izciliem rezultātiem pārbaudījām ātrumu uz Indianapolisu, Fortveinu un Sautbendu. Visās 3 pilsētās lejupielādes ātrums bija tuvu 130 Mb / s.

ExpressVPN Indiana ātruma tests

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

2. Labākais Indiānas VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN mitina serverus Čikāgā (tuvākā pilsēta). No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri, kas atrodas Čikāgā, un pārbaudījām ātrumu uz Indianapolisu, Fortveinu un Sautbendu. Lejupielādes ātrums bija no 121 Mbps līdz 128 Mbps.

Ātruma tests NordVPN Indiana

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 3,49 USD mēnesī.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

3. Labākais Indiānas VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Atlanta, Džordžijā, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz ASV un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu ASV. CyberGhost tīklā ir iekļauti daži serveri Čikāgā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām priekšnesumu Indianapolisā, Fortveinā un Dienvidu Bendā. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija no 116 Mbps līdz 121 Mbps.

CyberGhost Indiana ātruma pārbaude

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

Skatīt CyberGhost piedāvājumus

4. Labākais Indiānas VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

IPVanish piedāvā vairākus serverus šajā apgabalā, tāpēc jums nevajadzētu radīt problēmas. Tomēr jūs varat sagaidīt ātru ātrumu arī daudzviet pasaulē. Tādēļ mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, ko izmantot, atrodoties Indiānā.

Kā arī diezgan neliels pārklājums dažādos Eiropas reģionos, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu, un tie labi darbojas mūsu ātruma pārbaudēs. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

Mēs tikko pieminējām, ka IPVanish ir serveri visā reģionā un tie visi ir jums pieejami. Ja gadās redzēt serveri, kura servera nosaukumā ir burts “a”, tas ir visātrākais tīklā. Mēs izveidojām savienojumu ar IPVanish serveri Čikāgā un pārbaudījām Indianapolisā, Fortveinā un Sautbendas štatā. Ātrums svārstījās no 123 Mbps līdz 128 Mbps.

IPVanish Indiana ātruma pārbaude

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Skatīt IPVanish piedāvājumus

5. Labākais Indiānas VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 67%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA darbojas labi šajā reģionā. Mēs izveidojām savienojumu ar Čikāgas serveri un pārbaudījām ātrumu uz Indianapolisu, Fortveinu un Sautbendu ar rezultātiem no 121 Mbps līdz 126 Mbps.

PIA Indiana ātruma tests

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN no tikai USD 3,33 mēnesī.

Skatīt PIA piedāvājumus

Kā redzat, noteikti ir dažas lieliskas iespējas, ko izmantot, atrodoties Indiānā. Tomēr, ja vēlaties citas izvēles, lūdzu, nekautrējieties ielūkoties mūsu vietnē top 10 VPN saraksts. Viņi visi darbosies labi, taču mēs izdarījām izvēli, pamatojoties uz vairākiem faktoriem, lai tos optimizētu Indiānai. Neatkarīgi no tā, ko plānojat tur darīt, VPN aizsardzība ir laba ideja. Izmantojot mūsu ceļvedi, jūs varat aizsargāt savu privātumu un pieņemt labāko iespējamo lēmumu.

 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me