Labākie iPhone VPN

iPhoneIPhone X un iPhone 8 Plus bija lieli jauninājumi gan ekrāna lieluma, gan iespēju ziņā. Lielie, ūdensnecaurlaidīgie ekrāni ar tīklenes displeju palīdz videoklipu skatīšanos baudīt. 5,5 collu iPhone 8 Plus un 5,8 collu iPhone X nodrošina lielisku iespēju skatīties tiešsaistes video. Neatkarīgi no tā, vai jums ir jaunākais iPhone vai vecāka versija, jums vajadzētu izmantot VPN jebkurā laikā, kad izveidojat savienojumu ar publisko Wi-Fi tīklu vai kad vēlaties baudīt saturu citos reģionos. Aizsargājiet savu privātumu un atbloķējiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, izmantojot iPhone VPN.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA112Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

VPN iespējošanai savā iPhone ir vairāki iemesli. Pirmais ir tiešsaistes privātums. Mēs visi ceļojam ar saviem tālruņiem. Neatkarīgi no tā, vai tas attiecas uz citu valsti vai kafijas veikalu pa ielu, atvērts Wi-Fi tīkls atstās jūs uz risku. Varat paļauties uz VPN, lai palīdzētu aizsargāt jūsu privātumu, šifrējot jūsu iPhone savienojumu jebkurā laikā, kad tas ir iespējots. Runājot par jūsu iPhone drošību, daži VPN uzņēmumi ir krietni priekšā citiem. Pēc brīža mēs ieteiksim VPN, kas ir izstrādājuši pielāgotas iOS lietotnes ar uzlabotām funkcijām, lai palīdzētu aizsargāt jūsu privātumu un saglabāt jūsu iPhone datus drošībā. Ja jūs skatījāties 60 minūtes tālruņu uzlaušanas segmentā, tad jums ir kāds priekšstats par to, cik slikta šobrīd ir situācija. Lai arī VPN nav viss problēmas risinājums, tas noteikti ir solis pareizajā virzienā. Ja plānojat izmantot tālruni Wi-Fi tīklos, ir nepieciešams iPhone VPN.

Otrs iemesls VPN izmantošanai savā iPhone ir izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Pieņemsim, ka jūs dzīvojat Amerikas Savienotajās Valstīs un plānojat ceļot uz Eiropu. Vai zinājāt, ka ārzemēs nevarēsit skatīties ASV Netflix saturu? Tas pats attiecas uz tiem Lielbritānijā, kuri ceļo ārpus valsts un zaudē piekļuvi BBC iPlayer. VPN palīdzēs jums piekļūt neatkarīgi no tā, kur ceļojat. Kā tas darbojas? Kad izveidosit savienojumu ar VPN serveri citā valstī, tas jums piešķirs vietējo IP adresi. Tas palīdzēs jums piekļūt straumēšanas pakalpojumiem un kanāliem citās valstīs, ceļojot vai dzīvojot ārzemēs. Šajā gadījumā jūs, iespējams, neuztraucaties par VPN piedāvātajiem drošības un šifrēšanas līmeņiem. Par laimi jums nav jāveic kompromiss. Tālāk uzskaitītie VPN palīdzēs straumēt HD video citās valstīs, vienlaikus aizsargājot arī jūsu privātumu.

Kāds ir labākais VPN iPhone?

Lai noteiktu mūsu labāko iOS VPN lietotņu sarakstu, mēs pievērsāmies šādiem kritērijiem:

 • IOS lietotnes veiktspēja un uzticamība iPhone un iPad ierīcēm
 • Priekšroka drošiem protokoliem, ieskaitot IKEv2 un OpenVPN
 • Mēs iesakām tikai tos VPN, kas neuzglabā lietošanas žurnālus
 • Iespēja atbloķēt populāros straumēšanas pakalpojumus un tiešsaistes sporta veidus
 • VPN lietotnes galddatoriem, mobilajām ierīcēm un Amazon Firestick ierīcēm

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir saraksts ar labākajiem VPN pakalpojumiem iPhone lietotājiem:

1. Labākais VPN iPhone: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

Neatkarīgi no tā, vai mēs runājam par iOS vai citu operētājsistēmu, ExpressVPN ir viena no labākajām programmatūrām nozarē. Tie, kas dod priekšroku kartes skatam, novērtēs jaunāko ExpressVPN iOS lietotni. Pēc noklusējuma jūs varat pārvietoties pa pasaules karti un izveidot savienojumu ar jebkuru servera atrašanās vietu. Lietotnei ir arī saraksta skats serveru izvēlei. Varat pārslēgties starp OpenVPN UDP, OpenVPN TCP un IPSec protokoliem. Mēs ceram, ka viņi nākotnē atbalstīs IKEv2. Tikmēr varat arī iestatīt lietotni automātiskai savienojuma izveidošanai, ja VPN savienojums pārtrūkst. ExpressVPN ir pārliecināts, ka būsit apmierināts ar viņu pakalpojumiem, tiklīdz jums būs iespēja to izmēģināt. Viņi visiem jaunajiem dalībniekiem piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, kas ir daudz laika, lai pārbaudītu pakalpojumu visās jūsu ierīcēs.

ExpressVPN iPhone

ExpressVPN pakalpojums ir vienlīdz iespaidīgs daudzās ierīcēs. Viņiem ir pielāgoti klienti operētājsistēmām Mac, Windows, iOS un Android, un viņi veido mūsu “top 5” sarakstu katrā kategorijā. Viņu programmatūra vienmēr ir bijusi iespaidīga, taču 2016. gads ir devis vairākus uzlabojumus. Iesācējiem lietotnes ir daudz vieglāk iestatīt un lietot. Lai izveidotu savienojumu, vienkārši pieskarieties servera atrašanās vietai. Viņu darbvirsmas lietotnēs ir ietverti ātruma testi, kas palīdzēs atrast ātrāko serveri. Windows klientā ir iekļauta arī VPN iznīcināšanas slēdža funkcija. Kas attiecas uz iOS lietotni, varat iestatīt iecienītākās servera vietas, lai ātri izveidotu savienojumu no iPhone ar jebkuru ExpressVPN serveri 94 valstīs.

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN iPhone: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

IPhone lietotne NordVPN

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN iPhone: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) iPhone lietotājiem nodrošina tīru iOS lietotni. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Izmantojot jauno PIA lietotni, varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 29 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda ir organizējusi savus serverus pa reģioniem iPhone lietotājiem. Servera atrašanās vieta ir sakārtota alfabēta secībā pa valstīm. Kad esat izvēlējies atrašanās vietu, lietotne izveidos savienojumu. Jūs varat viegli izveidot savienojumu un atvienoties ar vienu slīdņa pieskārienu. Versija 2.5 ieviesa jaunu Safari satura bloķētāja funkciju, lai bloķētu reklāmas tiem, kas izvēlas to iespējot. Jaunākā iOS lietotne atbalsta gan OpenVPN, gan IPSec savienojumus.

Lietotne PIA iOS

IOS lietotne no privātā interneta piekļuves ir diezgan vienkārša. Visu viņu programmatūru ir vienkārši lietot. Ja plānojat izveidot savienojumu no Mac vai Windows, mēs iesakām izmantot VPN piedāvāto VPN nogalināšanas slēdža funkciju. Viņiem ir arī aizsardzība pret DNS noplūdi, IPv6 noplūde un portu pāradresācijas funkcijas darbvirsmas klientā. Lai gan mobilajās lietotnēs nav ietvertas iepriekšējās funkcijas, jūs varat viegli izveidot savienojumu ar jebkuru serveri un šifrēt savienojumu. Atcerieties izveidot savienojumu ar PIA jebkurā laikā, kad izmantojat Wi-Fi tīklu, lai palīdzētu aizsargāties pret datu zādzībām. Tie neierobežo izmantošanu, tāpēc jūs varat atstāt VPN jebkurā laikā, kad vēlaties aizsargāt privātumu.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais VPN iPhone: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

Ar CyberGhost 7 izlaišanu 2018. gada rudenī VPN neapšaubāmi ir labākā programmatūra nozarē. Viena no pirmajām lietām, kuru pamanīsit, izmantojot interfeisu CyberGhost 7. Tas pats Mac, Windows, iOS, Android un Amazon Fire TV. Tas nozīmē, ka jūs varat gaidīt tādu pašu pieredzi neatkarīgi no ierīces. Tas ir lieliski, jo vienlaikus varat izmantot VPN līdz 7 ierīcēm. Tas ir ļoti noderīgi, lai aizsargātu jūsu privātumu mājās vai ceļojumā. Atpakaļ uz iOS lietotni. Varat izveidot savienojumu ar jebkuru VPN servera atrašanās vietu un filtrēt serverus, kas atbalsta HD straumēšanu. Jūs pat varat iestatīt izlases, lai ātri piekļūtu noteiktām servera vietām. IOS lietotne aizsargās jūs arī WiFi karstajos punktos. Varat lietotnei norādīt, kā reaģēt uz drošiem un nedrošiem tīkliem. Tas dod jums lielāku kontroli.

Lietotne CyberGhost iPhone

Uzmanīgi apskatiet lietotāja interfeisu. Tas ir vienkāršs, taču efektīvs. Lai izveidotu savienojumu ar labāko serveri vai izvēlētos jebkuru atrašanās vietu, varat vienkārši pieskarties virpai. Jaunā lietotne ļauj jums izvēlēties noteiktu servera atrašanās vietu un pat atsevišķu serveri. Tas dod jums pilnīgu kontroli pār to, ar kuru serveri jūs jebkurā laikā izveidojat savienojumu. Jūs pamanīsit arī cilnes Straumēšana un Izlase. Straumēšana ietver serverus galvenajās vietās (ASV, Lielbritānijā, Vācijā, Francijā, Somijā, Dānijā), lai baudītu iecienītos straumēšanas pakalpojumus, atrodoties ārpus reģiona. Vislabākais, ka CyberGhost ir VPN, kurā netiek reģistrēts, tāpēc, lietojot pakalpojumu, jums ir papildu privātuma līmenis.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais VPN iPhone: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

Balstoties uz paveikto darbu, attīstot uzlabotas funkcijas iOS lietotājiem, mēs izvēlējāmies IPVanish kā vienu no labākajiem iPhone VPN. Viena lieta ir jauki izskatīgai iPhone lietotnei, taču lielākajai daļai no tām trūkst papildu konfidencialitātes funkciju, kas palīdzētu nodrošināt jūsu aizsardzību. IPVanish sāk, dodot jums iespēju izvēlēties starp IKEv2 un IPSec protokoliem. Neuzkāpjot pārāk tehniski, IKEv2 ir labākais protokols iPhone. Tā atbalsts MOBIKE palīdz ātri atjaunot savienojumu ar VPN, kad pārvietojaties starp karstajiem punktiem vai pārslēdzaties no mājas Wi-Fi uz mobilajiem datiem. IPVanish iOS lietotnē ir arī funkcijas, kas automātiski aktivizējas, kad izveidojat savienojumu ar Wi-Fi tīkliem vai kad apmeklējat noteiktas vietnes. Kā mēs demonstrēsim, jums ir pilnīga kontrole pār lietotni.

IPVanish iOS lietotne

Iepriekš redzamajā attēlā ir trīs ekrānuzņēmumi, lai sniegtu pilnu iOS VPN lietotnes attēlu. Jūs pamanīsit, ka pirmais attēls parāda, ka mēs esam atvienoti. Jūs varat viegli izveidot savienojumu, pārvietojot slīdni pa labi. Tas jūs savienos ar izvēlēto serveri un parādīs attēlu labajā pusē. Ekrāns vidū parāda servera atrašanās vietu sarakstu. Lai izveidotu savienojumu, lietotnē varat atlasīt jebkuru no 85 vai vairāk servera atrašanās vietām vairāk nekā 60 valstīs. Jūs varat viegli pārslēgties starp VPN serveriem jebkurā laikā, veicot tikai dažus pieskārienus.

IPVanish iOS iestatījumi

Kā redzat attēlā iepriekš, IPVanish iOS lietotne ļauj jums pilnībā kontrolēt, kā viņu VPN pakalpojums mijiedarbojas ar jūsu iPhone. Jūs varat sākt izvēlēties starp IKEv2 un IPSec protokoliem. Pieskaroties “On Demand”, parādīsies ekrāns labajā pusē. Šeit jūs varat iestatīt dažas uzlabotas funkcijas:

 • Vienmēr – uzturiet savienojumu ar IPVanish jebkurā laikā, kad izmantojat savu iPhone.
 • Tīkla SSID – automātiski izveidot savienojumu ar noteiktiem tīkliem, pamatojoties uz SSID
 • Domēni – automātiski izveidojiet savienojumu ar izvēlētajām vietnēm

Mums jāņem vērā, ka jums nav jāmaina neviens no šiem iestatījumiem. Lietotne ir gatava savienojumam, kad to pirmo reizi palaižat. Šīs ir tikai papildu iespējas, lai palīdzētu aizsargāt jūsu privātumu. Mēs tos patiešām novērtējam, jo ​​lielākajai daļai citu VPN lietotņu trūkst uzlaboto konfidencialitātes iespēju.

Palīdzība jums atrast labāko iPhone VPN ir mūsu uzmanības centrā, taču gandrīz visās kategorijās IPVanish ieņem augsto vietu. Viņi savā Android lietotnē pieliek tikpat lielas pūles. Windows un Mac lietotāji atradīs uzlabotas funkcijas, piemēram, VPN nogalināšanas slēdzi un iespēju pagriezt IP. Viņu “nulles žurnālu” politika ir tikai vēl viena zīme, ka viņi nopietni uztver jūsu privātumu. Mēs ikdienā izmantojam IPVanish un iesakām jums izmēģināt.

Apmeklējiet IPVanish

6. Labākais VPN iPhone: Surfshark

Surfshark

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 1,99 mēnesī (atlaide 83%)

Surfshark savu VPN pakalpojumu sāka ieviest 2018. gadā. Kopš tā laika uzņēmums sabiedrībā ir diezgan izveicīgs. Komanda turpina pieaugt un savam ātrgaitas tīklam pievieno serveru atrašanās vietas. Viņi ir koncentrējušies uz privātumu un vērtību. Pakalpojumā ir iekļautas papildu funkcijas, piemēram, CleanWeb (bloķē reklāmas un ļaunprātīgu programmatūru), Whitelister (sadalīta tunelēšana), MultiHop dubultā VPN, iznīcināšanas slēdzis, privāts DNS un aizsardzība pret noplūdi..

Ar lielu serveru tīklu visā pasaulē, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Premium un Amazon Prime, ir daudz iespēju baudīt šo pakalpojumu. Jūs varat piekļūt Amazon Prime Video vairākos reģionos, tostarp ASV, Vācijā un Lielbritānijā. Windows klients dod jums iespēju izveidot savienojumu ar fizisko serveru atrašanās vietām, virtuālajiem serveriem (vislabāk piemērotiem ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai), serveriem, kas atbalsta P2P izmantošanu, un MultiHop serveriem.

Lietotne Surfshark iPhone

Vērtībai un funkcijām Surfshark ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas aizsargāt savu privātumu un atbloķēt ierobežojumus. Visas viņu VPN lietotnes tika izstrādātas ar līdzīgu lietotāja interfeisu un ir viegli lietojamas. Jūs varat bez riska reģistrēties neierobežotā VPN kontā, jo Surfshark piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet Surfshark

7. Labākais VPN iPhone: StrongVPN

SpēcīgsVPN

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,37 mēnesī (atlaide 41%)

StrongVPN komanda ir kopā kopš 1995. gada. Viņi ir sākuši darboties tīmekļa mitināšanas telpā un ir izauguši līdz uzņēmumam ar vairāk nekā 60 darbiniekiem, kas ir ļoti liels VPN pakalpojums. StrongVPN pakalpojumu mēs zinām kopš 2010. gada, un gadu gaitā viņi ir turpinājuši ieviest jauninājumus. Līdz 2016. gadam viņi piedāvāja vairākus VPN plānus, kurus bija mazliet mulsinoši saprast. Tas viss ir mainījies, jo StrongVPN tagad ir viens plāns ar neierobežotu piekļuvi viņu 400+ servera tīklam 44 pasaules pilsētās. Pakalpojumu papildina pielāgotas lietotnes operētājsistēmām iOS, Android, Mac un Windows. Viņiem ir arī iestatīšanas ceļveži Chromium, DD-WRT un Tomato maršrutētājiem. Neatkarīgi no tā, kādu ierīci izmantojat savienojuma izveidošanai, lietojot StrongVPN, jūs varat sagaidīt ātru, uzticamu savienojumu.

StrongVPN iOS lietotne

StrongVPN iPhone VPN lietotne ir viena no labākajām tām, kas vēlas vienkārši pieskarties un izveidot savienojumu. Kā redzat iepriekš, iOS lietotne dod jums iespēju “Pieskarties, lai izveidotu savienojumu”. Tas ir viss, kas jums jādara, lai savienotu un šifrētu savus datus. Pēc noklusējuma lietotne izmanto IKEv2 protokolu, ko mēs patiešām novērtējam. Jūs varat arī izvēlēties L2TP vai PPTP, bet mēs ļoti iesakām pieturēties pie IKEv2. IKEv2 izmantošana palīdzēs ātri atjaunot savienojumu, pārvietojoties starp tīkliem. Tas var būt īpaši noderīgi tiem, kuri daudz ceļo. Noklikšķinot uz servera atrašanās vietas, kas norādīta lietotnes apakšdaļā, tas parādīs serveru sarakstu, kas parādīts centra attēlā. Šeit jūs varat izvēlēties jebkuru servera atrašanās vietu un protokolu, kuru vēlaties izmantot savienojuma izveidošanai.

Apmeklējiet vietni StrongVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map