Roma, ItālijaItālija ir Eiropas valsts, un tajā dzīvo viena no visu laiku lielākajām kultūrām – romieši. Šajā augsti attīstītajā valstī ir astotā lielākā ekonomika pasaulē, un tā atbalsta 61 miljonu cilvēku. Itālija ir pazīstama arī ar mērenu klimatu, tā ir lieliska pārtika, un diemžēl tagad tā ir pretpirātisma likumi. Šie jaunie likumi ir vieni no visstingrākajiem pasaulē. Tas padara Itāliju par lielisku vietu VPN izmantošanai.

Protams, ir dažādas grupas, kuras uztraucas par šo jauno likumu sekām, kā arī par likumu izmaiņām pamatveidā. Dažas no šīm grupām uztraucas par veidiem, kā likumus varētu piemērot politiskai rakstīšanai. Tomēr citi ir noraizējušies par lietotāja personisko tiesību pārkāpumiem un jūtas, ja viņu tiesības varētu tikt ignorētas šādā veidā.?

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Jaunie likumi seko galvenajiem tirgus dalībniekiem. Ja tiek konstatēts pārkāpums, tiek publicēts paziņojums un nosūtīts tiesai. Kad tiesa ir pieņēmusi lēmumu, interneta pakalpojumu sniedzējiem ir 3-5 darba dienas, lai noņemtu likumpārkāpēju un bloķētu piekļuvi vietnei, pat ja vietne atrodas ārpus Itālijas. Par šī lēmuma savlaicīgu neievērošanu, par katru negadījumu tiks uzlikts naudas sods 250 000 eiro apmērā. Likumā nav īpaši minēts, ka interneta pakalpojumu sniedzēji apmaksās visas tīmekļa vietņu bloķēšanas izmaksas, taču šķiet, ka tas tā ir. Tomēr, ja jūs joprojām vēlaties piekļūt šīm vietnēm, to varētu izdarīt, izmantojot VPN.

Šeit ir minēti daži iemesli, kāpēc Itālijā tiek izmantots VPN. Kā redzat, ISP ir jābloķē noteiktas vietnes, kuras, pēc tās domām, ir kaitīgas autortiesībām. Ja ticat tīkla neitralitātei, vēlaties, lai jūs varētu brīvi doties uz jebkuru vietni, kuru vēlaties. Ja tiek paziņots, ka esat bloķēts vietnēs, cilvēki dažreiz meklē alternatīvas metodes. VPN ļaus piekļūt bloķētam saturam.

Lai gan Itālija datu saglabāšanā prasa diezgan nelielu aizsardzību no privātām organizācijām, šķiet, ka Itālijas valdība ir izslēgta no šiem noteikumiem. Viņi var uzraudzīt jūs jebkura iemesla dēļ, kas viņiem šķiet nepieciešams, un var glabāt datus par jums līdz sešiem mēnešiem. Tā kā pārmērīgi lieli uzraudzības noteikumi ir līdzīgi, jūs vēlaties aizsargāt savus datus, izmantojot VPN.

Tātad, kā darbojas VPN? Šī daļa ir viegla. Jūsu pirmais solis būtu programmatūras lejupielāde. Kad esat to izdarījis, izvēlieties valsti, kurai pievienoties, un nospiediet savienojuma pogu. Tas radīs drošu un šifrētu savienojumu ar serveri citā valstī, tādējādi aizsargājot jūsu privātumu. Izvēloties valsti, kuru vēlaties izmantot, jūs varat izvairīties no ģeogrāfiskās bloķēšanas vai ISP vietņu bloķēšanas. Lai gan Netflix ir paziņojis, ka viņi oktobrī plāno laist klajā itāļu versiju, jums nav jāgaida. Ja jūs vēlētos skatīties Netflix ASV, nodrošinot jums apmaksātu abonementu, viss, kas jums jādara, ir izveidot savienojumu ar tur esošo serveri un piekļūt lietām tā, it kā jūs fiziski atrastos ASV. To pašu varētu teikt arī par jebkuru citu reģionu vai apgabalu, ar kuru vēlējāties izveidot savienojumu.

Cerams, ka līdz šim mēs esam skaidri norādījuši, ka VPN lietošanai ir nopietni iemesli. Jūsu izvēlētās iespējas ir atkarīgas no mērķa. Tas nozīmē, ka mums ir prātā dažas īpašas idejas attiecībā uz Itāliju. Visas šeit piedāvātās izvēles piedāvā drošus šifrēšanas līmeņus, tomēr, kad vien iespējams, labākā izvēle būs OpenVPN protokola izmantošana. Ja vēlaties izmēģināt kādu no daudzajiem straumēšanas pakalpojumiem, straumēšanai labākā izvēle būs OpenVPN (UDP). Attiecībā uz mobilajiem tīkliem privātuma aizsardzībai varat pārbaudīt arī citus protokolus, kā arī IKEv2 un L2TP.

Ja vēlaties aizsargāt savus datus vai atbloķēt saturu, mūsu ieteikums būtu izmantot IPVanish. Viņi neglabā žurnālus, un tiem ir nogalināšanas pārslēgšanas funkcija, tāpēc tas nodrošinās jūsu pārlūkošanas drošību. Ja vēlaties agri iekļūt Netflix vai izmēģināt citus, IPVanish joprojām ir jūsu labākais risinājums. Viņiem ir ātrākais tīkls Ziemeļamerikā un Eiropā, un viņi piedāvā arī mobilo klientu, tāpēc jums būs nepieciešams tikai savienojums, un jūs varēsit straumēt no lielajiem tirgiem pat pirms Netflix oficiālas ierašanās. Lieki piebilst, ka nosaukumu skaits Itālijā tiks saīsināts, salīdzinot ar ASV tirgu, tāpēc pakalpojuma saglabāšana nebūtu slikta ideja.

Ja jūsu mērķis ir tikai skatīties ģeogrāfiski ierobežotu saturu, mūsu ieteikums ir IPVanish vai ExpressVPN. Abas šifrē trafiku, bet ExpressVPN iekļauj arī SmartDNS ar savu VPN, lai ļautu piekļūt bloķētam saturam bez šifrēšanas ātruma samazināšanas. Tomēr, ja jums ir ātrgaitas internets, papildu aizsardzības slānis ir vērts jebkura ātruma deficīta gadījumā, ar kuru jūs varētu saskarties. Kamēr tas neietekmē kvalitāti, nav iemesla būt pārgalvīgam uz drošības rēķina.

Šūpojamies pa mūsu 10 labākie VPN pakalpojumi ja vēlaties citas izvēles, bet mēs iedomājamies, ka jūs piepildīsit ar mūsu izvēli. Šos pakalpojumus mēs izvēlējāmies, salīdzinot ar citiem, pamatojoties uz ātrumu, cenu, reģionālo atrašanās vietu un drošību. Mēs arī meklējām pakalpojumu sniedzējus ar labu VPN serveru tīklu ES.

Uzticami VPN nodrošinātāji nodrošinās jūsu datu aizsardzību, kā arī nodrošinās ātrus tīklus augstas izšķirtspējas satura straumēšanai no citām valstīm. Saglabājiet bezmaksas un atvērtās interneta īpašības, izmantojot VPN. Neatkarīgi no iemesliem, kāpēc to izmantojat, jums vajadzētu izlemt, kurš saturs ir pieņemams. Aizsargājiet savu privātumu un atbloķējiet kanālus no Itālijas, izmantojot VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me