Labākie Japānas VPN

JapānaJapāna ir salu valsts, kuru veido gandrīz 7000 dažādu salu Klusajā okeānā. Neskatoties uz to, ka to veido salas, tā ir viena no tehnoloģiski visattīstītākajām valstīm pasaulē. Ķīniešu tekstos tiek pieminēta Japāna, kas datēta ar 1. gadsimtu, A. D. Valsts ir pazīstama arī ar to, ka sabiedrībā tiek uztverts gods, kā arī ar viņu “karikatūrām”, kuras dēvē par mangu vai anime. Lai gan ir jauni noteikumi, kas regulē pretpirātismu, ir arī spēkā esoši likumi par datu “saglabāšanu”. Tomēr jūs varat palīdzēt saglabāt savus datus drošībā, izmantojot VPN.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Japāna ir pieņēmusi dažus jaunus noteikumus attiecībā uz pirātismu tiešsaistē ar līdz 10 gadu cietumsodu un lielajiem pārkāpējiem līdz 10 miljonu fine soda naudu (81 053 USD). Ir 580 vietnes, kas galvenokārt koncentrējas uz anime vai manga. Problēma ir tā, ka neviens no tiem neatrodas Japānas robežās. Lai arī citas valstis rada problēmas, viena no lielākajām problēmām, ar ko saskaras Japāna, ir Ķīna. Lai arī tiek apgalvots, ka visa likumīgā sektora vērtība ir aptuveni trīs miljardi dolāru, tikai ASV un Ķīnas komponents ir gandrīz divas reizes vērts. Liekas, ka Pekina nav ieinteresēta pārkāpt viņu pašu likumus, kaut arī viņi ir parakstījuši visus galvenos līgumus šajā jautājumā.

Rezultāts ir tāds pats kā citās valstīs, kuras ir pieņēmušas bargus likumus, dažreiz tās rada izmaiņas nelielā laika posmā, bet galarezultāts ir ļoti maz mainījies tiešsaistes pirātisma tirgū. Pat tādās atbalstošās valstīs kā ASV gandrīz nav iespējams noķert pārkāpējus. Lai arī anime / manga ASV ir milzīga, daudzus gadus japāņi atteicās atzīt, ka tur vispār varētu būt potenciāls. Japāņi uzskata, ka viņiem var labāk pasniegt, izmēģinot citas alternatīvas.

Japānā ir arī tas, ko viņi dēvē par datu “saglabāšanas” politiku. Šī politika ir līdzīga ASV politikai, taču teikts, ka saglabātus datus var glabāt līdz diviem gadiem. Citiem vārdiem sakot, viss, ko jūs darāt, var tikt uzraudzīts. Tas ir lielisks iemesls VPN izmantošanai. Neatkarīgi no tā, kāda argumentācija tiek izmantota “saglabāšanai”, paliek fakts, ka tā joprojām tiek darīta. Neatkarīgi no tā, vai ceļojat uz Japānu vai nesen esat tur pārcēlies, savu privātumu varat aizsargāt ar VPN.

Runājot par atrašanos Japānā, kas notiks, ja jūs tur nokļūsit un vēlaties skatīties kādu no straumēšanas kanāliem, piemēram, Netflix? Augstākās kvalitātes straumēšanas pakalpojums tur nebūs pieejams līdz 2015. gada rudenim. Pat ja jūs nolemjat gaidīt tik ilgi, nebūtu pārsteigums, ka pieejamo saturu ASV mazinās to nosaukumu skaits, kuriem jums būs pieeja. Izmantojot VPN, ja jums, protams, bija apmaksāts abonements, jums nav jāgaida, un jūs varat straumēt tik daudz, cik vēlaties. Kad tas beidzot sāks darboties, VPN abonementa saglabāšana nebūtu slikta ideja arī dažādu reģionu dēļ, kuriem varat piekļūt.

Ja mēs esam pārliecinājuši jūs par noteiktajām priekšrocībām, nākamais jautājums var būt, pajautājiet, kā darbojas VPN. Tā ir vieglā daļa. Kad esat izvēlējies pakalpojumu sniedzēju, jūs vēlēsities lejupielādēt programmatūru. Pēc tam jūs vienkārši izvēlaties valsti, kurai pievienoties, un nospiediet pieslēgšanas pogu. Noklikšķinot uz pogas, tiks izveidots privāts un šifrēts savienojums ar serveri. Šādi rīkojoties, tas aizsargās jūsu privātumu. Vienkārši izvēlieties valsti, kuru vēlaties izmantot, izveidojiet savienojumu, un jūs varēsit atbloķēt saturu, kuru ierobežo ģeogrāfiskā bloķēšana. Ja jūs vēlētos skatīties Netflix ASV, viss, kas jums jādara, ir izveidot savienojumu ar tur esošo serveri un piekļūt lietām tā, it kā jūs fiziski atrastos ASV. To pašu varētu teikt arī par jebkuru citu reģionu vai apgabalu, ar kuru vēlējāties izveidot savienojumu.

Tagad, kad jūs saprotat, kā darbojas VPN, kā jūs šķirojat dažādās iespējas? Tas ir grūts jautājums. Tāpat kā jebkas cits, iespējas, kuras jūs aplūkojat, izvēloties labu VPN pakalpojumu, ir atkarīgas no tā, ko meklējat. Mums ir dažas labas domas par Japānu. Lai arī šīs iespējas izmanto drošu šifrēšanu, OpenVPN protokola izmantošana būtu labākā ideja, kad vien iespējams. Ja plānojat izmantot kādu no daudzajiem straumēšanas pakalpojumiem, straumēšanai vislabākais ir OpenVPN (UDP). Ja plānojat izveidot savienojumu ar VPN ar mobilo tīklu, drošības nolūkos varat izpētīt arī citus protokolus, tostarp IKEv2 un L2TP.

Lai aizsargātu jūsu privātumu vai atbloķētu saturu, mēs iesakām ExpressVPN. Viņi neveic žurnālus, un tiem ir nogalināšanas pārslēgšanas funkcija, tāpēc pārliecinieties, vai jūsu darbība tīmeklī ir nodrošināta. Ja vēlaties izmēģināt straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Netflix vai citus, ExpressVPN atkal ir labākā izvēle. Viņiem ir liels tīkls, un viņi piedāvā arī mobilo klientu, tāpēc jums būs nepieciešams tikai izveidot savienojumu, un jūs varēsit straumēt no tirgiem ar lielāko nosaukumu skaitu. Ja jūs nevēlaties, nav jāgaida japāņu versija.

lai vienkārši atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotu saturu, mēs iesakām ExpressVPN MediaStreamer. Viņu mart DNS funkcija palīdzēs atbloķēt kanālus bez kodēšanas. Tomēr ar vienu no ātrākajiem interneta ātrumiem pasaulē (2 gbps) šifrēšana virs galvas būtu pēdējās no manām raizēm. Papildu drošība, ko jūs saņemat par nelielu ātruma samazināšanu, kas var rasties, ir tā vērts.

Lūdzu, ievadiet mūsu vietni 10 labākie VPN pakalpojumi sarakstu, ja vēlaties dažādas iespējas, bet mēs zinām, ka jūs būsit apmierināti ar šeit piedāvātajām izvēlēm. Mēs izvēlējāmies šos pakalpojumu sniedzējus salīdzinājumā ar citiem, pamatojoties uz drošību, ātrumu, cenu un atrašanās vietu. Mēs arī meklējām pakalpojumus ar labu VPN serveru tīklu, ar kuru jūs varētu vēlēties izveidot savienojumu. Uzticami VPN nodrošinātāji nodrošinās jūsu datu drošību un nodrošinās ātrus tīklus augstas izšķirtspējas satura straumēšanai no citām valstīm. Jūs vēlēsities izvēlēties tādu, kas darbojas gan. Tāpēc neatkarīgi no tā, vai esat pārcēlies uz Japānu vai plānojat tikai apmeklēt, pārliecinieties, ka esat pasargāts ar VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map