Labākie Kanādas VPN

Kanādas attēlsKanādas valsts ir reti apdzīvota ar tikai 38. lielāko iedzīvotāju skaitu pasaulē. Tomēr tas ir otrais tikai Ķīnā kopējā platībā. Kanādai ir ilgstošas ​​un sarežģītas attiecības ar tās kaimiņvalsti dienvidos – Amerikas Savienotajās Valstīs. Valstī ir ļoti globalizēta ekonomika, un tā ir 10. vietā pasaulē. Daži no iemesliem, kāpēc cilvēki apmeklē Kanādu, ir medības, mugursoma un sports. Ja esat viens no viņiem, noteikti izmantojiet kādu no šiem VPN.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA112Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Izmantojot internetu, Kanādā ātrums ir labs visās lielākajās pilsētās. Tomēr dažās mazākajās var rasties problēmas. Parasti Kanādas apmeklētājiem ir droša pašsajūta, atrodoties šajā valstī, un jūs varat atrast daudzas iestādes, kas saviem klientiem piedāvā bezmaksas WiFi. Diemžēl tas daudziem var novest pie kļūdainas drošības sajūtas. Tas ir pirmais iemesls VPN izmantošanai. Neviens nevēlas, lai viņu konfidenciālie dati tiktu nozagti. Pieslēdzoties VPN, tiek izveidots drošs savienojums. Tas kibernoziedzniekiem ir daudz grūtāk nozagt jūsu datus.

Otrais VPN izmantošanas iemesls ir palīdzēt apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Lai gan jums tur nav jāuztraucas par cenzūru, normāli redzama satura skatīšana vai straumēšana var būt sarežģīta. Bieži vien uzņēmumi bloķē piekļuvi medijiem, kas atrodas ārpus to mērķa apgabala. Kad izveidojat savienojumu ar VPN serveri reģionā, kuru vēlaties apskatīt, bloķēšanas programmatūra domā, ka atrodaties kaut kur citur. Vienkārši izvēlieties pareizo servera atrašanās vietu un esat gatavs.

Tagad jūs redzat divus lielākos VPN izmantošanas iemeslus, ja apmeklējat Kanādu. Pēc pierakstīšanās pie pakalpojumu sniedzēja, iespējams, atradīsit arī citus lietojumus. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus vai pasargāt sevi no kiberuzbrukuma, jūs viegli pārklājat ar VPN.

Kāds ir labākais VPN Kanādai?

Zemāk mēs apskatījām vairākus faktorus, kas nosaka labākos Kanādas VPN:

 • Iespēja apiet sporta aptumšošanu un citus ģeogrāfiskos ierobežojumus
 • Tīkla stabilitāte, lai izvairītos no atvienošanās
 • Serveri, kas labi darbojas Kanādas ātruma pārbaudēs
 • Atbalsts mobilajām lietotnēm, ieskaitot Amazon Firestick
 • Nav žurnālu politikas
 • Spēcīga militāras pakāpes šifrēšana, lai aizsargātu lietotāju privātumu

Pārleksim pa labi un apskatīsim labākos Kanādas VPN.

1. Labākais Kanādas VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Varbūt jūs atradīsit šo problēmu ar mūsu pieminētajām pilsētām. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Ziemeļameriku un pēc tam atveriet Kanādu. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties Monreālas, Toronto un Vankūveras serveru atrašanās vietas.

Ātruma pārbaude ExpressVPN Kanādā

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV.

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Kanādā: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

Mēs pārbaudījām serveru veiktspēju Monreālā, Toronto un Vankūverā. Kā redzams zemāk redzamajā attēlā, skaitļi bija labi. Jums vajadzētu būt iespējai lejupielādēt ar lielu ātrumu un straumēt HD saturu bez jebkādām problēmām.

NordVPN Kanāda ātruma tests

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais Kanādas VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 29 valstīs. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm. Kad esat izvēlējies atrašanās vietu, jūs varat viegli izveidot savienojumu ar atrašanās vietām ASV.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

Mēs izmantojam PIA Windows klientu, un iestatīšanas un izmantošanas ziņā tas nav daudz. Tomēr jūs nevēlaties novērtēt pakalpojumu par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus un atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat zemāk, PIA tīkls tiek atkārtots galvenajās vietās ap Kanādu.

PIA Kanādas ātruma pārbaude

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais Kanādas VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Tā kā mēs gribējām pārbaudīt serveri Kanādā, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz Kanādai un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu Kanādā. CyberGhost tīklā ir iekļauti vairāki serveri Monreālā, Toronto un Vankūverā. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri katrā vietā un pārbaudījām veiktspēju.

CyberGhost Canada ātruma pārbaude

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais Kanādas VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

IPVanish piedāvā vairākus serverus šajā apgabalā, tāpēc jums nevajadzētu radīt problēmas. Tomēr jūs varat sagaidīt ātru ātrumu arī daudzviet pasaulē. Tāpēc mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, ko izmantot, atrodoties Virdžīnijā.

Kā arī diezgan neliels pārklājums dažādos Eiropas reģionos, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu, un tie labi darbojas mūsu ātruma pārbaudēs. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

Mēs tikko pieminējām, ka IPVanish ir serveri visā reģionā un tie visi ir jums pieejami. Ja gadās redzēt serveri, kura servera nosaukumā ir burts “a”, tas ir visātrākais tīklā. Mēs pārbaudījām IPVanish serveriem Monreālā, Toronto un Vankūverā.

IPVanish Canada ātruma pārbaude

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Iepriekš mēs esam jums nodrošinājuši labākās iespējas, kuras mēs izmantojam, atrodoties Kanādā. Tomēr jūs vienmēr varat ielūkoties mūsu vietnē top 10 VPN saraksts ar citām izvēlēm. Tomēr mēs nedomājam, ka jums tas būs jādara. Mēs pieņēmām lēmumus, pamatojoties uz ātrumu, cenu, drošību, uzticamību un pat servera atrašanās vietu. Neatkarīgi no tā, kur dodaties Kanādā, jums nebūs problēmu atrast tuvu serveri. Tādā veidā jūs varat iegūt vislabāko pieejamo ātrumu neatkarīgi no vietas, kur atrodaties Kanādā.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map