Labākie Kataras VPN

KataraKatara ir arābu valsts, kas atrodas Persijas līcī. Neskatoties uz to, ka šī Islāma valsts ir nedaudz vairāk nekā 2,1 miljons cilvēku, tai ir lielākie ienākumi uz vienu iedzīvotāju pasaulē. Katara ir absolūta monarhija, kuru vada Emīrs Tamims bin Hamads Al Thani. Gluži kā jebkurai absolūtai monarhijai, arī valdniekam ir absolūta vara pār cilvēkiem bez pārbaudēm un līdzsvariem. Emīra cilvēki varētu jūs novērot, kad vien vēlaties. Ja atrodaties Katarā, vēlēsities izmantot VPN.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Kaut arī Katara ir turīga, digitālais pirātisms ir milzīgs. Sākot no cienījamiem uzņēmumiem, kas izmanto pirātisku programmatūru, līdz fiziskam pirātismam, kur cilvēki, iespējams, pārdod filmas uz ielām, ir skaidrs, ka pirātisms ir nikns. Ir zināms progress problēmas apkarošanā, taču šķiet, ka daudzi veiktie pasākumi nav uztverti nopietni. Pat reidi uz vietējiem uzņēmumiem, kas saistīti ar programmatūras pirātismu, maz ietekmē. Oficiāli saskaņā ar IIPA Katara joprojām ir pirātisma uzraudzības sarakstā.

Parunāsim par VPN un to darbību. Virtuālais privātais tīkls ir drošs un šifrēts savienojums, kas tiek izveidots ar citu datoru, iespējams, citā valstī. Ja jūs uztrauc jūsu privātums, it īpaši Katara, obligāts ir VPN. Nevienam nav jāsaskaras ar Kataras valdības vai kāda cita, kas labprāt iegūtu jūsu informāciju, invazīvās acis. Lai arī valdība, iespējams, jūs vienmēr neuzraudzīs, var būt arī citi.

Savienojot ar serveri citā valstī, jūs varat izvairīties no ģeogrāfiskās bloķēšanas ierobežojumiem. Ģeogrāfiskā bloķēšana ir tehnoloģija, kas vai nu liedz lietotājiem redzēt saturu ārpus mērķa apgabala, vai arī pārtrauc viņus apgabalā. Izmantojot VPN, jūs varētu izvairīties no šiem ierobežojumiem neatkarīgi no tā, kurš tos uzliek. Lai to piemērotu, mēs izmantosim Netflix.

Netflix ir viens no lielākajiem un plašāk zināmajiem premium straumēšanas pakalpojumiem pasaulē. Viņu mērķis ir atrasties 200 valstīs līdz 2016. gada beigām. Tomēr, izveidojot savienojumu ar citu valsti, jūs varētu izbaudīt visus Netflix nosaukumus, pieslēdzoties lielākajiem tirgiem. Pašlaik lielākais tirgus ir ASV tirgus. Pat pēc Netflix palaišanas VPN saglabāšana ir laba ideja, jo jums būs pieejams vairāk satura. Protams, jums būs nepieciešams gan maksas abonements, gan VPN, lai šādā veidā piekļūtu pakalpojumam.

Kādu VPN jūs izvēlētos ar tik daudzām izvēlēm? Tas ir atkarīgs no tā, kādus mērķus jūs mēģināt sasniegt. Katara mums ir prātā dažas izvēles. Lai arī šajās izvēlēs tiek izmantota droša šifrēšana, OpenVPN protokola izmantošana būtu labākā izvēle, kad vien iespējams. Ja plānojat piekļūt straumēšanas pakalpojumam, labākais solis būtu OpenVPN (UDP). Lai straumētu vai izveidotu savienojumu ar VPN, izmantojot mobilo tīklu, noteikti apskatiet citus protokolus, tostarp IKEv2 un L2TP, lai aizsargātu privātumu.

Ja vēlaties nodrošināt savas darbības vai atbloķēt saturu, mēs iesakām ExpressVPN. Viņi neveic žurnālus, un tiem ir nogalināšanas pārslēgšanas funkcija, tāpēc jūs esat aizsargāts, ja jums vērojama nevērīgi skatieni. Lai izmantotu straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Netflix vai citus, ExpressVPN atkal ir labākā izvēle. Viņi pārvalda lielu VPN tīklu un piedāvā arī mobilo klientu, tāpēc jums būs nepieciešams tikai izveidot savienojumu, un jūs varēsit straumēt no valstīm ar lielām satura bibliotēkām..

Ja vēlaties apskatīt tikai ģeogrāfiski bloķētu saturu, mēs iesakām ExpressVPN MediaStreamer. Viedā DNS funkcija palīdzēs atbloķēt kanālus, nezaudējot nelielu ātrumu. Mēs nekad neiesakām tirgot vērtspapīrus ātruma dēļ. Tā kā interneta ātrums Katarā ir ārkārtīgi augsts, jūs, iespējams, pat nepamanīsit atšķirību. Ieguvumi, ko jūs gūtu no drošības, būs lielāki par ātruma zudumiem.

Lūdzu, reģistrējieties bez maksas 10 labākie VPN pakalpojumi dažādām izvēlēm, bet mēs nedomājam, ka jums tas būs jādara. Šīs iespējas mēs izvēlējāmies, jo tās ir vislabākās. Kritēriji mūsu atlasē balstās uz ātrumu, drošību, reģionālo atrašanās vietu un cenu. Turklāt mēs izvēlējāmies tos, kuriem ir lieli serveru tīkli, kurus jūs varat viegli savienot ar tiem. Neatkarīgi no tā, kāds mērķis jums ir, izmantojot VPN, mūsu šeit piedāvātās iespējas noteikti atbilst jūsu vajadzībām. Uzticami VPN sniedzēji ir tie, kas nodrošinās ātrdarbīgus tīklus HD satura straumēšanai no citām vietām un aizsargās jūsu privātumu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map