KentukiKentuki ir štats, kas atrodas ASV centrālajā austrumu daļā. Tiek lēsts, ka tajā dzīvo aptuveni 4,4 miljoni iedzīvotāju. Cilvēki apmeklē valsti dažādu iemeslu dēļ, ieskaitot burbonu, basketbolu, zirgu skriešanās sacīkstes un daudz ko citu. Ja plānojat apmeklēt valsti šo vai citu iemeslu dēļ, vēlēsities izmantot VPN ikreiz, kad lietosit WiFi. Mēs vienā mirklī varam sniegt jums vairāk informācijas par to. Vispirms, lūdzu, apskatiet mūsu labākos Kentuki VPN.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3IPVanish4,87 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Kentuki ir daudz lietu, ieskaitot dažas no labākajām spirta rūpnīcām ASV. Tas nozīmē, ka jūs, iespējams, sastapsit cilvēkus, kuriem patīk Kentuki štāpeļšķiedrām. Ņemot to vērā, jūs, iespējams, atradīsit arī kiberkrekļus. Tie ir cilvēki, kas izmantos izdevību nozagt jūsu personas datus. Tā vietā viss, kas jums jādara, ir izveidot savienojumu ar VPN. Tādā veidā jūs varat izveidot drošu savienojumu, lai padarītu to daudz stingrāku visiem, kas vēlas nozagt jūsu datus.

Kamēr Kentuki neprofesionālas sporta komandas, viņiem noteikti ir Kentuki Universitāte, Luisvilla, un ļoti slavena zirgu skriešanās sacīkste (Kentuki derbijs). Lai skatītos dažus no šiem sporta veidiem vai notikumiem, jums ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ var rasties problēmas skatīties dažus no tiem. Lai novērstu šo problēmu, vienkārši izveidojiet savienojumu ar VPN serveri citā reģionā. Tas palīdzēs jums apiet šos ierobežojumus un aplūkot tos kā parasti.

Kāds ir labākais Kentuki VPN?

Tā kā alkohols, zirgu skriešanās ar zirgiem un basketbols mēdz likt cilvēkiem aizmirst par savu drošību, vispirms izmantosim uz drošību domājošus faktorus. Tādējādi mēs noteiksim, kāds ir labākais Kentuki VPN.

  • Spēcīga šifrēšana, lai aizsargātu jūsu privātumu no kiberuzņēmumiem
  • Pakalpojumu sniedzēji lietotājiem piešķirs jums stingru politiku bez žurnāliem
  • Ātri VPN serveri, kas labi darbojas reģionālos ātruma testos
  • Vairāku platformu mobilās lietotnes un Amazon Firestick ierīču atbalsts
  • Augsta tīkla stabilitāte, kas palīdzēs izvairīties no pārtrauktiem savienojumiem
  • Spēja apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus

Un tagad cieši apskatīsim dažus no labākajiem Kentuki VPN.

1. Labākais Kentuki VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Iespējams, ka šī problēma var rasties ar apkārtnes serveriem. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet ASV un pēc tam atveriet Čikāgu. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri Čikāgā, Ilinoisā un pārbaudījām Leksingtonā, Boulinga Grīnā un Hopkinsvilā. Lejupielādes ātrums bija no 90 Mbps līdz 102 Mbps.

ExpressVPN Kentuki ātruma pārbaude

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

2. Labākais Kentuki VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Čikāgā uztur vairākus serverus. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri, kas atrodas Čikāgā, Ilinoisā, un pārbaudījām ātrumu Lexington, Bowling Green un Hopkinsville. Lejupielādes ātrums svārstījās no 119 Mbps līdz 129 Mbps.

NordVPN Kentuki ātruma tests

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 3,49 USD mēnesī.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

3. Labākais Kentuki VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

IPVanish piedāvā vairākus serverus šajā apgabalā, tāpēc jums nevajadzētu radīt problēmas. Tomēr jūs varat sagaidīt ātru ātrumu arī daudzviet pasaulē. Tāpēc mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, ko izmantot, atrodoties Kentuki.

Kā arī diezgan neliels pārklājums dažādos Eiropas reģionos, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu, un tie labi darbojas mūsu ātruma pārbaudēs. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

Mēs tikko pieminējām, ka IPVanish ir serveri visā reģionā un tie visi ir jums pieejami. Ja gadās redzēt serveri, kura servera nosaukumā ir burts “a”, tas ir visātrākais tīklā. Mēs izveidojām savienojumu ar IPVanish serveri Čikāgā (tuvākā vieta) un pārbaudījām Lexington, Bowling Green un Hopkinsville. Izrāde bija lieliska ar ātrumu tuvu 130 Mb / s visās 3 pilsētās.

IPVanish Kentucky ātruma tests

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Skatīt IPVanish piedāvājumus

Šie ir labākie veidi, kā aizsargāt jūsu privātumu, atrodoties Kentuki štatā. Tomēr jūs vienmēr varat justies brīvi, skatoties uz pakalpojumu sniedzējiem top 10 VPN saraksts. Visas šī saraksta opcijas darbosies labi. Tomēr mēs izdarījām izvēli, pamatojoties uz vairākiem faktoriem. Tieši tā mēs vislabāk optimizējām Kentuki opcijas. Neatkarīgi no tā, ko plānojat tur darīt, VPN aizsardzība ir laba ideja. Izmantojot mūsu ceļvedi, jūs varat vislabāk aizsargāt savu privātumu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me