KolorādoKolorādo ir štats, kas atrodas Klinšu kalnu dienvidu daļā. Tiek lēsts, ka tajā dzīvo gandrīz 5,7 miljoni cilvēku. Pēdējo vairāku gadu laikā valsts ir piedzīvojusi apmeklētāju un tūrisma pieplūdumu. Daļēji tas ir saistīts ar viņu liberālajiem likumiem par marihuānas lietošanu. Neatkarīgi no tā, vai šī vai citu iemeslu dēļ plānojat apmeklēt valsti, vēlēsities izmantot publisko WiFi, izmantojot VPN. Mēs īsumā par to varam jums sniegt sīkāku informāciju. Vispirms, lūdzu, apskatiet mūsu labāko Kolorado VPN sarakstu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 Privāta piekļuve internetam USD 3,33 PIA 52. lpp Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 IPVanish 4,87 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa

Labākais VPN izmantošanas iemesls, atrodoties Kolorādo, ir palīdzēt aizsargāt jūsu privātumu. Kamēr Kolorādo atrodas ASV un tam nav nekādas valdības uzraudzības, jūs neesat drošībā. Jums nav grūti jāmeklē, lai atrastu identitātes zādzības pierādījumus. Pieslēdzoties VPN, jūs izveidosit drošu un privātu savienojumu ar jūsu izvēlēto serveri. Tas ikvienam apgrūtinās jūsu privāto datu nozagšanu.

Otrs iemesls VPN izmantošanai Kolorādo nav valdības cenzūras apsvērumu dēļ, bet gan lai palīdzētu jums izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem un ugunsmūriem. Lai to sasniegtu, jūs izveidosit savienojumu ar VPN citā reģionā. Tādā veidā jūs varat turpināt, kā jūs parasti darītu.

Kāds ir labākais VPN Kolorādo?

Lai vislabāk atbildētu uz šo jautājumu, mums ir jāaplūko vissvarīgākie faktori, kas jāizmanto, atrodoties Kolorādo. Mēs vispirms koncentrēsimies uz ugunsmūru un ģeogrāfisko ierobežojumu novēršanu. Tādā veidā mēs varam noteikt labākos Kolorādo VPN.

  • VPN serveri, kas labi darbojas Kolorādo (visi VPN ir pārbaudīti Denverā, Kolorādo Springsā un Pueblo)
  • Iespēja atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus Kolorādo
  • Liels un stabils tīkls, kas palīdzēs izvairīties no pārtrauktiem savienojumiem
  • VPN pakalpojumu sniedzēji, kas neuzglabā lietošanas žurnālus
  • Spēcīga militāras pakāpes šifrēšana, lai palīdzētu aizsargāt privātumu, atrodoties reģionā
  • Mobilās lietotnes un Amazon Firestick ierīču atbalsts

Tagad padziļināti apskatīsim labākos Kolorado VPN.

1. Labākais Kolorado VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

  Labākie Tenda maršrutētāju VPN

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Iespējams, ka šī problēma var rasties ar apkārtnes serveriem. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet ASV un pēc tam atveriet Kolorādo. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Mēs savienojām serveri Denverā un pārbaudījām ātrumu Denverā, Kolorado Springsā un Pueblo. Rezultāti bija diapazonā no 116 Mb / s līdz 121 Mb / s, kas gandrīz palielināja mūsu kabeļtelevīzijas savienojumu.

ExpressVPN Kolorādo ātruma pārbaude

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

2. Labākais Kolorado VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 67%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

  Labākie VPN Saūda Arābijai

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA darbojas labi šajā reģionā. Mēs izveidojām savienojumu ar PIA serveri Denverā un ātri to pārbaudījām Denverā, Kolorado Springsā un Pueblo. Kā redzat, rezultāti svārstījās no 53 Mbps Pueblo līdz 84 Mbps Denverā.

PIA Kolorādo ātruma tests

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN no tikai USD 3,33 mēnesī.

Skatīt PIA piedāvājumus

3. Labākais Kolorādo VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Denverā uztur dažus serverus. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs izveidojām savienojumu ar VPN serveri, kas atrodas Denverā, Kolorādo, un pārbaudījām ātrumu Denverā, Colorado Springs un Pueblo. Veiktspēja svārstījās no 19 līdz 40 Mb / s.

  Labākie QuickNooks VPN

Kolorādo NordVPN ātruma tests

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 3,49 USD mēnesī.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

4. Labākais Kolorado VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

IPVanish piedāvā vairākus serverus šajā apgabalā, tāpēc jums nevajadzētu radīt problēmas. Tomēr jūs varat sagaidīt ātru ātrumu arī daudzviet pasaulē. Tāpēc mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, ko izmantot, atrodoties Kolorādo.

Kā arī diezgan neliels pārklājums dažādos Eiropas reģionos, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu, un tie labi darbojas mūsu ātruma pārbaudēs. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

Mēs tikko pieminējām, ka IPVanish ir serveri visā reģionā un tie visi ir jums pieejami. Ja gadās redzēt serveri, kura servera nosaukumā ir burts “a”, tas ir visātrākais tīklā. Mēs izveidojām savienojumu ar IPVanish VPN serveri Denverā un pārbaudījām ātrumu Denverā, Kolorado Springsā un Pueblo. Kā redzat, lejupielādes ātrums bija no 14 līdz 24 Mb / s.

IPVanish Colorado ātruma tests

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Skatīt IPVanish piedāvājumus

Noteikti ir dažas lieliskas VPN iespējas, kuras varat izmantot, atrodoties Kolorādo. Jums vajadzētu būt iespējai redzēt ieguvumus, izmantojot vienu, atrodoties tajā. Tomēr jūs vienmēr varat palūkoties uz pakalpojumu sniedzējiem mūsu vietnē top 10 VPN saraksts citām iespējām. Viņi visi darīs darbu, bet mēs izdarījām izvēli, pamatojoties uz vairākiem faktoriem. Tā mēs optimizējām savus lēmumus Kolorādo labā. Neatkarīgi no iemesliem, kāpēc doties, VPN aizsardzība ir laba ideja. Izmantojot mūsu ceļvedi, jūs varat aizsargāt savu privātumu un pieņemt iespējami labāko lēmumu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me