PrivātsJa mēs runājam par bezlodziskiem VPN, mēs runājam par VPN pakalpojumiem, kuri neizseko un nereģistrē sava tīkla izmantošanu. Parasti jūs tos redzēsit kā VPN, kas neveic reģistrēšanos. Lai kā jūs to teiktu, šī ziņojuma sniedzēji nopietni uztver gan jūsu privātumu, gan anonimitāti. Tie palīdzēs aizsargāt jūsu privātumu, izmantojot augstu šifrēšanas līmeni. Ar to viss neapstājas, jo katram uzņēmumam ir politika bez reģistrācijas. Viņi dalībniekiem piedāvā anonimitāti, zinot, ka jūsu VPN nodrošinātājs neskatās un nepieskata jūsu darbības.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Kāpēc gan ticēt VPN uzņēmumam, kad viņi apgalvo, ka nereģistrējas? Tas ir labs jautājums. Tie no mums, kuri paļaujas uz VPN, lai aizsargātu savu anonimitāti, pēc savas būtības ir nedaudz paranoiski un pamatoti. Lai izvēlētos atbildi uz jautājumu, es iesaku jums veikt diezgan daudz pētījumu, pirms izvēlaties VPN bez žurnāla. Man ir pieredze ar šajā amatā uzskaitītajiem VPN un es tos ieteicu. Viņi katrs ļoti nopietni uztver lietotāju privātumu, un daži no viņiem piedāvā papildu funkcijas, piemēram, VPN nogalināšanas slēdzi, lai palīdzētu nodrošināt jūsu privātumu jebkurā laikā, kad tiek pārtraukts VPN savienojums..

Izpratne par VPN lietošanas žurnāliem

Mūsu ievietotajos uzņēmumos netiek reģistrēta lietotāju darbība. Tas nozīmē, ka, kad jūs izveidojat savienojumu ar serveri Amsterdamā un izmantojat VPN P2P nolūkiem, viņi neveic jūsu darbību reģistrēšanu. Varbūt jūs izveidojat savienojumu ar VPN, lai paustu savu viedokli atšķirībā no politiskajiem uzskatiem jūsu mītnes valstī. Atkal ir labs laiks, lai VPN neveic jūsu darbību reģistrēšanu. Tai nav jābūt kādai īpašai darbībai. Esmu liels ticīgais brīvajam un atklātajam internetam. Tas nav jūsu bizness, ko jūs darāt tiešsaistē. Tur ir pietiekami daudz vietņu, lai izsekotu jūsu darbībām. Labs loģisks VPN var palīdzēt, šifrējot savienojumu, vienlaikus nepiesakoties lietojumam.

Izpratne par VPN savienojuma žurnāliem

Kad VPN pakalpojumu sniedzēji reklamē politiku, kurā netiek reģistrēts, viņi atsaucas uz lietošanas žurnāliem. Jūs atradīsit, ka uzņēmumiem ir nepieciešami savienojuma žurnāli, lai nodrošinātu pareizu tīkla izmantošanu. Ko nozīmē pareiza lietošana? Parasti tas nozīmē, ka jūs neizmantojat viņu tīklu surogātpastu sūtīšanai, bērnu pornogrāfijas datu kopīgošanai, citu sistēmu uzlaušanai un citiem nelikumīgiem mērķiem. Šie termini dažādiem pakalpojumu sniedzējiem var atšķirties. Piemēram, uzņēmumiem ir atšķirīgi viedokļi par failu koplietošanu. Visi šajā ziņojumā uzskaitītie VPN pilnībā atbalsta bittorrent izmantošanu, taču ir daudz tādu, kas bloķē P2P trafiku. Ja rodas šaubas, uzmanīgi izlasiet TOS. Ja tas nav skaidrs, es ieteiktu jums pāriet pie cita pakalpojumu sniedzēja.

VPN nogalināšanas slēdža funkcija

VPN uzņēmumi, kas koncentrējas uz privātumu un anonimitāti, piedāvā papildu funkcijas, lai palīdzētu aizsargāt lietotājus, kad viņu savienojums pārtrūkst. Kad esat izveidojis savienojumu ar VPN, trafiks tiek šifrēts, bet kas notiek, ja savienojums samazinās? Lielākajai daļai pakalpojumu pārtrauktais savienojums nozīmētu, ka jūs esat neaizsargāts, kas pakļauj jūsu IP adresi un pašreizējās darbības. Tas neattiecas uz VPN, kas piedāvā nogalināšanas slēdzi. Kad jūs izveidosit savienojumu ar ExpressVPN, privāto piekļuvi internetam vai NordVPN un aktivizēsit to nogalināšanas slēdža funkciju, tas iznīcinās jūsu interneta savienojumu, ja kādreiz samazināsies VPN. Tajā pašā laikā tas atjaunos jūsu savienojumu ar VPN serveri un pēc tam atbloķēs jūsu interneta savienojumu.

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir pieejams sīkāks mūsu labāko VPN pakalpojumu saraksts, kas netiek reģistrēts:

1. Labākais loģiskais VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīklā ir tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja privātumu. Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi savienojiet darbvirsmu un mobilo, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, jūs varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai to iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais loģiskais VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne Android un iOS (iPhone, iPad) ierīcēm. Varat izmantot pārlūka NordVPN paplašinājumu pārlūkam Chrome, Firefox vai Safari. NordVPN piedāvā dažas uzlabotas privātuma funkcijas, piemēram, dubultā VPN, P2P serverus un īpašu IP, kas patiešām palīdz pakalpojumam izcelties.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 3,49 USD mēnesī.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais loģiskais VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

4. Labākais loģiskais VPN: Surfshark

Surfshark

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 1,99 mēnesī (atlaide 83%)

Surfshark savu VPN pakalpojumu sāka ieviest 2018. gadā. Kopš tā laika uzņēmums sabiedrībā ir diezgan izveicīgs. Komanda turpina pieaugt un savam ātrgaitas tīklam pievieno serveru atrašanās vietas. Viņi ir koncentrējušies uz privātumu un vērtību. Pakalpojumā ir iekļautas papildu funkcijas, piemēram, CleanWeb (bloķē reklāmas un ļaunprātīgu programmatūru), Whitelister (sadalīta tunelēšana), MultiHop dubultā VPN, iznīcināšanas slēdzis, privāts DNS un aizsardzība pret noplūdi..

Ar lielu serveru tīklu visā pasaulē, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Premium un Amazon Prime, ir daudz iespēju baudīt šo pakalpojumu. Jūs varat piekļūt Amazon Prime Video vairākos reģionos, tostarp ASV, Vācijā un Lielbritānijā. Windows klients dod jums iespēju izveidot savienojumu ar fizisko serveru atrašanās vietām, virtuālajiem serveriem (vislabāk piemērotiem ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai), serveriem, kas atbalsta P2P izmantošanu, un MultiHop serveriem.

Vērtībai un funkcijām Surfshark ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas aizsargāt savu privātumu un atbloķēt ierobežojumus. Visas viņu VPN lietotnes tika izstrādātas ar līdzīgu lietotāja interfeisu un ir viegli lietojamas. Jūs varat reģistrēties neierobežotam VPN kontam tikai par 1,99 USD mēnesī ar 2 gadu abonementu.

Apmeklējiet Surfshark

5. Labākais loģiskais VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 67%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Jūs atradīsit ātrumu, kas ir ātrs lielāko daļu laika.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN no USD 3,33 mēnesī kopā ar 7 dienu naudu atpakaļ garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

Jūs varat izlasīt mūsu sarakstu ar top 10 VPN pakalpojumus, lai iegūtu vairāk iespēju, bet es ļoti iesaku iepriekš uzskaitītos pakalpojumus tiem, kas meklē bez logne VPN. Mēs tos izvēlējāmies, salīdzinot ar citiem vadošajiem VPN pakalpojumiem, pamatojoties uz privātumu (šifrēšanu), anonimitāti (politika bez reģistrēšanās), P2P / failu apmaiņas atbalstu, servera atrašanās vietu pieejamību galvenajās vietās, veiktspēju, uzticamību un cenu. Mēs arī meklējām pakalpojumus ar lielu serveru skaitu un tos, kuriem ir daudz joslas platuma. Jūs vēlaties, lai uzticams VPN sniedzējs palīdzētu aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Iespējams, vēlēsities arī ātru tīklu HD satura lejupielādēšanai un straumēšanai. Pakalpojumi, kas tiek kopīgoti ziņojumā, ir labākie, ja nav žurnālu VPN. Tie palīdzēs aizsargāt jūsu privātumu, anonimitāti un atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus tādām populārām vietnēm kā Netflix, Hulu, HBO TŪLĪT un simtiem citu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me