MeksikaMeksika ir ASV dienvidu kaimiņvalsts, kā arī vienpadsmitā valsts pasaulē. Tajā atrodas arī dažas zaudētās pamatiedzīvotāju civilizācijas, piemēram, acteki un maiji. Pašlaik tikko industrializētā Meksika tiek uzskatīta par topošo lielvaru. Tiek lēsts, ka līdz 2050. gadam viņiem būs piektā lielākā ekonomika pasaulē. Lai arī ir ieviesti daži personas datu aizsardzības pasākumi, šķiet, ka to ieviešanai nav daudz šķēršļu. Tādēļ jūs vēlaties izmantot VPN Meksikā. Šeit ir dažas no labākajām iespējām.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2IPVanish4,87 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa
3HMA Pro VPN2,99 USDHideMyAss280
4NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5CyberGhost2,75 USDCyberGhost112Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Apskatīsim dažus virtuālā privātā tīkla izmantošanas iemeslus. Protams, pirmais iemesls ir jūsu svarīgo datu drošība. Izmantojot VPN, jūs izveidojat privātu, drošu, šifrētu savienojumu ar serveri. Tas dažos gadījumos palīdzēs apturēt potenciālos plēsoņus vai pat valdību no spiegošanas. Kibernoziedznieki varētu tikai gaidīt, lai izmantotu mazāk aizsargāto mērķu priekšrocības.

Vēl viens iemesls, lai izmantotu VPN, kamēr tur ir, lai palīdzētu jums apiet ģeogrāfisko bloķēšanu. Kamēr Meksikā nav daudz noteikumu, kas bloķē vietnes, jūs joprojām tiktu bloķēts, ja mēģinātu piekļūt kaut kam no mērķa apgabala. Šajā gadījumā izmantojot VPN, jūs varētu izveidot savienojumu ar VPN citā apgabalā, un jums būtu piekļuve saturam, kuru vēlaties redzēt, tāpat kā tad, ja jūs tur atrastos. To pašu varētu teikt par jebkuru citu valsti, kurai jūs pievienotos.

Un tur jums ir divi labākie iemesli izmantot VPN, atrodoties Meksikā. Tomēr jūs varat atklāt citus vēlāk. No VPN izmantošanas valstī ir gudra ideja – pasargāt sevi no krāpšanas un nevērīgi skatīties, līdz izvairoties no ģeogrāfiskiem blokiem un ierobežojumiem. Tagad, kad mēs esam izskaidrojuši, kāpēc tas ir tik svarīgi, mēs jums pastāstīsim par dažām lietām, kuras jāmeklē.

Kāds ir labākais VPN Meksikai?

Uz šo jautājumu mēs varam atbildēt, apskatot vairākus faktorus. Tad mēs varam pieņemt lēmumus par labākajiem valsts VPN.

  • Ātrgaitas serveri, kas labi darbojas Meksikā
  • Vairāku platformu atbalsts mobilajām ierīcēm, ieskaitot Amazon Firestick
  • Pakalpojumu sniedzēji, kas neveic žurnālus
  • Spēja palīdzēt lietotājam aplūkot ģeogrāfiski ierobežotu un ar sportu saistītu saturu
  • Spēcīga šifrēšana, lai palīdzētu nodrošināt lietotāja privātumu
  • Lieli un stabili tīkli, kas palīdz lietotājam izvairīties no atvienošanās

Pārleksim pa labi un apskatīsim labākos Meksikas VPN:

1. Labākais Meksikas VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Mexico ātruma pārbaude

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Varbūt jūs atradīsit šo problēmu ar mūsu pieminētajām pilsētām. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Ameriku un pēc tam atveriet Meksiku. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Kad mēs pārbaudījām serveri Mehiko, ātrums bija 102,49 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

2. Labākais Meksikas VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

ASV ir mājvieta daudziem cilvēkiem, un daudziem VPN pakalpojumiem tur ir serveri. Tas ietver IPVanish. No personīgajām zināšanām mēs varam pateikt, ka tas darbosies neatkarīgi no tā, kurā Meksikas apgabalā atrodaties. Jūs varat sagaidīt ātrus serverus un vairāk serveru atrašanās vietu Dienvidamerikā nekā daudzus citus VPN pakalpojumus. Šo iemeslu dēļ mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, ko izmantot, atrodoties Meksikā.

Papildus pārklājumam reģionā IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Veicot ātruma testus, tīkls rada lielu ātrumu Ziemeļamerikā un Eiropā. Jūs atradīsit vairākas servera atrašanās vietas visā reģionā. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Mexico ātruma pārbaude

IPVanish mitina vairākus serverus tajās vietās, kuras mēs minējām iepriekš, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Ja redzat serverus, kuru servera nosaukumā ir burts “a”, tie ir ātrākie. Piemēram, jūs meklētu vienu, kas marķēts līdzīgi kā gdl-c01.ipvanish.com. (atrodas Gvadalahara). Vairumā gadījumu jūs pamanīsit, ka ātrākais ir “a” serveris. Tomēr visiem šiem serveriem to vietā ir “c”. Mēs tur pārbaudījām IPVanish serveri, gdl-c08, un konstatējām, ka ātrums ir 104,85 Mbps.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Skatīt IPVanish piedāvājumus

3. Labākais VPN Meksikai: HMA

HMA VPN

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 4,29 mēnesī (atlaide 64%)

HideMyAss atdzīvojās 2005. gadā, kad Džeks Ktors, 16 gadus vecs students Anglijā, nolēma, ka vēlas izveidot pakalpojumu, kas palīdzētu cilvēkiem izvairīties no cenzūras. Konkrēti, Džeks nevarēja piekļūt sociālo mediju vietnēm un tiešsaistes spēlēm, jo ​​tie tika bloķēti skolu tīklā. HMA pirmajā mēnesī pievienoja simtiem tūkstošu lietotāju, un kopš tā laika tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē ar vairāk nekā 350 serveru atrašanās vietām. HMA Pro VPN mātesuzņēmums Privax pievienojās AVG komandai 2015. gadā.

HMA Meksikas ātruma tests

Ja jūsu mērķis ir atrast VPN ar visvairāk serveru vietām, tad HideMyAss ir jūsu labākā izvēle. Vienkārši paturiet prātā, ka HMA reģistrē lietotāju aktivitātes, kas satrauc dažus VPN lietotājus. HMA mitina dažus VPN serverus Meksikā, ieskaitot vairākus serverus lielākajās pilsētās. Lai izveidotu savienojumu ar tur esošo serveri, jums jāuzsāk “Atrašanās vietas režīms” un, lai sāktu, atlasiet “Mainīt atrašanās vietu”. Pēc tam noklikšķiniet uz cilnes Pilsētas un meklējiet tuvāko Meksikas pilsētu. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri Mehiko, lai pārbaudītu un atklājām, ka ātrums ir 107,03 Mbps.

2016. gadā HMA un daži citi vadošie VPN pakalpojumu sniedzēji rādīja ceļu vienkāršā klienta programmatūras vienkāršošanā. Rezultāts ir pilns pielāgoto lietotņu komplekts, kas jebkuram lietotājam atvieglo savienojumu ar HMA tīklu un šifrē jūsu savienojumu. Viņiem ir pieejama programmatūra operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS. Jūs varat arī izveidot savienojumu ar HMA caur savu maršrutētāju. HMA piedāvā neierobežotu piekļuvi VPN no tikai 4,29 USD mēnesī un visiem jaunajiem lietotājiem piedāvā 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju..

Skatīt HMA piedāvājumus

4. Labākais Meksikas VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Mexico ātruma pārbaudeNordVPN mitina vairākus serverus Queretaro. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām serveri, kas atrodas Queretaro. Lejupielādes ātrums bija 92,20 Mb / s.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 3,49 USD mēnesī.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

5. Labākais Meksikas VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa koncentrējas uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost Mexico ātruma pārbaude

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Meksikā, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz Meksikai un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas tur parādīs pilnu serveru sarakstu. CyberGhost tīklā ietilpst serveri Mehiko. Mēs izveidojām savienojumu ar tur esošo serveri un ieguvām ātrumu 62,93 Mb / s.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

Skatīt CyberGhost piedāvājumus

Laipni lūdzam ielūkoties mūsu 10 labākie VPN pakalpojumi ja vēlaties dažādas izvēles, bet šeit izdarītajām izvēlēm vajadzētu jūs priecēt. Mēs izvēlējāmies šos pakalpojumu sniedzējus Meksikai, salīdzinot ar citiem vadošajiem pakalpojumiem, pamatojoties uz drošību, cenu, reģionālo atrašanās vietu un ātrumu. Mēs meklējām arī pakalpojumus ar labu VPN serveru tīklu, ar kuriem varētu izveidot savienojumu savā reģionā. Uzticami VPN nodrošinātāji nodrošinās ātrus tīklus HD satura straumēšanai no citām vietām, kā arī jūsu privātuma aizsardzībai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me