MičiganāMičigana atrodas ASV Lielo ezeru reģionā. Īpatnējās formas dēļ “Mitten State” ir 10. vietā pēc iedzīvotāju skaita un tajā dzīvo gandrīz 10 miljoni iedzīvotāju. Jūs varat atrast vairākus iemeslus, lai apmeklētu šo lielisko valsti no ziemas līdz ūdens brīnumzemēm. Tomēr, ja jūs vispār plānojat izmantot publisko WiFi, vispirms vēlēsities izveidot savienojumu ar VPN serveri. Drīz paskaidrosim sīkāk. Pa to laiku, lūdzu, apskatiet mūsu labāko Mičiganas VPN sarakstu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 CyberGhost 2,75 USD CyberGhost 80 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 IPVanish 4,87 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa
5 SpēcīgsVPN 4,37 USD SpēcīgsVPN 46 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa

Tā kā Mičigana ir ASV štats, šī “dūraiņa štats” neļaus jums atrasties no jūsu privātajiem datiem. Nav pierādījumu par Mičiganas vai ASV valdības nekontrolētu uzraudzību. Tomēr ir arī citi, kas labprāt uzzinātu par jūsu personisko informāciju. Pieslēdzoties VPN, jūs kļūsit daudz grūtāks, lai kompromitētu jūsu personiskos datus.

Pat ja nav valdības vai valsts cenzūras, jūs joprojām iegūsit iespēju izmantot otro iemeslu, lai izmantotu VPN. Tas ir, lai palīdzētu jums izvairīties no ģeogrāfiskiem blokiem un sporta strāvas pārtraukumiem. Ja esat kādas Mičiganas komandas līdzjutējs un vēlaties skatīties spēli tiešsaistē, mediju uzņēmums jūs bloķēs. Izmantojot VPN, lai izveidotu savienojumu ar serveri citā apgabalā, jūs varat likt programmatūrai domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Tas jums arī palīdzēs, ja vēlaties piekļūt saturam no citiem reģioniem.

Kāds ir labākais VPN Mičiganā?

Lai palīdzētu mums vislabāk atbildēt uz šo jautājumu, ir jāizvērtē vairāki kritēriji. Tā kā Ohaio ir ASV štats, mēs vairāk koncentrēsimies uz atbloķēšanas kritērijiem un ātrumu. Šeit ir svarīgi.

  • Spēja apbraukt sporta aptumšošanu un ierobežotu ģeogrāfisko atrašanās vietu reģionā
  • Stabili un lieli tīkla serveri, kas palīdz novērst atvienojumus
  • Ātrgaitas serveri, kas reģionā labi darbojas ātruma pārbaudēs
  • Spēcīga militāras pakāpes šifrēšana, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja privātumu
  • Stingra politika, kas neattiecas uz žurnāliem, lai palīdzētu aizsargāt privātumu
  • Mobilo lietotņu atbalsts daudzām platformām, ieskaitot Amazon Firestick

Tagad mēs tuvāk apskatīsim labākos Mičiganas VPN.

1. Labākais Mičiganas VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

  Labākie pierobežas FiOS VPN

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Varbūt jūs atradīsit šo problēmu ar serveriem Čikāgā. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet ASV un pēc tam atveriet Čikāgu. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Kad Čikāgā pievienojām VPN serveri, mēs pārbaudījām ātrumu Detroitā, Ann Arborā un East Lansing. Rezultātus varat redzēt zemāk.

ExpressVPN Mičiganas ātruma tests

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

2. Labākais Mičiganas VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Čikāgā uztur vairākus serverus. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri, kas atrodas Čikāgā, un pārbaudījām ātrumu Detroitā, Ann Arborā un East Lansing. Visās trīs vietās lejupielādes ātrums bija ātrs.

  Labākie Fortnite VPN

Mičiganas ātruma tests NordVPN

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 3,49 USD mēnesī.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

3. Labākais Mičiganas VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2023. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Tā kā mēs gribējām pārbaudīt serveri Čikāgā (tuvuma dēļ), mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz ASV un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu valstī. CyberGhost tīklā ir iekļauti vairāki serveri Čikāgā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām priekšnesumu Detroitā, Ann Arbor un East Lansing. Zemāk redzat rezultātus.

Mičiganas ātruma pārbaude CyberGhost

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

Skatīt CyberGhost piedāvājumus

4. Labākais Mičiganas VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

IPVanish piedāvā vairākus serverus šajā apgabalā, tāpēc jums nevajadzētu radīt problēmas. Tomēr jūs varat sagaidīt ātru ātrumu arī daudzviet pasaulē. Tāpēc mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, ko izmantot, atrodoties Mičiganā.

Kā arī diezgan neliels pārklājums dažādos Eiropas reģionos, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu, un tie labi darbojas mūsu ātruma pārbaudēs. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

  Labākie VPN Viber

Mēs tikko pieminējām, ka IPVanish ir serveri visā reģionā un tie visi ir jums pieejami. Ja gadās redzēt serveri, kura servera nosaukumā ir burts “a”, tas ir visātrākais tīklā. Mēs izveidojām savienojumu ar IPVanish serveri Čikāgā un pārbaudījām ātrumu Detroitā, Ann Arbor un East Lansing. Zemāk redzat rezultātus.

IPVanish Mičiganas ātruma pārbaude

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Skatīt IPVanish piedāvājumus

5. Labākais Mičiganas VPN: StrongVPN

SpēcīgsVPN

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,37 mēnesī (atlaide 41%)

StrongVPN galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, un tam ir viens no labākajiem VPN tīkliem valstī. Agrāk uzņēmums iekasēja maksu no lietotājiem, pamatojoties uz izmantoto serveru atrašanās vietu un protokolu skaitu. Tas ir mainījies, jo StrongVPN tagad piedāvā dalībniekiem pilnu piekļuvi savam tīklam ar simtiem serveru visā pasaulē.

Jaunākais pakalpojuma StrongVPN papildinājums ir funkcija StrongDNS. Ikviens, kurš reģistrējas StrongVPN kontā, saņem arī bezmaksas piekļuvi StrongDNS, kas ir viedais DNS pakalpojums, ko izmanto, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tas ir lielisks risinājums tiem, kuri plāno ceļot ārpus ASV un vēlas piekļūt Netflix.

StrongVPN mitina dažus serverus Čikāgā, un tuvuma dēļ mēs tos izmantojam. Diemžēl nevar atlasīt konkrētu serveri. Tā vietā jūs vēlēsities noklikšķināt uz nolaižamā saraksta uz servera atrašanās vietu, izvēlēties Amerikas Savienotās Valstis un pēc tam atlasīt vienu Čikāgā. Mēs izvēlējāmies OpenVPN UDP par labāko sniegumu. Pēc savienojuma ar VPN serveri Čikāgā mēs pārbaudījām savu ātrumu uz Detroitu, Ann Arbor un East Lansing. Mēs saņēmām rezultātus, kurus redzat zemāk.

StrongVPN Mičiganas ātruma tests

StrongVPN laipni piedāvāja mūsu apmeklētājiem 25% atlaidi. Kupons tiek papildināts ar parastajām atlaidēm. Jūs varat baudīt neierobežotu VPN un bezmaksas piekļuvi SmartDNS tikai par 7,50 USD mēnesī vai 52,49 USD gadā. Gada konts sastāda tikai USD 4,37 mēnesī. Jauniem lietotājiem tiek garantēta 7 dienu naudas atdošanas garantija.

Skatīt StrongVPN piedāvājumus

Tagad jums ir dažas lieliskas iespējas, kā pasargāt sevi, atrodoties Mičiganā. Cerams, ka jūs redzēsit, kāpēc lieliska VPN atrašana ir laba ideja. Ir arī citas iespējas, kuras varat arī apskatīt mūsu vietnē top 10 VPN saraksts. Lai arī tās ir arī labas iespējas, mēs pārliecinājāmies par mūsu konkrēto izvēli, kas balstīta uz vairākiem faktoriem, ieskaitot drošību, stabilitāti, ātrumu, cenu, tomēr pārliecinājāmies, ka tie ir optimizēti Mičiganai. Neatkarīgi no tā, ko jūs tur darīsit, VPN jūs esat nodrošinājis. Izmantojot mūsu ceļvedi, mēs varam palīdzēt jums pieņemt pareizo lēmumu atbilstoši jūsu vajadzībām.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me