MontanaMontana ir ASV ziemeļrietumu štats, kam nav piekrastes, un tas vienā pusē robežojas ar Kanādu. Tajā kopumā dzīvo 1,06 miljoni cilvēku, un tas ir viens no zemākajiem iedzīvotāju blīvumiem valstī ar nedaudz vairāk kā 7,09 cilvēkiem uz kvadrātjūdzi. Kā jūs varētu uzminēt, ir daži iemesli, lai apmeklētu štatu ar nosaukumu “Big Sky Country”, ieskaitot Jeloustonu un citas neskartas vietas. Ja jūs būsit viens no viņiem, jūs, iespējams, nonāksit pie jautājumiem, kas saistīti ar šūnu pārslodzi. Tomēr, lietojot publisko WiFi, jums joprojām būs jāizmanto VPN. Mēs jums pēc brīža pateiksim, kāpēc. Pa to laiku apskatiet mūsu labāko montāžas VPN sarakstu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2IPVanish4,87 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa
3NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Montana ir dažas lieliskas lietas, ko redzēt un darīt, atrodoties štatā. Tas nozīmē, ka jūs apmeklējat spoku pilsētu, karstos avotus, valsts parkus vai citus, iespējams, jums vajadzēs izmantot publisko WiFi. Par laimi, viesnīcas, moteļi un daudzi uzņēmumi tos piedāvā. Tāpēc jums jāizmanto VPN. Ar visu tūrismu ir kibernoziedznieki, kas meklē neaizsargātus mērķus. Ja nevēlaties, lai jūsu ID tiktu nozagts, ir jēga izveidot savienojumu ar VPN, lai izveidotu drošu un privātu savienojumu ar jūsu izvēlētu serveri. Tas ikvienam padara daudz grūtāk nozagt jūsu slepenos datus.

Jūs varat saprast, ka Montanā nav augstākā līmeņa sporta komandu. Tas nenozīmē, ka nevarat izmantot otro iemeslu, lai izmantotu VPN. Tas ir, lai palīdzētu jums izvairīties no sporta pārtraukumiem un ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Sākot ar sporta vērošanu tādās skolās kā Montānas Universitāte un beidzot ar ugunsmūru apciemošanu pilsētiņā, jums atliek tikai izveidot savienojumu ar serveri, kas atrodas citā reģionā. Tas maldinās programmatūru, domājot, ka atrodaties kaut kur citur, un jūs varat piekļūt bloķētam saturam.

Kāds ir labākais VPN Montānā?

Ja mēs vēlamies rūpīgi aplūkot šo jautājumu, mums jāizmanto daži faktori. Aizsardzība pret zagļiem, iespējams, ir viens no svarīgākajiem kritērijiem, taču tas notiek arī saistībā ar sporta pārtraukumiem un koledžas ugunsmūriem. Tāpēc mēs izmantosim vienādus faktorus, lai palīdzētu mums noteikt labākās VPN iespējas Montanai.

  • Iespēja atbloķēt ugunsmūrus, sporta pārtraukumus, ģeogrāfiskos ierobežojumus un atrodoties apkārt Montānai
  • Servers, kura ātruma pārbaudēs labi darbojas Montānas reģionā
  • Militāras pakāpes šifrēšana, lai palīdzētu aizsargāt jūsu privātumu, atrodoties stāvoklī
  • Pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā augstu tīkla stabilitāti, lai novērstu atvienojumus
  • Pakalpojumu sniedzēji, kuriem ir stingra politika bez žurnāliem
  • Mobilās lietotnes un Amazon Firestick ierīču atbalsts

Un tagad, cieši apskatiet dažus no labākajiem Montānas VPN.

1. Labākais Montānas VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Montana ātruma pārbaude

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Iespējams, ka šī problēma var rasties ar apkārtnes serveriem. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet ASV un pēc tam atveriet Denveru. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri Denverā un pārbaudījām Billings un Bozeman. Rezultāti bija ātri ar maksimālo ātrumu 120,54 Mb / s.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

2. Labākais VPN Montana: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

IPVanish piedāvā vairākus serverus šajā apgabalā, tāpēc jums nevajadzētu radīt problēmas. Tomēr jūs varat sagaidīt ātru ātrumu arī daudzviet pasaulē. Tāpēc mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, ko izmantot, atrodoties Montānā.

Kā arī diezgan neliels pārklājums dažādos Eiropas reģionos, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu, un tie labi darbojas mūsu ātruma pārbaudēs. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Montana ātruma tests

Mēs tikko pieminējām, ka IPVanish ir serveri visā reģionā un tie visi ir jums pieejami. Ja gadās redzēt serveri, kura servera nosaukumā ir burts “a”, tas ir visātrākais tīklā. Mēs izveidojām savienojumu ar IPVanish serveri Denverā un konstatējām, ka ātrums ir 36 Mbps līdz Billings un 21 Mbps līdz Bozeman..

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Skatīt IPVanish piedāvājumus

3. Labākais Montānas VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Montana ātruma tests

NordVPN Denverā uztur vairākus serverus, jo tā ir tuvākā vieta. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri Denverā, un lejupielādes ātrums bija 9,96 Mbps uz Billings un 11,59 Mbps uz Bozeman..

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 3,49 USD mēnesī.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

Tagad jūs varat redzēt labākās VPN iespējas, kuras izmantot, atrodoties Montānā. Tomēr mūsu vietnē ir arī citas iespējas top 10 VPN saraksts. Viņi visi darbosies labi, taču mūsu iespējas ir optimizētas Montānai. Neatkarīgi no tā, kādi ir jūsu plāni, tos visus varat izdarīt, izmantojot VPN. Tikai noteikti izlasiet mūsu ceļvedi, lai vislabākajā iespējamajā veidā aizsargātu savu privātumu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me