Netflix

Netflix uzsāka tiešsaistes straumēšanas pakalpojumu ASV 2008. gadā un kopš tā laika nav atskatījies. Netflix tagad ir pieejams 21 valstī ar plāniem turpināt paplašināšanu. Viņi abonentiem nodrošina piekļuvi tūkstošiem televīzijas šovu, filmu un oriģinālo programmu. Tomēr jūs ātri uzzināsit, ka jūsu pieejamais saturs ievērojami atšķiras atkarībā no tā, kurā valstī jūs tajā laikā atrodaties. Šeit darbojas VPN. Varat izmantot VPN, lai viegli pārslēgtos starp Netflix reģioniem, kas palīdzēs jums izbaudīt jebkura reģiona saturu.

RankVPN ServicePriceVisitServer
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Netflix piedāvā visa veida filmas, piemēram, Men In Black 2, Top Gun un Bada spēles, kas aizrauj. Tajā ir arī ļoti daudz populāru šovu ASV, piemēram, The Office, Family Guy, Futurama, Raising Hope, Jessie, vairākas Pokemon un Power Ranger sērijas, Parks and Recreation, Dr. Who un Šerloks. Apvienotajā Karalistē viņiem ir populāras filmas, tostarp Pelnrušķīte, Laimīgais Gilmērs, Star Trek into Darkness un Wreck it Ralph. Lielbritānijā viņiem ir populāras izrādes, piemēram, Suits, DareDevil un Derek. Kanādā Netflix nes tādas filmas kā Pulp Fiction, Old Boy un Battle Royal. Dažas populāras Kanādas izrādes ir Deksters, Breaking Bad un Dragons Den. Netflix dažreiz var atpalikt no populāro šovu sezonām, kas joprojām notiek šodien, taču tām ir daudz šovu un filmu, lai apmierinātu dalībnieku pārmērīgas skatīšanās vajadzības.

Kā es minēju pirms brīža, Netflix šobrīd atrodas 21 valstī ar plāniem turpināt izaugsmi vēl vairākos reģionos. Viltība ir piekļūt saturam neatkarīgi no tā, kurā reģionā vēlaties skatīties. Jūs varat baudīt visu, ko piedāvā Netflix, abonementa all-in-one veidā. Dalība ļaus jums skatīties Roku, Apple TV, Chromecast, PS3, PS4, Wii U, Wii, Xbox one, Xbox360, PC, Mac, Mobile, Tablet un citur. Netflix ir mans iecienītākais straumēšanas pakalpojums to plašās izvēles dēļ, un es ceru, ka jums tas patiks arī.

Apsverot, kuru VPN pakalpojumu izmantot Netflix, ir jāņem vērā daži svarīgi faktori:

  1. Vai VPN pakalpojumu sniedzējam ir serveri reģionā, kurā plānojat skatīties Netflix saturu? Piemēram, ja vēlaties skatīties saturu ASV, Lielbritānijā, Kanādā, Brazīlijā un Īrijā, tad vēlēsities pārliecināties, vai VPN piedāvā serverus šajās valstīs.
  2. Straumējot HD saturu no citas valsts, galvenā loma ir veiktspējai. Jūs varat sagaidīt, ka jebkurš VPN nedaudz palēnina savienojumu, taču rezultāti starp piegādātājiem var ievērojami atšķirties. Iepriekš minētajā sarakstā ir daži no ātrākajiem pakalpojumiem. Izlasiet mūsu pārskatus, lai apskatītu ātruma testa rezultātus katram pakalpojumu sniedzējam.
  3. Svarīga ir arī uzticamība. Pēdējais, ko vēlaties, ir pārtraukt savienojumu, baudot iecienītās Netflix filmas, TV šovu vai oriģinālās sērijas. Mēs to ņēmām vērā, izstrādājot mūsu sarakstu. Jūs varat sagaidīt ātru, uzticamu VPN piekļuvi no jebkura iepriekš parādītā uzņēmuma.
  4. Ierīču saderība – pārliecinieties, vai izvēlētais VPN pakalpojums atbalsta visas ierīces, kuras plānojat skatīties Netflix. Mēs izvēlējāmies uzņēmumus, kas piedāvā pielāgotus klientus un mobilās lietotnes. Viņi ir arī izveidojuši maršrutētāju ceļvežus, lai jūs varētu izbaudīt Netflix citās ierīcēs, kuras darbojas caur jūsu tīklu.
  5. Papildu iespējas – tas ir pēdējais kritērijs mūsu sarakstā. Jūs atradīsit labākos VPN, kas bieži ietver papildu funkcijas. Piemēram, ExpressVPN ir VPN iznīcināšanas slēdzis, kas iznīcinās jūsu savienojumu, ja VPN samazinās. Tas palīdzēs aizsargāt jūsu privātumu, līdz tas atkal izveidosies savienojums. ExpressVPN ietver arī MediaStreamer (SmartDNS) ar savu VPN pakalpojumu. Viedā DNS palīdzēs atbloķēt Netflix vairākos reģionos bez šifrēšanas pieskaitāmās izmaksas.

1. Labākais VPN Netflix: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīklā ir tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja privātumu. Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi savienojiet darbvirsmu un mobilo, izmantojot ne vairāk kā 5 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, jūs varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai to iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Netflix VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat kontu ilgākam laika periodam. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne Android un iOS (iPhone, iPad) ierīcēm. Varat izmantot pārlūka NordVPN paplašinājumu pārlūkam Chrome, Firefox vai Safari. NordVPN piedāvā dažas uzlabotas privātuma funkcijas, piemēram, dubultā VPN, P2P serverus un īpašu IP, kas patiešām palīdz pakalpojumam izcelties.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais Netflix VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 29 valstīs. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Jūs atradīsit ātrumu, kas ir ātrs lielāko daļu laika.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais VPN Netflix: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties pilnīgai piekļuvei CyberGhost tīklam ar 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais VPN Netflix: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, taču neviens no tiem nav ātrāks par IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Netflix saturs pa valstīm / reģioniem

Joprojām daudzi cilvēki neapzinās, ka Netflix piedāvā atšķirīgu saturu reģionos. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka klientiem Amerikas Savienotajās Valstīs ir pieejams daudz vairāk filmu, TV šovu un Netflix oriģinālo programmu nekā jebkuram citam pasaulē. Izmantojot VPN, varat baudīt to pašu saturu, kuru skatīties var Amerikas Savienotajās Valstīs. Tas pats attiecas uz visām citām valstīm, kurās viņi piedāvā straumēšanas pakalpojumu. Pēc brīža mēs apskatīsim Netflix sadaļu skaitu pa reģioniem.

Vispirms es vēlos padalīties ar to labo VPN atbloķēs piekļuvi visiem Netflix reģioniem neatkarīgi no tā, kur atrodaties tajā laikā. Jūs vienkārši izveidojat savienojumu ar VPN serveri reģionā, kuru vēlaties skatīties.

ASVNetflix Amerikas Savienotās Valstis – 7 400 sadaļas

Amerikas Savienotās Valstis ir Netflix fanu svētais grāls. Iesācējiem ASV ir līdz šim lielākā satura bibliotēka ar vairāk nekā 7400 nosaukumiem un skaita. Pakalpojums maksā 8,99 USD mēnesī, kas ir diezgan liela vērtība salīdzinājumā ar citām valstīm, īpaši, ja ņem vērā ASV pieejamā satura daudzumu. Netflix abonenti no visas pasaules izveido savienojumu ar VPN serveriem ASV, lai izbaudītu iecienītās televīzijas pārraides, filmas un oriģinālās sērijas..

Netflix apskatei nav labāka reģiona kā Amerikas Savienotajām Valstīm. Tas aptver lielāko programmu klāstu. Tomēr ir reizes, kad ASV skatītāji izveidos savienojumu ar citiem reģioniem, ieskaitot Kanādu (Dragon’s Den), Lielbritāniju (BBC, ITV, Channel 4) un Vāciju (Big Bang Theory), lai skatītos šovus, kas nav pieejami ASV. Ātrs, uzticams VPN sniedz jums labāko no abām pasaulēm. Izbaudiet vietējo Netflix bibliotēku kopā ar citu reģionu nosaukumiem.

UKNetflix Apvienotā Karaliste – 2800 virsraksti

Kad es domāju par straumēšanas pakalpojumiem Lielbritānijā, pirmais, kas man ienāk prātā, ir BBC iPlayer. Netflix noteikti nevēlējās atstāt Apvienoto Karalisti no sajaukuma. Viņi izvērsās Apvienotajā Karalistē kā pirmais Eiropā piedāvātais piedāvājums 2012. gada 4. janvārī. Netflix pārliecinājās, ka jāiepazīstas ar dalībnieku skatīšanās paradumiem, lai uzzinātu viņiem patīk un nepatīk. Tas ļāva viņiem iziet un atrast piemērotus pakalpojuma papildinājumus. 2013. gadā Netflix pievienoja saturu no BBC, ITV un Channel 4. 2014. gada beigās Netflix bija vairāk nekā 3 miljoni abonentu Lielbritānijā. Pakalpojuma cena ir 6,99 GBP mēnesī par HD vai 8,99 GBP mēnesī, lai straumētu 4K saturu.

Es būtu domājis, ka Lielbritānijā būs otrā vai varbūt trešā lielākā satura bibliotēka. Tā vietā viņi ierindojas 7. vietā aiz ASV, Kanādas, Brazīlijas, Meksikas, Argentīnas un Kolumbijas, izvēloties nedaudz mazāk par 2800 nosaukumiem. Tas ir nedaudz vairāk par trešdaļu no ASV skaita. Kā jau minēju, Apvienotās Karalistes skatītājiem ir pieejams reģionam pielāgots saturs, ieskaitot BBC, ITV un Channel 4. Šis ir populārs Netflix reģions VPN lietotājiem visā pasaulē, kuri vēlas skatīties populāras Lielbritānijas izrādes.

KanādaNetflix Canada – 3700 sadaļu

Kanādas skatītāji oficiāli ieguva piekļuvi Netflix 2010. gada 22. septembrī. Viņiem ir otrā lielākā bibliotēka ar vairāk nekā 3700 nosaukumiem. Tajā ietilpst tādas ekskluzīvas izrādes kā Dragon’s Den. Tāpat kā citos reģionos, kanādieši var skatīties dažas filmas un šovus, kas citur nav pieejami. Tomēr viņiem trūkst satura, kas ir citos reģionos. Labs VPN ļaus jums pāriet uz jebkuru Netflix reģionu un baudīt šos nosaukumus bez ģeogrāfiskiem ierobežojumiem.

ArgentīnaNetflix Argentina – 2.900 sadaļas

Netflix izvērsās Argentīnā 2011. gada septembrī. Reģionā ir aptuveni 2900 nosaukumi ar Latīņamerikas programmām no CBS, Showtime un Miramax. Argentīnas bibliotēka ar 2900 nosaukumiem ir daudz mazāka nekā 7500, ko piedāvā ASV, un pat 3600 nosaukumi, kas pieejami Brazīlijā. Nav brīnums, ka abonenti turpina izmantot VPN, lai skatītos citu reģionu saturu.

AustrālijaNetflix Australia – 1500 sadaļas

Austrālieši piekļuvi Netflix ieguva 2015. gada martā. Patiesībā jau simtiem tūkstošu austriešu bija izmantojuši VPN, lai skatītos citos reģionos. Kaut arī Netflix ir pieejams Austrālijā, satura bibliotēka ir maza. Viņiem ir ap 1500 nosaukumiem. Tas nav labi salīdzināms ar 7500 nosaukumiem, kas pieejami Amerikas Savienotajās Valstīs. Pakalpojums ir dārgāks arī Austrālijā, kur plāni svārstās no USD 8,99 līdz USD 14,99 mēnesī. Tā cena ir zemāka par viņu konkurentiem šajā reģionā – Stan, Presto un Quickflix.

AustrijāNetflix Austria – 1600 sadaļas

Austrijas iedzīvotāji piekļuvi Netflix ieguva 2014. gada septembrī. Atklāšana notika vienlaikus ar nedaudzām Eiropas valstīm. Austrijai ir samērā maza satura bibliotēka ar tikai 1600 nosaukumiem. Netflix Austria cenas sākas ar 8,99 eiro mēnesī un palielinās līdz 11,99 eiro mēnesī tiem, kas vēlas straumēt 4K. Pakalpojums ir dārgāks nekā Amerikas Savienotajās Valstīs, un tas satur tikai aptuveni 20% no satura. Labs VPN parūpēsies par šo problēmu.

BeļģijaNetflix Belgium – 1800 sadaļu

Beļģija bija vēl viena Eiropas valsts, kas 2014. gada septembrī ieguva Netflix. Viņiem ir nedaudz lielāka bibliotēka nekā Austrijai ar gandrīz 1800 nosaukumiem. Tas joprojām ir tālu zem 7500, kas pieejami Amerikas Savienotajās Valstīs. Atkal cena ir no 8,99 līdz 11,99 euro mēnesī atkarībā no tā, vai plānojat skatīties 4K saturu. Augstāks plāns arī nodrošina vairāk vienlaicīgu savienojumu.

BrazīlijaNetflix Brazīlija – 3600 nosaukumi

Brazīlija bija pirmā Latīņamerikas valsts, kas baudīja savu Netflix bibliotēku. Pakalpojums tika uzsākts 2011. gada 5. septembrī, un tā cena ir BR14,99 USD mēnesī. Brazīlijā ir lielāka satura bibliotēka nekā lielākajā daļā valstu ar vairāk nekā 3600 nosaukumiem. Tas ir daudz mazāks nekā ASV bibliotēka, bet gandrīz divreiz lielāks par nosaukumiem, kas pieejami lielākajā daļā Eiropas valstu. Viņiem ir lielākā bibliotēka Dienvidamerikā un trešais lielākais jebkura reģiona skaits.

KolumbijaNetflix Kolumbija – 2900 nosaukumi

Kolumbija pievienojās vairākām Latīņamerikas valstīm, kad 2011. gada 9. septembrī sāka darboties Netflix. Reģionā ietilpst aptuveni 2900 nosaukumi, kas atbilst Argentīnai. Brazīlijā ir visaugstākais saturs šajā reģionā ar vairāk nekā 3600 nosaukumiem. Tāpat kā citos Netflix reģionos, kolumbiešiem trūkst piekļuves populārām izrādēm un filmām, kas ir pieejamas Amerikas Savienotajās Valstīs. Daudzi dalībnieki turpina izmantot VPN, lai izbaudītu iecienīto saturu.

DānijaNetflix Dānija – 2200 sadaļu

Netflix paplašināja savu straumēšanas pakalpojumu Dānijā 2012. gada septembrī. Par Dāniju nav daudz ko piebilst, kas neatbilst patiesībai citās Eiropas valstīs. Dānijas Netflix bibliotēkā ir iekļauti 2200 nosaukumi. Pakalpojuma cena ir 75 DKR, kas ir aptuveni USD 12 mēnesī. Cena ir nedaudz augstāka nekā ASV versija, ar kuru var izvēlēties mazāku filmu un televīzijas šovu bibliotēku.

SomijaNetflix Finland – 2100 sadaļu

Netflex Finland sāka darbību arī 2012. gada septembrī. Reģionālajā bibliotēkā ir 2100 nosaukumu. Tas ir ļoti līdzīgi kā citās Eiropas valstīs. Pakalpojuma cena ir 7,99 eiro mēnesī. Tas ir par EUR 1 mazāk nekā Austrijā un Beļģijā. Uz īsu brīdi 2012. gada oktobrī Netflix bija Andromēdas cienītājs, taču viņi to ātri izvilka no bibliotēkas. Pretējā gadījumā to saturs nav daudz ievērojams, salīdzinot ar citiem tuvējiem reģioniem.

FrancijaNetflix France – 1650 sadaļas

Francija pievienojās arī Netflix krodziņam 2012. gada septembrī. Viņiem ir mazāka bibliotēka nekā dažās Eiropas valstīs ar aptuveni 1650 nosaukumiem. Sākumā Francija bija nobažījusies, ka Netflix ieviešana sagraus valstu uzmanību kultūrai. Atbildot uz to, Netflix izstrādāja oriģinālu ar nosaukumu Marseille, kas ir viņu populārās sērijas House of Cards pārtaisījums. Netflix France cena ir 7,99 eiro mēnesī. Nav slikta cena, taču to satura bibliotēkas trūkst, salīdzinot ar gandrīz pieckāršākiem nosaukumiem ASV.

VācijaNetflix Vācija – 1600 sadaļu

Vācu skatītāji piekļuvi savai Netflix bibliotēkai ieguva 2012. gada septembrī kopā ar piecām citām Eiropas valstīm. Vācijas Netflix bibliotēkā ir aptuveni 1600 nosaukumi. Pakalpojums mēnesī maksā 7,99 eiro. Netflix ir konkurētspējīgs ar Amazon Instant Video, kas iekasē tādu pašu cenu. Viņu otrs vācu konkurents Watchever mēnesī maksā 8,99 eiro. Tāpat kā citās Eiropas valstīs, Netflix nepiedāvā lielu izvēli.

ĪrijaNetflix Ireland – 2400 sadaļas

Netflix uzsāka darbību Īrijā vienlaikus ar Lielbritāniju. Īrijas skatītājiem bija iespēja pievienoties Netflix, sākot ar 2012. gada 4. janvāri. Viņu satura bibliotēka ir tuvāk Lielbritānijai nekā citas Eiropas valstis ar vairāk nekā 2400 nosaukumiem. Tā cena ir augstāka – 9 eiro mēnesī. Viņiem ir arī budžeta plāns 8 eiro mēnesī, kas izslēdz augstas izšķirtspējas straumes un atļauj tikai vienu savienojumu. Tas nozīmē, ka jūs nevarat skatīties divās ierīcēs vienlaikus.

LuksemburgaNetflix Luxembourg – 1500 sadaļas

Luksemburga pievienojās Netflix pieredzei 2014. gada 19. septembrī. Tāpat kā daudzās citās Eiropas valstīs, tām ir maza satura bibliotēka, salīdzinot ar citām pasaules vietām. Biedri var piekļūt 1500 filmām un TV šoviem. Pakalpojuma cena ir 8,99 eiro mēnesī. Viņiem ir arī plāns par 11,99 eiro mēnesī, kas ietver 4K straumēšanu. Locekļi Luksemburgā noteikti varētu gūt labumu no VPN izmantošanas, lai skatītos saturu citos reģionos.

MeksikaNetflix Mexico – 3000 sadaļu

Meksika bija agrīns Netflix žurnāla papildinājums. Pakalpojuma fani varēja oficiāli pievienoties 2011. gada 12. septembrī. Meksikā ir viena no lielākajām satura bibliotēkām ar vairāk nekā 3000 nosaukumiem. Tie ir tikai daži simti titulu aiz Brazīlijas un Kanādas. Meksikai ir par aptuveni 200 nosaukumiem vairāk nekā Apvienotās Karalistes skatītājiem. Protams, viņi joprojām ievērojami atpaliek no ASV, jo ir pieejams mazāk nekā puse šovu un filmu. Pakalpojuma cena ir 99 peso mēnesī.

NīderlandeNetflix Nīderlande – 1950 nosaukumi

2013. gada 11. septembrī Netflix sāka darbu Nīderlandē. Netflix izvēlējās ļoti gudru pieeju, apskatot BitTorrent tīklus, lai atrastu populārākās lejupielādētās pārraides un filmas. Viņi zināja, ka likumīgas alternatīvas piedāvāšana nāks par labu klientiem, un viņi izdarīja lielas likmes, maksājot vairāk nekā USD 3 miljardus par papildu saturu tajā gadā. Nākamajā ceturksnī Netflix pieauga viņu Eiropas klientu bāze ātrāk nekā ASV, pirmo reizi jebkad. Viņu likmēm būtu jāturpina atmaksāties nākamajiem gadiem.

JaunzēlandeNetflix Jaunzēlande – 1450 virsraksti

Netflix lietotāji Austrālijā un Jaunzēlandē gadiem ilgi izmanto VPN, lai piekļūtu pakalpojumam. Netflix beidzot uzsāka savu pakalpojumu Jaunzēlandē 2015. gada 24. martā. Pakalpojums maksā USD 9,99 mēnesī SD un 12,99 USD mēnesī HD saturam. Vienīgā problēma ir tā, ka to saturs ir mazākais no visiem reģioniem ar tikai aptuveni 1450 nosaukumiem. Tas ir piecas reizes mazāks nekā Amerikas Savienotajās Valstīs. Manuprāt, var droši uzminēt, ka Kivi turpinās izmantot VPN, lai izbaudītu viņu iecienītos šovus.

NorvēģijaNetflix Norway – 2200 sadaļu

Norvēģija pievienojās Netflix kārtai 2012. gada septembrī. Viņi uzsāka darbību kopā ar Dāniju, Somiju un Zviedriju. Norvēģijas locekļiem, tāpat kā viņu kolēģiem no Eiropas, ir pieeja bibliotēkai ar apmēram 2200 nosaukumiem. Pakalpojums maksā 79 NOK, kas sastāda apmēram USD 14 mēnesī. Tas šķiet diezgan dārgi, ņemot vērā satura trūkumu reģionā. Par laimi lietotāji Norvēģijā var izmantot VPN, lai piekļūtu populāram saturam citos Netflix reģionos.

ZviedrijaNetflix Zviedrija – 2200 nosaukumi

Netflix uzsāka savu paplašināšanos Eiropā Lielbritānijā 2012. gada janvārī, un līdz 18. septembrim tie tika atvērti Zviedrijā kopā ar Dāniju, Somiju un Norvēģiju. Netflix Norway biedri no savas bibliotēkas var izvēlēties 2200 nosaukumus reģionā. Zviedrijas klienti var cerēt maksāt 79 SEK, kas ir aptuveni USD 12 mēnesī. Tas atkal ir dārgi, salīdzinot ar populārā tiešsaistes straumēšanas pakalpojuma amerikāņu versiju.

ŠveiceNetflix Switzerland – 1700 sadaļas

Netflix savas durvis uz šveiciešiem atvēra 2014. gada septembrī. Šveice pievienojās to Eiropas valstu sarakstam, kuras tajā pašā dienā ieguva piekļuvi Netflix. Diemžēl Šveices bibliotēka ir ļoti maza, tajā ir tikai 1700 nosaukumi. Klienti var cerēt maksāt prēmiju, salīdzinot ar saviem kolēģiem Eiropā. Netflix cena Šveicē ir 11,90 franki mēnesī. Tas iznāk līdz gandrīz USD 13 mēnesī, kas ir diezgan piemaksa salīdzinājumā ar citiem reģioniem.

Jūs varat apskatīt mūsu sarakstu ar top 10 VPN pakalpojumus vairāk iespēju. Es domāju, ka jūs priecāsities par jebkuru no iepriekš uzskaitītajām atlases iespējām. Es izvēlējos tos, salīdzinot ar citiem vadošajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, pamatojoties uz ātrumu, uzticamību un cenu. Es arī meklēju pakalpojumus ar labu VPN serveru tīklu Amerikas Savienotajās Valstīs un citos populārajos Netflix reģionos. Jūs vēlaties, lai ātrs VPN pakalpojumu sniedzējs straumētu Netflix šovus un filmas. It īpaši, ja jums patīk skatīties HD vai pat 4K saturu. Ziņojumā kopīgotie pakalpojumi ir arī labākie citu populāru straumēšanas pakalpojumu, piemēram, Hulu, Amazon Instant, HBO Now, BBC iPlayer, Spotify un Pandora, VPN..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me