PakistānaPakistāna ir valsts Tuvajos Austrumos un ir sestā lielākā apdzīvotā valsts pasaulē. Šī islāma valsts robežojas ar Indiju un Irānu, kā arī dažām citām valstīm. Tāpat kā daudzas jaunattīstības valstis, ir jomas, kuras ir modernizētas, un citas jomas, kurās ir izteikta nabadzība. Mēģinot cīnīties pret nemierniekiem, Pakistānas telekomunikāciju pārvalde (PTA) nesen ir iesniegusi rīkojumu slēgt BlackBerry Enterprise Services, jo īpaši BlackBerry ziņojumapmaiņu un e-pastus. Jautājums ir par to, kur aptuveni 660 GBPS tiek uzraudzīts un glabāts no valsts optiskā tīkla, kur ir robeža starp pilsoņu privātumu un valsts drošību? Tas ir labs, ja ne labākais iemesls VPN izmantošanai.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Tā kā BlackBerry Enterprise Services tiek šifrēti un glabāti ārzonā, tie rada novērošanas problēmu. Lai gan BlackBerry Limited ir piekritis sadarboties ar PTA saskaņā ar likumīgiem rīkojumiem, viņi apgalvo, ka viņi nekad nav piedāvājuši neierobežotu piekļuvi saviem BES serveriem. Tādēļ valdība ir devusi rīkojumu visiem mobilo ierīču lietotājiem slēgt šifrētos pakalpojumus. BlackBerry Pakistānā faktiski kļūs tieši tāds pats kā parasts mobilais tālrunis. Sešas dienas pirms šī paziņojuma pakistānieši paziņoja, ka plāno pastiprināt elektronisko sakaru uzraudzību. Ja jūs ceļojat uz Pakistānu vai dzīvojat Pakistānā, visa jūsu komunikācija jāveic ar VPN.

Ņemot vērā pastiprinātu uzraudzību, apspriedīsim dažus VPN izmantošanas iemeslus Pakistānā. Skaidrs, ka valdībai nepatīk šifrēšana. Izmantojot VPN, jūs varētu izveidot drošu savienojumu ar serveri, iespējams, citā valstī. Valdība uzskata, ka šāda veida satiksme ir šifrēta, bet nespēj redzēt specifiku. Kaut arī mēs saprotam nepieciešamību aizsargāt valsts drošību, Pakistānā ir plaši izplatīta korupcija gandrīz visos līmeņos. Pastāv lielas iespējas nepareizi izmantot datus.

Kā mēs minējām, BlackBerry Enterprise Services ir bloķēti, bet tāpat ir tādas lietas kā Voice over IP (VoIP) un Skype. Iedomājieties, ka jūs komandējumā devāties uz Pakistānu un vēlaties runāt ar saviem mīļajiem no savas valsts. Tā kā balss programma Skype tur ir bloķēta, veids, kā tai piekļūt, būtu izveidot savienojumu ar VPN un jūs varētu izvairīties no šī ierobežojuma. To pašu varētu teikt par populāro premium interneta straumēšanas pakalpojumu Netflix. Pašlaik nekur Tuvajos Austrumos nepastāv Netflix forma. Ja jums būs apmaksāts abonements, jūs vienkārši izveidosit savienojumu ar VPN un varēsit apskatīt, kuru reģionu vēlaties. Protams, tas palīdzēs arī atbloķēt vietnes vai kanālus, kas tur var tikt bloķēti.

Līdz šim VPN izmantošanas priekšrocībām Pakistānā vajadzētu būt salīdzinoši skaidrām, taču mēs tās pārdomāsim vēlreiz. Labākais iemesls tur izmantot VPN ir drošība. Pat ja mēs no šī vienādojuma noņemtu valdības nomācošo interneta trafika uzraudzību, joprojām ir daudz citu cilvēku, kuri labprāt gribētu paņemt roku uz jūsu privātajiem datiem. Lai aizsargātu jūsu privātumu, VPN nodrošina tīmekļa pārlūkošanas šifrēšanas līmeni.

Otrs iemesls ir atbloķēt piekļuvi bloķētam saturam vai vietnēm. Kā redzat, valdība bloķē piekļuvi noteiktām vietnēm un lietojumprogrammām Pakistānas iekšienē. Uzņēmumi var arī bloķēt saturu, ja jūs atrodaties ārpus mērķa apgabala, pamatojoties uz IP. VPN palīdzēs piekļūt abiem scenārijiem. Kādu pakalpojumu sniedzēju tomēr vajadzētu izvēlēties?

Mums ir daži labi ieteikumi Pakistānai par to, kuras iespējas izvēlēties. Lai arī visas mūsu iespējas izmanto drošu šifrēšanu, OpenVPN protokola izmantošana vienmēr būtu labākā izvēle, kad vien iespējams. Ja ātrums ir būtisks, jūs izmantojat OpenVPN (UDP). Tas ir labākais risinājums Skype, VoIP, tiešsaistes spēlēm vai pat tādu straumēšanas pakalpojumu izmantošanai kā Netflix. Ja rodas savienojuma problēmas un problēmas ar savienojuma pārtraukšanu, jūsu iecienītākajai opcijai vajadzētu būt OpenVPN (TCP). Pēdējais savienojumu var nedaudz palēnināt, taču dati tiek pārbaudīti, pārbaudot kļūdas. Lai straumētu vai izveidotu savienojumu ar VPN, izmantojot mobilo tīklu, varat arī izpētīt citus protokolus, tostarp L2TP un IKEv2, lai nodrošinātu labu privātumu.

Ja vēlaties atbloķēt saturu vai aizsargāt savus datus, mēs iesakām ExpressVPN. Viņi neveic žurnālus, un tiem ir nogalināšanas pārslēgšanas funkcija, tāpēc tas nodrošina jūsu tīmekļa darbību drošību. Ja vēlaties izmēģināt savus spēkus Netflix straumēšanā, ExpressVPN atkal ir labākā izvēle. Viņiem ir ļoti liels tīkls, un tie piedāvā arī mobilo klientu, tāpēc jums būs nepieciešams tikai izveidot savienojumu, un jūs varēsit straumēt no valstīm, kurās ir vislielākās satura bibliotēkas. Pagaidām lielākais ir ASV.

Ja jūs vienkārši vēlaties piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam, jūs izvēlaties ExpressVPN MediaStreamer. Viņu viedais DNS pakalpojums palīdzēs atbloķēt kanālus, nezaudējot nelielu ātrumu. Tā kā visas lielākās Pakistānas pilsētas piedāvā platjoslas ātrumu no 1 līdz 50 Mb / s, mēs iesakām izvēlēties šifrētu opciju. Mēs neiesakām tirgot vērtspapīrus ātruma dēļ. Tā kā ātrums ir problēma, ja dažos gadījumos mēģināt straumēt, jo jums ir nepieciešams tikai ātrums 800 mbps, kvalitāte nedrīkst pasliktināties. Papildu šifrēšanas slānis ir jebkura ātruma zaudēšanas vērts.

Skaidrības labad, lūdzu, apskatiet mūsu 10 labākie VPN pakalpojumi ja vēlaties citas iespējas. Iespējas, kuras mēs pieminam šajā amatā, ir labākās kopumā, tāpēc jums, iespējams, nevajadzēs. Kā izvēles kritērijus mēs izmantojām drošību, ātrumu un cenu. Turklāt mēs izvēlējāmies tos, kuriem ir liels skaits tīkla serveru, ar kuriem, iespējams, vēlēsities izveidot savienojumu. Uzticami VPN nodrošinātāji nodrošinās jūsu privātumu un izveidos ātrus tīklus augstas izšķirtspējas satura straumēšanai no citām valstīm. Mūsu izvēles ir abas.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me