Labākie Panamas VPN

PanamaPanama ir salīdzinoši maza valsts, kas atrodas Centrālamerikā. Dažas no lielākajām lietām, par kurām šī valsts ir pazīstama, ir Panamas kanāls un draņķīgais diktators Manuels Noriega. Gandrīz puse iedzīvotāju dzīvo galvaspilsētā, kuras nosaukums ir Panamasitija. Neskatoties uz mazo izmēru, tā ir otrā viskonkurētspējīgākā valsts Latīņamerikā. Ja dodaties apmeklēt Panamu biznesa vai izklaides nolūkos, izmantojot publisko internetu, jums būs jāizmanto VPN. Īss ieskats mūsu Panamas labāko VPN sarakstā.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2HMA Pro VPN4,29 USDHideMyAss280
3PureVPN2,88 USDDrošāksVPN180Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Interneta piekļuve un privātums Panamā

Ja jūs esat biznesa valstī vai vienkārši vēlaties kaut ko darīt vienas lietusgāzes laikā, internets noteikti ir viena no iespējām. Lai gan tikai pusei valsts ir pieejams internets, to skaits un ātrums vienmēr uzlabojas. Vidējais interneta ātrums tur ir ap 13 Mb / s. Ņemot vērā tūrisma, tirdzniecības un tirdzniecības apjomu valstī, šāda veida ātruma palielināšanās nozīmē, ka apkārt ir plēsoņas. Tas ir pirmais iemesls VPN izmantošanai.

Neviens nevēlas doties uz svešu valsti un nozagt viņu datus. Tomēr jūs nekur nevarat doties, nedzirdot par drošības pārkāpumu. Šifrējot trafiku, izmantojot VPN, lai izveidotu savienojumu ar internetu, jūs palīdzat saglabāt slepenos datus. Jūs varat iedomāties, ka bezmaksas wifi vietā var būt kāds, kurš tikai gaida, lai nozagtu šo informāciju no jums.

Vēl viens labs iemesls VPN izmantošanai ir ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ. Kamēr Panamai nav cenzūras noteikumu, jums tur joprojām būs piekļuve noteiktam saturam. Neatkarīgi no tā, vai tas ir satura straumēšana vai saturs no jūsu mājas, parasti nokļūšana tajā var būt sarežģīta. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar serveri jūsu mājas reģionā, izmantojot VPN, un par šo problēmu ir jārūpējas.

Kāds ir Panamas labākais VPN?

Mēs izskatīsim vairākus faktorus, lai pareizi atbildētu uz šo jautājumu. Šajā gadījumā viņi vairāk koncentrēsies uz privātumu. Apskatiet kritērijus, kurus mēs izmantojam.

 • Spēcīgi militāras klases šifrēšanas komponenti, lai aizsargātu jūs, atrodoties Panamā
 • Pakalpojumu sniedzēji ar stingru aizliegumu reģistrēties, lai palīdzētu aizsargāt jūsu privātumu
 • Pakalpojumu sniedzēji ar iespēju apiet ugunsmūrus un ģeogrāfiski bloķētu saturu, kad atrodaties Panamā
 • Ātri serveri pēc iespējas labākam ātrumam
 • Augsta tīkla stabilitāte, kas palīdz novērst serveru atvienošanu
 • Daudzplatformu lietotnes, kas darbojas dažādās ierīcēs

Tagad mēs tuvāk apskatīsim dažus no labākajiem Panamas VPN.

1. Labākais Panamas VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Panamas ātruma pārbaudeLietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Iespējams, ka šī problēma var rasties ar apkārtnes serveriem. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Ameriku un pēc tam atveriet Panamu. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Kad mēs pārbaudījām serveri Panama City, Panama, ātrums bija 70,22 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Panamas VPN: HMA

HMA VPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par 2,99 USD mēnesī (75% atlaide)

HideMyAss atdzīvojās 2005. gadā, kad Džeks Ktors, 16 gadus vecs students Anglijā, nolēma, ka vēlas izveidot pakalpojumu, kas palīdzētu cilvēkiem izvairīties no cenzūras. Konkrēti, Džeks nevarēja piekļūt sociālo mediju vietnēm un tiešsaistes spēlēm, jo ​​tie tika bloķēti skolu tīklā. HMA pirmajā mēnesī pievienoja simtiem tūkstošu lietotāju, un kopš tā laika tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē ar vairāk nekā 350 serveru atrašanās vietām. HMA Pro VPN mātesuzņēmums Privax pievienojās AVG komandai 2015. gadā.

HMA Panamas ātruma pārbaudeTiem, kas vēlas atrast VPN pakalpojumu sniedzēju ar visvairāk serveru atrašanās vietām, HideMyAss ir jūsu labākā izvēle. Vienkārši paturiet prātā, ka HMA reģistrē lietotāju aktivitātes, kas satrauc dažus VPN lietotājus. HMA mitina dažus VPN serverus Panamā. Lai izveidotu savienojumu ar tur esošo serveri, jums jāuzsāk “Atrašanās vietas režīms” un, lai sāktu, atlasiet “Mainīt atrašanās vietu”. Pēc tam noklikšķiniet uz cilnes “Pilsētas” un meklējiet Panamasitija. Mēs izveidojām savienojumu ar tur esošo serveri, lai pārbaudītu, un ātrums bija 105,86 Mb / s.

2016. gadā HMA un daži citi vadošie VPN pakalpojumu sniedzēji rādīja ceļu vienkāršā klienta programmatūras vienkāršošanā. Rezultāts ir pilns pielāgoto lietotņu komplekts, kas jebkuram lietotājam atvieglo savienojumu ar HMA tīklu un šifrē jūsu savienojumu. Viņiem ir pieejama programmatūra operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS. Jūs varat arī izveidot savienojumu ar HMA caur savu maršrutētāju. HMA piedāvā neierobežotu piekļuvi VPN no tikai 4,99 USD mēnesī un visiem jaunajiem lietotājiem piedāvā 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju..

Apmeklējiet vietni Hide My Ass

3. Labākais Panamas VPN: PureVPN

PureVPN

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 2,88 mēnesī (atlaide 74%)

PureVPN darbojas kopš 2007. gada, padarot tos par vienu no vecākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Jau agrīns sākums ir palīdzējis viņiem izvērsties un ieviest jauninājumus. PureVPN ir viens no labākajiem tirgū pieejamajiem VPN klientiem. Viņiem ir arī bezmaksas lietotnes gan iOS, gan Android.

Inovācijas ir joma, kas palīdz PureVPN izcelties no iepakojuma. Viņi turpina pakalpojumam pievienot jaunas funkcijas un papildinājumus. Lai palīdzētu paātrināt veiktspēju, varat pievienot NAT ugunsmūri, īpašu IP adresi, StealthVPN pārlūku un īpašu opciju, ko sauc par speciālu straumēšanu..

PureVPN Panamas ātruma testsTā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Panamā, mēs atvērām Windows klientu un noklikšķinājām uz opcijas “Valsts izvēles rīks”. No turienes jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt noteiktu serveri, izmantojot cilni “Pārlūkot visus serverus”. PureVPN tīklā ir vairāki serveri, kas atrodas Panamā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem Panamas pilsētā un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 17,54 Mb / s.

PureVPN ļoti labi darbojas cenu kategorijā. Viņi turpina samazināt cenas par vairāk nekā 50%, jo pakalpojums turpina augt. Jūs varat reģistrēties neierobežotam VPN un piekļūt visām viņu servera atrašanās vietām, sākot no tikai 4,99 USD mēnesī. Gada plāns ir liela vērtība.

Apmeklējiet vietni PureVPN

Par dažām citām iespējām, lūdzu, skatiet mūsu top 10 VPN pakalpojumu saraksts. Mēs domājam, ka tomēr būsit apmierināts ar iespējām, kuras mēs jums iepriekš sniedzām. Iespēju pamatā ir drošība, ātrums, uzticamība un cena. Viņi ir arī pakalpojumu sniedzēji ar labu VPN serveru tīklu šajā apgabalā. Tādā veidā jums var būt vislabākais ātrums. Protams, viņiem visiem ir lieliski tīkli. Ātrums ir svarīgs, ja plānojat piekļūt saturam, to lejupielādēt vai straumēt. Cerams, ka mūsu ceļvedis palīdzēs jums pieņemt pēc iespējas labāku lēmumu un ietaupīt arī naudu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map