Labākie Pekinas VPN

Pekina, ĶīnaPekina ir Ķīnas galvaspilsēta un pasaules otrā apdzīvotākā pilsēta ar 21,7 miljoniem cilvēku. Tās iedzīvotāji ir otrajā vietā tikai Šanhajā. Metro rajonā dzīvo gandrīz 25 miljoni cilvēku. Apmeklēt reģionu ir daudz iemeslu, sākot no darba un beidzot ar brīnišķīgajām pilsētas vietām. Ja jūs esat viens no viņiem, tad, lai kaut ko izdarītu, ir ļoti svarīgi izmantot VPN. Mēs jums pēc brīža pateiksim iemeslus. Vispirms ātri apskatiet mūsu labāko Pekinas VPN sarakstu.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3IPVanish4,87 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Pekinas pilsētai Ķīnā ir sena vēsture, kas aizsākās 3000 gadu laikā. Nosaukums nozīmē Ziemeļu galvaspilsēta, un tas pirmo reizi tika piemērots pilsētai 1403. gadā. Tomēr tas vairākas reizes ir mainījis nosaukumus. Agrākais apgabala norēķins ir datēts ar Pekinas cilvēku pirms apmēram 750 000 gadu.

Mūsdienu laikos Pekinu sauca par Pekinu, Jicheng, Zhuojun, Fanyang, Yanjing, Nanjing un Shangjing. Lietas, kas cilvēkus piesaista pilsētai, ietver lielākās kompānijas (vairāk nekā 10% no Global Fortune 500 atrodas tās galvenajā mītnē), muzeji, sports, pārtika, vēsturiskas vietas un daudz kas cits. Kā redzat, Pekinā, neraugoties uz iemesliem, kāpēc tur atrodaties, netrūkst darāmā.

Visas šīs atrakcijas ir lieliskas, un sākumā ir viegli aizmirst, ka atrodaties komunistiskā valstī. Tomēr jūs to ātri atcerēsities, ja tur mēģināsit izmantot internetu. Tāpēc vēlaties izmantot VPN. Atrodoties šajā valstī, jūs nonāksit Ķīnas lielajā ugunsmūrī. Ja jūs to neesat pazīstams, GFC bloķēs piekļuvi visām nevaldību apstiprinātām vietnēm vai darbībām. Veicot drošu savienojumu ar jūsu izvēlēto VPN serveri, jūs mānīsit programmatūru domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Tas palīdzēs jums izvairīties no Ķīnas valdības noteiktajiem ierobežojumiem.

Otrs iemesls VPN izmantošanai Pekinā ir privātums. Izmantojot WiFi, galvaspilsētā var būt bīstami. Jums jāuztraucas ne tikai par kibernoziedzniekiem, bet arī par valdības spiegošanu arī jums. Izmantojot iepriekš izveidoto VPN savienojumu, jūs varat daudz grūtāk kompromitēt savus datus. Tomēr jūs joprojām vēlēsities ievērot piesardzību, tur izmantojot internetu. Ja Ķīnas valdība patiešām vēlas jūsu datus, viņi atradīs veidu, kā tos iegūt. Tas nozīmē, ka jums tas nav jādara viegls viņiem vai kādam citam.

Šie ir galvenie iemesli, kāpēc Pekinā ir svarīgi izmantot VPN. Tomēr, ja jums ir konts, jūs varat atrast citus lietojumus. Sākot no pārvietošanās pa GFC un aizsargājot jūsu informāciju no nevēlamiem skatieniem, VPN ir būtisks, ja plānojat tur izmantot internetu.

Ienāksim tieši iekšā un apskatīsim labākos Pekinas VPN.

1. Labākais Pekinas VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Pekinas ātruma tests

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jūs nevarat izvēlēties konkrētu serveri. Tā vietā klients izvēlēsies serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Āziju un pēc tam atvērt Honkongu. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties tur esošos serverus. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Honkongā, un ātrums bija 57,33 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Pekinā: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 2,99 mēnesī (atlaide 75%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Pekinas ātruma tests

Mēs pārbaudījām Honkongas ātrumu un, kā redzat zemāk redzamajā attēlā, skaitļi ir labi ar lejupielādes ātrumu 56,13 Mbps. Izmantojot tur esošo serveri, jums nevajadzētu būt problēmu darīt visu, ko vēlaties.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 2,99 USD mēnesī.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais Pekinas VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

Lai arī Pekina ir otrā apdzīvotākā pilsēta pasaulē, nav pārsteigums, ka tur nav neviena servera. Tā vietā jūs vēlēsities izveidot savienojumu ar serveri, kas atrodas Honkongā (jo tā ir tuvākā atrašanās vieta, kas joprojām atrodas reģionā). Tur esošie serveri darbojas ātri, un tiem vajadzētu labi veikt darbu. Viņu ātrums padara IPVanish par vienu no iecienītākajām iespējām, ko izmantot, atrodoties Pekinā.

IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN Āzijā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas visā Āzijā. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Pekinas ātruma tests

IPVanish mitina 19 serverus Honkongā (tuvākais serveris reģionā), un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar kādu no tiem. Interesanti, ka ir Honkongas serveri. uzskaitīti Ķīnā. Ir dažādi serveri, kurus varat atrast, izmantojot Honkongu kā valsti. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Honkongā, hkg-c10, un konstatējām, ka ātrums ir 60,76 Mbps.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Mēs uzskatām, ka mēs jums jau esam devuši labākās iespējas, ko izmantot, atrodoties Pekinā. Tomēr varat justies brīvi, apskatot mūsu top 10 VPN saraksts. Tikai pārliecinieties, ka jūsu izvēlētajam pakalpojumu sniedzējam ir serveri, kas atrodas apgabalā vai ap to. Mūsu lēmumu pamatā ir drošība, ātrums, uzticamība un cena. Mēs arī meklējām pakalpojumu sniedzējus ar serveriem tajā pašā reģionā kā Pekina. Tādā veidā jums ir pieejamas labākās sēklas. Ja vēlaties straumēt saturu, ļoti svarīgs ir labs ātrums. Tā kā mūsu izvēlei ir stabili tīkli, nav sliktu izvēles iespēju. Cerams, ka mūsu ceļvedis palīdzēs jums pieņemt labāko lēmumu savām vajadzībām.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map