Labākie Pensilvānijas VPN

PensilvānijāPensilvānija, oficiāli Pensilvānijas Sadraudzība, ir štats, kas atrodas Amerikas Savienoto Valstu ziemeļaustrumos. Tas ir ierindots 5. vietā valstī ar kopējo iedzīvotāju skaitu aptuveni 12,8 miljoni iedzīvotāju. Lai gan ir daudz iemeslu apmeklēt šo lielisko valsti, daži no tiem ietver ēdienu, vēsturiskos notikumus / vietas, mūziku, arhitektūru un daudz ko citu. Varat arī izmantot bezmaksas WiFi priekšrocības, atrodoties tur. Tomēr, to darot, jums noteikti ir jāizmanto VPN.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA52. lppIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Ne ASV, ne Pensilvānija neuzrauga internetu, ja vien tam nav pietiekama iemesla. Tas nozīmē, ka jūs esat relatīvi brīvs no šāda veida uzvedības, vismaz no valdības puses. Tomēr tas nenozīmē, ka esat skaidrībā. Tā kā visi biznesa un tūrisma ceļojumi notiek uz valsti, ir kibernoziegumi, kas gaida pareizo iespēju nozagt jūsu personas datus. Izmantojot VPN, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu ar vietējo serveri. Tādā veidā jums būs daudz grūtāk iegūt jūsu slepeno informāciju.

Tāpat kā citās valsts valstīs, nav arī īpašu valsts bloķētu vietņu. Tomēr, ja vēlaties piekļūt saturam no cita reģiona vai pat vēlaties apiet sporta aptumšošanu, svarīgs ir VPN. Licencēšanas tiesību dēļ štata sporta komandām patīk piespiest cilvēkus skatīties spēles televizorā. Izmantojot VPN, jūs izveidosit savienojumu ar serveri citā ASV daļā vai jūsu mājas apgabalā. Bloķēšanas programmatūra liek domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Tādā veidā jūs varat piekļūt saturam no sava reģiona vai arī apiet ģeogrāfiski ierobežotu saturu.

Kāds ir labākais VPN Pensilvānijā?

Atbildot uz šo jautājumu, mums ir jāapsver vairāki faktori, lai nākt klajā ar atbildi. Tā kā tā ir ASV pilsēta, mēs vairāk koncentrēsimies uz ģeogrāfiski ierobežojošām funkcijām. Mēs izmantosim:

 • Iespēja apiet Pensilvānijas ģeogrāfiski ierobežoto un aizklāto saturu
 • Augsta tīkla stabilitāte, lai novērstu atvienojumus
 • Ātri serveri, kas labi darbojas Pensilvānijā
 • Mobilo lietotņu atbalsts vairākām platformām, ieskaitot Amazon Firestick
 • Spēcīga militāras pakāpes šifrēšana, lai palīdzētu aizsargāt privātumu
 • Stingra politika, kas neattiecas uz žurnāliem

Tagad šeit ir tuvāk apskatīti labākie Pensilvānijas VPN.

1. Labākais Pensilvānijas VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Iespējams, ka šī problēma var rasties ar serveriem Ņujorkā. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Ameriku, pēc tam atveriet ASV un atlasiet Ņujorka. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Kad ir izveidots savienojums ar VPN serveri NYC un pārbaudīts vairākās Pensilvānijas pilsētās. Kā redzat, mums izdevās panākt lejupielādes ātrumu 327 Mbps Filadelfijā un 330 Mbps Pitsburgā.

ExpressVPN Pensilvānijas ātruma pārbaude

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Pensilvānijas VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN mitina vairākus serverus Ņujorkā. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām serveri, kas atrodas Ņujorkā un ir savienots ātruma testiem Filadelfijā, Pitsburgā un Erī. Mūsu lejupielādes ātrums bija pat 217 Mb / s.

Pensilvānijas ātrumtests NordVPN

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais Pensilvānijas VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA darbojas labi šajā reģionā. Mēs izveidojām savienojumu ar VPN serveri Ņujorkā un veica ātruma testus Filadelfijā (88 Mb / s) un Pitsburgā (124 Mb / s)..

PIA Pensilvānijas ātruma tests

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Nogalināšanas slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad VPN neizdosies. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais Pensilvānijas VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost dibināja 2001. gadā 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Ņujorkā, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz ASV un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu ASV. CyberGhost tīklā ir iekļauti vairāki serveri Ņujorkā (tuvākā vieta). Mēs izveidojām savienojumu ar vienu no viņiem un pārbaudījām veiktspēju Pitsburgā (51 Mbps), Filadelfijā (50 Mbps) un Erie (68 Mbps).

Pensilvānijas ātrumtests CyberGhost

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais Pensilvānijas VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

IPVanish piedāvā vairākus serverus šajā apgabalā, tāpēc jums nevajadzētu radīt problēmas. Tomēr jūs varat sagaidīt ātru ātrumu arī daudzviet pasaulē. Tāpēc mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, ko izmantot, atrodoties Virdžīnijā.

Kā arī diezgan neliels pārklājums dažādos Eiropas reģionos, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu, un tie labi darbojas mūsu ātruma pārbaudēs. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

Mēs tikko pieminējām, ka IPVanish ir serveri visā reģionā un tie visi ir jums pieejami. Ja gadās redzēt serveri, kura servera nosaukumā ir burts “a”, tas ir visātrākais tīklā. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri NYC serveriem Philly, Pitsburgā un Erie un atradām ātrumu no 101 Mbps līdz 147 Mbps.

IPVanish Pennsylvania ātruma pārbaude

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Un tagad mēs jums parādījām savas iecienītākās iespējas, apmeklējot Pensilvāniju. Jācer, ka iemesliem jābūt diezgan skaidriem, kāpēc VPN lietošana ir laba ideja. Tas nozīmē: ja jūs meklējat vairāk iespēju, varat arī apskatīt mūsu vietni top 10 VPN saraksts. Lai arī tā ir arī laba izvēle, mēs izdarījām izvēli vairāku faktoru dēļ, ieskaitot drošību, stabilitāti, ātrumu un cenu. Tādā veidā jūs varat būt pārliecināti, ka tie ir optimizēti Pensilvānijai. Neatkarīgi no tā, ko plānojat darīt, atrodoties tur, iepriekš minētie faktori ir svarīgi. Izmantojot mūsu ceļvedi, mēs varam palīdzēt jums pieņemt apzinātu lēmumu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map