PitsburgaPensilvānijas pilsētā Pitsburgā ir pavisam 305 cilvēku. Tomēr lielpilsētā dzīvo 2,3 miljoni iedzīvotāju. Pitsburgai ir divi dažādi iesaukas, tā ir pazīstama ar diezgan daudzām lietām, un ir daudz iemeslu apmeklēt Rust Belt City. Ja jūs dodaties ceļojumā uz Steel Town un plānojat izmantot publisko WiFi, vispirms noteikti izveidojiet savienojumu ar VPN. Varat arī izmantot VPN, lai atbloķētu ģeogrāfiskos ierobežojumus, lai izbaudītu iecienītās sporta komandas. Šeit ir apskatīti daži no labākajiem Pitsburgas VPN.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Gadu gaitā pilsētā meklēja daudz imigrantu viļņu, meklējot darbu. Pitsburgas tērauda ražošana noveda pie segvārda Steel City. Otrs Pitsburgas segvārds ir Bridges pilsēta. Tas ir saistīts ar 446 tiltiem pilsētā. Mūsdienās ir bijušas vairākas atdzīvināšanas un daudzas lietas, kas piesaista apmeklētājus. Tajos ietilpst dažas nozīmīgākās nozares, kā arī dažādi muzeji, festivāli, trīs augstākā līmeņa sporta komandas (Pirāti – MLB, Steelers – NFL, Penguins – NHL), NCAA vīriešu marta trakuma mērķis, atrakciju parks un daudz kas cits..

Ar visu, kas notiek Pitsburgā, notiek diezgan daudz tūrisma. Lai gan jums, iespējams, pietrūks lietu, ko darīt vai redzēt, pastāv liela iespēja, ka izmantosit publisko WiFi. Ja to darīsit, vispirms vēlēsities izveidot savienojumu ar VPN. Tā kā tagad daudzos uzņēmumos ir ierasts redzēt bezmaksas publisko WiFi, arī tiešsaistes noziedznieku skaits ir pieaudzis. Kad izveidojat savienojumu ar VPN, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu ar jūsu izvēlēto serveri. Tas zagļiem apgrūtina jūsu datu nozagšanu. Pretējā gadījumā jūs esat neaizsargāts pret kiberuzbrukumu.

Papildus jūsu privātuma aizsardzībai VPN palīdzēs izvairīties no elektrības pārtraukumiem un ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Ja esat sporta cienītājs, jūs droši vien zināt par profesionālā sporta aptumšošanu. Uzņēmumi, valstis un skolas bloķēs lietotājiem iespēju redzēt saturu, kas atrodas mērķa apgabalā vai ārpus tā. Šajā gadījumā savienojums ar VPN citā apgabalā ļaus programmatūrai domāt, ka esat kaut kur citur.

Kāds ir labākais Pitsburgas VPN?

Pitsburgas labāko VPN saraksts ir izveidots, pamatojoties uz šādiem kritērijiem:

  • Ātruma testi veikti VPN serveros tuvu Pitsburgai.
  • Katra VPN tīkla uzticamība HD satura straumēšanai
  • Spēcīga šifrēšana tiem, kas koncentrējas uz privātuma aizsardzību
  • Mēs dodam priekšroku pakalpojumu sniedzējiem, kuri neuzglabā lietošanas žurnālus
  • Iespēja atbloķēt kanālu un sporta notikumu ierobežojumus
  • Mobilās lietotnes un straumēšanas atbalsts Amazon Firestick lietotājiem

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir Pitsburgas labāko VPN pakalpojumu saraksts

1. Labākais Pitsburgas VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Pitsburgas ātruma testsLietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi” un lodziņā “meklēt valsti vai pilsētu” ierakstiet Ņujorku (jo tā ir tuvākā vieta). Šajā brīdī jūs varat izvēlēties tur esošos serverus. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri NYC un pārbaudījām Pitsburgā. Ātrums bija 280,55 Mbps. Ievērojami ātrāk nekā jebkurš cits VPN, kuru pārbaudījām.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV.

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Pitsburgai: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Pitsburgas ātruma testsNordVPN mitina vairākus serverus Ņujorkā. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām Amerikas Savienoto Valstu serveri Ņujorkā, un lejupielādes ātrums bija 192,60 Mb / s.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais Pitsburgas VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 29 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA Pitsburgas ātruma testsPIA Windows klients ir pilnveidots. Tas nozīmē, ka jūs to daudz neatradīsit līdz iestatīšanai un lietošanai. Tas nozīmē, ka tas ir nekas cits kā vienkāršs.PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus un atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA darbojas ar ātrumu 136.94 Mbps.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais Pitsburgas VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Pitsburgas ātrumtests CyberGhostTā kā mēs gribējām pārbaudīt serveri tuvu Pitsburgai, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz Amerikas Savienotajām Valstīm un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu ASV. CyberGhost tīklam Pitsburgā nav neviena servera, bet viņiem ir vairāki serveri Ņujorkā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām priekšnesumu Pitsburgā. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 142,58 Mbps.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais VPN Pitsburgai: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, ieskaitot IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis starp ātrākajiem Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

IPVanish Pitsburgas ātruma testsIPVanish mitina vairāk nekā 100 serverus Ņujorkā, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Mēs iesakām izvēlēties tādu, kas servera nosaukumā sākas ar “a”. Piemēram, nyc.a01.ipvanish.com. Vairumā gadījumu jūs atradīsit ātrāko “a” serveri. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Ņujorkā uz Pitsburgu un konstatējām, ka kabeļa savienojuma ātrums ir 105,95 Mb / s..

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Lai arī mēs jūtamies, ka esam izvēlējušies labākās iespējas, kuras varat izmantot, atrodoties Pitsburgā, tomēr varat justies brīvi top 10 VPN saraksts. Tomēr jums tas nav jādara. Mēs pieņēmām lēmumus, balstoties uz drošību, ātrumu, uzticamību un pat cenu. Mēs arī meklējām pakalpojumu sniedzējus ar serveriem Pitsburgas apgabalā vai tā tuvumā. Tādā veidā jums būs pieejams vislabākais iespējamais ātrums. Neatkarīgi no tā, kuru izvēlaties, viņiem visiem ir labi tīkli. Ja vēlaties straumēt saturu, izšķiroša nozīme ir ātrumam. Izmantojot mūsu ceļvedi, lai palīdzētu jums pieņemt pareizo lēmumu, jūs varat atrast vislabāko variantu savām vajadzībām.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me