Labākie Portugāles VPN

Portugāle naktīPortugāles Republika, ko parasti sauc tikai par Portugāli, atrodas Eiropā Ibērijas pussalā. Vienīgā valsts, ar kuru tā robežojas ar ziemeļiem un austrumiem, ir Spānija. Tajā dzīvo 10,2 miljoni cilvēku, un daudzi faktori piesaista apkārtni, uzņēmējus un daudz ko citu. Ja jūs interesē kļūt par vienu no viņiem, jūs atradīsit daudz darāmā un lielu interneta ātrumu. Tomēr jūs nevēlaties izmantot publisko WiFi, vispirms neizmantojot VPN. Vairāk par to drīz. Vispirms apskatiet mūsu labāko Portugāles VPN sarakstu.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2IPVanish4,87 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa
3CyberGhost2,75 USDCyberGhost112Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4HMA Pro VPN4,29 USDHideMyAss280
5PureVPN2,88 USDDrošāksVPN180Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Par laimi šīs skaistās valsts apmeklētājiem un iedzīvotājiem valdības spiegošana nav tas, par ko jums jāuztraucas. Tomēr jums joprojām jābūt rūpīgam ar savu privātumu, atrodoties tajā. Tā kā apmeklētāju skaits ir visu laiku, kibernoziedzniekiem bieži ir iespējas nozagt jūsu datus. Tāpēc lielākais VPN izmantošanas iemesls ir privātuma aizsardzība. Izmantojot VPN, tiks izveidots drošs un šifrēts savienojums ar jūsu izvēlēto serveri. Tas tiem, kas izturas pret jūsu datiem, būs daudz grūtāk.

Portugāles valdība parasti nefiltrē vietnes, taču tas nenozīmē, ka jums nebūs jāsaskaras ar ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Saskaņā ar Global Voices teikto, valdība slēdza Wikileaks portugāļu valodas versijas, kuras nosaukums ir Tugaleaks, bankas kontu, jo tā to 2012. gadā uzskatīja par teroristu organizāciju. Lai gan tas ir bijis dažus gadus, tas liecina, ka potenciāls joprojām pastāv. Ja vēlaties piekļūt saturam no cita reģiona, jūs parasti to bloķējat. Šajā gadījumā jūs izveidosit savienojumu ar VPN serveri citā reģionā, lai apietu šos blokus. Kad esat to izdarījis, jums vajadzētu būt iespējai skatīt saturu tā, it kā jūs tur atrastos.

Kāds ir labākais VPN Portugālē?

Lai palīdzētu noteikt atbildi uz šo jautājumu, mēs pievērsāmies šādiem kritērijiem, lai noteiktu mūsu labāko Portugāles VPN sarakstu.

 • VPN tīkla uzticamība, lai nodrošinātu ilgu savienojuma laiku
 • Iespēja atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu
 • Ātruma testi, kas veikti VPN serveros Portugālē
 • Spēcīgs šifrēšanas līmenis labākai privātuma aizsardzībai
 • Stingri nav žurnālu politikas
 • Mobilās lietotnes un Amazon Firestick ierīču atbalsts

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir labākās iespējas Portugālei

1. Labākais VPN Portugālē: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Portugāles ātruma tests

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jūs nevarat izvēlēties konkrētu serveri. Tā vietā klients izvēlēsies serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Iespējams, ka šī problēma rodas ar serveriem Portugālē. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Eiropu un pēc tam atveriet Portugāli. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Pārbaudot serveri Lisabonā, Portugālē, mēs saņēmām diezgan labus rezultātus. Kā redzat, mūsu ātruma testa rezultāts bija 89,98 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Portugāles VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

Portugāle nav liela valsts, taču vairāki VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā serverus valsts galvaspilsētā Lisabonā. Protams, tas ietver IPVanish. Tomēr jūs varat sagaidīt ātru ātrumu arī daudzviet pasaulē. Tādēļ mēs izvēlamies IPVanish kā vēl vienu no mūsu izvēles iespējām, ko izmantot, atrodoties Portugālē.

Kā arī diezgan neliels pārklājums dažādos Eiropas reģionos, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Jūs atradīsit lieliskus ātrumus, un tie labi darbojas mūsu ātruma pārbaudēs. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Portugal ātruma tests

Mēs tikko pieminējām, ka IPVanish ir serveri visā Eiropā un tie visi ir pieejami. Ja redzat serverus, kuru servera nosaukumā ir burts “a”, tie ir visātrākie tīklā. Pārbaudot vienu no IPVanish serveriem Lisabonā, mēs saņēmām ļoti cienījamu 59,55 Mb / s, kā jūs varat redzēt zemāk.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

3. Labākais Portugāles VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost Portugal ātruma tests

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Portugālē, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz Portugālei un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu valstī. CyberGhost tīklā ir iekļauti daži serveri Portugālē, un pieejamā tīkla dēļ tas ir ātrs. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri Lisabonā (Portugālē) un ieguvām ātrumu 55,22 Mb / s.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

4. Labākais VPN Portugālē: HMA

HMA VPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par 2,99 USD mēnesī (75% atlaide)

HideMyAss atdzīvojās 2005. gadā, kad Džeks Ktors, 16 gadus vecs students Anglijā, nolēma, ka vēlas izveidot pakalpojumu, kas palīdzētu cilvēkiem izvairīties no cenzūras. Konkrēti, Džeks nevarēja piekļūt sociālo mediju vietnēm un tiešsaistes spēlēm, jo ​​tie tika bloķēti skolu tīklā. HMA pirmajā mēnesī pievienoja simtiem tūkstošu lietotāju, un kopš tā laika tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē ar vairāk nekā 350 serveru atrašanās vietām. HMA Pro VPN mātesuzņēmums Privax pievienojās AVG komandai 2015. gadā.

HMA Portugāles ātruma tests

Tiem, kam patīk iespēja, kurā ir visvairāk serveru, HideMyAss ir labākā izvēle. Vienkārši paturiet prātā, ka HMA reģistrē lietotāju aktivitātes, kas satrauc dažus VPN lietotājus. HMA mitina dažus VPN serverus Portugālē, īpaši Lisabonā. Lai izveidotu savienojumu ar tur esošo serveri, jums jāuzsāk “Atrašanās vietas režīms” un, lai sāktu, atlasiet “Mainīt atrašanās vietu”. Pēc tam noklikšķiniet uz cilnes “Pilsētas” un meklējiet Portugāli. Mēs izveidojām savienojumu ar tur esošo serveri, lai pārbaudītu, un ātrums bija stabils – 55.83 Mbps.

2016. gadā HMA un daži citi vadošie VPN pakalpojumu sniedzēji rādīja ceļu vienkāršā klienta programmatūras vienkāršošanā. Rezultāts ir pilns pielāgoto lietotņu komplekts, kas jebkuram lietotājam atvieglo savienojumu ar HMA tīklu un šifrē jūsu savienojumu. Viņiem ir pieejama programmatūra operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS. Jūs varat arī izveidot savienojumu ar HMA caur savu maršrutētāju. HMA piedāvā neierobežotu piekļuvi VPN no tikai 4,99 USD mēnesī un visiem jaunajiem lietotājiem piedāvā 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju..

Apmeklējiet vietni Hide My Ass

5. Labākais Portugāles VPN: PureVPN

PureVPN

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 2,88 mēnesī (atlaide 74%)

PureVPN darbojas kopš 2007. gada, padarot tos par vienu no vecākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Jau agrīns sākums ir palīdzējis viņiem izvērsties un ieviest jauninājumus. PureVPN ir viens no labākajiem tirgū pieejamajiem VPN klientiem. Viņiem ir arī bezmaksas lietotnes gan iOS, gan Android.

Inovācijas ir joma, kas palīdz PureVPN izcelties no iepakojuma. Viņi turpina pakalpojumam pievienot jaunas funkcijas un papildinājumus. Lai palīdzētu paātrināt veiktspēju, varat pievienot NAT ugunsmūri, īpašu IP adresi, StealthVPN pārlūku un īpašu opciju, ko sauc par speciālu straumēšanu..

PureVPN Portugāles ātruma tests

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Portugālē, mēs atvērām lietotni operētājsistēmai Windows un noklikšķinājām uz opcijas “Valsts izvēles rīks”. No turienes jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt noteiktu serveri, izmantojot cilni “Pārlūkot visus serverus”. PureVPN tīklā valstī ir vairāki serveri. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija apakšējā pusē ar ātrumu 14,68 Mbps.

PureVPN ļoti labi darbojas cenu kategorijā. Viņi turpina samazināt cenas par vairāk nekā 50%, jo pakalpojums turpina augt. Jūs varat reģistrēties neierobežotam VPN un piekļūt visām viņu servera atrašanās vietām, sākot no tikai 4,99 USD mēnesī. Gada plāns ir liela vērtība.

Apmeklējiet vietni PureVPN

Neatkarīgi no tā, kāpēc jūs izmantojat VPN, atrodoties Portugālē, mēs ceram, ka redzēsit, kāpēc ir svarīgi, kāpēc ir svarīgi to izmantot tur. Tiem, kas labprātāk izvēlētos citas iespējas, kas atšķiras no iepriekšminētajām, varat droši apskatīt pakalpojumu sniedzējus mūsu vietnē top 10 VPN saraksts. Lai arī tās ir arī labas, mēs izdarījām savu konkrēto izvēli, pamatojoties uz vairākiem faktoriem, ieskaitot cenu, tīkla lielumu, stabilitāti, atrašanās vietām, ātrumu, drošību un daudz ko citu. Tā kā mūsu saraksts ir optimizēts, jūs varat būt pārliecināti par labu ātrumu. Šajās dienās tie ir svarīgi neatkarīgi no tā, ko jūs darāt. Izmantojot šo rokasgrāmatu, jūs varat pieņemt apzinātu lēmumu par labākajām iespējām.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map