RaleighRaleigh ir Ziemeļkarolīnas galvaspilsēta. Tā ir otrā lielākā pilsēta štatā ar iedzīvotāju skaitu 464 000. Tomēr metro rajonā atrodas aptuveni 1,3 miljoni. Pilsētā ir daudz ko darīt, un tā faktiski ir mājvieta 3 ļoti pazīstamām koledžām. Tās ir Ziemeļkarolīnas universitāte (UNC), Ziemeļkarolīnas štata universitāte (NC štats) un Hercoga universitāte. Faktiski jūs varētu apmeklēt visus trīs un atgriezties sākuma punktā, neveicot 65 jūdžu turp un atpakaļ. Ja jūs apmeklējat šo apgabalu, pirms publiskā WiFi izmantošanas vēlaties izveidot savienojumu ar VPN. Apskatiet mūsu labāko Raleigh VPN sarakstu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Mūsdienās daudzi izmanto internetu, lai uzlabotu savu pieredzi dažādās vietās. Ja izmantosit bezmaksas WiFi, ko piedāvā daudzi uzņēmumi, jūs vēlēsities izmantot VPN. To darot, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu ar jūsu izvēlēto serveri. Tas palīdzēs pasargāt jūs no slēpjošajiem kiberkrekļiem. Varat derēt, ka daudzi no viņiem gaida jūsu privāto datu nozagšanu. VPN to padara, lai jūs neapdraudētu slepeno informāciju.

Ja jūs kādreiz esat bijis skolas vai uzņēmuma tīklā un jums ir liegts piekļūt noteiktām vietnēm, jūs esat saskāries ar otro VPN izmantošanas iemeslu. Bieži skolas, uzņēmumi, organizācijas un pat dažas valstis neļauj lietotājiem redzēt saturu, ko viņi uzskata par “nepiemērotu”. Ja izmantojat VPN un izveidojat savienojumu ar serveri citā vietā, varat maldināt programmatūru, domājot, ka atrodaties kaut kur citur. Tādā veidā jūs varat apskatīt to, ko vēlaties, tāpat kā nekas nebūtu noticis.

Iemesli, kurus mēs tikko minējām, ir divi labākie VPN izmantošanas iemesli, atrodoties Rallijā. Tomēr vēlāk jūs varat uzzināt vairāk. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pasargāt sevi no kiberziņām vai vienkārši apiet tīkla ierobežojumus, VPN jums palīdzēs. Izvēloties tos, ir jāņem vērā dažas lietas.

Kāds ir labākais VPN Raleigh?

Veicot atlasi, jums jāņem vērā daži faktori. Šeit ir labāko Raleigh VPN saraksts.

  • Ātrgaitas serveri Raleigh apgabalam
  • Spēja palīdzēt lietotājam aplūkot ģeogrāfiski ierobežotu un ar sportu saistītu saturu
  • Spēcīga šifrēšana, lai palīdzētu nodrošināt privātumu
  • Stingri nav žurnālu politikas
  • Vairāku platformu atbalsts mobilajām ierīcēm, ieskaitot
  • Lieli un stabili tīkli, lai mazinātu atvienojumu ietekmi

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir Raleigh labāko VPN pakalpojumu saraksts:

1. Labākais VPN Raleigh: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN ātruma pārbaude Rallija ātrumāLietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Tas attiecas uz Atlantu (jo tā ir labākā vieta). Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Ameriku un pēc tam atvērt Amerikas Savienotās Valstis. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties servera atrašanās vietu ASV – Atlanta. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Atlantā un ātrums bija 108,25 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

2. Labākais Raleigh VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 2,99 mēnesī (atlaide 75%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN mitina 39 serverus Atlantā. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām serveri Atlantā, un lejupielādes ātrums bija 107,97 Mbps.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 2,99 USD mēnesī.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

3. Labākais Raleigh VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost Raleigh ātruma pārbaudeTā kā mēs gribējām pārbaudīt serveri netālu no Rallijas, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz Amerikas Savienotajām Valstīm un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu valstī. CyberGhost tīklā ir iekļauti daži serveri Atlantā. Mēs izveidojām savienojumu ar tur esošo serveri un ieguvām ātrumu 97,02 Mbps.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

Skatīt CyberGhost piedāvājumus

Ja vēlaties redzēt dažas citas iespējas sabiedrībā, jums vajadzētu apskatīt 10 labākie VPN pakalpojumi saraksts. Tomēr mēs nedomājam, ka tas būs vajadzīgs. Mēs pieņēmām lēmumus, balstoties uz ātrumu, uzticamību, cenu, drošību un atrašanās vietām netālu no Roli rajona. Tādā veidā jūs iegūsit vislabāko iespējamo ātrumu. Tas ir ļoti svarīgi, ja plānojat straumēt saturu. Visām mūsu iespējām ir lieliski tīkli, tāpēc nav arī sliktu iespēju. Lietojot mūsu ceļvedi, jūs varat atrast labāko variantu, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me