ĪrijaĪrija ir salu valsts Ziemeļatlantijas okeānā, kas ir Apvienotās Karalistes daļa. Uzņēmumiem tā ir arī ceturtā labākā valsts pasaulē. Kaut arī Īrijas datu politika ir daļa no karaļvalsts, šķiet, ka tā ir privātāka nekā Anglijas politika. Īrijas valdība var neuzturēt informāciju par tevi bez pamatota iemesla, taču tā notiek. Tas nozīmē, ka Īrijā vienmēr ir svarīgi aizsargāt savu privātumu. To pašu var teikt par jaunajiem pretpirātisma likumiem. Tomēr savus datus un privātumu jūs varat aizsargāt ar VPN.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Īrijas augstākās tiesas jau novēloti ir spērušas pret IPS, piespiežot vismaz vienu no tām īstenot trīs streiku politiku. Pretstatā noteikuma redakcijai Apvienotajā Karalistē Īrijas politika pieprasīs, lai interneta pakalpojumu sniedzējs divreiz izsūta vēstules par tiesību pārkāpumiem, un, ja pārkāpējs turpina to darīt, viņi zaudē savu interneta pakalpojumu.

Izmantojot diezgan skarbu valodu, tiesnesis pieprasīja UPC ieviest sistēmu, kas izmaksātu aptuveni 940 000 eiro un 300 000 gadā sistēmas vadīšanai. UPC ir Īrijas otrais lielākais ISP, kas apkalpo 360 000 abonentu. Atšķirībā no tīmekļa blokiem citās valstīs, tiesa ir arī nolēmusi, ka ISP apmaksās 80% no šīs jaunās sistēmas rēķina. Šī lēmuma pamatojums ir tiesneša ideja, ka tiek iznīcinātas “mūzikas kompāniju konstitucionālās tiesības”.

Neskatoties uz argumentiem pret, šķiet, ka ISP ir zaudējis tiesas procesu visos aspektos. Viens no šiem punktiem bija tas, ka interneta pakalpojumu sniedzēji bija “vienkārši kanāli”. Lai arī viņu argumentu atbalstīja spēkā esošais Eiropas likums, tiesnesis nolēma, ka arguments nav pamatots. Viņi arī uzskatīja, ka šai lietai vajadzētu būt likumdevēja, nevis tiesas kompetencē.

Ņemot vērā visu šo informāciju, labs VPN palīdzēs jums dažādos veidos. Viena no lielākajām priekšrocībām, izmantojot to, ir privātums. Izmantojot VPN, jūsu dati tiek šifrēti, lai jūs varētu tos aizsargāt no visiem, kas tos vēlētos redzēt. Visur, kur pagriežaties šajās dienās, kaut kur dzirdat datu avotu, kāpēc neaizsargāt savu sensitīvo informāciju?

Nākamā VPN priekšrocība ir spēja atbloķēt ģeogrāfiski specifisku saturu. Ģeogrāfiski specifiska satura piemēru apskatīsim premium straumēšanas pakalpojumā Netflix. Ja jums ir maksas abonements, Īrijā varat baudīt nedaudz vairāk kā 2600 nosaukumus. Tas ir diezgan maz nosaukumu, bet kāpēc gan nevarētu piekļūt ASV bibliotēkai, kurā ir ap 7500? Atšķirībā no dažu filmu skatīšanās, kas panākta ar citiem līdzekļiem, kopīgas valodas lietošana ir noteikts plus. Vai nebūtu jauki piekļūt milzīgai bibliotēkai, kurā jūs nekļūdāties subtitros? Izmantojot VPN, jums vienkārši būs jāpieslēdzas serverim ASV un jābauda tik daudz, cik vēlaties.

Var teikt, ka tas ir lieliski, bet kā darbojas VPN? VPN izveidos drošu savienojumu ar serveri citā vietā, iespējams, citā valstī. No šīs citas vietas jūs varat piekļūt straumēšanas pakalpojumiem vai sasniegt jebkurus mērķus, tāpat kā tad, ja atrodaties šajā valstī. Tiek parādīta satiksme, bet specifika netiek izsekota. Ja izvēlaties pakalpojumu ar pielāgotu klientu, sākt darbu ir vienkārši. Mums ir daži lieliski ieteikumi par labākajiem VPN. Visi šie ieteikumi izmanto drošus šifrēšanas līmeņus, tomēr OpenVPN protokola izmantošana vienmēr būs jūsu labākais lēmums. Straumēšanai vislabāk ir OpenVPN (UDP).

Apskatīsim jūsu uzmanību VPN izmantošanai. Ja vēlaties aizsargāt savus datus vai atbloķēt saturu, mēs iesakām ExpressVPN. Viņi neveic darbību žurnālus un tiem ir nogalināšanas pārslēgšanas funkcija, tāpēc pārlūkošanai tiek pievienots papildu aizsardzības slānis. Viņiem ir arī ļoti liels tīkls, lai jūs varētu viegli izveidot savienojumu ar šīm satura bibliotēkām un baudīt tās.

Ja ceļojat ārpus Īrijas un vēlaties redzēt dažus no iecienītākajiem šoviem, mēs iesakām ExpressVPN vai PIA. Abas šifrē trafiku, bet ExpressVPN ietver MediaStreamer SmartDNS ar savu VPN, kas palīdzēs atbloķēt kanālus bez šifrēšanas pieskaitāmās izmaksas. Kāpēc gan no jebkuras vietas nevar redzēt savus iecienītos kanālus, piemēram, RTE News, TG4 vai TV3 News? Jums nav garām tos, izmantojot VPN.

Jūtieties brīvi izlasīt mūsu sarakstu ar 10 labākie VPN pakalpojumi ja vēlaties vairāk iespēju. Mēs domājam, ka tomēr jūs iepriecinās kāds no VPN šajā amatā. Mēs izvēlējāmies šo izvēli salīdzinājumā ar citiem vadošajiem VPN pakalpojumiem, pamatojoties uz privātumu, servera atrašanās vietu, ātrumu un cenu. Jūsu ērtībai mēs arī meklējām pakalpojumus ar labu VPN serveru tīklu reģionā.

Labi VPN nodrošinātāji palīdzēs nodrošināt jūsu tiešsaistes privātumu, un viņiem ir ātri tīkli HD satura straumēšanai citās valstīs. Tie, kurus mēs pieminējām šajā amatā, ir labākie VPN kopumā, lai arī kādu mērķi jūs vēlaties sasniegt. Ģeogrāfiski bloķētus straumēšanas pakalpojumus un daudzus citus populārus kanālus visi varēs apskatīt no Īrijas, izmantojot VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me