Safari ikonaSafari ir iebūvēts tīmekļa pārlūks visiem Macintosh / Apple produktiem. Tā pamatā ir WebKit dzinējs. Apple to izlaida 2003. gadā kopā ar Mac OS X Panther, un tā ir bijusi iOS ierīču sastāvdaļa kopš to nonākšanas tirgū. Vienā reizē bija Windows versija, taču tā bija pieejama tikai no 2007. līdz 2012. gadam. Kā jūs droši vien zināt, Apple lielu uzmanību pievērš privātumam. Viņi ir darījuši visu iespējamo, lai aizsargātu savu lietotāju privātumu. Tomēr ir arī daži piesardzības pasākumi, kurus varat veikt, lai aizsargātu tiešsaistes privātumu. Mēs par tām vairāk runāsim minūtes laikā. Vispirms, lūdzu, apskatiet mūsu labāko Safari VPN paplašinājumu sarakstu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Neatkarīgi no tā, kuru ierīci izmantojat, VPN lietošana kopā ar Safari ir laba ideja. Mūsdienās šķiet, ka nevar ieslēgt radio, TV vai skatīties tīmeklī, nedzirdot par kaut kādiem datu pārkāpumiem. Izmantojot VPN, jūs šifrēsit savus tīmekļa datus. Tā vietā, lai paliktu atvērts kibernoziegumu zādzībām, potenciālajiem noziedzniekiem būs daudz grūtāk nozagt jūsu slepeno informāciju. Pat ja jūs šifrējat failus datorā vai iPhone, savienojums ar internetu var padarīt jūs neaizsargātu bez tāda.

Vēl viens ieguvums, izmantojot VPN ar Safari, ir tā spēja apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Ja jūs neesat pazīstams ar terminu, tie ir tie, kas traucē jums redzēt saturu no dažādām pasaules vietām. Viņus var iekasēt darba vieta (piemēram, darba vietas ugunsmūris), skola (vai koledžas pilsētiņa), plašsaziņas līdzekļu straumēšanas uzņēmums (piemēram, Amazon vai Netflix) vai pat valdības (ja valstij, kurā atrodaties, ir cenzūras noteikumi). Kad jūs izveidojat savienojumu ar izvēlēto serveri, jūs bloķēšanas programmatūrai domājat, ka atrodaties kaut kur citur. Tas nozīmē, ka jums vajadzētu būt iespējai apbraukt ģeogrāfiskos blokus tāpat kā jūs.

Tagad, kad redzat VPN nozīmi, lietojot Safari, dažreiz ir grūti zināt, kādi ir labākie VPN, vai arī atrast lieliskas iespējas Mac un iOS lietotājiem. Sistēmas Windows un Android lietotājiem ir vieglāk un vairāk laika izvēlēties. Pašlaik sabiedrībā ir simtiem VPN pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā produktus. Diemžēl daudzi no viņiem ir lēni vai arī viņiem ir drošības problēmas (piemēram, informācijas noplūde). Apskatīsim dažus faktorus, kas nodrošina labu VPN pakalpojumu Safari.

  1. Serveru skaits – Cieši apskatiet kopējo VPN serveru skaitu un to atrašanās vietu. VPN sniedzējs, kurā ir tikai daži serveri, var padarīt lietas patiešām lēnas. Tas ir tāpēc, ka serveri var ātri pārslogot
  2. Šifrēšanas protokoli – Lai gan daudzi pakalpojumu sniedzēji piedāvā vairākus protokolus, viens, kuru jūs vēlaties meklēt, ir OpenVPN. Reizēm jūs joprojām redzēsit pakalpojumu sniedzējus, kas piedāvā PPTP protokolu. Ja redzat to, nelietojiet to, ja jums nav citas izvēles. OpenVPN nodrošina vislabāko ātruma un drošības sajaukumu, un eksperti to uzskata par zelta standartu. Ja viņi jums piedāvā izvēlēties starp OpenVPN UDP un TCP versijām, UDP versija ir ātrāka, bet ne tik stabila.
  3. Uzticamība un atvērtība – Vēlaties pārliecināties, vai pakalpojumu sniedzējam nav DNS noplūžu. Pretējā gadījumā jūs zaudējat mērķi izmantot VPN. No privātuma viedokļa jūs vēlaties pārliecināties, ka pakalpojumu sniedzējs ir pārredzams ar savu politiku.
  4. Ātri serveri – Visbeidzot, svarīgi ir arī servera ātrums. Ja plānojat izmantot Safari satura straumēšanai, pēdējais, ko vēlaties, ir turēt šova vai notikumu buferi pa vidu.

VPN vs starpniekserveris – kas ir labāks Safari lietotājiem?

Mēs visu sarūpēsim ļoti vienkārši. Vai vēlaties aizsargāt savu privātumu vai atbloķēt ierobežojumus visās savās Mac un iOS lietotnēs? Ja tā, tad jūs vēlēsities izmantot VPN. Ja jūsu mērķis ir vienkārši apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus vietnē, kuru plānojat skatīt Safari, tad darbosies starpniekserveris vai VPN. Mēs ļoti iesakām izmantot VPN, jo šifrēšana palīdzēs aizsargāt jūsu privātumu gan Safari, gan ārpus tā. Ja izveidosit savienojumu, izmantojot paplašinājumu ExpressVPN Safari, tas faktiski aktivizēs viņu VPN klientu, kas nodrošina visus jūsu sakarus.

Safari VPN paplašinājums pret spraudni

Varētu dzirdēt, ka cilvēki atsaucas uz VPN paplašinājumiem un Safari spraudņiem. Jūs redzēsit, ka cilvēki atsaucas uz VPN un starpniekservera paplašinājumiem kā vienu un to pašu. Tie nav. Ja vēlaties šifrēt savus datus un piekļūt jebkuras ierīces saturam citos reģionos, ieteicams izmantot VPN. ExpressVPN pievieno vēl vienu funkciju ar nosaukumu MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Jūs vienkārši lejupielādējat viņu VPN klientu, kurā ietilpst pakalpojuma Safari VPN paplašinājums. Varat arī izmantot MediaStreamer spēļu konsolēs un multivides atskaņotājos, tostarp Apple TV, Roku un Amazon Fire TV ierīcēs..

Ņemot vērā šos faktorus, kurus mēs tikko pieminējām, tagad apskatīsim labākos Safari VPN.

3. Labākais VPN Safari: IPVanish

IPVanish

Diemžēl IPVanish nav īsta pārlūka paplašinājuma Safari. Citiem vārdiem sakot, vispirms jums būs jāpievienojas programmai, un tad jūs varat sākt pārlūkot. Viņiem ir ātri serveri daudzās vietās, un jūs varat gaidīt, ka tie būs uzticami. Viņiem ir arī viens no lielākajiem tīkliem ASV, tāpēc tas ir labs risinājums ikdienas lietošanai.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
6389Ešbērna, Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Lasvegasa, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Sanhosē. Sietla, Vašingtona DC

Kopā ar lielu pēdu ASV, jūs varat sagaidīt, ka atradīsit serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņiem arī konsekventi veicas mūsu ātruma pārbaudēs Ziemeļamerikā un Eiropā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Kad esat izvēlējies vienu, jūs varat izvēlēties pilsētu un pat serveri, kuru vēlaties izmantot.

IPVanish mitina daudzus serverus visā pasaulē, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar kādu no tiem. Mēs iesakām izvēlēties tādu, kas servera nosaukumā sākas ar “a”. Piemēram, atl.a01.ipvanish.com. Vairumā gadījumu jūs atradīsit ātrāko “a” serveri. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Atlantā un konstatējām, ka ātrums ir 63,76 Mbps mūsu kabeļtelevīzijas savienojumā, kas darbojas aptuveni tādā pašā ātrumā..

IPVanish Atlanta ātruma pārbaude

Mēs arī vēlētos pārbaudīt DNS noplūdes, lai pārbaudītu programmatūru. Ja redzat vairākus serverus vai tādu, kuru nenodrošina VPN uzņēmums, tas norāda uz problēmu. Kā redzat attēlā zemāk, IPVanish iztur pārbaudi.

IPVanish LeakTest for Safari

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas darbojas taisnīgi Mēnesī 4,87 USD gada plānā. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

2. Labākais Safari VPN paplašinājums: ExpressVPN

ExpressVPN ir viens no vienīgajiem patiesajiem VPN paplašinājumiem Safari pārlūkā. Lai sāktu, jūs vēlaties reģistrēties ExpressVPN un pieteikties viņu vietnē. No turienes jūs varat lejupielādēt jaunāko ExpressVPN klientu operētājsistēmai Mac, kurā iekļauts Safari paplašinājums.

ExpressVPN Safari

ExpressVPN Safari paplašinājums ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, kā parādīts attēlā iepriekš. Klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Mēs gājām uz priekšu un izvēlējāmies labāko serveri, kas uzskaitīti Safari sarakstā, kas bija ASV – Ņujorka. Kā redzat, serveris bija ātrs, un lejupielādes ātrums bija 59,80 Mbps.

ExpressVPN NYC ātruma pārbaude

Kā redzat tālāk, mēs veica DNS noplūdes testu, lai pārliecinātos, ka pārlūkprogrammas paplašinājums nav noplūdis mūsu patiesajā vietā, un mēs atklājām, ka ExpressVPN izturēja bez problēmām.

ExpressVPN Safari Leaktest

Lai gan ExpressVPN tiek pārdots par augstāku cenu nekā citiem pakalpojumiem mūsu sarakstā, vērtība ir augsta, ņemot vērā to tīkla lielumu un pakalpojumu funkcijas. Pakalpojumam var izveidot savienojumu ar ne vairāk kā 3 ierīcēm vienlaikus ar vienu VPN kontu tikai no viena Mēnesī 6,67 USD ar 30 dienu naudu atpakaļ garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

3. Labākais VPN Safari: CyberGhost VPN

CyberGhost

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
6080Atlanta, Baltimora, Bostona, Čikāga, Klīvlenda, Dalasa, Denvera, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Oklahomasitija, Filadelfija, Sanfrancisko, Sietla, Vašingtona DC

CyberGhost CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Apple TV, Netflix, YouTube Red un citus. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt Wi-Fi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN nepiedāvā patiesu Safari paplašinājumu. Tādēļ jums vispirms būs jāpieslēdzas un pēc tam jūs varat sākt lietot Safari. Kā testu mēs gribējām redzēt, kā CyberGhost veicās, lietojot Safari. Mēs atvērām Mac klientu (tas izskatās ļoti līdzīgs Windows versijai) un izvēlējāmies opciju “Choose My Server”. Tagad jūs varat izvērsties uz jebkuru valsti un izvēlēties noteiktu serveri. Tīkls piedāvā daudz serveru diezgan dažādās vietās. Ātruma pārbaudei mēs nolēmām pārbaudīt serveri Losandželosā. Mūsu lejupielādes ātrums bija 54,96 Mb / s.

CyberGhost LA ātruma pārbaude

Tāpat kā iepriekš, mēs gribējām veikt noplūdes pārbaudi ar CyberGhost VPN klientu Safari. Zemāk redzamajā attēlā ir redzams šīs pārbaudes rezultāts. Vienīgais serveris, ko viņi parāda, ir Ņujorkas serveris, ar kuru mēs izveidojām savienojumu.

CyberHost VPN Leaktest for Safari

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam no vienkārši Mēnesī 5,99 USD ar viņu 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

4. Labākais VPN Safari: NordVPN

NordVPN

Tāpat kā dažiem citiem pakalpojumu sniedzējiem, NordVPN nav īsta Safari paplašinājuma. Tādēļ jums vispirms būs jāpieslēdzas NordVPN klientam. Kad savienojums ir izveidots, varat atvērt Safari un pārlūkot, kā jūs to gaidījāt.

Pārbaudes iemeslu dēļ mēs izveidojām savienojumu ar serveriem Atlantā. Diemžēl NordVPN klients nerāda servera pilsētu. Jums jāzina to serveru numuri, kuriem vēlaties izveidot savienojumu. Ja vēlaties izveidot savienojumu ar Atlantu, piemēram, mēs, jūs vēlēsities izveidot savienojumu ar kādu no šiem serveriem: 369-372, 561-568, 665-676, 681-684, 940-955. Vienkāršākais veids, kā atlasīt konkrētu servera numuru, ir lietotnē atlasīt cilni “Serveri” un pēc tam kārtot rezultātus alfabēta secībā. Pēc tam varat ritināt uz leju un izvēlēties jebkuru no servera numuriem, ko mēs esam uzskaitījuši iepriekš. Jūs varat redzēt ielādes laika procentuālo daudzumu un attālumu līdz katram serverim. Mēs pārbaudījām serveri Atlantā, un lejupielādes ātrums bija 57,49 Mb / s.

NordVPN Charlotte ātruma pārbaude

Protams, mums ir jāveic arī hermētiskuma pārbaude NordVPN. Zemāk redzamajā attēlā mūsu testā tika atrasts tikai viens serveris, un tas bija pareizs mūsu mērķiem. Tas nozīmē, ka arī ar šo jums nebūs noplūdes problēmu.

NordVPN Leaktest for Safari

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam tikai no brīža Mēnesī 2,75 USD ar 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

5. Labākais VPN Safari: PIA

Privāta piekļuve internetamTāpat kā dažiem citiem pakalpojumu sniedzējiem, NordVPN nav īsta Safari paplašinājuma. Tādēļ jums vispirms būs jāpieslēdzas NordVPN klientam. Kad savienojums ir izveidots, varat atvērt Safari un pārlūkot, kā jūs to gaidījāt. Serveri ir sakārtoti alfabēta secībā pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm. Kad esat izvēlējies atrašanās vietu, jūs varat viegli izveidot savienojumu ar vietām pilsētā, kuru vēlaties izmantot. Šajā gadījumā mēs nolēmām pārbaudīt, izmantojot Ņujorku.

PIA Windows klients ir pilnveidots. Tas nozīmē, ka jūs to daudz neatradīsit līdz iestatīšanai un lietošanai. Tas nozīmē, ka tas ir nekas cits kā vienkāršs. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus un atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA darbojas ar ātrumu 62,02 Mb / s.

PIA Filadelfijas ātruma tests

Visbeidzot, mēs gribējām jums parādīt, ka PIA labi darbojas arī ar viņu noplūdes testu. Zemāk redzamajā attēlā redzams viens serveris, kuru nodrošina PIA. Kā redzat, tas noteikti jūs aizsargās.

PIA Leaktest for Safari

Runājot par viņu klientu Mac, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti visā pasaulē. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN tikai no Mēnesī – 2,50 USD ar 7 dienu naudu atpakaļ garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

Un tur jums tas ir. Lai arī Safari pārlūkam ir tikai viens patiess pārlūka paplašinājums, mūsu pieminētās iespējas ir vislabākās izvēles, ko tajā izmantot. Tagad jūs aizsargājat sevi no DNS noplūdes un izmantojat labākās Safari VPN iespējas.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me