Labākie SkyN SkyN VPN

Sky GoSky Go ir premium straumēšanas pakalpojums, kas pieejams Apvienotajā Karalistē, un tas ir domāts kā Sky TV pavadonis. Tajā ir šovi, kas kanālā tiek apskatīti tikai īsu laiku, un tajā ir arī diezgan daudz amerikāņu šovu. Sky Go skatītājiem var patikt skatīties programmu veidošanu spēļu konsolēs, kā arī mobilajos tālruņos, personālajā datorā un Mac formātā. Ja mēģināt piekļūt Sky Go no ārpus Lielbritānijas, jums to liegs darīt, neizmantojot VPN. Labs VPN palīdzēs jums apiet visus ģeogrāfiskos ierobežojumus.


RankVPN ServicePriceVisitServer
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Ļaujiet ātri nomierināt Sky Go pieejamos kanālus.

 • Sky 1 HD
 • Debesu māksla
 • Sky Atlantic HD
 • Sky Movies HD
 • Sky Living HD
 • Sky News HD
 • Sky Sports HD

Izmantojot šīs iespējas, straumēšanai beidzot ir pieejamas dažas populāras ASV izrādes, turpretī tās iepriekš nebūtu redzētas ārpus ASV. Ja esat pieradis skatīties Sky, Sky Go darbojas līdzīgi citiem straumēšanas pakalpojumiem, jo ​​jums ir iespēja skatīties filmas vai nokļūt televīzijā no mobilās lietotnes. Tas ir lieliski, ja atrodaties Lielbritānijā, bet ko darīt, ja ceļojat uz ārzemēm? Nu, tad jums būtu nepieciešams VPN.

Virtuālais privātais tīkls (VPN) ir drošs savienojums, kas izveidots ar serveri, iespējams, citā valstī. VPN šifrē jūsu pārlūkošanu un parāda, ka atrodaties citā valstī. Priekšrocība tam ir spēja apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Ģeogrāfiskā bloķēšana ir tehnoloģija, ko izmanto, lai identificētu lietotāja atrašanās vietu, pamatojoties uz IP adresi. Ja atrodaties ārpus noteiktas teritorijas, jums tiks liegts neko redzēt.

Vēl viena VPN izmantošanas priekšrocība ir šifrēšanas līmenis, ko tas nodrošina. Pat ja jūs, iespējams, iepriekš nedomājāt par šifrēšanu, šis noteikti ir laiks apsvērt šo iespēju. Tā kā identitātes zādzības kļūst arvien izplatītākas, jūs vēlēsities aizsargāt savus datus, ja tas ir iespējams. Kādus protokolus un pakalpojumus jums vajadzētu izmantot? tas tiešām ir atkarīgs no tā, kādi ir jūsu mērķi. Lai arī visas mūsu iespējas izmanto drošu šifrēšanu, OpenVPN protokola izmantošana vienmēr būtu labākā izvēle, kad vien iespējams. Tā kā ātrums parasti ir būtisks, jūs izmantojat OpenVPN (UDP). Tas ir labākais risinājums Skype, VoIP, tiešsaistes spēlēm vai pat tādu straumēšanas pakalpojumu izmantošanai kā Netflix vai Sky Go. Ja rodas savienojuma problēmas un problēmas ar savienojuma pārtraukšanu, ieteicams izvēlēties OpenVPN (TCP). TCP versija var mazliet palēnināt savienojuma izveidi, bet tas ir tāpēc, ka dati tiek pārbaudīti ar kļūdu palīdzību. Lai straumētu vai izveidotu savienojumu ar VPN, izmantojot mobilo tīklu, varat arī izpētīt citus protokolus, tostarp L2TP un IKEv2, lai nodrošinātu labu privātumu.

Ja vēlaties vislabāko pakalpojumu kopumā, mēs iesakām ExpressvPN. Viņi neveic žurnālus, un tiem ir nogalināšanas pārslēgšanas funkcija, tādējādi pārliecinoties, ka jūsu privātie dati ir droši. Ja vēlaties izmēģināt savus spēkus Sky Go straumēšanā, labākā izvēle ir ExpressVPN. Viņiem ir klienta programmatūra operētājsistēmai Windows un Mac, un viņi piedāvā arī mobilo klientu, tāpēc jums būs nepieciešams tikai izveidot savienojumu, un jūs tiksit iestatīts, tāpat kā atrodoties Lielbritānijā..

Ja jūs vienkārši vēlaties piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam, jūs vēlaties izvēlēties ExpressVPN MediaStreamer funkciju. Šis ir viedais DNS pakalpojums, kas palīdzēs atbloķēt kanālus, nezaudējot nelielu ātrumu. Atkarībā no tā, kur atrodaties, tā var būt problēma. Tomēr mēs iesakām izvēlēties šifrētu opciju. Mēs neiesakām tirgot vērtspapīrus ātruma dēļ. Tā kā ātrums ir problēma, ja dažos gadījumos mēģināt straumēt, jo jums ir nepieciešams tikai ātrums 800 mbps, kvalitāte nedrīkst pasliktināties. Atkal tas ir atkarīgs no tā, no kurienes jūs izveidojat savienojumu. Papildu šifrēšanas slānis ir jebkura ātruma zaudēšanas vērts. ExpressVPN dalībniekiem ir pilnīga piekļuve gan viņu VPN, gan MediaStreamer.

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir tuvāk apskatīti labākie Sky Go VPN:

1. Labākais SkyN SkyN VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīklā ir tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja privātumu. Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi savienojiet darbvirsmu un mobilo, izmantojot ne vairāk kā 5 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, jūs varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai to iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais SkyN SkyN VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat kontu ilgākam laika periodam. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne Android un iOS (iPhone, iPad) ierīcēm. Varat izmantot pārlūka NordVPN paplašinājumu pārlūkam Chrome, Firefox vai Safari. NordVPN piedāvā dažas uzlabotas privātuma funkcijas, piemēram, dubultā VPN, P2P serverus un īpašu IP, kas patiešām palīdz pakalpojumam izcelties.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais SkyN SkyN: VPN

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 29 valstīs. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Jūs atradīsit ātrumu, kas ir ātrs lielāko daļu laika.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais SkyN SkyN VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties pilnīgai piekļuvei CyberGhost tīklam ar 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais SkyN SkyN: VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, taču neviens no tiem nav ātrāks par IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Iespējas, kuras mēs pieminam šajā amatā, ir labākās kopumā, tāpēc jūs varētu pārbaudīt mūsu 10 labākie VPN pakalpojumi, bet jums, iespējams, nevajadzēs. Kā izvēles kritērijus mēs izmantojām drošību, ātrumu un cenu. Turklāt mēs izvēlējāmies tos, kuriem ir liels skaits tīkla serveru Apvienotajā Karalistē. Labākajiem pakalpojumu sniedzējiem būs ātrs tīkls Sky Go straumēšanai no citām valstīm, kā arī jūsu privātuma aizsardzība. Labs iemesls izvēlēties labāko.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map