Labākie spēļu VPN

Spēļu VPNSpēles tiešsaistē ir milzīgs bizness. Sākot no ziņojumu dēļu sistēmas dienām, kad jūs iezvanījāties datorā, lai spēlētu spēles, līdz pasaules tīkliem, kas tagad ir pieejami, tiešsaistes spēles tagad ir mūsu populārās kultūras sastāvdaļa. Tā kā videospēļu grafika, apstrādes jauda un detaļas ir palielinājušās, tiešsaistes spēļu straumēs un eSporta pasākumos labākajiem spēlētājiem tiek pievērsta vēl lielāka uzmanība. Neatkarīgi no tā, vai esat gadījuma rakstura spēlētājs, kam ir problēmas ar nobīdi, vai elites spēlētājs, kurš meklē DDoS aizsardzību, VPN palīdzēs ar spēlēm.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
VPN rokasgrāmatas jaunākajām versijām
GTA VOverwatchMonster Hunter pasaule

VPN ceļveži populārām spēlēm (alfabēta secībā)

GamePriceGenrePublisherReleased
Agar.ioBezmaksasDarbībaMiniclip2015. gada 28. aprīlis
ARK29,99 USDDarbībaStudijas aizstājējzīmeAgrīna pieeja
Call of Duty29,99 USDFPSAktivizācija2016. gada 4. novembris
CS: IET14,99 USDFPSVārsts2012. gada 21. augusts
Tumšās dvēseles III59,99 USDDarbībaNo programmatūras2016. gada 24. marts
Liktenis59,99 USDFPSBethesda Softworks2016. gada 13. maijs
Dota 2BezmaksasMMOBAVārsts2013. gada 9. jūlijs
Vecākais ritina tiešsaistē29,99 USDMMORPGBethesda Softworks2014. gada 4. aprīlis
Fināla fantāzija XIVApakšMMORPGKvadrātveida Enix2013. gada 24. augusts
Par godu59,99 USDDarbībaUbisoft2017. gada 14. februāris
Gloria Victis19,99 USDMMORPGMelno acu spēlesAgrīna pieeja
Grand Theft Auto V59,99 USDDarbībaRockstar spēles2013. gada 17. septembris
Vētras varoņiBezmaksasMMOBAPuteņa2015. gada 2. jūnijs
leģendu LīgaBezmaksasMMOBANemieru spēles2009. gada 27. oktobris
Mario Kart 859,99 USDSacīkstesNintendo2017. gada 28. aprīlis
Minecraft26,95 USDPiedzīvojumsMojang2011. gada 7. oktobris
Neviena cilvēka debesis59,99 USDPiedzīvojumsSveikas spēles2016. gada 9. augusts
Overwatch59,99 USDFPSPuteņa2016. gada 24. maijs
PaladinsBezmaksasFPSHi-Rez studijas2016. gada 16. septembris
Augi vs Zombies GW219,99 USDŠāvējsPopCap spēles2016. gada 23. februāris
Pokkena turnīrs49,99 USDCīnītājsBandai Namco2015. gada 16. jūlijs
Raķešu līga19,99 USDSportsPsyonix2015. gada 7. jūlijs
Super sagraut Bros44,99 USDCīnītājsNintendo2014. gada 21. novembris
SmiteBezmaksasMMOBAHi-Rez studijas2014. gada 25. marts
Splatoon59,99 USDŠāvējsNintendo2015. gada 28. maijs
Zvaigžņu karu kaujas fronte19,99 USDŠāvējsElektroniskā māksla2015. gada 17. novembris
Street Fighter V39,99 USDCīnītājsCapcom2016. gada 16. februāris
Komandas cietoksnis 2BezmaksasFPSVārsts2007. gada 10. oktobris
Toma Klancija nodaļa49,99 USDDarbībaUbisoft2016. gada 8. marts
Salemas pilsētaBezmaksasStratēģijaBlankMediaGames2014. gada 15. decembrī
Tanku pasauleBezmaksasDarbībaWargaming2010. gada 12. augusts
World of WarcraftApakšMMORPGPuteņa2004. gada 23. novembris

Apskatīsim dažus pamatotus iemeslus, lai VPN izmantotu spēlēm. Tiem, kas mācās koledžā vai cita veida skolā, nav pārsteigums, ka tiešsaistes spēles bieži tiek bloķētas skolu tīklos. Var būt nepatīkami, ja jūs bloķējat savu iecienīto spēļu spēlēšanu, atrodoties universitātes pilsētiņā. Pieslēdzoties VPN, jūs varēsit izvairīties no skolas ugunsmūra ierobežojumiem un apturēt administratorus spiegot jūsu satiksmi. Tas pats attiecas uz tiem, kuri vēlas spēlēt no darba. Daudzi korporatīvie tīkli bloķē populāras tiešsaistes spēles. VPN palīdzēs jums apiet šos ierobežojumus.

Vēl viens labs iemesls apskatīt VPN izmantošanu ir DDoS aizsardzība. Pakalpojumu atteikšanas (DDoS) uzbrukumi ir izplatītāki, jo profesionāli spēlētāji kļūst plaši pazīstami. Dažiem tas var nešķist liels darījums, bet citiem, kuru iztika ir atkarīga no videospēlēm, DDoS uzbrukumi ir liela problēma. Profesionāli spēlētāji novērtēs DDoS aizsardzību, ko piedāvā uzticams VPN pakalpojums. VPN aizstās jūsu publisko IP adresi ar IP no jūsu izvēlētā VPN servera atrašanās vietas. Jūs varat mainīt IP jebkurā laikā, kas kādam ir daudz grūtāk sākt DDoS uzbrukumu.

Ātrums ir vēl viens punkts, kuru mēs pieminēsim. Tā kā VPN pievieno šifrēšanu, spēlētāji pieņem, ka viņi zaudēs ātrumu. Ja atrodaties vietā, kur ir ātrs internets, un izveidojat savienojumu ar VPN serveri, kas atrodas netālu no vietas, kur notiek spēle, tas faktiski var radīt lielāku ātrumu. Kāpēc tas būtu tad, ja VPN ir kodēts šifrs? Tas viss attiecas uz maršrutu, kas veikts starp serveriem. Tādam vadošajam VPN pakalpojumu sniedzējam kā ExpressVPN ir vienaudžu līgumi, kas faktiski var saīsināt jūsu satiksmes ceļu, salīdzinot tikai ar IPS. Spēlējot vēlaties sasniegt zemāko ping laiku un augstāko caurlaides spēju, lai izvairītos no kavēšanās un servera savienojuma problēmām.

Lai izmantotu piemēru, daudzi ir iepazinušies ar spēli World of Warcraft. Ja jūs apmeklētu valsti tādā vietā kā Tuvie Austrumi, jo šis reģions netiek atbalstīts, jūs joprojām varētu izveidot savienojumu, taču jūsu datora izvēlētais interneta ceļš varētu būt mazāks par vēlamo. Izmantojot VPN, jūs varētu izveidot savienojumu ar serveri vienā no atbalstītajiem reģioniem, un jūsu ātrums faktiski var palielināties, veicot tiešāku ceļu uz serveri. To pašu var teikt par jebkuru spēli. Tāpēc cilvēkiem ārpus mērķa reģioniem ir augstāks latentuma līmenis. VPN arī palīdzēs jums iegūt pilnu piekļuvi spēlēm, kuras pretējā gadījumā tiktu cenzētas noteiktos pasaules reģionos.

Dažas spēles var būt pieejamas tikai noteiktos reģionos. Šis jēdziens nav jauns, jo azartspēļu kompānijas ilgu laiku ir izstrādājušas spēles dažādiem tirgiem. Ja esat pazīstams ar kādu no populārajām spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Switch), ātri uzzinājāt, ka dažas labākās spēles jūsu reģionā var nebūt pieejamas. Izmantojot VPN, jūs varēsit piekļūt šīm spēlēm tāpat kā tad, ja sēdētu šajā valstī. VPN palīdzēs jums apiet visus ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Vai vēlaties piekļūt populārām spēlēm, pirms tās tiek izlaistas jūsu valstī? VPN var arī palīdzēt jums ātrāk piekļūt spēlēm, pārslēdzot IP uz citu reģionu. Parādīsim piemēru. Fallout 4 tika izlaists 2015. gada novembrī. Spēlētāji visā pasaulē vēlējās spēlēt pēc iespējas ātrāk. Tūkstošiem spēlētāju meklēja iespējas, kā iegūt agrīnu piekļuvi, un uzskatīja, ka risinājums ir VPN. Viņi izveidoja savienojumu ar VPN serveriem Austrālijā un varēja spēlēt Fallout 4 dienu pirms tā izlaišanas Amerikas Savienotajās Valstīs. To var izdarīt daudzos gaidāmajos laidienos.

Kā izmantot VPN spēļu spēlēšanai datorā vai Mac

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu spēlēm. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

 • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Kā lietot VPN PS4, Xbox One un Nintendo

Es atkal izmantošu ExpressVPN, lai piemērotu VPN pakalpojumu savai spēļu konsolei. Tie ir mani iecienītie spēļu VPN, jo ExpressVPN pārvalda ļoti lielu tīklu, kas padara šo pakalpojumu par lielisku izvēli spēlētājiem. Jūs varat arī apskatīt mūsu 10 populārākie VPN saraksts ar vairāk iespējām.

Pirmais solis, lai iestatītu ExpressVPN, parasti ir klienta programmatūras lejupielāde jūsu sistēmai. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android. Acīmredzot tas nedarbosies PS4, Xbox One vai Nintendo, jo spēļu konsolēm trūkst vietējā atbalsta VPN. Par laimi, joprojām ir veids, kā šifrēt spēļu trafiku un nosūtīt to caur VPN. Atbilde ir VPN palaišana caur jūsu maršrutētāju. Piezīme: ja jums nav nepieciešama šifrēšana, varat izmantot ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) funkciju, bez nepieciešamības konfigurēt maršrutētāju. Tas atbalsta plašu spēļu konsoli.

ExpressVPN maršrutētāja lietotne

Atkarībā no izmantotā maršrutētāja zīmola un modeļa, iespējams, tas atbalsta trešo personu VPN pakalpojumus. Ja tā, jūs varat saņemt nepieciešamo informāciju no sava VPN pakalpojumu sniedzēja, lai izveidotu savienojumu caur savu maršrutētāju. Citādi es ļoti iesaku FlashRouters. FlashRouters komanda uzņem populāros, zīmolu maršrutētājus un mirgo tos ar DD-WRT vai Tomato programmaparatūru. Tas ļauj ierīcēm izmantot daudz vairāk funkciju nekā tās būtu instalējot rūpnīcas programmaparatūru. Visi FlashRouters ir iepriekš konfigurēti ar VPN atbalstu.

Baudiet visu satraukumu, spēlējot iecienītās tiešsaistes spēles caur VPN. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt spēles no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map