Stenforda, KalifornijaStenforda, Kalifornija ir neinkorporēta Santa Klāras apgabala teritorija. Tajā dzīvo apmēram 15 000 cilvēku ar ikdienas iedzīvotāju skaitu 35 000. Tas atrodas tieši blakus Palo Alto. Tik daudz, ka daži to uzskata par pilsētas daļu. Apkārtnes apmeklēšanai ir vairāki iemesli, ieskaitot tās tuvumu Sanhosē un Sanfrancisko, kā arī rajona pazīstamo Stenfordas universitāti. Neatkarīgi no tā, vai apmeklējat Stenfordas universitātes kardinālu, vai kāda cita iemesla dēļ, jūs nevēlaties izmantot publisku WiFi bez VPN. Mēs jums pēc brīža pateiksim, kāpēc. Vispirms apskatiet mūsu labākos Stenforda VPN.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Surfshark3,49 USDSurfshark68Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA52. lppIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Stenfordas universitāte, Stenfordas medicīnas centrs un citas atbalsta aktivitātes aizņem lielāko daļu Stenfordas teritorijas. Tā kopējā platība ir gandrīz 2800 kvadrātjūdzes. Skola oficiāli tiek dēvēta par Leland Stanford Junior University. Tā ir privāta pētniecības universitāte, kas pazīstama ar savu akadēmisko spēku, bagātību un Silikona ielejas tuvumu. Tas padara to par vienu no pasaules labākajām universitātēm. Patiesībā daudzi uzskata, ka tas ir vienā līmenī ar Ivy League skolām ASV austrumos.

Kā jūs droši vien zināt, skola diezgan labi veicas arī vieglatlētikā. Kā daļu no Klusā okeāna vieglatlētikas konferences (Pac 12) skola noteikti ir spēks, ar kuru jārēķinās. Kamēr ir daudz augstas klases donoru, Nike dibinātājs Fils Kniters ziedo miljoniem dolāru Stenfordas universitātei. Viņš ir tikai viens no faktoriem, kas veicina skolu panākumus.

Lai gan apgabalā ir daudz darāmā, apmeklējot pilsētu, jūs, iespējams, izmantosit publisko WiFi. Izmantojot visas tehnoloģijas, kas atrodas tikai ceļa malā, jūs varat sagaidīt, ka no tur esošajām firmām atradīsiet daudz ātru ātrumu. Lai gan tas ir lieliski piemērots lietotājam, tas ir lieliski piemērots arī kiberziņām. Jūs labāk ticat, ka ir plēsoņas, kas tikai gaida, lai saprastu jūsu slepeno informāciju. Kad izveidojat savienojumu ar VPN, jūs izveidojat drošu un privātu savienojumu ar serveri, kuru vēlaties izmantot. Citiem vārdiem sakot, zagļiem ir daudz grūtāk nozagt jūsu privātos datus.

Neskatoties uz apgabala progresīvo raksturu, jums nav grūti jāmeklē, lai sasniegtu ugunsmūri. Līderi bieži ievieto šīs ierīces vietā, lai neļautu lietotājam redzēt “neatbilstošu saturu”. Tās ir kopīgas skolām, uzņēmumiem, organizācijām un pat dažām valstīm. Izmantojot VPN, jūs varat likt programmatūrai domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Turklāt viss, ko tas atklās, ir šifrētas trafika izmantošana. Tādā veidā jūs joprojām varat apskatīt visu, ko vēlaties skatīt. Protams, ja jūs mēģināt skatīties dažus sporta veidus tiešsaistē, plašsaziņas līdzekļu uzņēmumi jūs bloķēs atrašanās vietas dēļ.

Lai gan jūs varat atklāt citus iemeslus, šie divi punkti ir lielākie VPN izmantošanas iemesli, atrodoties Stenfordas apgabalā. Pašlaik labākais risinājums ir OpenVPN protokols, un jūs to vēlēsities darīt, kad vien iespējams. Gandrīz katrs pakalpojumu sniedzējs jums piedāvās šo iespēju. Ja pakalpojumu sniedzēji jums piedāvā TCP un UDP versiju, abi darīs tikai lieliski. Šajā gadījumā atšķirība ir tā, ka visātrākais ir UDP. Labs ātrums ir svarīgs, ja vēlaties straumēt jebkuru saturu. Ja jums ir problēmas ar savienojumu, TCP būtu labāks risinājums.

1. Labākais Stenforda VPN: IPVanish

IPVanish

Tā kā Stenforda ir tik tuvu tehnoloģiju nozarei, apmeklē daudz tūristu. Tomēr ir daudz iemeslu, lai apmeklētu šo teritoriju. IPVanish labi darbojas pilsētā un ir lieliska izvēle, meklējot VPN pakalpojumu. VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu Amerikas Savienotajās Valstīs nekā citiem uzņēmumiem mūsu sarakstā. Tas viņus padara par Stenforda VPN izvēli.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
6389Ešbērna, Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Lasvegasa, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Sanhosē. Sietla, Vašingtona DC

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN Ziemeļamerikā un Eiropā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Sanhosē mitina 20 serverus, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Mēs iesakām izvēlēties tādu, kas servera nosaukumā sākas ar “a”. Piemēram, sjc-a01.ipvanish.com. Vairumā gadījumu jūs atradīsit ātrāko “a” serveri. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Sanhosē, vietnē sjc.a14.ipvanish.com, un konstatējām, ka ātrums ir 62,18 Mbps. Mūsu kabeļtelevīzijas savienojums darbojas tikpat ātri.

IPVanish Stanford ātruma tests

Runājot par vērtību, IPVanish ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas darbojas taisnīgi Mēnesī 4,87 USD gada plānā. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

2. Labākais Stenforda VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN piedāvā ātru piekļuvi VPN un MediaStreamer. Tas nozīmē, ka pakalpojums darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai palīdzētu atbloķēt piekļuvi ģeogrāfiski bloķētam saturam. Tas palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt saturu, piemēram, sporta notikumus un citus. Jūs pat atradīsit jaunāko tiešraides izklaides un sporta notikumu sarakstu ExpressVPN vietnē.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
94160Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Kanzassitija, Losandželosa, Maiami, Mineapolisa, Ņūdžersija, Ņujorka, Fīniksa, Soltleiksitija, Sanfrancisko, Sanhosē, Santa Monika, Sietla, Tampa, Virdžīnija, Vašingtona

Kā redzat iepriekšējā tabulā, ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar simtiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai atbloķētu cenzūru, aizsargātu jūsu privātumu un skatītos iecienītās komandas no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jūs nevarat izvēlēties konkrētu serveri. Tā vietā klients izvēlēsies serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Protams, tas attiecas uz Stenfordu. Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Ameriku un pēc tam atvērt Amerikas Savienotās Valstis. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties ASV – Sanhosē servera atrašanās vietu. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Sanhosē, un ātrums bija 59,32 Mbps.

ExpressVPN Stenforda ātruma pārbaude

Lai gan ExpressVPN tiek pārdots par augstāku cenu nekā citiem pakalpojumiem mūsu sarakstā, vērtība ir augsta, ņemot vērā to tīkla lielumu un pakalpojumu funkcijas. Varat tikai ar vienu VPN kontu savienot datoru, rokas ierīci, maršrutētāju un spēļu konsoli (SmartDNS) tikai Mēnesī 6,67 USD ar gada abonementu.

Apmeklējiet ExpressVPN

3. Labākais Stenforda VPN: NordVPN

NordVPNNordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
6180Atlanta, Bufalo, Čikāga, Dalasa, Denvera, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Soltleiksitija, Sanhosē, Sietla, Sentluisa, Vašingtona DC

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN mitina 33 serverus Sanhosē. Diemžēl NordVPN klients nerāda servera pilsētu. Vienkāršākais veids, kā atlasīt konkrētu servera numuru, ir lietotnē atlasīt cilni “Serveri” un pēc tam kārtot rezultātus alfabēta secībā. Pēc tam varat ritināt uz leju un izvēlēties jebkuru no servera numuriem, ko mēs esam uzskaitījuši iepriekš. Jūs varat redzēt ielādes laika procentuālo daudzumu un attālumu līdz katram serverim. Mēs pārbaudījām Amerikas Savienoto Valstu serveri # 355 Sanhosē un atklājām, ka tas ir ātrs ar lejupielādes ātrumu 63,93 Mb / s.

NordVPN Stenforda ātruma pārbaude

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam tikai no brīža Mēnesī 3,99 USD ar 2 gadu dalību.

Apmeklējiet NordVPN

4. Labākais Stenforda VPN: PIA

Privāta piekļuve internetamPrivātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 25 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm. Kad esat izvēlējies atrašanās vietu, jūs varat viegli izveidot savienojumu ar atrašanās vietām Sanhosē.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

Mēs izmantojam PIA Windows klientu, un iestatīšanas un izmantošanas ziņā tas nav daudz. Tās vienkāršība nenozīmē, ka jums to vajadzētu par zemu novērtēt. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus un atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA bija savienots ar Silīcija ieleju ar ātrumu 62.56 Mbps.

PIA Stenfordas ātruma pārbaude

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kuri vēlas nodrošināt anonimitāti Stenforda valodā. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN tikai no Mēnesī – 2,50 USD.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

5. Labākais Stenforda VPN: HMA

HMA Pro VPN

HideMyAss atdzīvojās 2005. gadā, kad 16 gadu vecumā, kad Džeks Ktors, 16 gadus vecs students Anglijā, nolēma, ka vēlas izveidot pakalpojumu, kas palīdzētu cilvēkiem izvairīties no cenzūras. Konkrēti, Džeks nevarēja piekļūt sociālo mediju vietnēm un tiešsaistes spēlēm, jo ​​tie tika bloķēti skolu tīklā. HMA pirmajā mēnesī pievienoja simtiem tūkstošu lietotāju, un kopš tā laika tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē ar vairāk nekā 350 serveru atrašanās vietām. HMA Pro VPN mātesuzņēmums Privax pievienojās AVG komandai 2015. gadā.

HMA Pro VPN tīkls – ASV serveru atrašanās vietas
Anchorage, Ashburn, Ashville, Atlanta, Baltimore, Bath, Bedford, Billings, Boston, Cheyenne, Chicago, Columbia, Columbus, Dallas, Des Moines, Grand Forks, Honolulu, Idaho Falls, Jacksonville, Lansing, Las Vegas, Los Angeles, Louisville , Medisona, Magnolija, Maiami, Montgomerija, Nešvilla, Ņūorleāna, Ņujorka, Oklahomasitija, Omaha, Filipa, Fīniksa, Portlenda, Providensa, Rutlande, Svētais Pols, Soltleiksitija, Sanhosē, Scranton, Sietla, Souix Falls, South Bend, St Louis, Trimbull, Washington DC, Wichita, Wilmington

Ja jūsu mērķis ir atrast VPN ar visvairāk serveru vietām, tad HideMyAss ir jūsu labākā izvēle. Vienkārši paturiet prātā, ka HMA reģistrē lietotāju aktivitātes, kas satrauc dažus VPN lietotājus. HMA mitina 175 VPN serverus Amerikas Savienotajās Valstīs, ieskaitot vairākus serverus Sanhosē. Lai izveidotu savienojumu ar serveri Stenfordā, jums jāuzsāk “Atrašanās vietas režīms” un, lai sāktu, atlasiet “Mainīt atrašanās vietu”. Pēc tam noklikšķiniet uz cilnes Pilsētas un meklējiet Sanhosē. No turienes jūs varat izvēlēties ASV, Kalifornijas un Sanhosē servera atrašanās vietu. Kad mēs izveidojām savienojumu ar serveri Stenfordā, lai pārbaudītu ātrumu un atklājām, ka tas ir 62,05 Mbps.

HMA Stenforda ātruma pārbaude

2016. gadā HMA un daži citi vadošie VPN pakalpojumu sniedzēji rādīja ceļu vienkāršā klienta programmatūras vienkāršošanā. Rezultāts ir pilns pielāgoto lietotņu komplekts, kas jebkuram lietotājam atvieglo savienojumu ar HMA tīklu un šifrē jūsu savienojumu. Viņiem ir pieejama programmatūra operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS. Jūs varat arī izveidot savienojumu ar HMA caur savu maršrutētāju. HMA piedāvā neierobežotu piekļuvi VPN no vienkārši Mēnesī 6,99 USD un visiem jaunajiem lietotājiem piedāvā 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni Hide My Ass

Ja jūs meklējat citas iespējas, lūdzu, nekautrējieties izpētīt mūsu top 10 VPN pakalpojumu saraksts. Mēs domājam, ka tomēr būsit apmierināts ar iespējām, kuras mēs jums iepriekš sniedzām. Mēs tos izvēlējāmies, pamatojoties uz ātrumu, uzticamību, cenu, drošību un pakalpojumu sniedzējiem ar serveriem, kas atrodas netālu no Stenfordas. Tādā veidā jūs varat būt pārliecināti, ka jūs saņemat vislabāko ātrumu. Protams, viņiem visiem ir lieliski tīkli. Ātrums ir svarīgs, ja plānojat lejupielādēt vai straumēt HD saturu. Pakalpojumu sniedzēji, kurus mēs minējām iepriekš, ir vislabākās iespējas to izdarīt neatkarīgi no tā, kādus populāros pakalpojumus vēlaties izmantot. Izmantojot mūsu ceļvedi, jūs varat pieņemt apzinātu lēmumu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me