Labākie Taizemes VPN

TaizemeTaizeme ir valsts Indoķīnā. Valsti šobrīd vada militārā hunta pēc apvērsuma 2006. un 2014. gadā. Šī zeme, kurā dzīvo 67 miljoni cilvēku, galvenokārt ir budisti un ir 20. populārākā valsts pasaulē. Pat pirms apvērsumiem valdībai bija daži jautājumi. Valdība ne tikai uzrauga savus pilsoņus, bet arī bloķē diezgan daudz tīmekļa vietņu. Ja plānojat ceļot vai pārcelties uz šo jauno atvaļinājumu vietu, jūs vēlaties izmantot VPN, lai aizsargātu savu privātumu un atbloķētu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Apskatiet mūsu labāko Taizemes VPN sarakstu.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3HMA Pro VPN4,29 USDHideMyAss280
4PureVPN2,88 USDDrošāksVPN180Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5TorGuard4,99 USDTorGuard68Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Pirmais iemesls VPN izmantošanai Taizemē ir privātums. Valdība vēro, ko dara viņu iedzīvotāji. Taizemes valdība var novērot jūs, kad vien viņi to izjūt. Izmantojot VPN, jūs izveidojat šifrētu savienojumu ar serveri, iespējams, citā valstī. Tā kā jūs varētu arestēt par mēģinājumu doties uz dažām valdības kritiskām vietnēm, VPN aizsargās jūsu privātumu.

Ja vēlaties atbloķēt vietnes, jums palīdzēs arī VPN. Pieslēdzoties citas valsts serverim, jūs varēsit izvairīties no abiem ģeogrāfisko ierobežojumu veidiem. Ģeogrāfiskā bloķēšana ir tehnoloģija, kuru valdība vai uzņēmumi izmanto kā veidu, kā ierobežot vai bloķēt saturu. Taizemes ierobežojumi bieži tiek salīdzināti ar lielo Ķīnas ugunsmūri. Vietnēm, kuras Taizemes valdība bloķē, piekļūšana serverim ārpus valsts ļautu jums apskatīt tur bloķētās vietnes.

Šie ir divi labākie VPN izmantošanas iemesli, atrodoties Taizemē. Tas teica. iespējams, jūs atradīsit vairāk. Ir laba ideja – aizsargāt savu privātumu no valdības vai potenciālo zagļu acīm līdz palīdzībai jums apiet ģeogrāfiski ierobežotu saturu, izmantojot VPN. Tagad, kad mēs jums esam teikuši, kāpēc tas ir svarīgi, sīkāk apskatīsim dažas iespējas jums.

Kāds ir labākais VPN Taizemei?

Mēģinot atbildēt uz jautājumu, ir jāņem vērā vairāki faktori. Šeit ir daži no lielajiem, kurus mēs apskatījām, lai noteiktu labākos Taizemes VPN:

 • Spēcīga šifrēšana labai lietotāju privātuma aizsardzībai
 • Liels un stabils tīkls, kas palīdz samazināt atvienošanos
 • Iespēja atbloķēt ģeogrāfiski bloķētu vai aizliegtu saturu
 • Pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā politiku bez žurnāliem
 • Vairāku platformu atbalsts mobilajām ierīcēm, ieskaitot Amazon Firestick
 • Ātri serveri reģionā, kas labi darbojas ātruma pārbaudēs

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir labāko Taizemē izmantojamo VPN saraksts:

1. Labākais Taizemes VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Thailand ātruma pārbaude

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Varbūt jūs atradīsit šo problēmu ar mūsu pieminētajām pilsētām. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Āzijas un Klusā okeāna reģionu un pēc tam atveriet Taizemi. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties Bangkoku. Mēs tur izvēlējāmies serveri, un ātrums bija 116,07 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV.

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Taizemes VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Thailand ātruma pārbaude

NordVPN mitina dažus serverus šajā reģionā, tostarp dažus Bangkokā. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām Bangkokas serveri un atklājām, ka tā lejupielādes ātrums ir 10,95 Mbps.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais Taizemes VPN: HMA

HMA VPN

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 3,99 mēnesī (atlaide 67%)

HideMyAss atdzīvojās 2005. gadā, kad Džeks Ktors, 16 gadus vecs students Anglijā, nolēma, ka vēlas izveidot pakalpojumu, kas palīdzētu cilvēkiem izvairīties no cenzūras. Konkrēti, Džeks nevarēja piekļūt sociālo mediju vietnēm un tiešsaistes spēlēm, jo ​​tie tika bloķēti skolu tīklā. HMA pirmajā mēnesī pievienoja simtiem tūkstošu lietotāju, un kopš tā laika tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē ar vairāk nekā 350 serveru atrašanās vietām. HMA Pro VPN mātesuzņēmums Privax pievienojās AVG komandai 2015. gadā.

HMA Thailand ātruma pārbaude

Ja jūsu mērķis ir atrast VPN ar visvairāk serveru atrašanās vietām, tad HideMyAss ir labākā izvēle. Vienkārši paturiet prātā, ka HMA reģistrē lietotāju aktivitātes, kas satrauc dažus VPN lietotājus. HMA mitina vairākus serverus reģionā, ieskaitot dažus Bangkokā. Lai izveidotu savienojumu ar tur esošo serveri, jums jāizvēlas “Atrašanās vietas režīms” un, lai sāktu, jāizvēlas “Mainīt atrašanās vietu”. Pēc tam noklikšķiniet uz cilnes Pilsētas un meklējiet Bangkoka. No turienes jūs varat izvēlēties Taizemes, Bangkokas servera atrašanās vietu. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri, kas atrodas tur, lai pārbaudītu, un ātrums bija 31,34 Mb / s.

2016. gadā HMA un daži citi vadošie VPN pakalpojumu sniedzēji rādīja ceļu vienkāršā klienta programmatūras vienkāršošanā. Rezultāts ir pilns pielāgoto lietotņu komplekts, kas jebkuram lietotājam atvieglo savienojumu ar HMA tīklu un šifrē jūsu savienojumu. Viņiem ir pieejama programmatūra operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS. Jūs varat arī izveidot savienojumu ar HMA caur savu maršrutētāju. HMA piedāvā neierobežotu piekļuvi VPN, un uz visiem jaunajiem lietotājiem attiecas 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantija.

Apmeklējiet vietni Hide My Ass

4. Labākais Taizemes VPN: PureVPN

PureVPN

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 2,88 mēnesī (atlaide 74%)

PureVPN darbojas kopš 2007. gada, padarot tos par vienu no vecākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Jau agrīns sākums ir palīdzējis viņiem izvērsties un ieviest jauninājumus. PureVPN ir viens no labākajiem tirgū pieejamajiem VPN klientiem. Viņiem ir arī bezmaksas lietotnes gan iOS, gan Android.

Inovācijas ir joma, kas palīdz PureVPN izcelties no iepakojuma. Viņi turpina pakalpojumam pievienot jaunas funkcijas un papildinājumus. Lai palīdzētu paātrināt veiktspēju, varat pievienot NAT ugunsmūri, īpašu IP adresi, StealthVPN pārlūku un īpašu opciju, ko sauc par speciālu straumēšanu..

PureVPN Thailand ātruma tests

Tā kā mēs gribējām pārbaudīt serveri Bangkokā, mēs atvērām Windows klientu un noklikšķinājām uz opcijas “Valsts izvēles rīks”. No turienes jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt noteiktu serveri, izmantojot cilni “Pārlūkot visus serverus”. PureVPN tīklā ir vairāki serveri, kas atrodas Bangkokā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 20,31 Mb / s.

PureVPN ļoti labi darbojas cenu kategorijā. Viņi turpina samazināt cenas par vairāk nekā 50%, jo pakalpojums turpina augt. Jūs varat reģistrēties neierobežotam VPN un piekļūt visām viņu servera vietām gan darbvirsmā, gan mobilajā ierīcē. PureVPN jaunajiem klientiem piedāvā 31 dienu naudu atpakaļ garantiju.

Apmeklējiet vietni PureVPN

5. Labākais Taizemes VPN: TorGuard

TorGuard

TorGuard 2012. gadā uzsāka komandas locekļi, kas atrodas Nevisā, Rietumindijā. Salīdzinot to ar citiem pakalpojumiem, šis VPN pakalpojums ir salīdzinoši jauns. Tomēr viņiem ir vairāk nekā 1250 serveri, kas atrodas 42 dažādās pasaules valstīs. Viņu mērķauditorija ir aizraujoša kopiena, taču tā darbosies lieliski, ja kaut ko vēlaties darīt Taizemes reģionā. Lai arī Bangkokā nav neviena servera, tur esošie serveri ir labākais risinājums.

TorGuard ir stabils serveru atrašanās vietu sajaukums, spēcīga šifrēšana un spēja atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime, kā arī straumējošas aktivitātes. Bieži vien jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam vairākās dažādās vietās. Izmantojot Windows klientu, jums ir iespēja anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.), Izvēlēties serveri un daudz ko citu..

TorGuard Thailand ātruma tests

Tā kā mēs gribējām pārbaudīt serveri Bangkokā, mēs atvērām Windows klientu un izvēlējāmies OpenVPN protokolu. Tagad jūs varat ritināt valstu sarakstu alfabēta secībā. Pēc tam jūs varat izvēlēties pilsētu. TorGuard tīklā ietilpst daži serveri Bangkokā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, lejupielādes ātrums bija 63.38 Mbps.

TorGuard VPN pakalpojums ir iecienīts failu koplietošanas kopienā. Viss ir ērti lietojams un saprotams, lai jūs varētu viegli aizsargāt tiešsaistes privātumu. Bieži vien mobilajām versijām tiek pievienotas arī funkcijas. Jūs varat reģistrēties pilnīgai piekļuvei un būt drošs, ka uz jūsu abonementu attiecas 7 dienu naudas atdošanas garantija.

Apmeklējiet TorGuard

Lai gan jums tas nevajadzēs, jūtieties brīvi aplūkot mūsu 10 labākie VPN pakalpojumi dažādām izvēlēm. Šīs atlases ir labākās kopumā, tāpēc tās noteikti sasniegs jebkuru jūsu mērķi. kā izvēles faktorus mēs izmantojām drošību, reģionālās atrašanās vietas, ātrumu un cenu. Turklāt mēs izvēlējāmies tos, kuriem ir lieli serveru tīkli, kuriem, iespējams, vēlēsities izveidot savienojumu. Ātri tīkli HD satura straumēšanai un privātuma aizsardzībai ir uzticamu VPN pakalpojumu sniedzēju zīmes. Protams, mūsu izvēles ir abas.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map