Tempe, ArizonaTempe, Arizona ir mājvieta Arizonas Valsts universitātei (ASU). Tā atrodas tieši uz austrumiem no Fīniksas, un tās iedzīvotāju skaits pārsniedz 182 000. Atšķirībā no dažām koledžu pilsētām, pilsētā un apkārtējos rajonos ir daudz darāmā. Ja plānojat doties uz Tempes vai Fīniksas apgabalu, jums, iespējams, būs jāizmanto publiskais WiFi. Ja tā, vispirms iesakām izveidot savienojumu ar VPN. Drīz mēs izskaidrosim šo svarīgo darbību. Tomēr mēs lūdzam jūs apskatīt mūsu sarakstu ar labākajiem Tempe VPN.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Lai arī sākotnējie amerikāņi 15. gadsimtā apmetās šo teritoriju, viņi lielā mērā to pameta. Tomēr 1865. gadā ASV militāristi nodibināja Tempes centru. Viņi to darīja, lai apgādātu Fort McDowell ar audzētu pārtiku un dzīvniekiem. Mūsdienās ekonomikā dominē tirdzniecība.

Ja esat futbola līdzjutējs, jūs zināt, ka Arizonas štata Sundevils spēlē savas spēles Sundevil stadionā. Daudzus gadus tā bija Fiesta Bowl mājas. BCS laikos Fiesta Bowl rīkoja vairākas nacionālā čempionāta spēles.

Neatkarīgi no tā, vai apmeklējat Tempe, lai skatītos ASU spēli, vai citu iemeslu dēļ, iespējams, ka jums būs nedaudz dīkstāves. Par laimi, daudzi uzņēmumi un uzņēmumi piedāvā bezmaksas WiFi saviem klientiem. Pirms izveidojat savienojumu ar WiFi vienā no šīm vietām, ir svarīgi izmantot VPN. Ja nē, jūs atstājat sevi neaizsargātu pret uzbrukumu. Tas ir tāpēc, ka kibernoziedznieki labprāt uzzinātu par jūsu datiem. Jūs vienmēr riskējat, ka kāds slēpjas ap stūri, tikai gaidot, lai atrastu neaizsargātu mērķi. Izmantojot VPN, jūs izveidojat drošu un privātu savienojumu ar jūsu izvēlēto serveri. Tas apgrūtina jūsu datu nozagšanu kibernozaru darbiniekiem.

Nākamais iemesls VPN izmantošanai ir palīdzēt apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Ja jums patīk skatīties futbolu, jūs zināt, ka cenas, lai iekļūtu spēlēs, var būt augstas. Spēli vienmēr varēja skatīties televizorā, bet ko darīt, ja jums nav kabeļa vai satelīta abonementa? Šeit jūs varat skatīties spēli tiešsaistē. Tomēr spēles var tikt bloķētas, jo jūs atrodaties pilsētā licencēšanas tiesību dēļ. Tos sauc par elektrības pārtraukumiem, un tie noteikti var būt kaitinoši. Izmantojot VPN, varat izveidot savienojumu ar serveri citā apgabalā. Tas neļauj multivides uzņēmuma atklāšanas programmatūrai bloķēt jūsu teritoriju. Tādā veidā jūs varat izbaudīt spēli tāpat kā parasti tiešsaistē.

Šeit ir vēl viens piemērs. Ja kādreiz esat mēģinājis izmantot WiFi skolā vai darbā, pastāv liela iespēja, ka esat pieredzējis organizatorisko ugunsmūri. Šīs ir ziņas, kuras saņemat, ja mēģināt piekļūt vietnei, kuru skola neuzskata, ka jums vajadzētu redzēt. Tās ir ārkārtīgi izplatītas skolās, uzņēmumos un pat dažās valstīs. Izmantojot VPN, varēsit izvairīties arī no šiem ierobežojumiem. Tagad jūs redzat, kāpēc tas ir svarīgi, šeit ir mazliet vairāk par izvēlēm, par kurām mēs runājām iepriekš.

1. Labākais Tempe VPN: IPVanish

IPVanish

Fīniksa ir pazīstama ar karsto laiku. Mēs varam jums pateikt, ka IPVanish ir tīkla operāciju centrs (NOC) Fīniksā un tas tur darbojas diezgan labi. Jums nav jāuztraucas par labu ātrumu neatkarīgi no pilsētas atrašanās vietas. VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu Amerikas Savienotajās Valstīs nekā citiem uzņēmumiem mūsu sarakstā. Tas padara IPVanish par vienu no mūsu iecienītākajiem VPN, ko izmantot Tempe laikā.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
6389Ešbērna, Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Lasvegasa, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Sanhosē. Sietla, Vašingtona DC

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN Ziemeļamerikā un Eiropā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Phjončhanā uztur 24 serverus, un jums visiem ir piekļuve tiem. Mēs iesakām izvēlēties tādu, kas servera nosaukumā sākas ar “a”. Piemēram, phx-a01.ipvanish.com. Vairumā gadījumu jūs atradīsit ātrāko “a” serveri. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Phoenix, phx.a16.ipvanish.com, un konstatējām, ka ātrums ir 63,56 Mbps. Mūsu kabeļtelevīzijas savienojums darbojas tikpat ātri.

IPVanish Phoenixx ātruma pārbaude

Runājot par vērtību, IPVanish ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas darbojas taisnīgi Mēnesī 4,87 USD gada plānā. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

2. Labākais Tempe VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Ja jums kādreiz ir liegts redzēt saturu, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu, tos sauc par ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Izmantojot ExpressVPN MediaStreamer funkciju un to plašo serveru tīklu, varat izveidot viedās DNS opciju. Tas nozīmē, ka jūs varat izvairīties no šāda veida ģeogrāfiskajiem blokiem, ar kuriem jūs agrāk saskārāties. Pakalpojums arī šifrēs jūsu tiešsaistes trafiku, lai aizsargātu jūsu privātumu.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
94160Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Kanzassitija, Losandželosa, Maiami, Mineapolisa, Ņūdžersija, Ņujorka, Fīniksa, Soltleiksitija, Sanfrancisko, Sanhosē, Santa Monika, Sietla, Tampa, Virdžīnija, Vašingtona

Plašais VPN tīkls, kuru ExpressVPN padara tos par labu izvēli, lai aizsargātu jūsu privātumu. Neatkarīgi no tā, vai atrodaties Tempe, Fīniksā, citās ASV pilsētās vai kaut kur citur pasaulē, viņiem ir simtiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu jums aizsargāt jūsu privātumu un apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Lai izmantotu lietotni ExpressVPN, vispirms lejupielādējiet un instalējiet to. Kad esat to atvēris, noklikšķiniet uz pogas “Izvēlēties atrašanās vietu”. Tagad jums būs jāiet uz sadaļu “viss” un meklēšanas lodziņā ierakstiet Phoenix (jo tas atrodas tik tuvu Tempe). Diemžēl jums nav atļauts izvēlēties atsevišķu serveri, bet jūs varat izvēlēties pilsētu, kurai vēlaties izveidot savienojumu. Tas, iespējams, tiek darīts slodzes līdzsvarošanas dēļ VPN serveros. Mēs pārbaudījām serveri Phjončhanā un ieguvām ātrumu 54,54 Mb / s.

ExpressVPN Phoenix ātruma pārbaude

ExpressVPN pakalpojumam ir augstāka cena nekā dažiem pakalpojumu sniedzējiem sabiedrībā. Tomēr daži no piedāvājumiem par zemākām cenām nepiedāvā funkcijas vai plašo tīklu. Tas nozīmē, ka tas ir vērtīgs pakalpojumu sniedzējs, jo tas ir ērti lietojams, plašs tīkls, lieliskas iespējas, klientu apkalpošana un citi iemesli. Izmantojot tikai vienu VPN kontu, varat izveidot savienojumu, izmantojot datoru, rokas ierīci, maršrutētāju un spēļu konsoli (SmartDNS). Mēnesī 6,67 USD ar gada abonementu.

Apmeklējiet ExpressVPN

3. Labākais Tempe VPN: NordVPN

NordVPNNordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
6180Atlanta, Bufalo, Čikāga, Dalasa, Denvera, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Soltleiksitija, Sanhosē, Sietla, Sentluisa, Vašingtona DC

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Feniksā uztur 27 serverus. Diemžēl NordVPN klients nerāda servera pilsētu. Tomēr viņi laipni mums ir nodevuši Phoenix serveru numurus. Jūs vēlēsities izveidot savienojumu ar kādu no šiem serveriem: 317, 337-342, 821-824, 988-1003. Vienkāršākais veids, kā atlasīt konkrētu servera numuru, ir lietotnē atlasīt cilni “Serveri” un pēc tam kārtot rezultātus alfabēta secībā. Pēc tam varat ritināt uz leju un izvēlēties jebkuru no servera numuriem, ko mēs esam uzskaitījuši iepriekš. Jūs varat redzēt ielādes laika procentuālo daudzumu un attālumu līdz katram serverim. Mēs pārbaudījām Amerikas Savienoto Valstu serveri # 821 Fīniksā un atklājām, ka tas ir ātrs ar lejupielādes ātrumu 63,64 Mbps.

NordVPN Phoenixx ātruma pārbaude

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam tikai no brīža Mēnesī 3,99 USD ar 2 gadu dalību.

Apmeklējiet NordVPN

4. Labākais VPN Tempe: PIA

Privāta piekļuve internetamPrivātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru vietām 28 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm. Kad esat izvēlējies atrašanās vietu, varat viegli izveidot savienojumu ar serveriem Fīniksā.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

Mēs izmantojam PIA Windows klientu, un tas nav tik daudz, cik iestatīts un izmantots. Tā vienkāršība nenozīmē, ka klientam nav daudz funkciju. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus un atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA bija savienots ar Fīniksu ar ātrumu 62.36 Mb / s.

PIA Phoenixx ātruma pārbaude

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti Fīniksā. Tie ir arī labs pakalpojums, ko vēlaties izmantot, ja vēlaties piekļūt dažādiem Netflix reģioniem. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN tikai no Mēnesī – 2,50 USD.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

5. Labākais Tempe VPN: StrongVPN

SpēcīgsVPN

StrongVPN galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, un tam ir viens no visizcilākajiem un labākajiem VPN tīkliem valstī. Iepriekš uzņēmums iekasēja maksu no lietotājiem, pamatojoties uz izmantoto serveru atrašanās vietu un protokolu skaitu. Tā kā kopiena ir mainījusies, StrongVPN tagad piedāvā dalībniekiem pilnu piekļuvi savam tīklam ar simtiem serveru visā pasaulē.

ValstisLokācijasServeriUSA serveru atrašanās vietasSoftwareMonthlyYearlyRefund
2043600Atlanta, Čikāga, Dalasa, Lasvegasa, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Sanfrancisko, Sietla, Vašingtona DCWindows7,50 USD52,49 USD7 dienas

Jaunākais pakalpojuma StrongVPN papildinājums ir funkcija StrongDNS. Ikviens, kurš reģistrējas StrongVPN kontā, saņem arī bezmaksas piekļuvi StrongDNS, kas ir viedais DNS pakalpojums, ko izmanto, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tas ir lielisks risinājums tiem, kuri plāno ceļot ārpus ASV un vēlas piekļūt Netflix.

StrongVPN mitina 6 serverus Phjončhanā. Nevar atlasīt konkrētu serveri. Tā vietā jūs vēlēsities noklikšķināt uz nolaižamā saraksta uz servera atrašanās vietu un izvēlēties Amerikas Savienotās Valstis – Fīniksa. Mēs izvēlējāmies OpenVPN UDP par labāko sniegumu. Pēc savienojuma izveides ar serveri Fīniksā mēs pārbaudījām ātrumu un konstatējām, ka tas ir 62,03 Mbps.

StrongVPN Phoenixx ātruma pārbaude

StrongVPN laipni piedāvāja mūsu apmeklētājiem 25% atlaidi. Kupons tiek papildināts ar parastajām atlaidēm. Jūs varat baudīt neierobežotu VPN un bezmaksas piekļuvi SmartDNS tikai par 7,50 USD mēnesī vai 52,49 USD gadā. Gada pārskats darbojas taisnīgi Mēnesī 4,37 USD. Jauniem lietotājiem tiek garantēta 7 dienu naudas atdošanas garantija.

SpēcīgsVPN

6. Labākais Tempe VPN. HMA

HMA Pro VPN

HideMyAss atdzīvojās 2005. gadā, kad Džeks Ktors, 16 gadus vecs students Anglijā, nolēma, ka vēlas izveidot pakalpojumu, kas palīdzētu cilvēkiem izvairīties no cenzūras. Konkrēti, Džeks nevarēja piekļūt sociālo mediju vietnēm un tiešsaistes spēlēm, jo ​​tie tika bloķēti skolu tīklā. HMA pirmajā mēnesī pievienoja simtiem tūkstošu lietotāju, un kopš tā laika tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē ar vairāk nekā 350 serveru atrašanās vietām. HMA Pro VPN mātesuzņēmums Privax pievienojās AVG komandai 2015. gadā.

HMA Pro VPN tīkls – ASV serveru atrašanās vietas
Anchorage, Ashburn, Ashville, Atlanta, Baltimore, Bath, Bedford, Billings, Boston, Cheyenne, Chicago, Columbia, Columbus, Dallas, Des Moines, Grand Forks, Honolulu, Idaho Falls, Jacksonville, Lansing, Las Vegas, Los Angeles, Louisville , Medisona, Magnolija, Maiami, Montgomerija, Nešvilla, Ņūorleāna, Ņujorka, Oklahomasitija, Omaha, Filipa, Fīniksa, Portlenda, Providensa, Rutlande, Svētais Pols, Soltleiksitija, Sanhosē, Scranton, Sietla, Souix Falls, South Bend, St Louis, Trimbull, Washington DC, Wichita, Wilmington

Ja jūsu mērķis ir atrast VPN ar visvairāk serveru vietām, tad HideMyAss ir jūsu labākā izvēle. Vienkārši paturiet prātā, ka HMA reģistrē lietotāju aktivitātes, kas satrauc dažus VPN lietotājus. HMA mitina 175 VPN serverus Amerikas Savienotajās Valstīs, ieskaitot vairākus serverus Phjončhanā. Lai izveidotu savienojumu ar serveri Fīniksā, jums jāuzsāk “Atrašanās vietas režīms” un, lai sāktu, atlasiet “Mainīt atrašanās vietu”. Pēc tam noklikšķiniet uz cilnes “Pilsētas” un meklējiet Phoenix. No turienes jūs varat izvēlēties ASV, Arizonu, Phoenix servera atrašanās vietu. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri Fīniksā, lai pārbaudītu, un ātrums bija 62,22 Mb / s.

HMA Phoenixx ātruma tests

2016. gadā HMA un daži citi vadošie VPN pakalpojumu sniedzēji rādīja ceļu vienkāršā klienta programmatūras vienkāršošanā. Rezultāts ir pilns pielāgoto lietotņu komplekts, kas jebkuram lietotājam atvieglo savienojumu ar HMA tīklu un šifrē jūsu savienojumu. Viņiem ir pieejama programmatūra operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS. Jūs varat arī izveidot savienojumu ar HMA caur savu maršrutētāju. HMA piedāvā neierobežotu piekļuvi VPN no vienkārši Mēnesī 6,99 USD un visiem jaunajiem lietotājiem piedāvā 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni Hide My Ass

Jūs vienmēr varat justies brīvi, apskatot mūsu top 10 VPN pakalpojumu saraksts, ja vēlaties citas iespējas. Tomēr mēs domājam, ka iespējas, kuras mēs minējām vispirms, atbildīs jūsu vajadzībām. Mēs tos izvēlējāmies, pamatojoties uz ātruma, uzticamības, cenas un drošības faktoriem. Mēs arī meklējām pakalpojumu sniedzējus ar serveriem, kas atrodas Fīniksā un Tempē. Tādā veidā jums būs pieejams vislabākais ātrums. Protams, viņiem visiem ir lieliski tīkli, tāpēc jūs patiešām nevarat noiet greizi. Ātrums ir svarīgs, ja plānojat lejupielādēt vai straumēt dzīvu saturu. Cerams, ka mūsu ceļvedis palīdzēs jums pieņemt apzinātu lēmumu atbilstoši jūsu vajadzībām.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me