Labākie Tokijas VPN

Tokija, JapānaTokija, Japāna ir galvaspilsēta un lielākā pilsēta valstī. Ar nedaudz vairāk kā 13,5 miljoniem cilvēku tā ir viena no visvairāk apdzīvotajām pilsētām pasaulē. Ir daudzas lietas, kas piesaista reģiona apmeklētājus. Ja jūs gatavojaties doties ceļojumā uz Tokiju, izveidojiet savienojumu ar internetu, izmantojot VPN. Jūs atradīsit daudz bezmaksas WiFi karsto punktu, un VPN palīdzēs aizsargāt jūsu privātumu. Ir daži citi pamatoti iemesli, ar kuriem mēs pēc brīža dalīsimies ar jums. Vispirms jums vajadzētu apskatīt mūsu labāko Tokijas VPN pakalpojumu sarakstu.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA52. lppIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4SpēcīgsVPN4,37 USDSpēcīgsVPN46Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish4,87 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Tokijas pilsētas dibināšanas datumi nav pieejami. Tomēr tā ir bijusi faktiskā valdības mītne kopš 1603. gada. Tā oficiāli nekļuva par galvaspilsētu līdz 1868. gadam. Imperators Meidži mainīja pilsētas nosaukumu no Edo uz Tokiju, kad to pārcēla no Kioto.

Mūsdienās pilsēta rosīga un ir nozīmīgs tehnoloģiju centrs. Dažas lietas, kas piesaista apmeklētājus, ir progresīvas tehnoloģijas, vēsturiskas ēkas, muzeji, sporta komandas un gandrīz jebkas, ko jūs varat iedomāties darīt. Turklāt jūs atradīsit lietas, par kurām jūs pat nedomājāt. Neatkarīgi no tā, kādi ir jūsu iemesli apmeklēt Tokiju, ceļojumā jums nebūs garlaicīgi.

Tā kā Tokijai ir tik daudz darāmā, apkārtnē vienmēr ir daudz ceļotāju. Tāpēc daudzi uzņēmumi saviem klientiem piedāvā bezmaksas WiFi. Lai gan tas ir lieliski piemērots lietotājiem, zagļi to arī mīl. Var derēt, ka noziedznieki gaida zagtu jūsu slepeno informāciju. Izveidojot drošu un šifrētu savienojumu ar jūsu izvēlētu serveri, jums zagļiem būs daudz grūtāk nozagt jūsu datus.

Otrais VPN izmantošanas iemesls ir palīdzēt jums izvairīties no cenzūras. Lai gan Japānā to nav daudz, jūs to joprojām varat viegli atrast. Savienojot ar VPN serveri citā valstī, jūs varat iziet no šāda veida cenzūras, lai apskatītu to, ko vēlaties apskatīt. Tas ļaus maldināt programmatūru domām, ka atrodaties kaut kur citur.

Šie ir divi lielākie VPN izmantošanas iemesli, atrodoties Tokijā. Pēc reģistrēšanās pakalpojumam jūs, iespējams, atradīsit vairāk. Sākot no cenzūras līdz pat savas informācijas aizsardzībai no zagļiem, VPN lietošana ir laba ideja. Tagad, kad esam izskaidrojuši, kāpēc tas ir svarīgi, runāsim par iespējām.

Ienāksim iekšā un apskatīsim labākos Tokijas VPN.

1. Labākais Tokijas VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Tokijas ātruma pārbaude

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Āziju un pēc tam atvērt Japānu. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties serverus, kas atrodas Tokijā. Kā redzat, mēs Tokijā pārbaudījām serveri, un ātrums bija 59,47 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Tokijas VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 65%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA Tokijas ātruma pārbaude

PIA Windows klients ir vienkāršs un pilnveidots. Nav daudz, cik lietojums un iestatīšana notiek. Tas nenozīmē, ka tas tomēr ir bez funkcijām. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus un atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka, izveidojot savienojumu ar serveri Tokijā, PIA darbojās ar ātrumu 62.35 Mb / s..

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN no tikai 3,49 USD mēnesī.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

3. Labākais Tokijas VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 2,99 mēnesī (atlaide 75%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Tokijas ātruma tests

Kā redzat zemāk, mēs pārbaudījām serveri, kas atrodas Tokijā, un to skaits ir labs ar lejupielādes ātrumu 63,51 Mb / s. Izmantojot tur esošo serveri, jums nevajadzētu būt problēmu darīt visu, ko vēlaties.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 2,99 USD mēnesī.

Apmeklējiet NordVPN

4. Labākais Tokijas VPN: StrongVPN

SpēcīgsVPN

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,37 mēnesī (atlaide 41%)

StrongVPN galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, un tam ir viens no labākajiem VPN tīkliem valstī. Agrāk uzņēmums iekasēja maksu no lietotājiem, pamatojoties uz izmantoto serveru atrašanās vietu un protokolu skaitu. Tas ir mainījies, jo StrongVPN tagad piedāvā dalībniekiem pilnu piekļuvi savam tīklam ar simtiem serveru visā pasaulē.

Jaunākais pakalpojuma StrongVPN papildinājums ir funkcija StrongDNS. Ikviens, kurš reģistrējas StrongVPN kontā, saņem arī bezmaksas piekļuvi StrongDNS, kas ir viedais DNS pakalpojums, ko izmanto, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tas ir lielisks risinājums tiem, kuri plāno ceļot ārpus ASV un vēlas piekļūt Netflix.

StrongVPN Tokijas ātruma tests

StrongVPN mitina dažus serverus Tokijā. Nevar atlasīt konkrētu serveri. Tā vietā jūs vēlēsities noklikšķināt uz nolaižamā saraksta uz servera atrašanās vietu un izvēlēties Japāna – Tokija. Mēs izvēlējāmies OpenVPN UDP par labāko sniegumu. Pēc savienojuma izveidošanas ar serveri pilsētā mēs pārbaudījām ātrumu un konstatējām, ka tas ir 59,11 Mbps.

StrongVPN laipni piedāvāja mūsu apmeklētājiem 25% atlaidi. Kupons tiek papildināts ar parastajām atlaidēm. Jūs varat baudīt neierobežotu VPN un bezmaksas piekļuvi SmartDNS tikai par 7,50 USD mēnesī vai 52,49 USD gadā. Gada konts sastāda tikai USD 4,37 mēnesī. Jauniem lietotājiem tiek garantēta 7 dienu naudas atdošanas garantija.

Apmeklējiet vietni StrongVPN

5. Labākais Tokijas VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

Tokija bieži atrodas jauninājumu līderos, un tai ir savi IPVanish augstākā līmeņa serveri. Viņiem ir viens no labākajiem un lielākajiem tīkliem reģionā. Viņi ir arī pietiekami ātri, lai izdarītu visu, ko vēlaties. Tas padara viņus par vienu no mūsu galvenajām izvēlēm, ko izmantot, atrodoties Tokijā.

IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN Ziemeļamerikā un Eiropā, taču Japāna šobrīd to izlaiž īsi. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas visā Āzijā. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Tokijas ātruma pārbaude

IPVanish mitina 6 serverus Tokijā, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Jūs pamanīsit, ka tur esošajiem serveriem ir apzīmējums “a”. Tas nozīmē, ka tie ir labākie pieejamie. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Tokijā, nrt-a05, un konstatējām, ka ātrums ir 27,95 Mbps.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Lai arī mēs uzskatām, ka esam piedāvājuši jums labākās iespējas, ko izmantot Tokijā, tomēr laipni lūdzam ielūkoties mūsu vietnē top 10 VPN saraksts. Tikai pārliecinieties, ka izvēlētajam pakalpojumu sniedzējam ir serveri, kas atrodas Tokijā. Mūsu lēmumu pamatā ir drošība, ātrums, uzticamība un cena. Mēs arī meklējām pakalpojumu sniedzējus ar serveriem reģionā un tā tuvumā. Tādā veidā jūs varat iegūt vislabāko ātrumu. Ja plānojat straumēt saturu, jums būs jābūt labam ātrumam. Tā kā mūsu izvēlei ir stabili tīkli, nav sliktu izvēles iespēju. Veicot dažus pētījumus, mūsu ceļvedis palīdzēs jums pieņemt labāko lēmumu atbilstoši jūsu vajadzībām.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map