Ķīnas 2. attēlsĶīnas Tautas Republikā ir vislielākais iedzīvotāju skaits pasaulē – gandrīz 1,5 miljardi cilvēku. Tai ir arī trešā sauszemes teritorija pasaulē. Valstij ir liela ražošanas ietekme uz pasauli. Viss, kas jums jādara, ir meklēt tur, kur kaut kas tiek izgatavots, un pastāv liela iespēja, ka tas saka “izgatavots Ķīnā”. Tade ziņā daudzi uzņēmumi valsti uzskata par virtuālu iespēju bagātību. Neatkarīgi no tā, vai jūsu uzņēmums ir viens no viņiem, vai arī jūs tikai gatavojaties redzēt, ko šī plašā valsts var piedāvāt, ir obligāti jāizmanto VPN, kad tiek izveidots savienojums ar internetu. Pēc brīža mēs izskaidrosim sīkāku informāciju, bet apskatīsim mūsu labāko ĶTR VPN sarakstu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3CyberGhost2,75 USDPIA112Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA52. lppIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5SpēcīgsVPN4,37 USDSpēcīgsVPN46Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Ķīnas interneta cenzūras politika (kuru bieži dēvē par Ķīnas lielo ugunsmūri vai programmu Zelta vairogs) ir ļoti labi zināma. Patiesība ir tāda, ka ir ļoti maz vietņu, kurās varat apmeklēt, neizmantojot VPN. Pieslēdzoties VPN serverim, kas atrodas mierīgākā vietā, varat maldināt ugunsmūri, domājot, ka esat kaut kur citur. Tādā veidā jūs varat piekļūt 6 miljoniem vietņu un vietnēm, kuras valsts bloķē. Protams, tas ietver tādas vietnes kā Google, Facebook un daudz ko citu.

Papildus ārkārtīgi izplatītajai Zelta Vairoga programmai Ķīnas apmeklētāji piedzīvos vēl vienu jautājumu. Tas ir tāpēc, ka valdība pastāvīgi uzrauga internetu. Ķīnas vadība rīkos pret jums visu, ko jūs sakāt vai darīsit tiešsaistē. Izmantojot VPN, jūsu šifrētais savienojums noziedzniekiem vai Ķīnas valdībai apgrūtina jūsu konfidenciālo datu iegūšanu. Paturiet prātā, ka, ja valdība vēlas, lai informācija būtu pietiekami slikta, tā atradīs citus veidus, kā to iegūt.

Kāds ir labākais VPN Ķīnai?

Mūsu labāko ĶTR VPN saraksts ir balstīts uz šādiem kritērijiem:

  • Ātruma testi veikti Honkongā, Indijā, Dienvidkorejā un Singapūrā
  • Pārbaudīta katra VPN spēja atbloķēt Ķīnas lielo ugunsmūri
  • Panākumu atbloķēšana kanālu un sporta notikumu ierobežojumiem
  • Spēcīga šifrēšana ar uzsvaru uz slepenu VPN, lai apietu ugunsmūri
  • Mēs dodam priekšroku pakalpojumu sniedzējiem, kuri neuzglabā lietošanas žurnālus
  • Mobilās lietotnes un tīmekļa pārlūka paplašinājumi, lai uzlabotu privātumu

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir saraksts ar labākajiem VPN pakalpojumiem, kas izmantojami Ķīnā:

1. Labākais VPN Ķīnā: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Varbūt jūs atradīsit šo problēmu ar mūsu pieminētajām pilsētām. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Āzija un pēc tam atveriet Honkongu. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties Honkongas, Indijas vai Dienvidkorejas servera atrašanās vietu. Kā redzat, visas trīs atrašanās vietas darbojās diezgan labi, izmantojot lejupielādes ātrumu pat 116 Mb / s.

ExpressVP

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus


2. Labākais VPN Ķīnā: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

Mēs pārbaudījām serveru veiktspēju Honkongā, Seulā un Mumbajā. Kā redzams zemāk redzamajā attēlā, skaitļi bija labi ar ātrumu no 41 Mbps līdz 114 Mbps. Jums vajadzētu būt iespējai lejupielādēt ar lielu ātrumu un straumēt HD saturu bez jebkādām problēmām.

NordVPN China ātruma tests

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 3,49 USD mēnesī.

Skatīt NordVPN piedāvājumus


3. Labākais VPN Ķīnā: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serverus Āzijā, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju un atlasiet reģiona valsti. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu šajā valstī. CyberGhost tīklā ir iekļauti vairāki serveri Honkongā, Indijā un Dienvidkorejā. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri katrā vietā un pārbaudījām veiktspēju. Ātrums svārstījās no 10 Mbps Seulā līdz 92 Mbps Honkongā.

Ķīnas ātruma pārbaude

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

Skatīt CyberGhost piedāvājumus


4. Labākais VPN Ķīnā: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 67%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA labi darbojas Honkongā, Deli un Singapūrā. Visas labas VPN atrašanās vietas, no kurām var izveidot savienojumu no Ķīnas, ar ātrumu no 11 Mbps Indijā līdz 122 Mbps Honkongā.

PIA China ātruma tests

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN no tikai USD 3,33 mēnesī.

Skatīt PIA piedāvājumus


5. Labākais VPN Ķīnā: StrongVPN

SpēcīgsVPN

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,37 mēnesī (atlaide 41%)

StrongVPN galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, un tam ir viens no labākajiem VPN tīkliem valstī. Agrāk uzņēmums iekasēja maksu no lietotājiem, pamatojoties uz izmantoto serveru atrašanās vietu un protokolu skaitu. Tas ir mainījies, jo StrongVPN tagad piedāvā dalībniekiem pilnu piekļuvi savam tīklam ar simtiem serveru visā pasaulē.

Jaunākais pakalpojuma StrongVPN papildinājums ir funkcija StrongDNS. Ikviens, kurš reģistrējas StrongVPN kontā, saņem arī bezmaksas piekļuvi StrongDNS, kas ir viedais DNS pakalpojums, ko izmanto, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tas ir lielisks risinājums tiem, kuri plāno ceļot ārpus ASV un vēlas piekļūt Netflix.

StrongVPN uztur vairākus serverus, kas atrodas Honkongā, Indijā un Dienvidkorejā. Diemžēl nevar atlasīt konkrētu serveri. Tā vietā jūs vēlēsities noklikšķināt uz nolaižamā saraksta uz servera atrašanās vietu, izvēlēties Honkongu un pēc tam atlasīt vienu Honkongā. Mēs izvēlējāmies OpenVPN UDP par labāko sniegumu. Pēc savienojuma izveidošanas ar serveriem valstī mēs pārbaudījām savu ātrumu Honkongā, Indijā un Dienvidkorejā. Labs sniegums divās no trim serveru vietām.

Ātruma tests StrongVPN China

StrongVPN laipni piedāvāja mūsu apmeklētājiem 25% atlaidi. Kupons tiek papildināts ar parastajām atlaidēm. Jūs varat baudīt neierobežotu VPN un bezmaksas piekļuvi SmartDNS tikai par 7,50 USD mēnesī vai 52,49 USD gadā. Gada konts sastāda tikai USD 4,37 mēnesī. Jauniem lietotājiem tiek garantēta 7 dienu naudas atdošanas garantija.

Skatīt StrongVPN piedāvājumus


Iepriekš mēs jums esam piedāvājuši mūsu labāko izvēles variantu sarakstu, ja atrodaties Ķīnā. Tomēr jūs varat atrast risinājumu arī mūsu vietnē top 10 VPN saraksts. Vēlaties būt pārliecināti, ka izvēlaties pakalpojumu sniedzēju ar serveriem reģionā. Mēs pieņēmām lēmumus, balstoties uz cenu, ātrumu, drošību un uzticamību. Mēs arī meklējām pakalpojumu sniedzējus ar serveru atrašanās vietām Honkongā un tās tuvumā (jo tā atrodas tikai 10 jūdžu attālumā no kontinentālās Ķīnas). Tas jums palīdzēs ar vislabāko ātrumu. Neatkarīgi no tā, kuru izvēlaties, jūs nevarat pieņemt sliktu lēmumu. Izmantojot šo rokasgrāmatu, jūs varat izdarīt apzinātu izvēli.

>

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me