Labākie ĶTR VPN

Ķīnas 2. attēlsĶīnas Tautas Republikā ir vislielākais iedzīvotāju skaits pasaulē – gandrīz 1,5 miljardi cilvēku. Tai ir arī trešā sauszemes teritorija pasaulē. Valstij ir liela ražošanas ietekme uz pasauli. Viss, kas jums jādara, ir meklēt tur, kur kaut kas tiek izgatavots, un pastāv liela iespēja, ka tas saka “izgatavots Ķīnā”. Tade ziņā daudzi uzņēmumi valsti uzskata par virtuālu iespēju bagātību. Neatkarīgi no tā, vai jūsu uzņēmums ir viens no viņiem, vai arī jūs tikai gatavojaties redzēt, ko šī plašā valsts var piedāvāt, ir obligāti jāizmanto VPN, kad tiek izveidots savienojums ar internetu. Pēc brīža mēs izskaidrosim sīkāku informāciju, bet apskatīsim mūsu labāko ĶTR VPN sarakstu.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 CyberGhost 2,75 USD PIA 112 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 Privāta piekļuve internetam USD 3,33 PIA 52. lpp Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
5 SpēcīgsVPN 4,37 USD SpēcīgsVPN 46 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa

Ķīnas interneta cenzūras politika (kuru bieži dēvē par Ķīnas lielo ugunsmūri vai programmu Zelta vairogs) ir ļoti labi zināma. Patiesība ir tāda, ka ir ļoti maz vietņu, kurās varat apmeklēt, neizmantojot VPN. Pieslēdzoties VPN serverim, kas atrodas mierīgākā vietā, varat maldināt ugunsmūri, domājot, ka esat kaut kur citur. Tādā veidā jūs varat piekļūt 6 miljoniem vietņu un vietnēm, kuras valsts bloķē. Protams, tas ietver tādas vietnes kā Google, Facebook un daudz ko citu.

Papildus ārkārtīgi izplatītajai Zelta Vairoga programmai Ķīnas apmeklētāji piedzīvos vēl vienu jautājumu. Tas ir tāpēc, ka valdība pastāvīgi uzrauga internetu. Ķīnas vadība rīkos pret jums visu, ko jūs sakāt vai darīsit tiešsaistē. Izmantojot VPN, jūsu šifrētais savienojums noziedzniekiem vai Ķīnas valdībai apgrūtina jūsu konfidenciālo datu iegūšanu. Paturiet prātā, ka, ja valdība vēlas, lai informācija būtu pietiekami slikta, tā atradīs citus veidus, kā to iegūt.

Kāds ir labākais VPN Ķīnai?

Mūsu labāko ĶTR VPN saraksts ir balstīts uz šādiem kritērijiem:

  • Ātruma testi veikti Honkongā, Indijā, Dienvidkorejā un Singapūrā
  • Pārbaudīta katra VPN spēja atbloķēt Ķīnas lielo ugunsmūri
  • Panākumu atbloķēšana kanālu un sporta notikumu ierobežojumiem
  • Spēcīga šifrēšana ar uzsvaru uz slepenu VPN, lai apietu ugunsmūri
  • Mēs dodam priekšroku pakalpojumu sniedzējiem, kuri neuzglabā lietošanas žurnālus
  • Mobilās lietotnes un tīmekļa pārlūka paplašinājumi, lai uzlabotu privātumu

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir saraksts ar labākajiem VPN pakalpojumiem, kas izmantojami Ķīnā:

1. Labākais VPN Ķīnā: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Varbūt jūs atradīsit šo problēmu ar mūsu pieminētajām pilsētām. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Āzija un pēc tam atveriet Honkongu. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties Honkongas, Indijas vai Dienvidkorejas servera atrašanās vietu. Kā redzat, visas trīs atrašanās vietas darbojās diezgan labi, izmantojot lejupielādes ātrumu pat 116 Mb / s.