Labākie Tuscaloosa VPN

Tuscaloosa, AlabamaTuscaloosa, Alabama ir piektā lielākā pilsēta štatā. Tajā ir nedaudz vairāk par 100 000 iedzīvotāju, bet metro ir nedaudz vairāk par 200 000. Pilsēta ir reģionāls centrs rūpniecībai, tirdzniecībai, veselības aprūpei un izglītībai. Tas nozīmē, ka šajā apgabalā ir daudz darāmā. Pilsēta ir arī Alabamas universitātes mājvieta. Ja jūs kāda iemesla dēļ apmeklējat pilsētu, jūs, iespējams, izmantojat publisko WiFi. Ja tā, vispirms noteikti izveidojiet savienojumu ar VPN. Pirms mēs jums pateiksim, kāpēc, lūdzu, ieskatieties mūsu izlasē par labākajiem Tuscaloosa VPN.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Tūkstošiem gadu indiāņi apmetās apgabalu, kas tagad pazīstams kā Tuscaloosa. Pēc 1812. gada kara apgabalā dzīvojošie eiropieši to nosauca par godu šefpavāram Tuskaloosa, 16. gadsimta muskusu valodā runājošās cilts vadītājam. Kad Alabamas 1817. gadā kļuva par štatu, likumdevējs iekļāva Tuscaloosa pilsētu.

Mūsdienās pilsētā ir vairākas lietas, kas jādara. Tas ietver Alabamas Dabas vēstures muzeja, Tuscaloosa Childen’s Hands-On muzeja, Mercedes-Benz ASV Starptautiskā apmeklētāju centra un rūpnīcas apskati, Riverwalk, Lurleen ezeru (nosaukts pēc bijušā gubernatora Lurleen Wallace vārda), sporta pasākumus universitātē, un vēl. Ja nedzīvojat zem klints, jūs zināt, ka Alabamas futbola spēles skatīšanās ir pieredze.

Neskatoties uz visām pilsētā pieejamajām aktivitātēm, iespējams, jūs atradīsit laiku, lai izmantotu publisko WiFi. Par laimi, daudzas iestādes saviem klientiem piedāvā bezmaksas WiFi. Lai arī tā viņiem ir lieliska lieta, tā ir arī kibernoziedzniekiem. Izmantojot VPN, lai aizsargātu jūsu privātumu, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu ar serveri, kuru vēlaties izmantot. Tas nozīmē, ka jums ir daudz grūtāk kompromitēt jūsu slepenos datus.

Nākamais iemesls, kāpēc jūs varētu vēlēties izmantot VPN, ir palīdzēt jums novērst ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tiem, kas nav pārliecināti, kas tie ir, mēs izskaidrosim. Vai jums kādreiz ir liegts skatīt vietni, ņemot vērā jūsu atrašanās vietu? Skolām, uzņēmumiem, organizācijām un pat dažām valstīm ir ierasts bloķēt lietotājiem iespēju redzēt saturu, izmantojot ugunsmūri. Izmantojot VPN, programmatūra liek domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Tādā veidā jūs varat pārlūkot, kā parasti.

Šie ir labākie iemesli, lai izmantotu VPN, tomēr laika gaitā jūs varat atklāt arī citus lietojumus. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties aizsargāt savu privātumu vai izvairīties no ģeogrāfiskiem blokiem un ierobežojumiem, VPN lietošana ir laba ideja. Neatkarīgi no tā, kuru pakalpojumu jūs izvēlaties, ir dažas lietas, kas jums jāņem vērā pirms izvēles.

Sākumā VPN izmanto savu šifrēšanas protokolus, lai aizsargātu savus dalībniekus. Labākais risinājums ir OpenVPN protokols, un jūs to vēlēsities darīt, kad vien iespējams. Gandrīz katrs pakalpojumu sniedzējs jums piedāvās šo iespēju. Lai gan daži pakalpojumu sniedzēji jums piedāvās izvēlēties TCP un UDP versiju, abi darīs savu darbu, kā paredzēts. Atšķirība ir tā, ka visātrākais ir UDP. Tas ir svarīgi, ja jūs mēģināt straumēt jebkuru augstākās klases saturu. Ja rodas savienojuma problēmas, labāks risinājums ir TCP.

1. Labākais VPN Tuscaloosa: IPVanish

IPVanish

Tuscaloosa ekonomika ir laba, tā ir centrs medicīnai, tehnoloģijām un citam, taču tai nav savu serveru atrašanās vietu. Tāpēc mēs atlasīsim serveri Atlantā (jo tā ir tuvākā lielā pilsēta). Mēs izmantojam IPVanish serverus Atlantā visu laiku, kopš mūsu birojs atrodas šajā apgabalā. Pēc pieredzes mēs varam pateikt, ka serveri Atlantā ir ātri un uzticami. Jūs atradīsit arī to, ka IPVanish ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV, tāpat kā jebkuram citam VPN pakalpojumam. Tas padara tos par lielisku iespēju izmantot.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
6389Ešburna, Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Lasvegasa, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Sanhosē. Sietla, Vašingtona DC

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN Ziemeļamerikā un Eiropā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish mitina 48 serverus Atlantā (atkal tāpēc, ka tā ir tuvākā pilsēta), un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Mēs iesakām izvēlēties tādu, kas servera nosaukumā sākas ar “a”. Piemēram, atl.a01.ipvanish.com. Vairumā gadījumu jūs atradīsit ātrāko “a” serveri. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Atlantā un konstatējām, ka ātrums ir 63,76 Mbps mūsu kabeļtelevīzijas savienojumā, kas darbojas aptuveni tādā pašā ātrumā..

IPVanish Atlanta ātruma pārbaude

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas darbojas taisnīgi Mēnesī 4,87 USD gada plānā. Biedriem tiek dota 7 dienu naudas atdošanas garantija.

Apmeklējiet IPVanish

2. Labākais VPN Tuscaloosa: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēs sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
94160Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Kanzassitija, Losandželosa, Maiami, Mineapolisa, Ņūdžersija, Ņujorka, Fīniksa, Soltleiksitija, Sanfrancisko, Sanhosē, Santa Monika, Sietla, Tampa, Virdžīnija, Vašingtona

Kā redzat iepriekšējā tabulā, ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar simtiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītās komandas no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jūs nevarat izvēlēties konkrētu serveri. Tā vietā klients izvēlēsies serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Tas attiecas uz Atlantu (jo tā ir tuvākā lielākā pilsēta). Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Ameriku un pēc tam atvērt Amerikas Savienotās Valstis. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties servera atrašanās vietu ASV – Atlanta. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Atlantā un ātrums bija 58,49 Mb / s.

ExpressVPN Atlanta ātruma pārbaude

Lai gan ExpressVPN tiek pārdots par augstāku cenu nekā citiem pakalpojumiem mūsu sarakstā, vērtība ir augsta, ņemot vērā to tīkla lielumu un pakalpojumu funkcijas. Varat tikai ar vienu VPN kontu savienot datoru, rokas ierīci, maršrutētāju un spēļu konsoli (SmartDNS) tikai Mēnesī 6,67 USD ar gada abonementu.

Apmeklējiet ExpressVPN

3. Labākais VPN Tuscaloosa: CyberGhost VPN

CyberGhost

CyberGhost dibināja 2001. gadā 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
6080Atlanta, Baltimora, Bostona, Čikāga, Klīvlenda, Dalasa, Denvera, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Oklahomasitija, Filadelfija, Sanfrancisko, Sietla, Vašingtona DC

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt Wi-Fi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Atlantā, mēs atvērām Windows klientu un noklikšķinājām uz opcijas “Izvēlieties manu serveri”. No turienes jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt konkrētu serveri. CyberGhost tīklā ietilpst 8 serveri Atlanta. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 57,65 Mb / s, kas precīzi atbilst citiem mūsu saraksta pakalpojumiem.

CyberGhost Atlanta ātruma pārbaude

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam no vienkārši Mēnesī 3,50 USD viņu pašreizējās paaugstināšanas laikā.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

4. Labākais VPN Tuscaloosa: NordVPN

NordVPNNordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
6180Atlanta, Bufalo, Čikāga, Dalasa, Denvera, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Soltleiksitija, Sanhosē, Sietla, Sentluisa, Vašingtona DC

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontus. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN mitina 39 serverus Atlantā. Diemžēl NordVPN klients nerāda servera pilsētu. Tomēr viņi mums ir laipni nodrošinājuši Atlanta serveru numurus. Jūs vēlēsities izveidot savienojumu ar kādu no šiem serveriem: 369-372, 561-568, 665-676, 681-684, 940-955. Vienkāršākais veids, kā atlasīt konkrētu servera numuru, ir lietotnē atlasīt cilni “Serveri” un pēc tam kārtot rezultātus alfabēta secībā. Pēc tam varat ritināt uz leju un izvēlēties jebkuru no servera numuriem, ko mēs esam uzskaitījuši iepriekš. Jūs varat redzēt ielādes laika procentuālo daudzumu un attālumu līdz katram serverim. Mēs pārbaudījām Amerikas Savienoto Valstu serveri # 370 Atlantā un secinājām, ka veiktspēja ir diezgan laba ar lejupielādes ātrumu 60,11 Mbps.

NordVPN ātruma pārbaude

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam tikai no brīža Mēnesī 3,99 USD ar dalību 24 mēnešus.

Apmeklējiet NordVPN

5. Labākais VPN Tuscaloosa: StrongVPN

SpēcīgsVPN

StrongVPN galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, un tam ir viens no labākajiem VPN tīkliem valstī. Agrāk uzņēmums iekasēja maksu no lietotājiem, pamatojoties uz izmantoto serveru atrašanās vietu un protokolu skaitu. Tas ir mainījies, jo StrongVPN tagad piedāvā dalībniekiem pilnu piekļuvi savam tīklam ar simtiem serveru visā pasaulē.

ValstisLokācijasServeriUSA serveru atrašanās vietasSoftwareMonthlyYearlyRefund
2043600Atlanta, Čikāga, Dalasa, Lasvegasa, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Sanfrancisko, Sietla, Vašingtona DCWindows7,50 USD52,49 USD7 dienas

Jaunākais pakalpojuma StrongVPN papildinājums ir funkcija StrongDNS. Ikviens, kurš reģistrējas StrongVPN kontā, saņem arī bezmaksas piekļuvi StrongDNS, kas ir viedais DNS pakalpojums, ko izmanto, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tas ir lielisks risinājums tiem, kuri plāno ceļot ārpus ASV un vēlas piekļūt Netflix.

StrongVPN mitina 20 serverus Atlantā. Nevar atlasīt konkrētu serveri. Tā vietā jūs vēlaties noklikšķināt uz nolaižamā saraksta uz servera atrašanās vietu un izvēlēties Amerikas Savienotās Valstis – Atlanta. Mēs izvēlējāmies OpenVPN UDP par labāko sniegumu. Pēc savienojuma izveidošanas ar serveri Atlantā mēs pārbaudījām ātrumu un konstatējām, ka tas ir 59,97 Mbps.

Ātruma tests StrongVPN Atlanta

StrongVPN laipni piedāvāja mūsu apmeklētājiem 25% atlaidi. Kupons tiek papildināts ar parastajām atlaidēm. Jūs varat baudīt neierobežotu VPN un bezmaksas piekļuvi SmartDNS tikai par 7,50 USD mēnesī vai 52,49 USD gadā. Gada pārskats darbojas taisnīgi Mēnesī 4,37 USD. Jauniem lietotājiem tiek garantēta naudas atdošanas garantija.

SpēcīgsVPN

Jūs vienmēr varat atrast citas iespējas, apskatot mūsu top 10 VPN pakalpojumu saraksts. Tomēr, iespējams, jums tas nebūs jādara. Mēs izvēlējāmies savas iespējas, pamatojoties uz ātrumu, uzticamību, cenu un drošību. Mēs izvēlējāmies tādu pakalpojumu sniedzēju dēļ, kuru serveri atrodas netālu no Tuscaloosa apgabala. Tādā veidā jūs atradīsit vislabākos ātrumus. Pēc mūsu izvēles visiem pakalpojumu sniedzējiem ir lieliski tīkli un visi tie ir labi pazīstami. Jums ir nepieciešams labs ātrums, ja vispār plānojat straumēt saturu. Neviens nevēlas redzēt kavēšanos buferizācijas dēļ. Pārliecinieties, ka izvēlaties pakalpojumu sniedzēju ar labu reputāciju. Ar mūsu palīdzību mēs varam palīdzēt informēt jūs par labākajām iespējām.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map