Labākie Ukrainas VPN

KijevaUkraina ir lielākā valsts visā Eiropā. Iedzīvotāji kopš 32 000. gada pirms mūsu ēras ir dzīvojuši apgabalā, ko dēvē par mūsdienu Ukrainu. Kopš 1991. gada ar PSRS sabrukumu valsts ir bijusi neatkarīga. Tas tomēr nav apturējis Krievijas prezidentu mēģināt atgūt daļu teritorijas Krievijai. Viņi atrodas pārejas periodā, pārejot no komunistiskās sabiedrības uz kapitālisma. Ukrainas valdība neuzrauga interneta satiksmi, taču tas neattur policiju no tā, bieži vien bez atbilstošas ​​atļaujas. Ja jūs dodaties apmeklēt Ukrainu vai domājat pārcelties uz turieni, vēlaties izmantot VPN.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Internets Ukrainā tiek uzskatīts par bezmaksas. Citiem vārdiem sakot, valdība netraucē piekļuvi tīmeklim vai bloķē nevienu vietni. Neskatoties uz to, ka interneta piesātinājums ir tikai 33%, valsts ir ātrākā interneta ātruma desmitniekā. Tā kā valsts kļūst pārticīgāka, ir diezgan jāuzlabo un jāpanāk progress.

Pirātisms Ukrainā ir nikns tiktāl, ka tos Starptautiskā intelektuālā īpašuma alianse (IIPA) ir uzskaitījusi prioritāro valstu sarakstā. Varētu iedomāties, ka valstij ir lielākas problēmas, nekā uztraukties par digitālo pirātismu. Pat ja pastāvēja pārvaldes institūcija, kas regulēja pirātismu, tiesībaizsardzības pasākumi Ukrainā ir bēdīgi korumpēti. Mēdz teikt, ka daudzi tur esošie noziedznieki maksās par to, lai policija pievērstu aci gan sīkiem, gan lieliem noziegumiem.

Kā jau minējām, ja plānojat pārcelties vai apmeklēt Ukrainu, jūs vēlaties izmantot VPN. Tas ir tāpēc, ka valstī ir diezgan daudz drosmīgu zagļu. Ir zināms, ka daži no tiem būvē bankomātus, lai nozagtu kredītkartes informāciju. Izmantojot VPN, jūs izveidojat drošu savienojumu ar serveri, kas, iespējams, atrodas citā valstī. Jūsu trafiks tajā brīdī ir šifrēts, tāpēc jūs varat saglabāt savu informāciju privātu no hakeru ziņkārīgajām acīm.

Lai gan Netflix vēl nav Ukrainā, tas, iespējams, drīzumā parādīsies. Neizziņojot oficiāli, populārā premium straumēšanas kompānija tur reģistrēja Netflix preču zīmi. Līdz tam brīdim, lai Ukrainā piekļūtu Netflix, jums būs nepieciešams VPN. Tā kā jūs varat izveidot savienojumu ar serveri citā valstī, viss, kas jums būtu jādara, ir izveidot savienojumu ar savu iecienīto valsti un jūs varētu straumēt saturu. Pat pēc Netflix palaišanas, ja jūs vēlētos piekļūt lielai bibliotēkai, jūs to vienkārši izmantojat VPN savienojumam.

Ja mēs esam skaidri norādījuši VPN priekšrocības un lietojumus, jums vajadzētu būt iespējai redzēt priekšrocības. Jautājums ir, kādas izvēles jums vajadzētu izdarīt? Par laimi, mums ir daži lieliski ieteikumi Ukrainai, un mēs izskaidrosim dažus no labākajiem protokoliem, ko izmantot. Mūsu iespējām ir pielāgoti klienti, tāpēc VPN savienojuma iestatīšana būs vienkārša. Pēc tam jūsu iespējas ir paredzētas tā izmantošanai.

Ja vēlaties atbloķēt saturu, aizsargāt savu privātumu un izmantot straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Netflix, mēs iesakām izmantot ExpressVPN. Viņiem ir ļoti stabili savienojumi, turklāt ļoti lielam VPN tīklam. Viņi arī neveic žurnālus un piedāvā nogalināšanas slēdzi, lai iegūtu labākās privātuma iespējas. Straumēšanai vislabāk derēt OpenVPN (UDP), taču, kad vien iespējams, labākā ideja būtu OpenVPN protokola izmantošana. Ja izmantojat VPN kā mobilo ierīci, drošības nolūkos varat arī pārbaudīt citus protokolus, tostarp IKEv2 un L2TP.

Ja vēlaties tikai atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu, jūs vēlēsities izvēlēties ExpressVPN MediaStreamer. Viedā DNS funkcija palīdzēs atbloķēt saturu, nezaudējot nelielu šifrēšanas ātrumu. Tomēr mēs nevaram godīgi ieteikt jums iziet bez šifrēšanas. Tā kā vidējais neto ātrums ir 1,1 mbps, drošākā būtu šifrēšana. Kamēr netiek apdraudēta video kvalitāte, visus ieguvumus, ko jūs varētu saņemt no ātruma palielināšanas, atsver drošības līmenis, kas tiek pievienots ar šifrēšanu.

Tātad jums tas ir. VPN pakalpojumi sniedz pozitīvas priekšrocības, piemēram, jūsu datu šifrēšanu un nodrošināšanu, kā arī tāda satura atbloķēšanu, kas tiktu ierobežots Ukrainā. Laipni lūdzam iepazīties ar mūsu 10 labākie VPN pakalpojumi citu cēlāju saraksts, bet mums ir aizdomas, ka tas nebūs vajadzīgs. Izmantojot kritērijus drošība, ātrums, cena un servera atrašanās vietas, jums vajadzētu būt apmierinātiem ar šīm izvēlēm, jo ​​tās kopumā ir labākās.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map