Labākie valsts koledžas VPN

Valsts koledža, PAPensilvānijas štata koledža ir vietējās pašvaldības pašvaldība, kas atrodas Pensilvānijas Sadraudzībā. Statistikas apgabalā ir aptuveni 236 000 iedzīvotāju. Kā jūs varētu uzminēt, tā ir Pensijas štata universitātes mājvieta. Lielākā daļa pilsētas teritorijas sastāv no Universitātes parka, un tā ir efektīvi veidota ap koledžu. Neatkarīgi no tā, vai apmeklējat šo teritoriju nedēļas nogalē vai vairākus gadus, pastāv liela iespēja, ka kādā brīdī izmantosit publisko bezvadu internetu. Pirms to darāt, vispirms vēlēsities izveidot savienojumu ar VPN. Pēc brīža mēs izskaidrosim vairāk. Tomēr mēs varam jums sniegt mūsu Valsts koledžas labāko VPN sarakstu.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Valsts koledžas ciemats pārauga pilsētā, lai apmierinātu Pensijas štata universitātes vajadzības. Sākotnēji kolonisti to nodibināja kā “Pensilvānijas zemnieku vidusskolu” 1855. gadā. Tas tika teikts, ka 1896. gadā tā tika dibināta kā Valsts koledža, un kopš tā laika tā ir augusi. Interesanti, ka skolas prezidents mēģināja panākt vārda maiņu 1953. gadā. Tomēr nosaukums nemainījās labākas izvēles trūkuma dēļ. Nav grūti uzminēt, ka lielākais darba devējs pilsētā ar diezgan lielu pārsvaru ir Pensijas štata universitāte.

Bebru stadions ir Penn State Nittany Lions mājvieta. Tajā ir 106 000 cilvēku, un tajā ir Kentuki Bluegrass lauks. Futbols skolai ienes diezgan daudz naudas, un komanda ir uzvarējusi gandrīz 69% no savām spēlēm kopš 1887. gada.

Neatkarīgi no tā, kādi ir jūsu iemesli pilsētai, iespējams, ka jums būs zināma dīkstāve. Par laimi, ir vairāki uzņēmumi, kas saviem klientiem piedāvā bezmaksas WiFi. Tomēr, pirms izveidojat savienojumu ar kādu no šiem, jāizmanto VPN. Tas ir tāpēc, ka kibernoziedznieki citādi var viegli piekļūt jūsu privātajai informācijai. Var derēt, ka vienmēr kāds aizkavējas, tikai gaida, lai atrastu neaizsargātu mērķi. Izmantojot VPN, jūs izveidojat drošu un privātu savienojumu ar jūsu izvēlēto serveri. Tas apgrūtina jūsu datu nozagšanu kibernozaru darbiniekiem.

Nākamais iemesls VPN izmantošanai ir palīdzēt apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Mēs to nedaudz paskaidrosim ar piemēru. Ja vēlaties apmeklēt futbola spēli, bet nevarat saņemt biļetes, tā var būt problēma. Jūs vienmēr varēja doties uz bāru vai arī skatīties to tiešsaistē (ja jums nav kabeļa vai satelīta abonēšanas). Tomēr licencēšanas tiesību dēļ jūs sastopsities ar elektrības padevi. Izmantojot VPN, varat izveidot savienojumu ar serveri citā apgabalā. Tas traucē noteikšanas programmatūrai bloķēt jūsu teritoriju. Tādā veidā jūs varat izbaudīt spēli tāpat kā parasti tiešsaistē.

Šeit ir vēl viens piemērs. Ja skolā mēģināt izmantot WiFi, pastāv liela iespēja, ka viņi jums liegs piekļūt dažām vietnēm, kuras jūs parasti baudītu. Tas ir saistīts ar skolas ugunsmūri. Tie ir izplatīti skolās, uzņēmumos un pat dažās valstīs. Arī VPN palīdzēs jums apiet šos ierobežojumus. Tagad jūs redzat, kāpēc tas ir svarīgi, apskatīsim dažas labākās izvēles.

1. Labākais valsts koledžas VPN: IPVanish

IPVanish

Valsts koledžā ir jauks iedzīvotāju skaits, kad mācās. Tomēr tai joprojām nav savu serveru ar lielāko daļu pakalpojumu. Tāpēc mēs izvēlējāmies serveru atrašanās vietas Klīvlendā, jo tas atrodas tikai 239 jūdžu attālumā. Jūs atradīsit arī to, ka IPVanish ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV, tāpat kā jebkuram citam VPN pakalpojumam. Šie faktori padara to par vienu no labākajām iespējām VPN lietošanai ikdienā.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
6389Ešburna, Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Lasvegasa, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Sanhosē. Sietla, Vašingtona DC

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN Ziemeļamerikā un Eiropā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Klīvlendā mitina 3 serverus, un jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru vai visiem no tiem. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Klīvlendā un konstatējām, ka ātrums ir 39,63 Mbps.

IPVanish Pitsburgas ātruma tests

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas darbojas taisnīgi Mēnesī 4,87 USD gada plānā. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

2. Labākais VPN Valsts koledžā: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēs sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
94160Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Kanzassitija, Losandželosa, Maiami, Mineapolisa, Ņūdžersija, Ņujorka, Fīniksa, Soltleiksitija, Sanfrancisko, Sanhosē, Santa Monika, Sietla, Tampa, Virdžīnija, Vašingtona

Kā redzat iepriekšējā tabulā, ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar simtiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītās komandas no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jūs nevarat izvēlēties konkrētu serveri. Tā vietā klients izvēlēsies serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi” un lodziņā “meklēt valsti vai pilsētu” ierakstiet Ņujorka (jo tā ir tuvākā vieta). Šajā brīdī jūs varat izvēlēties tur esošos serverus. Lai arī mēs izvēlējāmies Ņujorku, šķiet, ka serveris atrodas Filadelfijā. Mēs pārbaudījām serveri, izmantojot Ņujorkas iestatījumu, un ātrums bija 54,04 Mbps.

ExpressVPN Speedtest New York

Lai gan ExpressVPN tiek pārdots par augstāku cenu nekā citiem pakalpojumiem mūsu sarakstā, vērtība ir augsta, ņemot vērā to tīkla lielumu un pakalpojumu funkcijas. Varat tikai ar vienu VPN kontu savienot datoru, rokas ierīci, maršrutētāju un spēļu konsoli (SmartDNS) tikai Mēnesī 6,67 USD ar 30 dienu naudu atpakaļ garantiju

Apmeklējiet ExpressVPN

3. Labākais valsts koledžas VPN: CyberGhost VPN

CyberGhost

CyberGhost dibināja 2001. gadā 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa koncentrējas uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
6080Atlanta, Baltimora, Bostona, Čikāga, Klīvlenda, Dalasa, Denvera, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Oklahomasitija, Filadelfija, Sanfrancisko, Sietla, Vašingtona DC

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Tā kā mēs gribējām pārbaudīt serveri Klīvlendā (tā tuvuma dēļ State College), mēs atvērām Windows klientu un noklikšķinājām uz opcijas “Select My Server”. No turienes jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt konkrētu serveri. CyberGhost tīklā ir iekļauti vairāki serveri Klīvlendā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, lejupielādes ātrums bija 31.76 Mb / s.

Pitsburgas ātrumtests CyberGhost

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam no vienkārši Mēnesī 3,50 USD viņu pašreizējās paaugstināšanas laikā.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

4. Labākais valsts koledžas VPN: TorGuard

TorGuard sākumlapa

TorGuard 2012. gadā uzsāka komandas locekļi, kas atrodas Nevisā, Rietumindijā. Salīdzinot to ar citiem pakalpojumiem, šis VPN pakalpojums ir salīdzinoši jauns. Tomēr viņiem ir vairāk nekā 1250 serveri, kas atrodas 42 dažādās pasaules valstīs. Viņu mērķauditorija ir aizraujoša kopiena, taču tā darbosies lieliski, ja vēlaties darīt visu koledžas apgabalā. Lai arī štata koledžā nav neviena servera, Ņujorkā mēs izmantojām serveri, jo tas ir labākais risinājums. Vietņu atšķirība var likties liela, taču tā labi darbosies jūsu vajadzībām.

TorGuard ir stabils serveru atrašanās vietu sajaukums, spēcīga šifrēšana un spēja atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime, kā arī straumējošas aktivitātes. Bieži vien jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam vairākās dažādās vietās. Izmantojot Windows klientu, jums ir iespēja anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.), Izvēlēties serveri un daudz ko citu..

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Ņujorkā, mēs atvērām Windows klientu un izvēlējāmies OpenVPN protokolu. Tagad jūs varat ritināt valstu sarakstu alfabēta secībā. Pēc tam jūs varat izvēlēties pilsētu. TorGuard tīklā ietilpst daži dažādi serveri Ņujorkā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, lejupielādes ātrums bija 60.88 Mbps, kas ir diezgan ātrs.

Torguard Pitsburgas ātruma tests

TorGuard VPN pakalpojums ir iecienīts failu koplietošanas kopienā. Viss ir ērti lietojams un saprotams, lai jūs varētu viegli aizsargāt tiešsaistes privātumu. Bieži vien mobilajām versijām tiek pievienotas arī funkcijas. Jūs varat reģistrēties pilnīgai piekļuvei tik zemai kā Mēnesī 4,99 USD viņu pašreizējās paaugstināšanas laikā.

Apmeklējiet TorGuard

Lai arī mēs uzskatām, ka esam izvēlējušies labākās iespējas, kuras varat izmantot, atrodoties štata Koledžas pilsētā, tomēr varat justies brīvi top 10 VPN saraksts. Tomēr mēs nedomājam, ka jūs jutīsit vajadzību. Mēs pieņēmām lēmumus, balstoties uz drošību, ātrumu, uzticamību un pat cenu. Mēs arī meklējām pakalpojumu sniedzējus ar serveriem tajā pašā vispārējā reģionā kā Valsts koledža. Tādā veidā jums būs pieejams vislabākais iespējamais ātrums. Neatkarīgi no tā, kuru opciju vēlaties izvēlēties, viņiem visiem ir labi tīkli. Ja vēlaties straumēt saturu, jūs novērtēsit lielāku ātrumu. Izmantojot mūsu ceļvedi, lai palīdzētu jums pieņemt pareizo lēmumu, jūs varat atrast labākās iespējas savu mērķu sasniegšanai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map