Ieteicams: skatieties savas iecienītās AAF komandas tiešraidē ar mūsu visaugstāk novērtēto VPNExpressVPN

Amerikas futbola alianse (AAF) ir profesionāla Amerikas futbola līga, kuru izveidoja Čārlijs Ebersols un Bils Polians. Inaugural sezonu atklāja 2019. gada 9. februārī ar 8 komandām. Spēles ir aizraujošas, un tās izmanto Amerikas futbola pievilcība. CBS ir apraides partneris, un jūs varat tiešraidē skatīties savas dzimtā pilsētas komandu tiešraidē. Tomēr, ja ceļojat un vēlaties tos skatīties tiešsaistē, jums būs jāizmanto VPN. Pēc brīža mēs izskaidrosim, kāpēc. Vispirms, lūdzu, apskatiet mūsu labāko futbolistu sarakstu Amerikas futbola aliansei (AAF).

RankProviderPriceReviewVPN statistika
Redaktoru izvēleExpressVPNExpressVPN cenaApmeklējiet vietni
Lasīt pārskatu
ExpressVPN statistika
2NordVPNNordVPN cenaApmeklējiet vietni
Lasīt pārskatu
NordVPN statistika
3CyberGhostCyberGhost cenaApmeklējiet vietni
Lasīt pārskatu
CyberGhost statistika
4IPVanishIPVanish cenaApmeklējiet vietni
Lasīt pārskatu
IPVanish statistika
5Privāta piekļuve internetamVIP cenaApmeklējiet vietni
Lasīt pārskatu
VIP statistika

Katru nedēļu 10 nedēļu sezonā spēlē 8 komandas. Šīs komandas ir:

 • Arizonas karstajiem
 • Orlando Apollos
 • Birmingemas dzelzs
 • Sanantonio komandieri
 • Sāls ezera ērzeļi
 • Sandjego flote
 • Atlantas leģendas
 • Memfisa ekspresis

Kanāli, kas pārraidīs spēles, ir:

 • CBS sporta tīkls
 • Balinātāja ziņojums tiešraidē
 • NFL tīkls
 • TNT

Tātad, ir vairākas iespējas, kā skatīties šīs spēles tiešsaistē. CBS spēlēm jums būs nepieciešama CBS pilna piekļuve. Spēlēm NFL tīklā un CBS varat straumēt Fubo TV. Turklāt spēles vietnē Bleacher Report Live ir bezmaksas. Ja jūs atrodaties citā apgabalā nekā parasti, jums tiks liegts redzēt citas spēles. Tā ir taisnība neatkarīgi no tā, vai atrodaties citā pilsētā vai pat citā valstī. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar VPN apgabalā, kuru vēlaties skatīties, un jūs to varētu skatīties tāpat, kā parasti.

Kāds ir labākais VPN AAF?

Lai vislabāk atbildētu uz šo jautājumu, mums jākoncentrējas uz pakalpojumu sniedzējiem, kuri atbloķēs labākos. Mēs izmantojam šādus kritērijus:

 • Iespēja apiet iecienītās komandas ģeogrāfiskos ierobežojumus
 • Pakalpojumu sniedzēji ar augstu tīkla stabilitāti, lai novērstu pārtrauktus savienojumus
 • VPN serveri, kas labi darbojās AAF komandu dzimtajā pilsētā
 • VPN pakalpojumu sniedzēji, kas neuzglabā lietošanas žurnālus
 • Spēcīga militāras pakāpes šifrēšana palīdz aizsargāt privātumu no ziņkārīgo acīm
 • Mobilās lietotnes un Amazon Firestick ierīču atbalsts

Tagad aplūkosim mūsu labāko AAF futbola VPN sarakstu:

1. Labākais AAF VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai palīdzētu atbloķēt piekļuvi lieliskam ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV un Kanādas ExpressVPN tīkls lepojas ar simtiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītās komandas no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Iespējams, ka šī problēma var rasties saistībā ar dažiem serveriem pilsētās, kas ir tuvu komandām. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Ameriku un pēc tam atveriet ASV. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. ExpressVPN ir serveri netālu no Orlando, Atlanta, Sanantonio, Sandjego, Fīniksas un Soltleiksitijas, tāpēc viņu pakalpojums ir ļoti piemērots AAF spēļu straumēšanai..

Lai gan ExpressVPN tiek pārdots par augstāku cenu nekā citiem pakalpojumiem mūsu sarakstā, vērtība ir augsta, ņemot vērā to tīkla lielumu un pakalpojumu funkcijas. Varat tikai ar vienu VPN kontu savienot datoru, rokas ierīci, maršrutētāju un spēļu konsoli (SmartDNS) tikai Mēnesī 6,67 USD ar 30 dienu naudu atpakaļ garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais AAF VPN: NordVPN

NordVPN

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja vēlaties saņemt abonementu uz ilgāku laika periodu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN mitina serverus ASV. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontālajiem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām serverus, kas atrodas komandām tuvu esošās pilsētās, un lejupielādes ātrums bija labs.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam tikai no brīža Mēnesī 2,99 USD ar 3 gadu dalību.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais AAF VPN: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt Wi-Fi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri AAF, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz ASV un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu ASV. CyberGhost tīklā ietilpst vairāki serveri, kas ir tuvu komandām.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam no vienkārši Mēnesī 2,75 USD viņu pašreizējās paaugstināšanas laikā.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

4. Labākais AAF VPN: IPVanish

IPVanish

IPVanish piedāvā vairākus serverus šajā apgabalā, tāpēc jums nevajadzētu radīt problēmas. Tomēr jūs varat sagaidīt ātru ātrumu arī daudzviet pasaulē. Tāpēc mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, ko izmantot AAF.

Kā arī diezgan neliels pārklājums dažādos Eiropas reģionos, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu, un tie labi darbojas mūsu ātruma pārbaudēs. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

Mēs tikko pieminējām, ka IPVanish ir serveri visā reģionā un tie visi ir jums pieejami. Ja gadās redzēt serveri, kura servera nosaukumā ir burts “a”, tas ir visātrākais tīklā. Jūs atklāsit, ka IPVanish tīkls ir ātrs visā ASV.

Runājot par vērtību, jums būs grūti pārspēt IPVanish. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas darbojas taisnīgi Mēnesī 4,87 USD gada plānā. 7 dienu naudas atdošanas garantija segs jūs kā jaunu dalībnieku.

Apmeklējiet IPVanish

5. Labākais AAF VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Kā lietotājs privātā interneta piekļuve (PIA) piedāvā vairākas atšķirīgas iespējas. Iepriekš jums bija jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad ir viegli izveidot savienojumu ar jebkuru serveri viņu 28 valstu tīklā. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm. Kad esat izvēlējies atrašanās vietu, varat viegli izveidot savienojumu ar atrašanās vietām dažādās pilsētās, lai nodrošinātu savu VPN savienojumu.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN tikai no Mēnesī – 2,50 USD.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

Tagad jūs varat redzēt dažas lieliskas iespējas, ko izmantot AAF. Tagad jūs varat redzēt ieguvumus no tā izmantošanas. Ja vēlaties redzēt citas iespējas, nevis tās, kas minētas iepriekš, nekautrējieties meklēt pakalpojumu sniedzējus mūsu vietnē top 10 VPN saraksts. Viņi visi darbosies labi, taču mēs izdarījām izvēli, pamatojoties uz vairākiem faktoriem. Tā mēs optimizējām savu izvēli attiecībā uz AAF. Neatkarīgi no tā, kur plānojat atrasties, jums nevajadzētu palaist garām šīs lieliskās spēles. Izmantojot mūsu ceļvedi, jūs varat vislabāk aizsargāt savu privātumu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me