Ann Arbor, MičiganāAnn Arbor, Mičigana, ir sestā lielākā pilsēta štatā. Tajā dzīvo aptuveni 114 000 cilvēku un tā atrodas 45 jūdzes uz rietumiem no Detroitas. Pilsētas ekonomika galvenokārt koncentrējas uz augsto tehnoloģiju attīstību, un tā ir Mičiganas Universitātes mājvieta. Vienlaicīgi iedzīvotāji ir kautrīgi no kopējā cilvēku skaita, kas ietilps UM stadionā ar nosaukumu “Lielā māja”. Ja plānojat doties ceļojumā uz Ann Arbor un vēlaties izmantot publisko WiFi, vispirms vajadzētu izveidot savienojumu ar VPN. Pirms mēs dalīsimies ar informāciju par to, kāpēc tas ir svarīgi, apskatiet mūsu labākos Ann Arbor VPN.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3SpēcīgsVPN4,37 USDSpēcīgsVPN46Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4HMA Pro VPN4,29 USDHideMyAss280

Tāpat kā daudzas no ASV pilsētām, indiāņi apdzīvoja teritoriju, kas tagad ir Ann Arbor. Tomēr 1824. gadā pilsētu nodibināja zemes spekulanti Džons Allens un Elisa W. Rumsey. Viņi nolēma nosaukt pilsētu savām sievām (abas vārdā Ann) un bur ozolu audzēm. Neilgi pēc šī laika, 1837. gadā, Mičiganas universitāte pārcēlās uz Ann Arbor no Detroitas.

Kā jūs varētu nojaust, tas nozīmē, ka pilsētas identitāte ir cieši saistīta un definēta universitātē. Mūsdienās Mičiganas universitātē strādā vairāk nekā 26% pilsētas iedzīvotāju. Augstās tehnoloģijas, veselības pakalpojumi un biotehnoloģija ir galvenā pilsētas ekonomikas sastāvdaļa. Viņus pievērš šai teritorijai universitātes pētījumi & attīstības dolāru, kā arī tā absolventi. Protams, Wolverines futbols ir milzīgs trūkums arī šajā apgabalā.

Ja atrodaties Ann Arborā, jums nebūs problēmu atrast uzņēmumus, kas piedāvā bezmaksas WiFi. Tā var būt lieliska lieta lietotājiem, bet tā var būt arī kiberkrekli. Ir daudz cilvēku, kas tikai gaida, lai iegūtu jūsu privātos datus. Izmantojot VPN, tiek izveidots savienojums ar drošu un šifrētu serveri. Tas zagļiem padara ārkārtīgi sarežģītu nozagt jūsu slepeno informāciju.

Vēl viens lielisks iemesls ir palīdzēt jums apiet ģeogrāfiskos blokus. Ja esat kādreiz apmeklējis vietni un ticis bloķēts, jūs droši vien jau zināt, kas tās ir. Multivides uzņēmumi, organizācijas un pat dažas valstis, izmantojot ugunsmūri, neļaus jums redzēt kaut ko tādu, ko viņi nevēlas, lai jūs redzētu. Šajā gadījumā jūsu VPN palīdzēs izveidot savienojumu ar serveri citā vietā. Tādā veidā jūs varat apmānīt ugunsmūra programmatūru, ļaujot jums redzēt to, ko vēlaties redzēt.

Ienāksim pa labi un apskatīsim labākos Ann Arbor VPN.

1. Labākais VPN Ann Arbor: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Čikāgas ātruma tests

Lietojot ExpressVPN lietojumprogrammu, jūs varat izvēlēties pilsētas atrašanās vietu, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu. Lai gan jūs nevarat izveidot savienojumu ar noteiktu serveri, VPN klients izvēlēsies jums labāko variantu. Šajā gadījumā jūs vēlēsities izvēlēties serveri Čikāgā (jo tā ir tuvākā pilsēta ar ExpressVPN serveri). Daudzi serveri ir uzskaitīti ieteicamajos serveros, tomēr Čikāgas pilsētas var nebūt. Lai atrastu pilsētu, dodieties uz cilni “Visi”. Tagad meklēšanas joslā varat ierakstīt “Čikāga”. Kad jūs to darīsit, tas piesaistīs Čikāgas atrašanās vietas. Kā redzat zemāk, mūsu Čikāgas ātruma pārbaude un ātrums bija 58,03 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Ann Arbor VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

Ann Arbor ir lieliska teritorija ar daudziem tehnoloģiju uzņēmumiem. Tomēr viņiem tur nav savu serveru. Šajā gadījumā mēs izveidojam savienojumu ar serveri Klīvlendā, Ohaio, jo tas atrodas tikai 117 jūdžu attālumā. Varētu izmantot arī Čikāgu, taču tas ir gandrīz divkāršs attālums. Pakalpojums darbojas diezgan labi visā apkārtnē neatkarīgi no tā, kurā reģionā atrodaties. IPVanish ir vairāk serveru atrašanās vietu Amerikas Savienotajās Valstīs nekā citiem uzņēmumiem mūsu sarakstā. Tas padara viņus par vienu no mūsu galvenajām izvēlēm, ko izmantot, atrodoties Ann Arborā.

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN Ziemeļamerikā un Eiropā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Detroitas ātruma pārbaude

IPVanish Klivlandē mitina 3 serverus, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Kad mēs pārbaudījām IPVanish serveri Klīvlendā, cle-c03, mēs atradām ātrumu 63,20 Mb / s. Tas ir tuvu mūsu kabeļa interneta savienojuma maksimālajam ātrumam.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

3. Labākais Ann Arbor VPN: StrongVPN

SpēcīgsVPN

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,37 mēnesī (atlaide 41%)

StrongVPN galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, un tam ir viens no labākajiem VPN tīkliem valstī. Agrāk uzņēmums iekasēja maksu no lietotājiem, pamatojoties uz izmantoto serveru atrašanās vietu un protokolu skaitu. Tas ir mainījies, jo StrongVPN tagad piedāvā dalībniekiem pilnu piekļuvi savam tīklam ar simtiem serveru visā pasaulē.

Jaunākais pakalpojuma StrongVPN papildinājums ir funkcija StrongDNS. Ikviens, kurš reģistrējas StrongVPN kontā, saņem arī bezmaksas piekļuvi StrongDNS, kas ir viedais DNS pakalpojums, ko izmanto, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tas ir lielisks risinājums tiem, kuri plāno ceļot ārpus ASV un vēlas piekļūt Netflix.

StrongVPN Detroitas ātruma pārbaude

StrongVPN mitina vairākus serverus, kas atrodas Čikāgā (Atkal, jo tas ir vistuvāk Ann Arbor). Diemžēl nevar atlasīt konkrētu serveri. Tā vietā jūs vēlaties noklikšķināt uz nolaižamā lodziņa servera atrašanās vietas un izvēlēties Amerikas Savienotās Valstis – Čikāga. Par labāko sniegumu izvēlējāmies OpenVPN UDP. Pēc savienojuma ar tur esošo serveri mēs pārbaudījām savu ātrumu un secinājām, ka tas ir 61,74 Mbps.

StrongVPN laipni piedāvāja mūsu apmeklētājiem 25% atlaidi. Kupons tiek papildināts ar parastajām atlaidēm. Jūs varat baudīt neierobežotu VPN un bezmaksas piekļuvi SmartDNS tikai par 7,50 USD mēnesī vai 52,49 USD gadā. Gada konts sastāda tikai USD 4,37 mēnesī. Jauniem lietotājiem tiek garantēta 7 dienu naudas atdošanas garantija.

Apmeklējiet vietni StrongVPN

4. Labākais VPN Ann Arbor: HMA

HMA VPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par 2,99 USD mēnesī (75% atlaide)

HideMyAss atdzīvojās 2005. gadā, kad Džeks Ktors, 16 gadus vecs students Anglijā, nolēma, ka vēlas izveidot pakalpojumu, kas palīdzētu cilvēkiem izvairīties no cenzūras. Konkrēti, Džeks nevarēja piekļūt sociālo mediju vietnēm un tiešsaistes spēlēm, jo ​​tie tika bloķēti skolu tīklā. HMA pirmajā mēnesī pievienoja simtiem tūkstošu lietotāju, un kopš tā laika tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē ar vairāk nekā 350 serveru atrašanās vietām. HMA Pro VPN mātesuzņēmums Privax pievienojās AVG komandai 2015. gadā.

HMA East Lansing ātruma tests

Ja jūsu mērķis ir atrast VPN ar visvairāk serveru vietām, tad HideMyAss ir jūsu labākā izvēle. Vienkārši paturiet prātā, ka HMA reģistrē lietotāju aktivitātes, kas satrauc dažus VPN lietotājus. HMA mitina 175 VPN serverus Amerikas Savienotajās Valstīs, ieskaitot vairākus serverus Lansingas apgabalā (jo tas atrodas tikai 50 jūdžu attālumā no Annarboras). Lai izveidotu savienojumu ar serveri, kas atrodas tur, jūs vēlaties pāriet uz “Atrašanās vietas režīmu” un, lai sāktu, atlasiet “Mainīt atrašanās vietu”. Pēc tam noklikšķiniet uz cilnes “Pilsētas” un meklējiet Lansing. No turienes jūs varat izvēlēties ASV, Mičiganu, Lansing servera atrašanās vietu. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri Lansingā, lai veiktu testu un konstatēja, ka ātrums ir 45,20 Mb / s.

2016. gadā HMA un daži citi vadošie VPN pakalpojumu sniedzēji rādīja ceļu vienkāršā klienta programmatūras vienkāršošanā. Rezultāts ir pilns pielāgoto lietotņu komplekts, kas jebkuram lietotājam atvieglo savienojumu ar HMA tīklu un šifrē jūsu savienojumu. Viņiem ir pieejama programmatūra operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS. Jūs varat arī izveidot savienojumu ar HMA caur savu maršrutētāju. HMA piedāvā neierobežotu piekļuvi VPN no tikai 4,99 USD mēnesī un visiem jaunajiem lietotājiem piedāvā 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju..

Apmeklējiet vietni Hide My Ass

Iepriekš jūs redzat labākās pieejamās iespējas, izmantojot Ann Arbor. Tas nozīmē, ka jūs vienmēr varat tuvāk apskatīt mūsu top 10 VPN pakalpojumu saraksts citām iespējām. Tomēr jums tas nav jādara. Tā kā lēmumus pieņēmām, pamatojoties uz ātrumu, uzticamību, cenu, drošību un servera atrašanās vietu. Tādā veidā jūs varat iegūt vislabāko ātrumu. Viņiem visiem ir lieliski tīkli, jo viņi visi ir labi pazīstami. Ar mūsu ieteikumiem jūs nevarat noiet greizi. Labs ātrums ir svarīgs, ja plānojat straumēt HD saturu vai vienkārši nevēlaties uzsākt buferizācijas problēmas. Tikai pārliecinieties, ka izvēlējāties pakalpojumu sniedzēju ar labu reputāciju. Ar mūsu palīdzību jūs varat pieņemt pamatotu lēmumu, kas būs piemērots jūsu vajadzībām.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me