Labākie VPN Apple Arcade

Apple Arcade ir abonēšanas balstīts mākoņu spēļu pakalpojums, kuru pārvalda Apple. Viņi ir viens no daudzajiem uzņēmumiem, kas lēkā uz spēļu vagonu. Jūs, tāpat kā citi, maksājat abonēšanas maksu mēnesī. Tie nodrošina jums vairāk nekā 100 spēļu nosaukumus, kurus varat spēlēt tiešsaistē bezsaistē. Protams, tas nozīmē, ka lietotājiem ir jābūt pienācīgam interneta savienojumam, lai to atbalstītu. Tīkla darbības sākums ir paredzēts 2019. gada rudenī. Lai gan tas varētu noderēt Apple, mēs esam redzējuši, ka daži no viņu riskiem ir nedaudz greizi. Tam ir diezgan liela konkurence no citiem abonēšanas pakalpojumiem, piemēram, Sony, Google, Microsoft un citiem. Lai gan jūs varat lejupielādēt spēles un spēlēt tās bezsaistē, jums joprojām ir iespēja spēlēt spēles tiešsaistē. Tādēļ jūs varat nonākt kavējumos. Ja vēlaties atrisināt šo un vairākas citas problēmas, laba ideja ir izveidot savienojumu ar VPN. Pēc brīža mēs izskaidrosim ieguvumus no tā. Vispirms apskatiet mūsu labāko Apple VPN VPN sarakstu.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Šim pakalpojumam ir vairāki punkti, kas jums varētu patikt. Pakalpojumam pieejamās spēles ir ekskluzīvi indie nosaukumi. Lai arī tās nav tik plaši pazīstamas kā izveidotās franšīzes, šī nav pirmā reize, kad Apple ir izvēlējusies savu ceļu. Šīs spēles varat spēlēt MacBook, iPhone, iPad un pat Apple TV. Viņi, protams, pārceļ tiešsaistes spēles citā līmenī, nodrošinot ekskluzīvu piekļuvi nosaukumiem.

Izmantojot Apple Arcade, savienojumam ar VPN ir vairāki dažādi iemesli. Pirmais ir saistīts ar piekļuvi videospēlēm. Dažreiz tādi uzņēmumi kā Apple izlaiž spēles dažādos reģionos pirms citiem. Tā ir ierasta prakse ar citiem uzņēmumiem, taču mēs uzskatām, ka jums vajadzētu būt iespējai agri piekļūt visur. Ja vēlaties spēlēt spēli, kas neatrodas tajā reģionā, kurā atrodaties, viss, kas jums būtu jādara, ir izveidot savienojumu ar šo reģionu ar VPN. Tādā veidā tīkls uzskatīs, ka atrodaties apgabalā, kuram vēlējāties piekļūt, un jums vajadzētu būt iespējai tam piekļūt, kā jūs varētu gaidīt.

Vēl viens labs iemesls VPN izmantošanai ir palīdzēt jums izvairīties no kavēšanās. Kamēr Apple Arcade sniedz vairākus solījumus, jūs joprojām varat kavēties. Risinājums ir izveidot savienojumu ar mazāk aizņemtu serveri. Ja jūs spēlējat konkurētspējīgi, jūs zināt, ka nāve var notikt ātri un viegli. Pieslēdzoties VPN, tas var atšķirt dzīvību un nāvi jūsu spēļu dzīvē.

Kāds ir labākais VPN Apple Arcade?

Mēģinot atbildēt uz šo jautājumu, pastāv vairāki faktori. Šajā gadījumā lielajiem ir sakars ar piekļuvi. Pēc koncentrēšanās uz viņiem mēs varam jums pateikt, kāds ir labākais Apple Arcade VPN.

 • Iespēja apiet ģeogrāfiski ierobežotu saturu, lai iegūtu agrīnu piekļuvi
 • Ātrgaitas serveri reģionā, lai apturētu jūsu video buferizēšanu
 • Augsta tīkla stabilitāte ar lieliem un stabiliem tīkliem, kas palīdz izvairīties no pārtrauktiem savienojumiem, spēlējot izlases
 • Spēcīga militāras pakāpes šifrēšana, lai palīdzētu aizsargāt jūsu privātumu
 • Stingra lietotājiem nepiederošu personu reģistrēšanas politika

Apskatīsim labākos VPN, ko izmantot kopā ar Apple Arcade.

1. Labākais VPN Apple Arcade: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Apple Arcade: NordVPN

NordVPN

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN Apple Arcade: PIA

Privāta piekļuve internetam

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

Mēs izmantojam PIA Windows klientu, un iestatīšanas un izmantošanas ziņā tas nav daudz. Tomēr jūs nevēlaties novērtēt pakalpojumu par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus un atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat zemāk, PIA tīkls ir diezgan ātrs galvenajās vietās ap Amerikas Savienotajām Valstīm.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privātā interneta piekļuve dalībniekiem piedāvā 7 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais VPN Apple Arcade: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais VPN Apple Arcade: IPVanish

IPVanish

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, taču neviens no tiem nav ātrāks par IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Ja jūs redzēsit, kas ir Apple Arcade, mēs iesakām izmantot VPN. Mēs iepriekš esam piedāvājuši vairākas dažādas iespējas. Tas nozīmē, ka mūsu vietnē varat atrast vairākus citus top 10 VPN saraksts. Viņi visi strādās, kā jūs paredzat, bet mēs īpaši izvēlējāmies strādāt ar Apple Arcade. To darot, jūs varat piekļūt vislabākajam ātrumam un piekļuvei, neatkarīgi no tā, ko nolemjat spēlēt. Izlasiet mūsu ceļvedi, lai palīdzētu jums pieņemt labāko lēmumu atbilstoši jūsu vajadzībām.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map