Labākie VPN ar Kill Switch

VPN slepkavaMēs priecājamies redzēt arvien vairāk VPN pakalpojumu, kas piedāvā uzlabotas privātuma funkcijas. Viena no vissvarīgākajām funkcijām, ko viņi var piedāvāt daudziem lietotājiem, ir VPN nogalināšanas slēdzis. Jūs to redzēsit arī kā interneta nogalināšanas slēdzi. Ideja ir iznīcināt jūsu tiešsaistes savienojumu jebkurā laikā, kad samazināsies VPN. Daži ļaus iestatīt noteiktas lietojumprogrammas, bet citi bloķēs jūsu interneta sakarus kopā, līdz VPN no jauna izveidos savienojumu. Īss ieskats mūsu labāko VPN sarakstā ar iznīcināšanas slēdža funkciju.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3CyberGhost2,75 USDCyberGhost112Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4IPVanish4,87 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa
5Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA52. lppIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Jūs arī uzzināsit, ka daudziem uzņēmumiem ar VPN nogalināšanas slēdža funkcijām ir arī politikas bez žurnāla. Gan slepkavības slēdzis, gan apņemšanās neierakstīt lietotāju aktivitātes savā tīklā ir spēcīgas pazīmes tam, ka pakalpojumu sniedzējs nopietni uztver jūsu privātumu. Īsi apskatīsim dažus VPN pakalpojumus, kuriem ir VPN iznīcināšanas slēdža funkcijas. Tad mēs izstrādāsim katra pakalpojuma sniedzēja funkcionalitāti, kā arī sīkāku informāciju par viņu reģistrēšanas politiku, jo es domāju, ka daudzi VPN lietotāji vēlas augstāko iespējamo privātuma līmeni..

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir apskatīts labākais VPN ar nogalināšanas slēdzi:

1. Labākais VPN ar Kill Switch: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN ir viens no pazīstamākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem pasaulē. Viņi nopietni domā par lietotāju privātumu un ir veikuši vairākus pasākumus, lai pārliecinātos, ka lietotāju privātums ir galvenā prioritāte. Iesācējiem ExpressVPN neveic darbību žurnālus. Dalībnieku izmantošana viņu tīklā netiek izsekota. Viņi veic šo soli tālāk, iekļaujot spēcīgu šifrēšanu un uzlabotas funkcijas, piemēram, Network Lock, lai aizsargātu jūsu privātumu jebkurā laikā, kad savienojums pārtrūkst..

ExpressVPN tīkla bloķēšana

Šis ir tuvāk apskatīts ExpressVPN tīkla bloķēšanas (slepena pārslēgšanas) iestatījums viņu Windows VPN klienta cilnē Vispārīgi. Šeit varat iestatīt funkciju, lai apturētu sistēmas saziņu, ja tiek zaudēts VPN savienojums.

Tīkla bloķēšana ir iespējota pēc noklusējuma, tāpēc jums nekas nav jādara, lai izmantotu šo funkciju. Kā parādīts attēlā virs tīkla bloķēšanas, “nodrošina, ka jūsu interneta trafiks iet caur ExpressVPN drošo tuneli un pārtrauc visu trafiku, ja ExpressVPN negaidīti atvienojas”. Mēs esam pārbaudījuši nogalināšanas slēdža funkciju, un tā darbojas labi. Tīkla bloķēšanas funkciju var iestatīt arī ExpressVPN Mac, Linux un maršrutētāja lietotnēs.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN ar Kill Switch: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 2,99 mēnesī (atlaide 75%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN interneta nogalināšanas slēdzis

NordVPN ir izstrādājis interneta iznīcināšanas pārslēgšanas funkciju un pašlaik to pielāgotajās lietotnēs atbalsta operētājsistēmu Windows un Mac. Viņiem ir arī lietotņu iznīcināšanas slēdzis, kas ļaus jums izvēlēties, kuras lietotnes iznīcināt savienojumu, ja VPN samazinās.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 2,99 USD mēnesī.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN ar Kill Switch: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Automātiskais nogalināšanas slēdzis CyberGhost

CyberGhost ietver automātisku nogalināšanas slēdzi gan viņu Windows, gan Mac klientiem. Jūs atradīsit funkciju, kas uzskaitīta iestatījumā. Iespējot automātiski bloķēt interneta trafiku, ir atklāta VPN savienojuma problēma.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

4. Labākais VPN ar Kill Switch: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

IPVanish ir visaugstāk novērtētais VPN pakalpojums mūsu vietnē vairāku iemeslu dēļ. Līdztekus ātrāka tīkla izveidošanai, IPVanish apņemas ievērot arī lietotāju privātumu. Sākumā viņi nepiesakās lietotāja aktivitātes savā tīklā. Viņi to dara soli tālāk, piedāvājot VPN iznīcināšanas slēdzi operētājsistēmai Windows un Mac OS X. Viņi ir vieni no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas piedāvā funkciju Mac lietotājiem..

IPVanish VPN nogalināšanas slēdzis

Apskatīsim viņu VPN klienta IPVanish savienojuma iestatījumu lapu. Šeit varat iestatīt funkciju tīkla iznīcināšanai, ja tiek zaudēts VPN savienojums.

Kā redzat iepriekš, IPVanish ir arī funkcija periodiski mainīt savu IP adresi. Jūs varat iestatīt klientam mainīt jūsu IP adresi noteiktā intervālā. Varat arī iestatīt alternatīvu porta numuru un UDP vietā izmantot TCP. Lai arī vislabākajai veiktspējai iesaku pieturēties pie OpenVPN (UDP) savienojumiem.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

5. Labākais VPN ar Kill Switch: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 65%)

Mēs beigsim sarakstu ar privāto piekļuvi internetam. Labāk pazīstams kā PIA, uzņēmums ir ļoti labi pazīstams ar savu apņemšanos ievērot lietotāja privātumu. Viņi bija vieni no pirmajiem, kas piedāvāja VPN iznīcināšanas slēdža funkciju un atbalsta to gan Windows, gan Mac operētājsistēmās. Šeit ir sīkāka informācija tieši no PIA:

interneta nogalināšanas slēdzis aktivizē VPN atvienošanas aizsardzību. Ja atvienosities no VPN, jūsu piekļuve internetam vairs nedarbosies. Tas deaktivizēs parasto piekļuvi internetam, kad deaktivizēsit slepkavības pārslēgšanas režīmu vai izejat no lietojumprogrammas.

Lietotājiem, kuri var būt savienoti ar diviem savienojumiem vienlaicīgi (piemēram: vadu un bezvadu), nevajadzētu izmantot šo funkciju, jo tas pārtrauks tikai 1 aktīva savienojuma veidu.

PIA VPN nogalināšanas slēdzis

PIA ar to neapstājas, jo viņiem ir stingra politika nepierakstīties un vairākas uzlabotas funkcijas, lai palīdzētu aizsargāt jūsu privātumu. Apskatīsim viņu klientu iestatījumu lapu. Kā redzat, privātā interneta piekļuve piedāvā arī aizsardzību pret DNS noplūdi, lai palīdzētu novērst DNS vaicājumu noplūdi, izmantojot to VPN. Viņiem ir arī “Šifrēšanas” iestatījumu ekrāns, kas ļaus iestatīt datu šifrēšanu, datu autentifikāciju un savienojuma izveidei izmantoto rokasspiediena metodi.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN sākot no USD 2,50 mēnesī.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

Jūs varat izlasīt mūsu sarakstu ar top 10 VPN pakalpojumus, lai iegūtu vairāk iespēju, bet es ļoti iesaku iepriekš uzskaitītos pakalpojumus tiem, kuri vēlas iegūt papildu drošības elementus. Mēs tos izvēlējāmies, salīdzinot ar citiem vadošajiem VPN pakalpojumiem, pamatojoties uz privātumu (nepierakstīšanās politika un šifrēšana), VPN iznīcināšanas slēdža funkciju, P2P / failu apmaiņas atbalstu, servera atrašanās vietu pieejamību galvenajās vietās, veiktspēju, uzticamību un cenu. Mēs meklējām arī pakalpojumus ar lielu serveru skaitu un tos, kuriem ir daudz joslas platuma. Jūs vēlaties, lai uzticams VPN sniedzējs palīdzētu aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map