Auburn, AlabamaLai gan ir daudz dažādu pilsētu, kuru nosaukums ir Auburn, mēs domājam Auburn, Alabamas štatā, Auburn University mājas. Pilsēta ir lielākā Alabamas austrumos, un tās lēstais iedzīvotāju skaits ir nedaudz virs 63 000. Tas nozīmē, ka metro rajonā ir nedaudz vairāk kā 500 cilvēku. 2009. gadā “U.S. News” to ierindoja desmit labāko ASV dzīvesvietu sarakstā. Ir daudzas lietas, kuras varat baudīt, ja dodaties apmeklēt šo apgabalu. Tajos ietilpst Dienvidaustrumu Raptora centrs, Deivisa dendrārijs, Baznīcas ielas vēsturiskais rajons, Auburn University Tigers futbola komanda un citi. Ja plānojat izmantot arī publisko WiFi, jūs vēlēsities izmantot VPN. Par to mēs jums pastāstīsim vairāk pēc mūsu labāko ANurn VPN saraksta.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

1832. gadā ar Cusseta līgumu Auburn teritorija tika atvērta apmetnei. Līdz 1839. gadam vadītāji iekļāva pilsētu Makonas apgabalā. Tikai 17 gadus vēlāk štata likumdevējs noformē Alaburnā Austrumu Alabamas vīriešu koledžu. Koledža savas durvis vēra 1859. gadā un vēlāk kļuva par Auburn universitāti.

Tāpat kā daudzās koledžu pilsētās, Auburn ekonomika koncentrējas ap universitāti un sniedz universitātes pakalpojumus. Tomēr pilsētā ir arī viens industriālais parks un 4 tehnoloģiju parki. Viņi koncentrējas uz mazu motoru, automašīnu riteņu, degvielas elementu, plastmasas iesmidzināšanas tehnoloģiju un transportlīdzekļu bruņu ražošanu. Kia un Hyundai novietoja ražotnes abās pilsētas pusēs.

Neatkarīgi no tā, vai jūs dodaties uz Auburn darbu, rajona atrakcijas vai pat Auburn Tigers futbolu, jums, iespējams, būs zināma dīkstāve. Kad tas notiek, pilsētā ir daudz iestāžu, kas saviem klientiem nodrošina bezmaksas WiFi. Lai gan tam ir dažas noteiktas priekšrocības, jūs varat arī paļauties uz šķībiem, kas ir gatavi izmantot šo lietojumu. Izmantojot VPN, lai aizsargātu savus datus, jūsu šifrētais savienojums zagļiem padarīs daudz grūtāk nozagt jūsu privātos datus..

Otrais veids, kā VPN jums palīdzēs, ir izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Tās ir ugunsmūri, ko izveidojuši uzņēmumi, organizācijas un pat dažas valstis, lai lietotāji neredzētu kādu saturu. Ja atrodaties mērķa apgabalā vai ārpus tā, viņi neļaus jums redzēt kaut ko tādu, ko viņi nevēlas, lai jūs redzētu. Lai mainītu šīs problēmas noteikumus, izveidojiet savienojumu ar VPN serveri citā vietā. Tas liks programmatūrai domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Pēc tam jūs varat redzēt visu, kā vēlaties.

Sākot no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem līdz privātuma aizsardzībai, tie ir galvenie iemesli, kādēļ jūs tos vēlaties izmantot, atrodoties tur. Tagad mēs jums pateiksim, kas jāmeklē, izvēloties pakalpojumu sniedzēju. Visi VPN uzņēmumi izmanto šifrēšanas protokolus, lai aizsargātu savus dalībniekus. Labākais risinājums ir OpenVPN protokols, un jūs to vēlēsities darīt, kad vien iespējams. Gandrīz katrs pakalpojumu sniedzējs jums piedāvās šo iespēju. Ja pakalpojumu sniedzēji jums piedāvā TCP un UDP versiju, abi darīs tikai lieliski. Šajā gadījumā atšķirība ir tā, ka visātrākais ir UDP. Labs ātrums ir svarīgs, ja vēlaties straumēt jebkuru saturu. Ja jums ir problēmas ar savienojumu, TCP būtu labāks risinājums.

1. Labākais VPN Auburn: IPVanish

IPVanish

Auburn ir laba ekonomika, un tas ir centrs ražošanai, tehnoloģijām un citam, taču tam nav savas servera atrašanās vietas. Tāpēc mēs atlasīsim serveri Atlantā (jo tā ir tuvākā lielā pilsēta). Mēs izmantojam IPVanish serverus Atlantā visu laiku, kopš mūsu birojs atrodas šajā apgabalā. Pēc pieredzes mēs varam pateikt, ka serveri Atlantā ir ātri un uzticami. Jūs atradīsit arī to, ka IPVanish ir vairāk serveru atrašanās vietu Amerikas Savienotajās Valstīs, tāpat kā jebkuros citos VPN pakalpojumos. Tas padara tos par lielisku iespēju izmantot.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
6389Ešburna, Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Lasvegasa, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Sanhosē. Sietla, Vašingtona DC

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN Ziemeļamerikā un Eiropā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish mitina 48 serverus Atlantā (atkal tāpēc, ka tā ir tuvākā pilsēta), un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Mēs iesakām izvēlēties tādu, kas servera nosaukumā sākas ar “a”. Piemēram, atl.a01.ipvanish.com. Vairumā gadījumu jūs atradīsit ātrāko “a” serveri. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Atlantā un konstatējām, ka ātrums ir 63,76 Mbps mūsu kabeļtelevīzijas savienojumā, kas darbojas aptuveni tādā pašā ātrumā..

IPVanish Atlanta ātruma pārbaude

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas darbojas taisnīgi Mēnesī 4,87 USD gada plānā. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

2. Labākais VPN Auburn: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēs sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
94160Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Kanzassitija, Losandželosa, Maiami, Mineapolisa, Ņūdžersija, Ņujorka, Fīniksa, Soltleiksitija, Sanfrancisko, Sanhosē, Santa Monika, Sietla, Tampa, Virdžīnija, Vašingtona

Kā redzat iepriekšējā tabulā, ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar simtiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītās komandas no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jūs nevarat izvēlēties konkrētu serveri. Tā vietā klients izvēlēsies serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Tas attiecas uz Atlantu (jo tā ir tuvākā lielākā pilsēta). Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Ameriku un pēc tam atvērt Amerikas Savienotās Valstis. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties servera atrašanās vietu ASV – Atlanta. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Atlantā un ātrums bija 58,49 Mb / s.

ExpressVPN Atlanta ātruma pārbaude

Lai gan ExpressVPN tiek pārdots par augstāku cenu nekā citiem pakalpojumiem mūsu sarakstā, vērtība ir augsta, ņemot vērā to tīkla lielumu un pakalpojumu funkcijas. Varat tikai ar vienu VPN kontu savienot datoru, rokas ierīci, maršrutētāju un spēļu konsoli (SmartDNS) tikai Mēnesī 6,67 USD ar gada abonementu.

Apmeklējiet ExpressVPN

3. Labākais VPN Auburn: CyberGhost VPN

CyberGhost

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
6080Atlanta, Baltimora, Bostona, Čikāga, Klīvlenda, Dalasa, Denvera, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Oklahomasitija, Filadelfija, Sanfrancisko, Sietla, Vašingtona DC

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt Wi-Fi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Atlantā, mēs atvērām Windows klientu un noklikšķinājām uz opcijas “Izvēlieties manu serveri”. No turienes jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt konkrētu serveri. CyberGhost tīklā ietilpst 8 serveri Atlanta. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 57,65 Mb / s, kas precīzi atbilst citiem mūsu saraksta pakalpojumiem.

CyberGhost Atlanta ātruma pārbaude

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam no vienkārši Mēnesī 3,50 USD viņu pašreizējās paaugstināšanas laikā.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

4. Labākais VPN Auburn: NordVPN

NordVPNNordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
6180Atlanta, Bufalo, Čikāga, Dalasa, Denvera, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Soltleiksitija, Sanhosē, Sietla, Sentluisa, Vašingtona DC

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontus. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN mitina 39 serverus Atlantā. Diemžēl NordVPN klients nerāda servera pilsētu. Tomēr viņi mums ir laipni nodrošinājuši Atlanta serveru numurus. Jūs vēlēsities izveidot savienojumu ar kādu no šiem serveriem: 369-372, 561-568, 665-676, 681-684, 940-955. Vienkāršākais veids, kā atlasīt konkrētu servera numuru, ir lietotnē atlasīt cilni “Serveri” un pēc tam kārtot rezultātus alfabēta secībā. Pēc tam varat ritināt uz leju un izvēlēties jebkuru no servera numuriem, ko mēs esam uzskaitījuši iepriekš. Jūs varat redzēt ielādes laika procentuālo daudzumu un attālumu līdz katram serverim. Mēs pārbaudījām Amerikas Savienoto Valstu serveri # 370 Atlantā un secinājām, ka veiktspēja ir diezgan laba ar lejupielādes ātrumu 60,11 Mbps.

NordVPN ātruma pārbaude

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam tikai no brīža Mēnesī 3,99 USD ar dalību 24 mēnešus.

Apmeklējiet NordVPN

5. Labākais VPN Auburn: StrongVPN

SpēcīgsVPN

StrongVPN galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, un tam ir viens no labākajiem VPN tīkliem valstī. Agrāk uzņēmums iekasēja maksu no lietotājiem, pamatojoties uz izmantoto serveru atrašanās vietu un protokolu skaitu. Tas ir mainījies, jo StrongVPN tagad piedāvā dalībniekiem pilnu piekļuvi savam tīklam ar simtiem serveru visā pasaulē.

ValstisLokācijasServeriUSA serveru atrašanās vietasSoftwareMonthlyYearlyRefund
2043600Atlanta, Čikāga, Dalasa, Lasvegasa, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Sanfrancisko, Sietla, Vašingtona DCWindows7,50 USD52,49 USD7 dienas

Jaunākais pakalpojuma StrongVPN papildinājums ir funkcija StrongDNS. Ikviens, kurš reģistrējas StrongVPN kontā, saņem arī bezmaksas piekļuvi StrongDNS, kas ir viedais DNS pakalpojums, ko izmanto, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tas ir lielisks risinājums tiem, kuri plāno ceļot ārpus ASV un vēlas piekļūt Netflix.

StrongVPN mitina 20 serverus Atlantā. Nevar atlasīt konkrētu serveri. Tā vietā jūs vēlaties noklikšķināt uz nolaižamā saraksta uz servera atrašanās vietu un izvēlēties Amerikas Savienotās Valstis – Atlanta. Mēs izvēlējāmies OpenVPN UDP par labāko sniegumu. Pēc savienojuma izveidošanas ar serveri Atlantā mēs pārbaudījām ātrumu un konstatējām, ka tas ir 59,97 Mbps.

Ātruma tests StrongVPN Atlanta

StrongVPN laipni piedāvāja mūsu apmeklētājiem 25% atlaidi. Kupons tiek papildināts ar parastajām atlaidēm. Jūs varat baudīt neierobežotu VPN un bezmaksas piekļuvi SmartDNS tikai par 7,50 USD mēnesī vai 52,49 USD gadā. Gada pārskats darbojas taisnīgi Mēnesī 4,37 USD. Jauniem lietotājiem tiek piemērota naudas atdošanas garantija.

SpēcīgsVPN

Tā kā mēs tikko parādījām jums savus favorītus, varat brīvi atrast citas iespējas, apskatot mūsu top 10 VPN pakalpojumu saraksts. Tomēr, iespējams, jums tas nebūs jādara. Mēs pieņēmām lēmumus, pamatojoties uz ātrumu, uzticamību, cenu, drošību un pakalpojumu sniedzējiem, kuru serveri atrodas netālu no Auburn zonas. Tādā veidā jūs atradīsit vislabākos ātrumus. Pēc mūsu izvēles visiem pakalpojumu sniedzējiem ir lieliski tīkli un visi tie ir labi pazīstami. Jums ir nepieciešams labs ātrums, ja vispār plānojat straumēt saturu. Neviens nevēlas redzēt kavēšanos buferizācijas dēļ. Pārliecinieties, ka izvēlaties pakalpojumu sniedzēju ar labu reputāciju. Ar mūsu palīdzību mēs varam palīdzēt atrast labāko variantu jūsu vajadzībām.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me