Boise, AidahoBoise, Aidaho ir galvaspilsēta un visvairāk apdzīvotā pilsēta štatā. Tiek lēsts, ka tajā dzīvo aptuveni 225 000 cilvēku, un tas labi aug. Lielpilsētas teritoriju sauc par Treasure Valley, un tajā dzīvo vairāk nekā 709 000 cilvēku. Apkārtnē ir vairākas atrakcijas, tostarp parki, muzeji, zooloģiskais dārzs, Ēģiptes teātris un citas. Protams, nevar aizmirst par acīmredzamo. Tā ir arī Boīzes Valsts universitātes mājvieta. Mūsdienās lielākoties visi zina par universitāti vai vismaz ir redzējuši savu unikālo zilo spēles laukumu. Ja jūs dodaties uz Boisu, lai apskatītu vietnes, iepazītu kādu no unikālajām kultūrām vai apmeklētu sporta pasākumus Boīzes Valsts universitātes Broncos, mēs iesakām izmantot VPN, kad izmantojat publisko WiFi. Pirms mēs dalīsimies kāpēc, ieskatieties mūsu Boise labāko VPN sarakstu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 CyberGhost 2,75 USD PIA 80 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 Surfshark 3,49 USD Surfshark 68 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
5 IPVanish 4,87 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa

1863. gadā ASV armija šajā apgabalā atjaunoja fortu, jo notika slaktiņi gar Oregonas taku. Viņi izvēlējās atrašanās vietu, jo tā atradās netālu no takas, un savienoja to ar Boises baseina un Silver City ieguves vietām. Šīs atrašanās vietas dēļ forts strauji pieauga un tika iekļauts 1863. gadā. Sākotnēji galvaspilsēta bija Luistona, bet pēc Montānas teritorijas izveidošanas valdība par galvaspilsētu nodēvēja Boisu..

Mūsdienās pilsētā atrodas vairāki lieli uzņēmumi, tostarp Boise Cascade LLC, Albertsons, J.R. Simplot Company, Idaho Pacific Lumber Company, Idaho Timber, WinCo Foods, Bodybuilding.com un daudz ko citu. Tai ir daudzveidīga ekonomika, ieskaitot ražošanu, augsto tehnoloģiju, medicīnu un citas. Starp lielisku ekonomiku un plaukstošu zinātnes, dabas un mākslas ainu Boise ir pievilcīga vieta, kur apmeklēt.

Neatkarīgi no tā, kādi ir jūsu iemesli apmeklēt Boisu, jūs, iespējams, vēlēsities vai vajadzēs izmantot publisko WiFi. Tā kā tagad daudzi uzņēmumi to piedāvā saviem klientiem, jums nebūs problēmu ar tā atrašanu. Tomēr jūs nevēlaties uzskatīt, ka jūs to darāt. Vienmēr pastāv iespēja, ka tuvumā atrodas kibernoziedznieks, kurš gaida nozagt jūsu personas datus. Piesakoties publiskajā WiFi, jūs esat neaizsargāts. Tieši šajā gadījumā tiek izmantots VPN. To darot, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu ar jūsu izvēlēto serveri. Tā kā tas ir šifrēts, jūs neļausit tiem ķeksēt jūsu personiskos datus. Tas ir labāk, nekā tikai dodot viņiem informāciju.

Otrais iemesls, kāpēc vēlaties izmantot VPN, attiecas uz tīkla un ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem. Ja jums kādreiz ir liegts redzēt kaut ko tādu, ko vēlaties redzēt skolā, organizācijā, uzņēmumā vai pat valstī, jūs esat nokļuvis viņu ugunsmūrī. Izmantojot VPN citā vietā, jūs maldināt programmatūru, domājot, ka atrodaties kaut kur citur. Tas palīdzēs jums apiet tīkla ugunsmūrus un ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Šie ir labākie iemesli izmantot VPN, atrodoties Boisē, taču laika gaitā jūs varat uzzināt vairāk. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties aizsargāt savu privātumu, izvairīties no ģeogrāfiskiem blokiem vai abiem, VPN ir laba ideja. Tagad parunāsim par to, ko meklēt. Izmantojot visas pieejamās protokola opcijas, jūs vēlēsities izmantot vai nu IKEv2, vai OpenVPN šifrēšanas protokolus. Lai gan pirmais ir vēlamais, viņiem abiem vajadzētu darboties tikai labi. Ja jums ir iespēja izvēlēties starp OpenVPN versijām, visātrākā ir UDP versija. Tomēr, ja rodas savienojuma problēmas, vēlēsities izmantot TCP versiju.

1. Labākais Boise VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem.

  Labākie Evanston VPN
CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
94 160 Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Kanzassitija, Losandželosa, Maiami, Mineapolisa, Ņūdžersija, Ņujorka, Fīniksa, Soltleiksitija, Sanfrancisko, Sanhosē, Santa Monika, Sietla, Tampa, Virdžīnija, Vašingtona

ExpressVPN pārvalda diezgan būtisku VPN tīklu. Neatkarīgi no tā, vai apmeklējat Soltleiksitiju vai citas pilsētas, pakalpojumam ir vairāki serveri daudzās galvenajās vietās. Tas var būt noderīgi, lai palīdzētu atbloķēt saturu no jebkuras vietas, kur atrodaties vai vēlaties būt.

Izmantojot ExpressVPN lietojumprogrammu, jūs varat viegli izvēlēties pilsētu, kurai vēlaties izveidot savienojumu. Lai to izdarītu, vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Izvēlēties atrašanās vietu”. Tā kā tuvākā teritorija ir Soltleiksitija un tā nav ieteicamo serveru sarakstā, jums jāiet uz sadaļu “visi”. Tas nenozīmē, ka tur esošajiem serveriem ir kaut kas nepareizs, tas nozīmē tikai to, ka viņi visus nevar uzskaitīt ieteiktajā sadaļā. Meklēšanas lodziņā ierakstiet Sāls. Jums vajadzētu redzēt zemāk esošo serveru sarakstu. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties ASV – Soltleiksitijas servera atrašanās vietu. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Soltleiksitijā, un ātrums bija 59,43 Mb / s.

ExpressVPN Soltleiksitijas ātruma pārbaude

Lai gan ExpressVPN cena var būt augstāka nekā dažiem citiem mūsu pakalpojumu sniedzējiem, to īpašību saraksta un ārkārtīgi spēcīgā un apjomīgā tīkla dēļ tas ir vairāk nekā aplauzums. ExpressVPN var izmantot jūsu personālajā datorā, mobilajā ierīcē, maršrutētājā, spēļu konsolē un citur ar vienu VPN kontu tikai Mēnesī 6,67 USD ar 30 dienu naudu atpakaļ garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Boise VPN: NordVPN

NordVPN

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
61 80 Atlanta, Bufalo, Čikāga, Dalasa, Denvera, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Soltleiksitija, Sanhosē, Sietla, Sentluisa, Vašingtona DC
  Labākie Kostarikas VPN

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja vien izvēlaties kādu no ilgtermiņa abonementiem. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN mitina 7 serverus Soltleiksitijā (vistuvāk Boise). Diemžēl NordVPN klients nerāda servera pilsētu. Tomēr viņi mums ir nodevuši Soltleiksitijas serveru numurus. Jūs vēlēsities izveidot savienojumu ar kādu no šiem serveriem: 511-513, 534-537. Vienkāršākais veids, kā atlasīt konkrētu servera numuru, ir lietotnē atlasīt cilni “Serveri” un pēc tam kārtot rezultātus alfabēta secībā. Pēc tam varat ritināt uz leju un atlasīt jebkuru no uzskaitītajiem Salt Lake serveriem. Jūs varat redzēt ielādes laika procentuālo daudzumu un attālumu līdz katram serverim. Mēs pārbaudījām Amerikas Savienoto Valstu serveri Soltleiksitijā un atklājām, ka veiktspēja ir 61,58 Mbps.

NordVPN Soltleiksitijas ātruma pārbaude

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam tikai no brīža Mēnesī 2,99 USD ar 3 gadu dalību.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais Boise VPN: IPVanish

IPVanish

Tā kā Boise servera nav, mēs priecājamies, ka SLC serveri darbojas ātri. Mēs varam jums pateikt, ka pakalpojums darbojas diezgan labi neatkarīgi no apgabala, kurā atrodaties. Šim pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu Amerikas Savienotajās Valstīs nekā lielākajai daļai citu uzņēmumu mūsu sarakstā. Tas padara tos par lielisku izvēli, ko izmantot, atrodoties Boisē.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
63 89 Ešbērna, Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Lasvegasa, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Sanhosē. Sietla, Vašingtona DC

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN Ziemeļamerikā un Eiropā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Soltleiksitijā mitina 12 serverus, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri SLC un noskaidrojām, ka ātrums ir 62,95 Mbps. Tas ir ātrākais jebkura pārbaudītā VPN ātrums.

IPVanish Soltleiksitijas ātruma pārbaude

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas darbojas taisnīgi Mēnesī 4,87 USD gada plānā. Biedriem tiek dota 7 dienu naudas atdošanas garantija.

  Labākie Pokemon Go VPN

Apmeklējiet IPVanish

4. Labākais Boise VPN: HMA

HMA VPN

HideMyAss atdzīvojās 2005. gadā, kad Džeks Ktors, 16 gadus vecs students Anglijā, nolēma, ka vēlas izveidot pakalpojumu, kas palīdzētu cilvēkiem izvairīties no cenzūras. Konkrēti, Džeks nevarēja piekļūt sociālo mediju vietnēm un tiešsaistes spēlēm, jo ​​tie tika bloķēti skolu tīklā. HMA pirmajā mēnesī pievienoja simtiem tūkstošu lietotāju, un kopš tā laika tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē ar vairāk nekā 350 serveru atrašanās vietām. HMA Pro VPN mātesuzņēmums Privax pievienojās AVG komandai 2015. gadā.

HMA Pro VPN tīkls – ASV serveru atrašanās vietas
Anchorage, Ashburn, Ashville, Atlanta, Baltimore, Bath, Bedford, Billings, Boston, Cheyenne, Chicago, Columbia, Columbus, Dallas, Des Moines, Grand Forks, Honolulu, Idaho Falls, Jacksonville, Lansing, Las Vegas, Los Angeles, Louisville , Medisona, Magnolija, Maiami, Montgomerija, Nešvilla, Ņūorleāna, Ņujorka, Oklahomasitija, Omaha, Filipa, Fīniksa, Portlenda, Providensa, Rutlande, Svētais Pols, Soltleiksitija, Sanhosē, Scranton, Sietla, Souix Falls, South Bend, St Louis, Trimbull, Washington DC, Wichita, Wilmington

Ja jūsu mērķis ir atrast VPN ar visvairāk serveru vietām, tad HideMyAss ir jūsu labākā izvēle. Vienkārši paturiet prātā, ka HMA reģistrē lietotāju aktivitātes, kas satrauc dažus VPN lietotājus. HMA mitina 175 VPN serverus Amerikas Savienotajās Valstīs, ieskaitot vairākus SLC. Lai izveidotu savienojumu ar serveri Soltleiksitijā, jums jāuzsāk “Atrašanās vietas režīms” un, lai sāktu, atlasiet “Mainīt atrašanās vietu”. Pēc tam noklikšķiniet uz cilnes “Pilsētas” un meklējiet Soltleiksitija. No turienes jūs varat izvēlēties ASV, Jūtas, Soltleiksitijas servera atrašanās vietu. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri SLC, lai pārbaudītu pakalpojumu un atklājām, ka ātrums ir 62,02 Mbps.

HMA Soltleiksitijas ātruma pārbaude

2016. gadā HMA un daži citi vadošie VPN pakalpojumu sniedzēji rādīja ceļu, lai vienkāršotu pielāgoto klientu programmatūru. Rezultāts ir pilns pielāgoto lietotņu komplekts, kas jebkuram lietotājam atvieglo savienojumu ar HMA tīklu un šifrē jūsu savienojumu. Viņiem ir pieejama programmatūra operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS. Jūs varat arī izveidot savienojumu ar HMA caur savu maršrutētāju. HMA piedāvā neierobežotu piekļuvi VPN no vienkārši Mēnesī 4,99 USD un visiem jaunajiem lietotājiem piedāvā 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni Hide My Ass

Tagad, kad mēs esam nodrošinājuši jums iepriekš minēto izvēli, mūsu vietnē ir pieejamas vairākas citas iespējas tops 10 VPN saraksts, lai apskatītu. Tomēr mēs uzskatām, ka esam jums piedāvājuši labākās iespējas. Mēs tos izvēlējāmies, pamatojoties uz ātrumu, uzticamību, cenu, drošību un sniedzējiem, kuru serveri atrodas Boisē vai tā tuvumā. To darot, jūs varat iegūt vislabāko ātrumu. Tā kā jebkura satura straumēšanai ir svarīgs ātrums, tā ir viena no lielajām jomām, kurai jāpievērš uzmanība. Visām mūsu izvēlēm ir ātrs tīkls, tāpēc jūs nevarat kļūdīties, izmantojot opcijas. Cerams, ka jūs varat izmantot mūsu ceļvedi, lai pieņemtu apzinātu lēmumu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me