Labākie VPN Brazīlijai

BrazīlijaBrazīlija ir lielākā Dienvidamerikas valsts. Plašā kultūras un klimata dažādība ir virzījusi viņu tūrisma nozari, padarot to par brīvdienu un biznesa braucienu galamērķi visā pasaulē. Gan Riodežaneiro, gan Amazones lietus meži ir ļoti populāras vietas Brazīlijā. Vairāk nekā seši miljoni cilvēku gadā dodas uz turieni, kur kaut kur kaimiņos gūst sešus miljardus ASV dolāru gadā. Cenzūra ir arī problēma, jo Brazīlijas valdība bloķē piekļuvi tādām vietnēm kā YouTube un lietotnēm, piemēram, WhatsApp. Apmeklējiet cenzūru un ģeogrāfiskos blokus, izmantojot VPN.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2CyberGhost2,75 USDPIA112Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA52. lppIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4IPVanish4,87 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa
5SpēcīgsVPN4,37 USDSpēcīgsVPN46Izvēles rūtiņa

Brazīlijā VPN izmantošanai ir daži iemesli. Pirmais iemesls būtu drošība. Neatkarīgi no tā, vai dzīvojat valstī, vai tikai apmeklējat, VPN nodrošinās jūsu datu drošību ar šifrēšanu. Jums nav ilgi jāklausās, lai dzirdētu cilvēkus runājam par to, kā viņi devās uz ārzemēm un viņu personiskā informācija tika apdraudēta. Daudzi cilvēki meklē jebkuru iespēju iegūt jūsu personas datus. Jūs varētu teikt: “Labi, es to saprotu, bet kā tas man palīdzēs, pieslēdzoties citiem tirgiem?”

Vēl viens iemesls VPN izmantošanai ir palīdzēt jums izvairīties no ģeogrāfiskiem blokiem un cenzūras. Tā kā valdībai patīk aizliegt lietotnes un vietnes, parasti jums tiek liegts tās redzēt vai izmantot. Pieslēdzoties VPN citā vietā, jūs varat apiet šos ierobežojumus un izbaudīt tādas lietas kā parasti.

Tur jums ir divi labākie iemesli, lai izmantotu VPN, atrodoties Brazīlijā. Tomēr laika gaitā jūs varat atklāt lietojumus. No VPN izmantošanas ir laba ideja no privātuma aizsardzības līdz cenzūras un ģeogrāfisko bloku novēršanai. Tagad, kad redzat, kāpēc tas ir svarīgi, runāsim par to, ko meklēt.

Kāds ir labākais VPN Brazīlijai?

Lai vislabāk atbildētu uz šo jautājumu, ir jāņem vērā vairāki faktori. Pēc tam mēs jums parādīsim labāko Brazīlijas VPN sarakstu.

 • Lieli un stabili tīkli, kas palīdzēs izvairīties no atvienošanās
 • Stingra bez žurnāliem politika, kas nozīmē, ka VPN neizseko lietojumu
 • Ātrgaitas serveri Riodežaneiro un Sanpaulu.
 • Iespēja skatīties ģeogrāfiski ierobežotu, aizklātu sportu vai aizliegtu saturu
 • Spēcīga militāras pakāpes šifrēšana, lai palīdzētu nodrošināt lietotāja privātumu
 • Vairāku platformu mobilo ierīču lietotnes, kurās ietilpst Amazon Firestick

Pārleksim pa labi un apskatīsim labākos Brazīlijas VPN.

1. Labākais VPN Brazīlijā: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Brazīlijas ātruma tests

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Varbūt jūs atradīsit šo problēmu ar mūsu pieminētajām pilsētām. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Ameriku un pēc tam atveriet Brazīliju. Kad Sanpaulu pārbaudījām vienu no Brazīlijas serveriem, ātrums bija 120,87 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV.

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Brazīlijā: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost Brazil ātruma tests

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Brazīlijā, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet līdz Brazīlijai un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas tur parādīs pilnu serveru sarakstu. CyberGhost tīklā ietilpst serveri Riodežaneiro. Mēs izveidojām savienojumu ar tur esošo serveri un ieguvām ātrumu 119.19 Mbps.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

3. Labākais VPN Brazīlijai: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA Brazīlijas ātruma tests

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA Sanpaulu uzstājas labi. Kad mēs izveidojām savienojumu ar tur esošo serveri, mēs saņēmām ātrumu 126,69 Mbps.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais VPN Brazīlijai: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

Brazīlija ir mājvieta daudziem cilvēkiem, un daudziem VPN pakalpojumiem tur ir serveri. Tas ietver IPVanish. No personīgajām zināšanām mēs varam pateikt, ka tas darbosies neatkarīgi no Brazīlijas apgabala, kurā atrodaties. Jūs varat sagaidīt ātrus serverus un vairāk serveru atrašanās vietu Dienvidamerikā nekā daudzus citus VPN pakalpojumus. Šo iemeslu dēļ mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, ko izmantot, atrodoties Brazīlijā.

Papildus pārklājumam Dienvidamerikā, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Veicot ātruma testus, tīkls rada lielu ātrumu Dienvidamerikā un Eiropā. Jūs atradīsit vairākas servera atrašanās vietas visā reģionā. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Brazīlijas ātruma tests

IPVanish mitina vairākus serverus tajās vietās, kuras mēs minējām iepriekš, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Ja redzat serverus, kuru servera nosaukumā ir burts “a”, tie ir ātrākie. Piemēram, jūs meklētu vienu, kas marķēts līdzīgi kā koncerts-a01.ipvanish.com. (atrodas Riodežaneiro). Vairumā gadījumu jūs pamanīsit, ka ātrākais ir “a” serveris. Mēs tur pārbaudījām IPVanish serveri, gig-a04, un konstatējām, ka ātrums ir 89,72 Mbps.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

5. Labākais VPN Brazīlijā: StrongVPN

SpēcīgsVPN

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,37 mēnesī (atlaide 41%)

StrongVPN galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, un tam ir viens no labākajiem VPN tīkliem valstī. Agrāk uzņēmums iekasēja maksu no lietotājiem, pamatojoties uz izmantoto serveru atrašanās vietu un protokolu skaitu. Tas ir mainījies, jo StrongVPN tagad piedāvā dalībniekiem pilnu piekļuvi savam tīklam ar simtiem serveru visā pasaulē.

Jaunākais pakalpojuma StrongVPN papildinājums ir funkcija StrongDNS. Ikviens, kurš reģistrējas StrongVPN kontā, saņem arī bezmaksas piekļuvi StrongDNS, kas ir viedais DNS pakalpojums, ko izmanto, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tas ir lielisks risinājums tiem, kuri plāno ceļot ārpus ASV un vēlas piekļūt Netflix.

StrongVPN Brazīlijas ātruma tests

StrongVPN mitina dažus serverus, kas atrodas Brazīlijā. Diemžēl nevar atlasīt konkrētu serveri. Tā vietā jūs vēlēsities noklikšķināt uz nolaižamā saraksta uz servera atrašanās vietu, izvēlēties Brazīliju un pēc tam atlasīt vienu Riodežaneiro. Mēs izvēlējāmies OpenVPN UDP par labāko sniegumu. Pēc savienojuma ar serveriem valstī mēs savu ātrumu pārbaudījām Riodežaneiro. Veiktspēja bija 19,41 Mbps.

StrongVPN laipni piedāvāja mūsu apmeklētājiem 25% atlaidi. Kupons tiek papildināts ar parastajām atlaidēm. Jūs varat baudīt neierobežotu VPN un bezmaksas piekļuvi SmartDNS par saprātīgu cenu. Jauniem lietotājiem tiek garantēta 7 dienu naudas atdošanas garantija.

Apmeklējiet vietni StrongVPN

Laipni lūdzam iepazīties ar mūsu sarakstu top 10 VPN pakalpojumus, ja vēlaties saņemt vairāk ieteikumu, taču mēs domājam, ka jūs iepriecinās kāds no VPN, kas atrodas šajā amatā. Mēs tos esam izvēlējušies citiem vadošajiem VPN pakalpojumiem, pamatojoties uz drošību (žurnāla politika un šifrēšana), servera atrašanās vietu pieejamību, ātrumu, uzticamību un cenu. Mēs arī meklējām pakalpojumus ar labu VPN serveru tīklu reģionā. Jūs vēlaties, lai uzticams VPN sniedzējs palīdzētu nodrošināt jūsu tiešsaistes privātumu papildus ātram tīklam HD satura straumēšanai citās valstīs. Pakalpojumi, ar kuriem mēs esam kopīgojuši šo ziņu, ir labākie VPN privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšana populārajām straumēšanas vietnēm visā pasaulē.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map