Labākie VPN Chennai, Indija

ČennaiChennai ir piekrastes pilsēta, kas atrodas Indijas ziemeļdaļā uz Bengālijas līci. Tajā dzīvo vairāk nekā 7 miljoni cilvēku, un sākotnēji to sauca par Madrasu. Kamēr pilsētā ir pieejamas vairākas biznesa iespējas, citas apmeklē dažādu iemeslu dēļ. Daži no tiem ietver vecākos tempļus pasaulē, otro garāko pilsētas pludmali, putnu vērošanu un daudz ko citu. Neskatoties uz to, ja plānojat izmantot internetu, atrodoties pilsētā, jūs vēlēsities izmantot VPN. Pēc brīža iedziļināsimies specifikā, kāpēc. Vispirms apskatiet mūsu labākos VPN, kas paredzēti Chennai.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

No Freedomhouse.org ziņojuma viedokļa Indija ir uzskaitīta tikai daļēji. Interneta piesātinājums valstī ir ļoti zems, un ir bijuši daži ļoti neparasti noteikumi par tā izmantošanu, kā arī par savienojumu. Tāpēc pirms interneta izmantošanas vēlēsities izveidot savienojumu ar VPN. To darot, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu ar serveri reģionā. Tādā veidā valdības ziņkārīgajām acīm jums būs daudz grūtāk uzraudzīt.

Otrs VPN izmantošanas iemesls, atrodoties Čennajā, ir palīdzēt jums izvairīties no valdības cenzūras. Noteikti ir pierādījumi, ka daži sociālie mediji ir bloķēti, kā arī tādas lietotnes kā WhatsApp. Savienojot ar VPN citā reģionā, jūs varat pilnībā bloķēt un cenzēt programmatūru, domājot, ka atrodaties kaut kur citur. Tādā veidā jūs varat pārlūkot, kā parasti.

Kāds ir labākais VPN Chennai?

Tā kā, atrodoties Čennajā, jums patiešām jāuztraucas par novērošanu, mēs koncentrēsies uz drošības parametriem:

 • VPN pakalpojumu sniedzēji, kas neuzglabā lietošanas žurnālus
 • Spēcīga militāras pakāpes šifrēšana palīdz aizsargāt privātumu no ziņkārīgo acīm
 • Pakalpojumu sniedzēji ar augstu tīkla stabilitāti, lai palīdzētu samazināt atvienojumu skaitu
 • Mobilās lietotnes un Amazon Firestick ierīču atbalsts
 • VPN serveri, kas labi darbojās šajā reģionā, pārbaudot tos Chennai
 • Iespēja apiet valdības filtrēšanu un ģeogrāfiskos ierobežojumus

Tagad šeit ir saraksts ar labākajiem VPN pakalpojumiem Chennai.

1. Labākais VPN Chennai: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Chennai ātruma pārbaude

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jūs nevarat izvēlēties konkrētu serveri. Tā vietā klients izvēlēsies serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Iespējams, ka šī problēma rodas ar serveriem Indijā. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Āzija un pēc tam atveriet Chennai. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Kad mēs pārbaudījām serveri Chennai, Indijā, ātrums bija 84,23 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

2. Labākais VPN Chennai: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost Chennai ātruma pārbaude

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Mumbajā (tuvākā vieta), mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz Indijai un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu Indijā. CyberGhost tīklā ir daži serveri Mumbajā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām priekšnesumu Čennai. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 73,68 Mbps.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

Skatīt CyberGhost piedāvājumus

3. Labākais VPN Chennai: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Chennai ātruma tests

NordVPN mitina serverus Mumbajā (tuvākā vieta). No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām serveri, kas atrodas Mumbajā, Indijā, un lejupielādes ātrums bija 28,12 Mbps.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 3,49 USD mēnesī.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

Un tur jums ir labākās iespējas, lai palīdzētu jums izvairīties no cenzūras un aizsargātu jūsu privātumu, atrodoties Čennajā. Jums noteikti vajadzētu spēt saprast, kāpēc tas šobrīd ir svarīgi. Tā kā jūs vēlētos redzēt citas iespējas, nevis tās, kas minētas iepriekš, jūs vienmēr varat apskatīt pakalpojumu sniedzējus mūsu vietnē top 10 VPN saraksts. Lai gan tās visas ir labas iespējas, mēs izveidojām iepriekš minētos ieteikumus un optimizējām tos Chennai. Neatkarīgi no tā, kādi ir jūsu aiziešanas iemesli, VPN izmantošana aizsardzībai ir laba ideja. Izlasot mūsu ceļvedi, jūs varat vislabāk aizsargāt savu privātumu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map