KlemsonsKlemsona, Dienvidkarolīna ir maza pilsēta, kas atrodas štata ziemeļrietumu stūrī. Kamēr Klemsonas universitātē studentu skaits ir aptuveni 23 tūkstoši, pašā pilsētā ir tikai nedaudz mazāk par 14 tūkstošiem iedzīvotāju. Protams, skola piesaista daudz pūļu, it īpaši, ja viņu futbola komanda ir dominējošā. Jūs varat atrast dažas citas lietas, ko darīt pilsētā, taču ārpus koledžas pasākuma lielākajai daļai apkārtnes aktivitāšu ir nepieciešams ceļojums uz Grīnvilu, SC. Ja jūs dodaties apmeklēt pilsētu, pastāv liela iespēja, ka izmantosit publisko WiFi. Ja tā, tad ir ļoti svarīgi izmantot VPN. Par to mēs drīzumā varam pastāstīt vairāk. Vispirms apskatiet mūsu labākos Clemson VPN.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Ņemot vērā iedzīvotāju skaitu, universitāte lielā mērā nosaka pilsētas raksturu. Lai arī skola datēta ar 1889. gadu, kopiena tika nosaukta par Calhoun. 1943. gadā pilsētas vadītāji pārdēvēja pilsētu par Klemsonu. Lai arī universitātē ir pieejami mājokļi, daudzi studenti dzīvo ārpus universitātes pilsētiņas visdažādākajos dažādos dzīvokļu kompleksos.

Tāpat kā daudzās dienvidu pilsētās, ietves šajā apgabalā lielākoties nav. Izņēmums ir centra teritorija. Laikam ejot, arvien vairāk ēku iegūs vēsturisko statusu. 2001. gadā konservatīvisti atjaunoja Clemson (vilcienu) depo. Viņi celti 1893. gadā un atjaunoja to sākotnējā izskatā. Lai arī tas tika slēgts 2016. gadā ceļa projekta dēļ, ir paredzēts, ka tas tiks atvērts no jauna un atkal būs aktīvs.

Ja Clemson ir jūsu sarakstā, kuru apmeklēt kāda iemesla dēļ, iespējams, jums būs dīkstāve. Par laimi, daudzi uzņēmumi klientiem piedāvā bezmaksas WiFi. Kaut arī tas ir labs lietotājiem, tas ir lieliski piemērots arī kibernoziedzniekiem. Patiesība ir tāda, ka kibernoziedzība var būt jebkur. Neuzņemieties, jo Klemsons ir mazs, ka tas ir ārpus šāda veida lietām. Izmantojot VPN, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu ar jūsu izvēlēto serveri. Tas ikvienam padara daudz grūtāk nozagt jūsu slepenos datus.

Nākamais iemesls, lai izmantotu VPN, kamēr tas ir, lai palīdzētu jums apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Ja esat bijis darbā vai skolā, iespējams, pamanījāt interneta auklīti. Citiem vārdiem sakot, organizācijām, uzņēmumiem un pat dažām valstīm ir ugunsmūris, lai bloķētu viņu lietotājus no noteikta satura. Izmantojot VPN, jūs varat izvairīties no šāda veida ierobežojumiem. Tādā veidā jums nav jālaida garām sporta komanda tajā pašā pilsētā vai kaut kas cits, ko vēlaties skatīties, jo esat tur.

Tagad, kad jūs redzat praktiskus iemeslus, kāpēc to izmantot, jūs, reģistrējoties pakalpojumam, varat atklāt citus lietojumus. Parunāsim mazliet par to, kas jums jāzina, izvēloties VPN.

Iesākumā VPN aizsargā savus biedrus, izmantojot šifrēšanas protokolus. Vislabākais no tiem ir OpenVPN opcija. Gandrīz katrs pakalpojumu sniedzējs jums piedāvās šo iespēju. Ja jums jāizdara izvēle starp TCP un UDP versiju, abi darbosies lieliski. Atšķirība ir tā, ka visātrākais ir UDP. Tas ir svarīgi, ja jūs mēģināt straumēt jebkuru augstākās klases saturu. Ja rodas savienojuma problēmas, labāks risinājums ir TCP.

1. Labākais VPN Clemson: IPVanish

IPVanish

Klemsona pilsētas nav īsti daudz. Tādēļ mēs atlasīsim serveri Atlantā. Mēs izmantojam IPVanish serverus Atlantā visu laiku, kopš mūsu birojs atrodas šajā apgabalā. Pēc pieredzes mēs varam pateikt, ka serveri Atlantā ir ātri un uzticami. Jūs atradīsit arī to, ka IPVanish ir vairāk serveru atrašanās vietu Amerikas Savienotajās Valstīs, tāpat kā jebkuros citos VPN pakalpojumos. Tas padara tos par lielisku iespēju izmantot.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
6389Ešbērna, Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Lasvegasa, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Sanhosē. Sietla, Vašingtona DC

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN Ziemeļamerikā un Eiropā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish mitina 48 serverus Atlantā (atkal tāpēc, ka tā ir tuvākā pilsēta), un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Mēs iesakām izvēlēties tādu, kas servera nosaukumā sākas ar “a”. Piemēram, atl.a01.ipvanish.com. Vairumā gadījumu jūs atradīsit ātrāko “a” serveri. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Atlantā un konstatējām, ka ātrums ir 63,76 Mbps mūsu kabeļtelevīzijas savienojumā, kas darbojas aptuveni tādā pašā ātrumā..

IPVanish Atlanta ātruma pārbaude

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas darbojas taisnīgi Mēnesī 4,87 USD gada plānā. Biedriem tiek dota 7 dienu naudas atdošanas garantija.

Apmeklējiet IPVanish

2. Labākais Clemson VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēs sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
94160Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Kanzassitija, Losandželosa, Maiami, Mineapolisa, Ņūdžersija, Ņujorka, Fīniksa, Soltleiksitija, Sanfrancisko, Sanhosē, Santa Monika, Sietla, Tampa, Virdžīnija, Vašingtona

Kā redzat iepriekšējā tabulā, ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar simtiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītās komandas no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jūs nevarat izvēlēties konkrētu serveri. Tā vietā klients izvēlēsies serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Tas attiecas uz Atlantu (jo tā ir tuvākā lielākā pilsēta). Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Ameriku un pēc tam atvērt Amerikas Savienotās Valstis. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties servera atrašanās vietu ASV – Atlanta. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Atlantā un ātrums bija 58,49 Mb / s.

ExpressVPN Atlanta ātruma pārbaude

Lai gan ExpressVPN tiek pārdots par augstāku cenu nekā citiem pakalpojumiem mūsu sarakstā, vērtība ir augsta, ņemot vērā to tīkla lielumu un pakalpojumu funkcijas. Varat tikai ar vienu VPN kontu savienot datoru, rokas ierīci, maršrutētāju un spēļu konsoli (SmartDNS) tikai Mēnesī 6,67 USD ar gada abonementu.

Apmeklējiet ExpressVPN

3. Labākais Clemson VPN: CyberGhost VPN

CyberGhost

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
6080Atlanta, Baltimora, Bostona, Čikāga, Klīvlenda, Dalasa, Denvera, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Oklahomasitija, Filadelfija, Sanfrancisko, Sietla, Vašingtona DC

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt Wi-Fi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Atlantā, mēs atvērām Windows klientu un noklikšķinājām uz opcijas “Izvēlieties manu serveri”. No turienes jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt konkrētu serveri. CyberGhost tīklā ietilpst 8 serveri Atlanta. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 57,65 Mb / s, kas precīzi atbilst citiem mūsu saraksta pakalpojumiem.

CyberGhost Atlanta ātruma pārbaude

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam no vienkārši Mēnesī 3,50 USD viņu pašreizējās paaugstināšanas laikā.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

4. Labākais VPN Clemson: NordVPN

NordVPNNordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
6180Atlanta, Bufalo, Čikāga, Dalasa, Denvera, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Soltleiksitija, Sanhosē, Sietla, Sentluisa, Vašingtona DC

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN mitina 39 serverus Atlantā. Diemžēl NordVPN klients nerāda servera pilsētu. Tomēr viņi mums ir laipni nodrošinājuši Atlanta serveru numurus. Jūs vēlēsities izveidot savienojumu ar kādu no šiem serveriem: 369-372, 561-568, 665-676, 681-684, 940-955. Vienkāršākais veids, kā atlasīt konkrētu servera numuru, ir lietotnē atlasīt cilni “Serveri” un pēc tam kārtot rezultātus alfabēta secībā. Pēc tam varat ritināt uz leju un izvēlēties jebkuru no servera numuriem, ko mēs esam uzskaitījuši iepriekš. Jūs varat redzēt ielādes laika procentuālo daudzumu un attālumu līdz katram serverim. Mēs pārbaudījām Amerikas Savienoto Valstu serveri # 370 Atlantā un secinājām, ka veiktspēja ir diezgan laba ar lejupielādes ātrumu 60,11 Mbps.

NordVPN ātruma pārbaude

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam tikai no brīža Mēnesī 3,99 USD ar dalību 24 mēnešus.

Apmeklējiet NordVPN

5. Labākais Clemson VPN: StrongVPN

SpēcīgsVPN

StrongVPN galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, un tam ir viens no labākajiem VPN tīkliem valstī. Agrāk uzņēmums iekasēja maksu no lietotājiem, pamatojoties uz izmantoto serveru atrašanās vietu un protokolu skaitu. Tas ir mainījies, jo StrongVPN tagad piedāvā dalībniekiem pilnu piekļuvi savam tīklam ar simtiem serveru visā pasaulē.

ValstisLokācijasServeriUSA serveru atrašanās vietasSoftwareMonthlyYearlyRefund
2043600Atlanta, Čikāga, Dalasa, Lasvegasa, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Sanfrancisko, Sietla, Vašingtona DCWindows7,50 USD52,49 USD7 dienas

Jaunākais pakalpojuma StrongVPN papildinājums ir funkcija StrongDNS. Ikviens, kurš reģistrējas StrongVPN kontā, saņem arī bezmaksas piekļuvi StrongDNS, kas ir viedais DNS pakalpojums, ko izmanto, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tas ir lielisks risinājums tiem, kuri plāno ceļot ārpus ASV un vēlas piekļūt Netflix.

StrongVPN mitina 20 serverus Atlantā. Nevar atlasīt konkrētu serveri. Tā vietā jūs vēlaties noklikšķināt uz nolaižamā saraksta uz servera atrašanās vietu un izvēlēties Amerikas Savienotās Valstis – Atlanta. Mēs izvēlējāmies OpenVPN UDP par labāko sniegumu. Pēc savienojuma izveidošanas ar serveri Atlantā mēs pārbaudījām ātrumu un konstatējām, ka tas ir 59,97 Mbps.

Ātruma tests StrongVPN Atlanta

StrongVPN laipni piedāvāja mūsu apmeklētājiem 25% atlaidi. Kupons tiek papildināts ar parastajām atlaidēm. Jūs varat baudīt neierobežotu VPN un bezmaksas piekļuvi SmartDNS tikai par 7,50 USD mēnesī vai 52,49 USD gadā. Gada pārskats darbojas taisnīgi Mēnesī 4,37 USD. Jauniem lietotājiem tiek garantēta naudas atdošanas garantija.

SpēcīgsVPN

Ir arī citas iespējas, kuras varat atrast mūsu vietnē top 10 VPN pakalpojumu saraksts. To sakot, mēs uzskatām, ka mēs jums esam piedāvājuši dažas pamatotas izvēles. Mēs pieņēmām lēmumus, pamatojoties uz ātrumu, uzticamību, cenu un drošību. Mēs arī meklējām pakalpojumu sniedzējus ar serveriem, kas atrodas netālu no Klemsonas apgabala. Tādā veidā jūs atradīsit vislabākos ātrumus. Visiem pakalpojumu sniedzējiem ir lieliski tīkli un visi tie ir labi pazīstami. Jums ir nepieciešams labs ātrums, ja plānojat straumēt HD vai nepārtrauktas atskaņošanas iespējas, un jūs vēlēsities izvēlēties pakalpojumu sniedzēju ar labu reputāciju. Ar mūsu palīdzību mēs varam palīdzēt informēt jūs par labākajām iespējām.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me