Labākie VPN Dānijā

KopenhāgenaDānija ir samērā maza valsts, kas atrodas Ziemeļeiropā. Tā ir arī viena no trim valstīm, kuras tiek uzskatītas par Skandināvijas valstīm. Dānija, kā zināms, atrodas līderpozīcijās vietņu bloķēšanā, un tās bija pirmās Eiropas valstis, kas bloķēja populāro straumju vietni The Pirate Bay. Ja atrodaties Dānijā, sagatavojieties vēl vienam bloķēšanas vilnim, ko pauž pretpirātisma grupa Rettigheds Alliancen (Tiesību alianse). Tas ir, protams, ja vien jūs neizmantojat VPN. Šeit ir daži no labākajiem Dānijas VPN.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Skaidrs, ka Dānija atkal ir paaugstinājusi vietņu bloķēšanas joslu. Iepriekš 2015. gadā viņi bloķēja 12 galvenās failu apmaiņas vietnes. Tas nozīmē, ka visiem ISP Dānijā ir prasīts tos bloķēt. Pēdējās dienās ir notikušas vairākas kustības, piemēram, popcorntime.dk konfiscēšana un 20 jaunu vietņu bloķēto sarakstu pievienošana. Intervijā ar TorrentFreak, Tiesību alianses vadītāja Marija Fredenslunda paziņoja, ka viņas organizācija “neveic tikai izpildes pieeju. Mēs vēlamies izprast lietotāju izturēšanos (un) cilvēkiem piedāvāt likumīgas alternatīvas, ”saka Fredenslunds. Acīmredzot organizācija uzskata, ka, ņemot vērā likumīgu alternatīvu, vairums cilvēku izvēlēsies likumīgo ceļu. Viņi apgalvo, ka viņiem ir pierādījumi, ka šāda izvēle notikusi.

Kas ir VPN? Virtuālais privātais tīkls (VPN) ir programmatūra, kas atkarībā no mērķa izveido drošu savienojumu ar serveri, iespējams, citā valstī. Apskatīsim dažas idejas, kuru pamatā ir viena. Labs iemesls VPN izmantošanai ir atbloķēt piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam vai vietnēm. Ģeogrāfiskā bloķēšana ir tehnoloģija, kas identificē lietotāja atrašanās vietu, pamatojoties uz IP adresi. Šī tehnoloģija rada “sienu”, kas novērš bloķēto vietņu darbību vai arī satura uzturēšanu iekšā. Izvēloties serveri citā valstī, jūs varētu izvairīties no šiem ierobežojumiem. Ja jūs ceļojat uz ārzemēm un vēlaties redzēt Dānijas saturu, izmantojat VPN.

Vēl viens labs iemesls VPN izmantošanai ir privātums. Tas šifrēs jūsu datus un nodrošinās papildu drošību. Lai arī nešķiet, ka Dānijas valdība spiegotu tās pilsoņus, ir daudz citu cilvēku, kurus interesētu jūsu personas dati. Neatkarīgi no tā, vai esat Dānijas iedzīvotājs vai tūrists, būtu prātīgi saglabāt savus datus drošībā, izmantojot VPN. Jautājums ir, izvēloties protokolus ar dažādām izvēlēm?

Neatkarīgi no tā, kurā uzņēmumā jūs apmeklējat, viņiem būs dažādi protokoli, kurus jūs varētu izmantot. Visas šeit piedāvātās atlases izmanto drošu šifrēšanu, taču, izmantojot OpenVPN protokola versiju, jūs vienmēr nodrošināsit vislabāko drošību. Ja ātrums ir būtisks, jūs izmantojat OpenVPN (UDP). Tas ir labākais risinājums VoIP, Skype, tiešsaistes spēlēm vai pat tādu straumēšanas pakalpojumu izmantošanai kā Netflix, Hulu vai Pandora. Ja rodas savienojuma problēmas vai problēmas ar savienojuma pārtraukšanu, labākā izvēle būtu OpenVPN (TCP). TCP versija nav tik ātra, taču dati tiek pārbaudīti, pārbaudot kļūdas. Straumēšanai, izmantojot mobilo tīklu, drošībai ir arī citi labi protokoli, ieskaitot L2TP un IKEv2. Tagad, kad mēs to esam pārgājuši, mēs pāriesim pie uzņēmumiem, kas ir labi īpašu iemeslu dēļ.

Ja vēlaties atbloķēt saturu vai aizsargāt savus datus, mēs iesakām ExpressVP. Viņi neveic žurnālus un tiem ir nogalināšanas pārslēgšanas funkcija, tāpēc tas nodrošina, ka tiek aizsargāts, ja savienojums pārtrūkst. Straumēšanas pakalpojumu, piemēram, Netflix, izmantošanai ExpressVP atkal ir labākā izvēle. Tā kā viņi piedāvā mobilo klientu un pārvalda ļoti lielu tīklu, jums būs nepieciešams tikai izveidot savienojumu, un jūs varētu baudīt straumēšanu no valstīm, kurās ir vislabākās satura bibliotēkas. Pašlaik vislielākā atlase ir ASV.

Lai piekļūtu tikai ģeogrāfiski ierobežotam saturam, labākais risinājums ir izmantot ExpressVP vai PIA. Abi šie pakalpojumi piedāvā interneta trafika šifrēšanu, bet ExpressVP ietver arī MediaStreamer SmartDNS ar savu VPN, kas var palīdzēt atbloķēt kanālus bez neliela ātruma zuduma. Protams, tas ir atkarīgs no tā, vai SmartDNS atbloķē konkrēto kanālu, kuru vēlaties redzēt. Dānijā ir brīnišķīgs interneta ātrums, tāpēc mēs iesakām izmantot šifrētu opciju. Mēs neiesakām ātri pārdot vērtspapīrus. Tā kā ātrums ir problēma, ja dažos gadījumos mēģināt straumēt, ja vien neredzat kvalitātes atšķirības, papildu šifrēšanas slānis ir jebkura ātruma vērts, kuru jūs varētu zaudēt.

Par citām lieliskām iespējām varat apskatīt mūsu 10 labākie VPN pakalpojumi. Tas nozīmē, ka mēs kopumā esam izvēlējušies labāko, tāpēc nevajadzēs to darīt. Kā izvēli mēs izmantojām drošību, cenu un ātrumu. Turklāt mēs izvēlējāmies arī uzņēmumus ar lielu skaitu tīkla serveru, kuriem, iespējams, vēlēsities izveidot savienojumu, lai tos labāk skatītu. Tas, ko vēlaties meklēt pie uzticama VPN nodrošinātāja, nodrošina jūsu privātumu un nodrošina ātrdarbīgus tīklus augstas izšķirtspējas satura straumēšanai no citām valstīm..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map