EkvadoraEkvadora ir maza piekrastes valsts, kas atrodas Dienvidamerikas ziemeļrietumu daļā. Pašreiz tiek lēsts, ka tajā dzīvo 16,5 miljoni iedzīvotāju. Valsts piesaista apmeklētājus ar biznesa iespējām, laika apstākļu dažādību, vēsturi, lielisku ēdienu un daudz ko citu. Ja jūs dodaties apmeklēt Ekvadoru atpūtas vai biznesa apsvērumu dēļ, vēlēsities izmantot plašo WiFi pieejamību. Tomēr jums arī jāpārliecinās, vai esat izveidojis savienojumu ar VPN. Mēs jums pateiksim, kāpēc tas ir svarīgi drīz. Vispirms apskatiet labākos Ekvadoras VPN.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1HMA Pro VPN4,29 USDHideMyAss280
2PureVPN2,88 USDDrošāksVPN180Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Lasot ziņojumu no Freedomhouse.org, jūs uzzināsit, ka valdības uzraudzība internetā ir izplatīta Ekvadorā. Tas ir pirmais iemesls VPN izmantošanai, atrodoties valstī. Vadība nebaidās uzraudzīt vai ieslodzīt savus pilsoņus viņu teikto dēļ. Pieslēdzoties VPN, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu ar serveri. Tas valdībai vai kibernoziegumu vadītājiem apgrūtinās jūsu datu kompromitēšanu.

Tādā pašā veidā Ekvadoras valdība nebaidās ierobežot piekļuvi dažādām tīmekļa vietnēm, it īpaši, ja tās ir politiskas. Protams, tie bloķē arī citus veidus. Pieslēdzot VPN serveri citā valstī, jūs varat izvairīties no valdības noteiktajiem ierobežojumiem. Tādā veidā jūs varat justies brīvi pārlūkot, kā parasti.

Kāds ir labākais Ekvadoras VPN?

Interneta kafejnīcas valstī ir lielas. un interneta lietošana pēdējos gados ir izplatījusies. Tomēr mūsu galvenais faktors, apskatot labākās iespējas valstij, ir drošība. Dažādu vietņu uzraudzības un bloķēšanas dēļ mēs nolēmām izmantot šādus faktorus. Šie faktori ir:

  • Augsta līmeņa, militāras pakāpes šifrēšana, lai nodrošinātu lielisku aizsardzību
  • Pakalpojumu sniedzēji, kuriem nav žurnālu politikas
  • Liels serveru tīkls, kas palīdz novērst atvienojumus
  • Spēja apiet valdības noteikto cenzūru
  • Ātri serveri, kas labi darbojas Ekvadorā
  • Pakalpojumu sniedzēji ar vairāku platformu atbalstu mobilajām ierīcēm, ieskaitot Amazon Firestick

Tagad, kad esam noteikuši šos faktorus, apskatīsim sīkāk pakalpojumu sniedzējus.

1. Labākais VPN Ekvadorā: HMA

HMA VPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par 2,99 USD mēnesī (75% atlaide)

HideMyAss atdzīvojās 2005. gadā, kad Džeks Ktors, 16 gadus vecs students Anglijā, nolēma, ka vēlas izveidot pakalpojumu, kas palīdzētu cilvēkiem izvairīties no cenzūras. Konkrēti, Džeks nevarēja piekļūt sociālo mediju vietnēm un tiešsaistes spēlēm, jo ​​tie tika bloķēti skolu tīklā. HMA pirmajā mēnesī pievienoja simtiem tūkstošu lietotāju, un kopš tā laika tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē ar vairāk nekā 350 serveru atrašanās vietām. HMA Pro VPN mātesuzņēmums Privax pievienojās AVG komandai 2015. gadā.

HMA Ekvadora ātruma pārbaude

Tiem, kas vēlas atrast VPN pakalpojumu sniedzēju ar visvairāk serveru atrašanās vietām, HideMyAss ir jūsu labākā izvēle. Vienkārši paturiet prātā, ka HMA reģistrē lietotāju aktivitātes, kas satrauc dažus VPN lietotājus. HMA mitina dažus VPN serverus Ekvadorā, īpaši Kito. Lai izveidotu savienojumu ar tur esošo serveri, jums jāuzsāk “Atrašanās vietas režīms” un, lai sāktu, atlasiet “Mainīt atrašanās vietu”. Pēc tam noklikšķiniet uz cilnes “Pilsētas” un meklējiet Kito. Mēs izveidojām savienojumu ar tur esošo serveri, lai pārbaudītu, un ātrums bija 120,44 Mbps.

2016. gadā HMA un daži citi vadošie VPN pakalpojumu sniedzēji rādīja ceļu vienkāršā klienta programmatūras vienkāršošanā. Rezultāts ir pilns pielāgoto lietotņu komplekts, kas jebkuram lietotājam atvieglo savienojumu ar HMA tīklu un šifrē jūsu savienojumu. Viņiem ir pieejama programmatūra operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS. Jūs varat arī izveidot savienojumu ar HMA caur savu maršrutētāju. HMA piedāvā neierobežotu piekļuvi VPN no tikai 4,99 USD mēnesī un visiem jaunajiem lietotājiem piedāvā 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju..

Apmeklējiet vietni Hide My Ass

2. Labākais VPN Ekvadorā: PureVPN

PureVPN

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 2,88 mēnesī (atlaide 74%)

PureVPN darbojas kopš 2007. gada, padarot tos par vienu no vecākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Jau agrīns sākums ir palīdzējis viņiem izvērsties un ieviest jauninājumus. PureVPN ir viens no labākajiem tirgū pieejamajiem VPN klientiem. Viņiem ir arī bezmaksas lietotnes gan iOS, gan Android.

Inovācijas ir joma, kas palīdz PureVPN izcelties no iepakojuma. Viņi turpina pakalpojumam pievienot jaunas funkcijas un papildinājumus. Lai palīdzētu paātrināt veiktspēju, varat pievienot NAT ugunsmūri, īpašu IP adresi, StealthVPN pārlūku un īpašu opciju, ko sauc par speciālu straumēšanu..

PureVPN Ekvadora ātruma pārbaude

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Kito, Ekvadorā, mēs atvērām Windows klientu un noklikšķinājām uz opcijas “Valsts izvēles rīks”. No turienes jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt noteiktu serveri, izmantojot cilni “Pārlūkot visus serverus”. PureVPN tīklā ir vairāki serveri, kas atrodas Ekvadorā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 37,16 Mb / s.

PureVPN ļoti labi darbojas cenu kategorijā. Viņi turpina samazināt cenas par vairāk nekā 50%, jo pakalpojums turpina augt. Jūs varat reģistrēties neierobežotam VPN un piekļūt visām viņu servera atrašanās vietām, sākot no tikai 4,99 USD mēnesī. Gada plāns ir liela vērtība.

Apmeklējiet vietni PureVPN

3. Labākais VPN Ekvadorā: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Ekvadora ātruma pārbaudeLietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jūs nevarat izvēlēties konkrētu serveri. Tā vietā klients izvēlēsies serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Šī problēma var rasties serveros Ekvadorā. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Ameriku un pēc tam atveriet Ekvadoru. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Kad mēs pārbaudījām serveri Kito, Ekvadorā, ātrums bija 16,13 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

Un tur jums ir labākās iespējas, ko izmantot, ja apmeklējat Ekvadoru. Cerams, ka jūs redzēsit, kāpēc VPN savienošana ir tik svarīga, atrodoties valstī. Ja vēlaties apskatīt citas iespējas, varat redzēt mūsu top 10 VPN saraksts. Lai arī tie ir arī labi, mēs izdarījām savu izvēli, pamatojoties uz labākajām iespējām, kas optimizētas Ekvadorai. Neatkarīgi no tā, kādas interneta aktivitātes jūs tur apmeklējat, šie faktori ir svarīgi. Izmantojot mūsu ceļvedi, mēs varam palīdzēt jums izdarīt pareizo izvēli.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me