Labākie VPN Eugene, Oregon

Eugene, OregonaEugene, Oregon ir vidēja lieluma pilsēta, kas atrodas diezgan tuvu Oregonas krastiem. Tajā dzīvo gandrīz 170 000 cilvēku, un metro rajonā dzīvo aptuveni 370 000 cilvēku. Šajā zaļajā pilsētā ir diezgan daudz dažādu lietu, lai piesaistītu tūristus, un viena no ievērojamākajām ir Oregonas pīļu universitāte. Ja dodaties ceļojumā, lai noskatītos iecienītās komandas spēles Autzen “Zoo”, vai citu iemeslu dēļ, izmantojot publisko WiFi, vēlēsities izmantot VPN. Mēs jums pēc brīža pateiksim, kāpēc. Vispirms apskatiet mūsu labāko Jevgeņija VPN sarakstu.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

1846. gadā Eugene F. Skinners ieradās Viljamates ielejā (izrunā: wil-lam-ette) ar 1200 citiem kolonistiem. Vietējie pamatiedzīvotāji ieteica Skineram būvēt uz augstas zemes, lai izvairītos no plūdiem. Viņš uzcēla pirmo Anglo kajīti uz tā, kas tagad ir Skinner’s Butte. To izmantoja kā tirdzniecības pastu un 1850. gadā reģistrēja kā oficiālu pasta nodaļu.

Mūsdienās ekonomiku virza daudz dažādu faktoru. Tam ir daudz augsto tehnoloģiju nozaru, muzeju, vēsturiskas vietas, tas atrodas netālu no Oregonas krastiem, Willamette un Mckenzie upēm, kas plūst cauri pilsētai, Eugene Yacht Club un daudz ko citu. Neskatoties uz citām skolām, kas atrodas Eugene vai tuvu, skola, kas saņem visvairāk preses, ir Oregonas Universitāte. Skolā ir ļoti liela revakcinācija un absolventi ar vārdu Fils Kniteris. Viņš ir uzņēmuma Nike Apparel dibinātājs un izpilddirektors, un kādā intervijā viņš paziņoja, ka skolai ziedojis simtiem miljonu dolāru.

Neatkarīgi no iemesliem, kāpēc apmeklējat Eugene apgabalu, pastāv liela iespēja, ka vēlēsities izmantot publisko WiFi. Ja tā, vispirms jāizmanto VPN. Tas ir tāpēc, ka kiberkrekli ir slēpjušies. Jums nav jāiet tālu, lai uzzinātu par kāda uzņēmuma datu pārkāpumiem. Lai gan jūs neko nevarat izdarīt ar šiem, VPN izmantošana palīdzēs nodrošināt un šifrēt jūsu informāciju no tiem, kas to gribēs nozagt..

Nākamais iemesls VPN izmantošanai ir palīdzēt jums apiet tīklu un ģeogrāfiskos ierobežojumus. Sākot ar skolām, uzņēmumiem, organizācijām un beidzot ar dažām valstīm, ugunsmūri ir visur. Izmantojot VPN, jūs varat likt programmatūrai domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Tas ir lieliski arī tāpēc, ka šifrētā informācija ir aizsargāta no censoņiem. Tādā veidā jūs varat apskatīt to, ko vēlaties, tāpat kā parasti. Tas pats attiecas uz gadījumiem, kad kādreiz esat piedzīvojis sporta aptumšošanu. Jums nevajadzētu palaist garām savu iecienīto sporta pasākumu, jo jūs atrodaties tajā pašā reģionā, kur notiek spēle.

Tur jums ir divi lielākie VPN izmantošanas iemesli, atrodoties Eugene. Tomēr jūs varat secināt, ka to ir vairāk. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pasargāt sevi no kiberkrekļiem vai apiet tīkla un ģeogrāfiskos ierobežojumus, lieliska ideja ir izmantot VPN. Izmantojot visas pieejamās protokola opcijas, izvēloties, vēlēsities izmantot vai nu IKEv2, vai OpenVPN šifrēšanas protokolus. Ja pakalpojumu sniedzēji dod jums iespēju izvēlēties kādu no OpenVPN versijām, ātrākā ir UDP versija. Tomēr TCP versija ir piemērota tiem, kam ir problēmas ar savienojumu.

1. Labākais Eugene VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN ir ātras piekļuves VPN un MediaStreamer komponenti. Kopā tie darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Tas arī palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēs arī sporta notikumus. Jūs pat atradīsit jaunāko tiešraides izklaides un sporta notikumu sarakstu ExpressVPN vietnē.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
94160Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Kanzassitija, Losandželosa, Maiami, Mineapolisa, Ņūdžersija, Ņujorka, Fīniksa, Soltleiksitija, Sanfrancisko, Sanhosē, Santa Monika, Sietla, Tampa, Virdžīnija, Vašingtona

Kā redzat iepriekšējā tabulā, ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar simtiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītās komandas no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jūs nevarat izvēlēties konkrētu serveri. Tā vietā klients izvēlēsies serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Protams, tas attiecas uz Sietlu (jo tā ir vistuvākā). Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Ameriku un pēc tam atvērt Amerikas Savienotās Valstis. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties ASV – Sietlas servera atrašanās vietu. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Portlendā un ātrums bija 115,58 Mbps.

ExpressVPN Portland ātruma pārbaude

Lai gan ExpressVPN tiek pārdots par augstāku cenu nekā citiem pakalpojumiem mūsu sarakstā, vērtība ir augsta, ņemot vērā to tīkla lielumu un pakalpojumu funkcijas. Varat tikai ar vienu VPN kontu savienot datoru, rokas ierīci, maršrutētāju un spēļu konsoli (SmartDNS) tikai Mēnesī 6,67 USD ar gada abonementu.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Jevgeņija VPN: IPVanish

IPVanish

Eugene ir skaistas ainavas un daudzas lietas, ko redzēt un darīt. Tomēr tuvākā IPVanish servera atrašanās vieta ir Sietla. Tieši tāpēc jūs vēlaties izveidot savienojumu ar tur esošo serveri. Kad jūs to darīsit, jūs atradīsit, ka savienojumi pilsētā ir ātri, un tam vajadzētu darboties tikai jūsu vajadzībām. Tas padara IPVanish par vienu no labākajām izvēles iespējām, atrodoties Eugene.

ValstisLocationsServersProtocolsSoftwareMonth12 Mo.Refund
60891200OpenVPN, IKEv2, L2TP, PPTPVPN programmatūra7,50 USD58,49 USD7 dienas

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls vienmēr ir bijis ātrākais VPN ASV mūsu ātruma pārbaudēs. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas valstīs visā reģionā. Jūs varat izvēlēties noteiktu atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Sietlā mitina 41 serveri, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Viņiem ir liels ātrums un tie labi darbojas. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Sietlā un konstatējām, ka ātrums ir 126,88 Mbps.

IPVanish Portland ātruma pārbaude

Runājot par vērtību, IPVanish ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas darbojas taisnīgi Mēnesī 4,87 USD gada plānā. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

3. Labākais Jevgeņijas VPN: NordVPN

NordVPNNordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
6180Atlanta, Bufalo, Čikāga, Dalasa, Denvera, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Soltleiksitija, Sanhosē, Sietla, Sentluisa, Vašingtona DC

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja jūs abonējat plānu ar ilgāku termiņu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN mitina vairākus serverus Sietlā (jo tā ir tuvākā vieta Eugene). Diemžēl klients nerāda servera pilsētu. Vienkāršākais veids, kā atlasīt konkrētu servera numuru, ir lietotnē atlasīt cilni “Serveri” un pēc tam kārtot rezultātus alfabēta secībā. Pēc tam varat ritināt uz leju un izvēlēties jebkuru no servera numuriem, ko mēs esam uzskaitījuši iepriekš. Jūs varat redzēt ielādes laika procentuālo daudzumu un attālumu līdz katram serverim. Mēs pārbaudījām Amerikas Savienoto Valstu serveri Sietlā un, pārbaudot serveri Portlendā, veiktspēja bija 126,34 Mb / s.

NordVPN Portland ātruma tests

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam tikai no brīža Mēnesī 3,99 USD ar 2 gadu dalību.

Apmeklējiet NordVPN

4. Labākais Eugene VPN: CyberGhost VPN

CyberGhost

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

ValstisLocationsServersProtocolsSoftwareMonthly18 Mo.Refund
60802960. gadsOpenVPN, PPTP, L2TP / IPSecWindows11,99 USD49,50 USD45 diena

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai citās valstīs. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt Wi-Fi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Tā kā mēs gribējām pārbaudīt serveri netālu no Eugene, mēs atvērām Windows klientu un noklikšķinājām uz opcijas “Select My Server”. No turienes jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt konkrētu serveri. CyberGhost tīklā ir iekļauti vairāki serveri Sietlā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 120,04 Mb / s, kad mēs izmantojām Portlendas testa vietu.

CyberGhost Portland ātruma pārbaude

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam no vienkārši Mēnesī 3,50 USD viņu pašreizējās paaugstināšanas laikā.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais Jevgeņija VPN: PIA

Privāta piekļuve internetamPrivātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru vietām 28 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Viņi uzskaitīja servera atrašanās vietas alfabēta secībā pa valstīm. Kad esat izvēlējies atrašanās vietu, jūs varat viegli izveidot savienojumu ar vietām Sietlā (jo tā ir vistuvāk Eugene).

ValstisLokācijasServeriProtokoliProgrammatūraMēneša mēnesī2 Atmaksa
30473282OpenVPN, PPTP, L2TPWindows6,45 USD59,95 USD7 dienas

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA Windows klients ir ļoti vienkāršs. Cik daudz izmantojat un iestatījāt, jūs to daudz neatradīsit. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus un atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA darbojās ar ātrumu 125.44 Mbps, kad bija izveidots savienojums ar Sietlas serveri un tika pārbaudīts ar Portlendas testēšanas vietu.

PIA Portlendas ātruma pārbaude

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti Sietlā. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN tikai no Mēnesī – 2,50 USD.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

Lai gan jūs varat apskatīt mūsu top 10 VPN pakalpojumu sarakstu, mēs domājam, ka jums būs labi ar mūsu labākajiem pakalpojumiem. Mēs pieņēmām lēmumus, pamatojoties uz ātrumu, uzticamību, cenu un drošību. Daudziem pakalpojumu sniedzējiem ir serveri, kas atrodas Eugene vai tās apkārtnē. Tādā veidā jums nebūs nekādu problēmu ar ātrumu. Protams, viņiem visiem ir lieliski tīkli. Ātrums ir svarīgs, ja plānojat lejupielādēt vai straumēt jebkādu saturu. Nevienam nepatīk redzēt buferizācijas ikonu, tāpēc jūs vēlēsities pēc iespējas labāku ātrumu. Kad jūs izmantojat mūsu ceļvedi, jūs varat pieņemt apzinātu lēmumu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map